atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Kāpēc neticīgais nevar dzert tēju ar Jēzu vai Sv. Trīsvienību?
vilks
Iesūtīts: 2008.07.16 22:25:16
Ticība un Dieva pierādījumi.

Sākums diskusijā par svētdzīvi.
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
AutorsZiņas teksts
vilks
# Iesūtīts: 2008.07.16 22:34:07
Nu, īstenībā var, jo Dievam nekā neiespējama nav.
-
Tomēr-ja es pareizi lasu Bībeli (un es,protams,domāju,ka to daru pareizi), tad Dievs Bībelē ir atklājis zināmas likumsakarības. Un viena no tām,kas attiecas uz šo tējas dzeršanu,ir - pierādījumus par Dievu saņem tikai tie,kuri tic,vai patiesi vēlas ticēt. Līdz ar to neticīgais,protams, var dzert tēju ar Jēzu,bet viņš to nekad nepamanīs. Un,ja kāds to no Dieva prasa, tad attiecībā uz Bībelē minēto Dievu ir neloģiski ko tādu no Viņa sagaidīt,ja Bībelē jau ir rakstīts,ka tā nenotiek.
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.07.16 22:50:59
Tomēr, ja es pareizi lasu Korānu (un es,protams,domāju,ka to daru pareizi - no labās puses uz kreiso), tad Dievs Korānā ir atklājis zināmas likumsakarības. Un viena no tām, kas attiecas uz šo tējas dzeršanu,ir - pierādījumus par Allahu saņem tikai tie, kuri tic, vai patiesi vēlas ticēt. ... .
Tas Pats
# Iesūtīts: 2008.07.16 22:51:12
Nesen kādā Koelju darbā atradu sekojošu tekstu: "Daudz vairāk spēka un enerģijas Dieva meklējumus iegulda tie, kas netic (vai šaubās) Dieva esamībai".
Ingars
# Iesūtīts: 2008.07.17 08:16:49
vilks

bij tāda iespēja reiz pirms 2000 gadiem, bet neskumsti, jo Jēzus teica, ka būs atkal

29 Bet Es jums saku: Es no šī laika vairs nedzeršu no šiem vīnakoka augļiem līdz tai dienai, kad Es to ar jums no jauna dzeršu Sava Tēva valstībā."
Ingars
# Iesūtīts: 2008.07.17 09:38:59
Ctulhu

redz, tev vispirms jākļūst par kristieti, lai baudītu šādu iespēju
Zive.
# Iesūtīts: 2008.07.17 09:46:09
Redz, joks jau ir tajā, ka, ja cilvēks ir svēti pārliecināts, ka Dieva nav, visdrīzākais viņš arī nevar gribēt ticēt Dievam. Un vai viņu par to var vainot?
Tāpat arī citu reliģiju pārstāvji - ja viņi no visas sirds tic Krišnam, Allaham vai vēl kaut kam, kā gan viņi var gribēt ticēt Jēzum?
Ingars
# Iesūtīts: 2008.07.17 09:48:32
Ctulhu

tas ir apsolījums kristiešiem, bet neticīgie paliks ārā pie suņiem un netikļiem
Ingars
# Iesūtīts: 2008.07.17 09:50:39
Zive.

nevar, jo ir garīgi miris. Dievs taču teica Ādamam - ja tu ēdīsi no tā koka, tad tu mirdams mirsi un tā arī notika, dimžēl arī pēcnācēji mantoja to zarazu - grēku. UN šī grēka pamatā ir mirusi griba attiecībā pret Dievu un garīgo patiesību. Tad nu cilvēks arī izturas pret Dievu kā mironis - nekā
Ingars
# Iesūtīts: 2008.07.17 09:54:26
Ctulhu

atkal sākas, tu ļoti labi zini, kā es to domāju, tikai atkal gribi novirzīties no tēmas un pakasīties
Zive.
# Iesūtīts: 2008.07.17 09:55:45
Ingars
Bet, ja cilvēks ir miris, kāpēc viņā saglabājas labais? Kāpēc ir labi un nesavtīgas mīlestības pilni citu reliģiju pārstāvji?
Ctulhu
Diemžēl, ņemot vērā apstākļus, Dievs ar Tevi var kontaktēties tikai netiešā un rakstiskā veidā Varbūt arī kā savādāk.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.07.17 09:58:09
nu labi, vispār jau tēma arī ir ticība un Dieva pierādījumi

tātad cilvēks ir grēcīgs, viņš ir garīgi miris, viņu vajag atdzīvināt. Nekam grēcīgam nav vietas debesu valstībā, nekas grēcīgs nespēj pastāvēt svētā Dieva priekšā un tomēr mēs pastāvam, jo Dievs mūs mīl. Redzi viņš pat savu dēlu nodevis nežēlīgā nāvē, lai mūsu grēki tiktu izpirkti, redzi tev tiek dota iespēja, bet tu te kaut ko kasies vēl

Nav nekāds parteiskums, tiek pieprasīta absolūta pilnība, ja tev tās nav, tad tev to iedos par velti, saņem un laid tik uz Paradīzi un beidz te vienreiz kašķi meklēt
Ingars
# Iesūtīts: 2008.07.17 10:00:03
Ctulhu

nu Dievs jau arī komunicē ar cilvēkiem, problēma tiaki tāda, ka tiešā veidā parādoties cilvēkas nevar izturēt Dieva svētumu sava grēcīguma dēļ. Tu pat uz Dieva radību - sauli nevari ilgstoši paskatīties, kur nu vēl uzturēties tās tuvumā, tad kā tu varēsi skatīties uz pašu Radītāju?
Zive.
# Iesūtīts: 2008.07.17 10:05:07
Ctulhu Tas, ko Viņš pats ir teicis. Būtu muļķīgi, ja Dievs mainītu savas domas un ietu pretrunā ar sevi.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.07.17 10:11:23
Ctulhu

nu tāpēc ka Dievs redz pazeminājās, taču tu jau gribi Viņu visā pilnībā uzreiz ieraudzīt. Un pat Jēzus priekšā Pēteris krita uz ceļiem brēkdams - Kungs aizej no manis, jo es esmu grēcīgs cilvēks. Redzi viņš nespēja izturēt Viņa svētumu pat apslēptā veidā
Ingars
# Iesūtīts: 2008.07.17 10:11:24
Ctulhu

nu tāpēc ka Dievs redz pazeminājās, taču tu jau gribi Viņu visā pilnībā uzreiz ieraudzīt. Un pat Jēzus priekšā Pēteris krita uz ceļiem brēkdams - Kungs aizej no manis, jo es esmu grēcīgs cilvēks. Redzi viņš nespēja izturēt Viņa svētumu pat apslēptā veidā
Zive.
# Iesūtīts: 2008.07.17 10:15:15
Ctulhu, kāpēc Tu domā, ka Viņš pārdomāja? Pastāv jau iespēja, ka galarezultāts Viņam jau bija zināms.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.07.17 10:16:56
Ctulhu

nu tas bij viens brīdis, kad Pēteris ieraudzīja ko dziļāku nekā pārējie.

Jēzusm bij sava misija, ko Viņš izpildīja un tagad Viņš ir klātesošs caur sakramentiem un žēlastības līdzekļiem Svētajā Garā
Zive.
# Iesūtīts: 2008.07.17 10:20:32
Ctulhu, neiebraucu Tavā loģikā...
Papucs
# Iesūtīts: 2008.07.17 10:23:48
Ctulhu
Kā tad paliek ar to tējas dzeršanu?
vilks
# Iesūtīts: 2008.07.17 10:23:56
Ctulhu
Ja tur [tējas namiņā] seedees ( vai lidiznaasies) mirdzosa, puscaurspiidiiga buutne, ar kuru var sarunaaties, tad neticiigais, bez saubaam , to pamaniis. Kur probleema?

Hmm, kopš kura laika Dievs ir puscaurspīdīga mirdzoša būtne? Bībelē Viņš kā tāds parasti nemanifestējas. Varbūt kādreiz eņģeļi, bet Dievs praktiski nekad.
Tur jau tā bēda, ka Tu īstenībā gaidi kādu, kas nemaz nav Dievs.
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 25 , pavisam kopa bijuši: 1790