atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Kāpēc neticīgais nevar dzert tēju ar Jēzu vai Sv. Trīsvienību?
vilks
Iesūtīts: 2008.07.16 22:25:16
Ticība un Dieva pierādījumi.

Sākums diskusijā par svētdzīvi.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
AutorsZiņas teksts
Zive.
# Iesūtīts: 2008.07.17 12:15:30
didzis
Tu saprati KN jautājumu? Pēc teorijas tak visi dod mūžīgo dzīvību.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.07.17 12:17:04
didzis
Šie nedod mūžigo dzīvību.
Bet viņi saka, ka dod!

Labāk, lai cilvēks pieiet pie pūļa un prasa, man mirt vai dzīvot? Un, ja viņš pats nespēj pieņemt lēmumu, lai paļaujās uz pūļa viedokli, kas viņa vietā izlemj šo jautājumu.
Pats vari pieņemt lēmumu, ja tev ir zināms, kā to dara, pēc kā vadīties.
Te drīzāk ir vietā piemērs - cilvēks pieiet pie pūļa un prasa "uz kurieni man iet?", un saņem dažādas norādes uz visām četrām debess pusēm.
didzis
# Iesūtīts: 2008.07.17 12:27:11
Zive.Ctulhu

Es runāju par Kristu, Ja Kristus nav Dieva Dēls, kas par mums cietis, tad nav vērts runāt. No tādām pozīcijām arī saprotu jautājumu par mūžīgo dzīvību.

Bij man saruna ar krišnaītu arī par Kristu, ar islamistu vel neesu runājis, bet, domāju, Latvijai tas laiks ir klāt. Un daudzi varēs teikt, vot - viena patiesa reliģija. Ar to arī lieta beidzas.
didzis
# Iesūtīts: 2008.07.17 12:28:34
KarotesNav
Ne tā. Jautājums ir, man dzīvot, vai mirt.
KarotesNav
# Labojis KarotesNav: 2008.07.17 12:30:51
didzis
Ne tā. Jautājums ir, man dzīvot, vai mirt.
OK, visi tev atbild "dzīvot!". Un katrs piedāvā savu recepti, kas tieši ir jādara, lai izdzīvotu, un piebilst, ka citas receptes nav derīgas.
didzis
# Iesūtīts: 2008.07.17 12:31:47
Ctulhu

Nu, re, tu jau nemeklē atbildes uz jautājumiem, tu meklē jautājumus, pat atbildes tevi neinteresē.
Uz tavu jautājumu ir arī atbildes Svētajos rakstos, par ticības parbaudījumiem. Par tiem runā Kristus un apustuļi. Arī VD.
Zive.
# Iesūtīts: 2008.07.17 12:36:36
didzis
Es runāju par Kristu, Ja Kristus nav Dieva Dēls, kas par mums cietis, tad nav vērts runāt. No tādām pozīcijām arī saprotu jautājumu par mūžīgo dzīvību.

Tas, ko Tu saki ir, ka nespēj runāt par brīdi pirms izvēles, kam ticēt?
Ingars
# Iesūtīts: 2008.07.17 12:40:32
didzis

viņa Dievs ir zināšanas. tikai nesaprotu, ko viņš ar tām var iesākt, kādu labumu tās viņam dod (konkrēti - zināšanas par kristietību)
didzis
# Iesūtīts: 2008.07.17 12:43:05
Nu, re, te jau ir nākošā lieta. Pašam jāizvēlas dzīvība. Un tici, vai ne, Dievs ir dzirdējis tavu vārdu. un tici vai ne, izvedīs cauri pārbaudījumiem. Un tā nav labā feja ar burvju nūjiņu.

Protams, var rasties situācija, kur vienlaicīgi ir krišna, muslims, mormons, jehovs, kristieits un visi mēģina pārliecināt cilvēku vienlaicīgi. Šādāsituācijā nezinu atbildi.

Pa kuru laiku jūs strādājat?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.07.17 12:43:47
Cik nu esmu runājis ar dažādiem ticīgajiem, tad viņi visi tic, ka viņu izvēle ir pareizā (dīvaini būtu ja viņi tā nedomātu). No šejienes seko, ka - visi pārējie ir vairāk vai mazāk nepareizi, tātad viņiem draud vairāk vai mazāk ļaunas sekas. Divas patiesības nevar būt vienlaicīgi spēkā, tātad - mūsējie izglābjas, bet tie citi iet pazušanā.
Tiesa, ir dažas religijas, kur notiek pakāpeniska attīstība, un tad cilvēkiem atbilstoši to attīstības līmenim arī tiek reliģija. Kas gan neizslēdz to, ka no jebkuras reliģijas var nonākt tai pašā mērķī, tikai - no tās krutākās reliģijas tas izdodas daudz labāk un daudz vairākiem.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.07.17 12:49:40
didzis

es Hesā strādāju, kā dežurants. iks aizjožu ko vajag atslēgt vai ieslēgt un pārējais laiks brīvs

par to dzīvības izvēlēšanos - uzmanīgi. Ir ļoti konkrēti jāizklāsta šī mācība, nevis kā Dereks Prins peld pa viļņiem, kā nu vējš mētā. Dzīvību mēs varam izvēlēties, gluži kā reanimēts pacients - tikai pēc tam, kad esam to jau saņēmuši
didzis
# Iesūtīts: 2008.07.17 12:50:13
KarotesNav
Cik nu esmu runājis ar dažādiem ticīgajiem, tad viņi visi tic, ka viņu izvēle ir pareizā (dīvaini būtu ja viņi tā nedomātu). No šejienes seko, ka - visi pārējie ir vairāk vai mazāk nepareizi, tātad viņiem draud vairāk vai mazāk ļaunas sekas. Divas patiesības nevar būt vienlaicīgi spēkā, tātad - mūsējie izglābjas, bet tie citi iet pazušanā.

Šaubīšanās nav ticibas forma vai paveids. Šaubīšanās ir neticība. Par to arī viņu izvēle ir pareiza, es to pieņemu. Bet zinu, kas ved dzīvībā un kas pazušanā. Kādai jābūt manai rīcībai?

didzis
# Iesūtīts: 2008.07.17 12:53:23
Ingars
Ja pareizi tevi sapratu, runāju ne par to, kas mums jau dota, bet, par nākamību, kas ir cerība.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.07.17 13:04:38
didzis

nu ne par to miesīgo dzīvību (kaut gan to arī mēs neizvēlējāmies piedzimt vai nepiedzimt), bet gan par to garīgo atdzimšanu Kristū - mēs to nevaram izvēlēties, tā mums tiek dota
Balss
# Iesūtīts: 2008.07.17 13:04:47
didzis
Ieleiec sev kaut kādu bildīti, lai neesi kā pelēkais kardināls!
Ingars
# Iesūtīts: 2008.07.17 13:07:33
Balss
balsi mums vajadzētu iecelt par hmm web dizaina stilisti
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.07.17 13:08:45
didzis
Šaubīšanās nav ticibas forma vai paveids. Šaubīšanās ir neticība.
Protams, taču šaubīšanās dod iespēju izvēlēties.
Ja būtu tikai ticība, tad mēs visi noticētu jebkam, ko nejauši pirmo izdzirdētu.

Par to arī viņu izvēle ir pareiza, es to pieņemu. Bet zinu, kas ved dzīvībā un kas pazušanā. Kādai jābūt manai rīcībai?
Es nerunāju par tevi un citiem, kam ticība ir skaidra. Es - par tiem, kam ticības nav, un kas skatās uz daudzajiem, dažādajiem ticīgajiem. Viņi redz visus, un nesaskata, kurš tad tur ir patiesais Dieva pārstāvis. Kādai ir jābūt viņu rīcībai un kāpēc?

Jo vairāk es runājos, jo vairāk man rodas iespaids, ka ticība ir vairāk tāda gaumes lieta, ko neviens īsti nevar pamatot. Patīk, un viss.
didzis
# Iesūtīts: 2008.07.17 13:09:08
Ingars
Drosmīgi.
Balss
jūtos slepens, kaut kā neliekas ka būut vajadzīgs man ģīmis, varbūt ielikt kādu saulrietu?

Zive.
# Iesūtīts: 2008.07.17 13:09:30
KarotesNav
Just mans kā cilvēka viedoklis.
visi pārējie ir vairāk vai mazāk nepareizi, tātad viņiem draud vairāk vai mazāk ļaunas sekas

Manuprāt, secinājums neadekvāts. Pēc idejas visu reliģiju pārstāvju(un ne tikai reliģiju pārstāvjiem, bet normāiem cilvēkiem) mērķis ir pilnveidoties un pieaugt mīlestībā, tb kļūt labākiem. I cik es saprotu no Bībeles, tad šis mērķis ir visnotaļ atbalstāms un uz to mēs visi esam aicināti. Jo manā, kā kristietes uztverē pestījošs ir Kristus upuris par visiem cilvēkiem.

tikai - no tās krutākās reliģijas tas izdodas daudz labāk un daudz vairākiem

Redz, es neņemos spriest par labāk un vairākiem, bet manā izpratnē - vieglāk.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.07.17 13:10:37
didzis
jūtos slepens, kaut kā neliekas ka būut vajadzīgs man ģīmis, varbūt ielikt kādu saulrietu?
Kaut ko labāk ielikt, tas ir ērtāk - var uzreiz atšķirt komentārus. Tie pelēkie visi vienādi, tad vēl jālasa, kas to teicis.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 34 , pavisam kopa bijuši: 1229