atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Kāpēc neticīgais nevar dzert tēju ar Jēzu vai Sv. Trīsvienību?
vilks
Iesūtīts: 2008.07.16 22:25:16
Ticība un Dieva pierādījumi.

Sākums diskusijā par svētdzīvi.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
AutorsZiņas teksts
Zive.
# Iesūtīts: 2008.07.17 10:26:05
vilks, BUČA! Šitas bija kolosāli precīzi!!!
Zive.
# Iesūtīts: 2008.07.17 10:30:21
Ctulhu, vot es nemaz neesmu pārliecināta, ka kāds kaut ko izjauca. Jo, kā smejies, ja cilvēks nezinātu konsekvences (sekas), iespējams viņam visu laiku varētu rasties vēlme vārīt sūnainas lietas. Ja jau viens precedents ir bijis, tad cilvēks nezinot tā sekas, visdrīzākais atkal kāps uz tā paša grābekļa.
Bet citādi, neatkarīgi no laika, kad Kristus dzīvojis, Viņa Upuris attiecas uz visiem cilvēkiem, arī tiem, kas dzīvojuši pirms Viņa piedzimšanas.
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.07.17 10:36:00
Ingars
redz, tev vispirms jākļūst par kristieti, lai baudītu šādu iespēju
Vai to paģēr bībele?

problēma tiaki tāda, ka tiešā veidā parādoties cilvēkas nevar izturēt Dieva svētumu sava grēcīguma dēļ.
Nez kāpēc Poncijs Pilāts NEKĀ neietekmējās no Jēzus svētuma un viņam neradās NE MAZĀKĀS šaubas par to, ka Jēzus varētu būt dievs...
vilks
# Iesūtīts: 2008.07.17 10:36:05
Ctulhu
nu re, var gadīties, ka Dievs ar Tevi sarunājas caur kādu cilvēku, un tu to pat nepamani.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.07.17 10:36:32
Ctulhu

Kā jau teicu - tu Dieva tiešu klātbūtni nevarētu izturēt, bet savukārt inkarnēties otru reizi Viņam nav vajadzības, jo misija - Pestīšana ir izpildīta. Kad Dievs bija Cilvēka veidolā, Viņš pats sevi ierobežoja laikā un telpā, vienlaicīgi varēja runāt tikai ar vienu civlēku, bet tev ir tagad iespēja komunicēt ar Viņu visu laiku. Viņš tevi uzrunā piemēram caur mani, caur bībeli, caur baznīcu
Zive.
# Iesūtīts: 2008.07.17 10:37:39
Ctulhu
Tad sanaak, ka dievs Luciferu radiija ar nodomu? Sanaak, ka dievs rada ljaunumu?
Nezinu. Es jau teicu, ka ar to sākuma procesu man ir problēmas.

A pluudi tad prieksj kam?
Plūdi ir sekas, rīcības konsekvences.
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.07.17 10:38:26
Ingars
savukārt inkarnēties otru reizi Viņam nav vajadzības, jo misija - Pestīšana ir izpildīta.
No lietderības koeficienta viedokļa - ļoti švaki izpildīta...

bet tev ir tagad iespēja komunicēt ar Viņu visu laiku. Viņš tevi uzrunā piemēram caur mani, caur bībeli, caur baznīcu
Tāds šizofrēnisks tas dievs sanāk... jo caur visiem šiem kanāliem viņš runā DAŽĀDI un nekonsekventi...
vilks
# Iesūtīts: 2008.07.17 10:38:57
Sheksna
Vai to paģēr bībele?


Nu, tas nav minēts kā pavēle. Tomēr teksti par to, ka pierādījumus saņem, kad tic, kā arī par svētīgajiem, kuri neredz un tic, liecina, ka tā tas varētu būt.

un Jēzus bija vienlaicīgi arī cilvēks, līdz ar to problēmas nevarēja rasties. Tikai nu jau Viņš miesīgi vairs pa zemi nestaigā, esi pāris tūkstošus gadu par vēlu piedzimis un nepareizajā vietā..
vilks
# Iesūtīts: 2008.07.17 10:39:34
Ctulhu
domāju, ka Tu velc tikpat daudz maskas kā visi citi. Savas sociālās un pārējās lomas.
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.07.17 10:39:59
Zive.
Plūdi ir sekas, rīcības konsekvences.
Gribi teikt, ka jau toreiz cilvēki bija sabūvējuši rūpnīcas un aktīvi kurināja fosilo kurināmo, tādējādi izraisot globālo sasilšanu, klimata pārmaiņas un Pasaules Okeāna ūdens līmeņa celšanos?
vilks
# Iesūtīts: 2008.07.17 10:40:38
Sheksna
kamēr netic, tikmēr dažādi un nekonsekventi. (nu par to jau arī ir runa, kad es saku ka neticīgajiem nezidosies viņu sadzirdēt.) Kad tic - savādāk.
Zive.
# Iesūtīts: 2008.07.17 10:42:06
Ctulhu Kāpēc Viņam ar Tevi ir jākomunicē tieši tā, kā Tu gribi?
Ingars
# Iesūtīts: 2008.07.17 10:45:21
Ctulhu

Viņš ar tevi komunicēs kādā veidā grib, jo Viņš ir brīva būtne ar brīvu gribu, tā nu ir noteikts visiem veids, kā Dievs komunicē un tas ir caur vārdu un sakramentiem. Ja vēlies iespēju parunāt ar Viņu tiešā veidā, tad tev jāiziet cauri šim līmenim
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.07.17 10:46:11
vilks
kamēr netic, tikmēr dažādi un nekonsekventi. (nu par to jau arī ir runa, kad es saku ka neticīgajiem nezidosies viņu sadzirdēt.) Kad tic - savādāk.
Nefiga. Ticīgie tāpat plēšas par to, KĀ saprotams tas vai cits bībeles pants.

Cik baznīcu un kristiešu - tik arī atbilžu par to, ir vai nav predestinācija/brīvā griba, kas ir dvēsele, kas īsti ir kristības un kādi ir to nosacījumi, vai ir jālieto princips WWJD/KGJD vai pietiek ar TICĪBU pestījošajam upurim... Tas viss ĻOTI liek apšaubīt apgalvojumu, ka bībele, baznīca un kristieši ir tas mēdijs, caur kuru runā dievs.

Ja viņš to patiešām dara - tad viņa rīcība ir, maigi izsakoties, mazsaprotama, un liek domāt vai nu par šizofrēniju, par to, ka dievs ar cilvēkiem vienkārši spēlējas vai, pats ticamākais, ka nekāda dieva nemaz nav...
Zive.
# Iesūtīts: 2008.07.17 10:46:38
Sheksna
Diez vai gluži tā Bet domā tajos laikos nebija zemestrīces un tamlīdzīgas lietas? Ai, labi, ja godīgi, tad VD es daudz ko neuztveru pa tiešo. Manuprāt ir grāmatas, kur ir cilvēku interpretācija par tēmu un notikumiem ielaista iekšā.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.07.17 10:46:43
turklāt svarīgākā misija ir izpestīt ctulhu no elles, jo citādi nekāda pļāpāšana nesanāks
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.07.17 10:48:54
Ctulhu
Riitvakar 18: 00 ATN-4?
Nē, rītā nevaru. Var mēģināt šovakar.

vilks
domāju, ka Tu velc tikpat daudz maskas kā visi citi. Savas sociālās un pārējās lomas.
Vot viņš kā reiz to nedara.

Zive.
Kāpēc Viņam ar Tevi ir jākomunicē tieši tā, kā Tu gribi?
A kāpēc CtH ar dievu ir jākomunicē tieši tā, kā dievs grib? Vēl jo vairāk, ja šis komunikācijas veids nerada pārliecību, ka CtH PATIEŠĀM komunicē ar dievu...
vilks
# Iesūtīts: 2008.07.17 10:51:44
Ctulhu
``domāju, ka Tu velc tikpat daudz maskas kā visi citi. Savas sociālās un pārējās lomas.``

1. Es taa ndearu. Prieksj kam?
2. Mani vienmeer var viennoziimiigi atpaziit, vismaz man vienmeer ir viena un taa pati seja.


Tas nav gluži vairs par tēmu, bet domāju, ka te ir vietā teiciens - "katram sava uts, kas saka, ka viņam nav, tam divas".
Ja Tu apgalvo, ka Tev nav dažādu lomu un masku, tad, visticamākais, tās neapzinies. Bet tas ir psiholoģijas jautājums.
Papucs
# Iesūtīts: 2008.07.17 10:51:48
Ctulhu, Sheksna
OK
vilks
# Iesūtīts: 2008.07.17 10:53:27
Sheksna
Ticīgie tāpat plēšas par to, KĀ saprotams tas vai cits bībeles pants.

A plēšas pamatā nevis par to, ko katram pašam Dievs saka, bet pārsvarā gan, ko Dievs sacījis otram un ka otram Dievs NOTEIKTI NEVARĒJA sacīt to un to, bet noteikti ko citu.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 182 , pavisam kopa bijuši: 16041