atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Kāpēc neticīgais nevar dzert tēju ar Jēzu vai Sv. Trīsvienību?
vilks
Iesūtīts: 2008.07.16 22:25:16
Ticība un Dieva pierādījumi.

Sākums diskusijā par svētdzīvi.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
AutorsZiņas teksts
Ingars
# Iesūtīts: 2008.07.17 10:53:33
1. kautkaads burta kalps, instrukciju vergs tev tas dievs sanaak.Nebriiva buutne.

nē tu esi pārāk ierobežots, lai to saprastu, tāpēc vienkārši jākļūst pazemīgam un pacietīgam. Jeb tu iedomājies, ka tu prastu labāk par Dievu? Tās instrukcijas ir tavai drošībai

Viņš izvēlējies tev ļoti ērtu veidu, jo tici man - aci pret aci ar Dievu tu noteikti šobrīd vismazāk vēlētos sastapties, ja zinātu, cik tas būtu smagi tev

Sheksna
# Iesūtīts: 2008.07.17 10:53:43
vilks
Ja Tu apgalvo, ka Tev nav dažādu lomu un masku, tad, visticamākais, tās neapzinies.
Vot VIŅAM kā reiz arī nav. Ibo viņš ir vienkāršs kā mājas stūris un visur vienāds. Jeb ja arī ir - tad daudz mazāk, nekā citiem cilvēkiem.
vilks
# Iesūtīts: 2008.07.17 10:55:00
Sheksna Jeb ja arī ir - tad daudz mazāk, nekā citiem cilvēkiem.

vai vismaz savādāk.
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.07.17 10:55:27
vilks
A plēšas pamatā nevis par to, ko katram pašam Dievs saka, bet pārsvarā gan, ko Dievs sacījis otram un ka otram Dievs NOTEIKTI NEVARĒJA sacīt to un to, bet noteikti ko citu.
Nu bet plēšas tak... un no malas, vēl jo vairāk, apgalvojuma `dievs runā caur bībeli, baznīcu un kristiešiem` tas izskatās ĻOOOOTI nepārliecinoši...
vilks
# Iesūtīts: 2008.07.17 10:55:46
Ctulhu
Tad, kad Tu nopietni mēģināsi viņu atpazīt, Tev izdosies.
vilks
# Iesūtīts: 2008.07.17 10:56:20
Sheksna
nu bet izskatās nepārliecinoši tieši tāpēc, ka "no malas" esošais netic Dievam.
Zive.
# Iesūtīts: 2008.07.17 10:57:58
Sheksna, Vai Ctulhu vispār grib ar Viņu komunicēt? Es par to nemaz neesmu pārliecināta Es tajā vairāk saskatu māžošanos un tukšu pļāpāšanu, nekā vēlmi komunicēt.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.07.17 10:58:11
Ctulhu

nav jēgas ar tevi par to runāt. Tev svarīgi ir kārtējā informācijas deva. Tu mani pēti kā tādu laboratorijas žurku, kā es reaģēju dažādās situācijās, nevis centies izzināt Dieva gribu
didzis
# Iesūtīts: 2008.07.17 11:06:05
Ctulhu
Bij` tāds gadījums, kad piedzēries pilsonis ielīda zvēru dārzā pie lauvas nožogojumā ar skaļu pompu pasludinot, ja Dievs ir, tad viņu izglābs.
Cilvēku saplosīja. Jautājums, vai Dievs cilvēku izglāba?
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.07.17 11:08:36
vilks
nu bet izskatās nepārliecinoši tieši tāpēc, ka "no malas" esošais netic Dievam.
Ja ticētu - mainītos KAS? Mainītos tikai tas, ka kļūtu par vienu no daudzajiem <vienīgās patiesības> nesējiem... nu, būtu SAVA versija par to, KURI panti ir tie riktīgie un kuras kristības - viskristīgākās...

Zive.
Sheksna, Vai Ctulhu vispār grib ar Viņu komunicēt?
Domāju, ka jā. Tikai komunikācijas mērķis iegūt ORIĢINĀLU, autentisku, reālā laika informāciju. Vēlams - nepretrunīgu...
vilks
# Iesūtīts: 2008.07.17 11:09:58
Ctulhu
Tavs piemērs par to, a es eju ar kādu iepazīties, neatbilst. Tu jua īstenībā nemaz negribi ar Dievu iepazīties. Tu gribi pierādīt, ka viņa nav. Bērnišķīgi būtu no Viņa puses uz tevi reaģēt.
vilks
# Iesūtīts: 2008.07.17 11:11:20
Sheksna
Ticot cilvēks iegūst spēju pajautāt Dievam un saņemt atbildes savai dzīvei.
Pārējās atbildes - par citu dzīvēm (ieskaitot citas konfesijas u.tml.) cilvēkam vairumā gadījumu nemaz nav nepieciešamas.
vilks
# Iesūtīts: 2008.07.17 11:12:48
Ctulhu
nu Tu tieši apliecini to, ko es saku. Tu nerbii viņu pazīt, tu gribi sasniegt kādus savus mērķus.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.07.17 11:16:58
Ctulhu
Tad sanaak, ka dievs Luciferu radiija ar nodomu? Sanaak, ka dievs rada ljaunumu?
Jā, tā sanāk. Jo neviena cita Radītāja taču nav.
Dievs vai nu rada ļaunumu tieši, vai netieši - radot ļaunuma attīstībai labvēlīgus apstākļus.
Tā teikt, viss spēles laukums ir Dieva ražots, visi monstri un visas bedres, visas iespējas spēlētājam mainīt vidi uz vienu vai otru pusi - ir tikai Dieva kā Autora radītas.
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.07.17 11:17:04
vilks
Ticot cilvēks iegūst spēju pajautāt Dievam un saņemt atbildes savai dzīvei.
Man gan ir nelielas aizdomas, ka ticības anatomija ir pamatīgi evolucionējusi un Tu tagad runā partikulāri par 21. gs. ticības izpratni, nevis par ticības izpratni kā tādu...

Pārējās atbildes - par citu dzīvēm (ieskaitot citas konfesijas u.tml.) cilvēkam vairumā gadījumu nemaz nav nepieciešamas.
Un ja cilvēks ir mācītājs?

Tu nerbii viņu pazīt, tu gribi sasniegt kādus savus mērķus.
Nu redz, tas ir tāds klasiskais paziņojums... jo kristieši atzīst tikai vienu komunikācijas veidu - lūgšanu... kurš ir tieksim tā, ļoti specifisks komunikācijas veids.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.07.17 11:18:50
Ctulhu
Pie komunicēšanās varu piebilst vēl to, ka Ctulhu atrodas dzīvībai bīstamā stāvoklī. Ja nepaspēs - mirs mirdams!
Turklāt, Dievs Ctulhu mīl.
Tādā situācijā kristietim ir jo grūtāk atbildēt uz jautājumu "kāpēc Dievs nerunā"
Zive.
# Iesūtīts: 2008.07.17 11:24:12
Es domāju komunikācijas veids nav galvenais, bet gan komunikācijas mērķis. cik saprotu, Ctulhu komunikācijas mērķis ir materiālās pasaules pilnveidošana, abet, cik no Bībeles var spriest, tad tas absolūti nav Dieva mērķis, jo šitā pasaulīte ir paredzēta nolaišanai pa burbuli.
Zive.
# Iesūtīts: 2008.07.17 11:26:39
KarotesNav
Ctulhu atrodas dzīvībai bīstamā stāvoklī. Ja nepaspēs - mirs mirdams
Ja tā skrupulozi ņem, tad tas tā pilnvērtīgi laikam gan attiecas uz luterāņu viedokli. Bet vai Dievs to tā uztver, nedomāju viss.
didzis
# Iesūtīts: 2008.07.17 11:29:59
Ctulhu
Dievs jau ar tevi runā - "manas avas pazīst manu balsi". Katrs gans savu ganāmpulku pieradina pie savas balss, lai, tad, kad avis sajūk ar citu ganāmpulku, tās būtu iespējams nosķirt un izvest. Jņ. ev. Tas pats arī Atklāsmes grāmatā, kur 1&2 nodaļa beigas - par Gara dzirdēšanu.

Jo, ja tu Dievam ko prasīsi, lai viņš parāda, dēl savas neticības tāpat neticēsi. Tas, protams, ja neesi āksts, kurš vienkārši izliekas par ateistu. Jo, ļoti dīvaini, šķiet, lasīt cilvēka viedokli, kurš izlasījis un pārzin Svētos rakstus, bet tie viņam neko nav devuši.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.07.17 11:30:38
Zive.
Ja tā skrupulozi ņem, tad tas tā pilnvērtīgi laikam gan attiecas uz luterāņu viedokli. Bet vai Dievs to tā uztver, nedomāju viss.
Tāds viedoklis ir vairumam ticīgo. Doma apmēram tāda: "Mana ticība ir pati pareizākā. Tas ir patiesais ceļš, vienīgi patiesais, jo otra patiesa vienkārši nav. Visi, kuri pa šo ceļu neiet, ir briesmās". Par cik daudziem kristiešiem ticība ir tāda, ka pēc nāves jau ir par vēlu ko mainīt, tad - visiem pārējiem draud nāves briesmas.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 72 , pavisam kopa bijuši: 9404