atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Kas pieder kristīgajai Baznīcai?
vilks
Iesūtīts: 2008.07.15 15:57:45
Atvēru diskusiju, kurā vēlējos parunāt ar kristiešiem, un aizrādīju Sandim, ka viņu nevarētu saukt par kristieti, ja viņa uzskati ir radikāli atšķirīgi no vairuma kristīgo tradīciju.
Sandis:
Neveidosim atškirību starp tevi un mani.It kā,es kaut kam nepiederu.Vai Kristus ir mācījis ka cilvēkus jāšķiro piederībā un nepiederībā?Jāveido elitāra biedrība-tipa savējiem.Jākultivē slēgtas organizācijas,līdzīgi Vatikānam un dažādas ordeņu brālības.Tipa savējiem.Vai varbūt dogmātu skolas,līdzīgi senajā Grieķijā.
Ko nozīmē tu nepiederi!!!Kas tā par negantību,sasodīts.


Tātad, jautājums - kas ir piederīgs/nepiederīgs kristīgajai Baznīcai, un vai ir nepieciešams šāds dalījums?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.07.17 12:27:33
Balss
2 punkts man tāds plašs - lai ietvertu visas kristiešu versijas. Ko nu kurš ir izlobījis no JD un to sapratis, tāda Mācība arī ir. Ja ir saprasts, ka jābūt komunicēšanai ar Dievu kā personu, tad tas būs Mācībā. Ar kādu svaru - tas cits jautājums.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.07.17 12:54:12
vilks

šits jautājums ar viņu ir jau runāts, tā lūk arī es to uzzināju
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.07.17 12:58:18
Ingars
Vai Sandis neatzīst, ka Jaunā Derība ir no Dieva?
Ingars
# Iesūtīts: 2008.07.17 13:05:59
KarotesNav

man nav īsti skaidrības, ko Sandis vispār atzīst. Rodas iespaids, ka ja viņam saki vienu, tad viņš par spīti sacīs pretējo
Mulders
# Iesūtīts: 2008.07.17 13:12:02
KarotesNav, tīri tuvu, bet baigi svarīgais ir šis, šķiet, tik ļoti grūti saprotamais frāze - "Ticēt Kristum"... Tas ir, pirmkārt jau ticēt Kristus apsolījumiem un attiecināt tos uz sevīm kā tie ir Jaunajā Derībā doti! Bet manuprāt atkal... tas mūžīgais kašķis ap to, kurš ir "īsts kristietis" vienmēr velk kaut kādas demarkācijas līnijas, kas var galu beigās izrādīties Dievam nebūt ne saistošs!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.07.17 13:12:49
Balss, #3 ir sekas jau Nevis cēlonis! To īstenībā nemaz nevar tik viegli novērtēt...
Balss
# Iesūtīts: 2008.07.17 13:13:20
Mulders
kurš ir "īsts kristietis" vienmēr velk kaut kādas demarkācijas līnijas, kas var galu beigās izrādīties Dievam nebūt ne saistošs!

Tieši tā!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.07.17 13:15:00
Mulders
tas mūžīgais kašķis ap to, kurš ir "īsts kristietis" vienmēr velk kaut kādas demarkācijas līnijas, kas var galu beigās izrādīties Dievam nebūt ne saistošs!
nuja, paradīzē tās sīkās domstarpības pazudīs.
Balss
# Iesūtīts: 2008.07.17 13:17:45
KarotesNav
Tad kas tevi traucē nākt pulciņā? Šaubu tārps?
rainars
# Iesūtīts: 2008.07.18 22:27:10
Ingars es jau esmu izteicies ka mani bērni ir kristīti pēc luterisko kristiešu tradīcijas .Abi 2-vu gadu vecumā .Jaunākajam ir 2 ar pus un jūnijā pievedām pie krista atjaunotā draudzē kā miera bērnu.
vilks
# Iesūtīts: 2008.07.18 22:43:46
rainars
jā, man milzīgs prieks par saulainajiem ķipariem.
rainars
# Iesūtīts: 2008.07.18 22:47:59
Tavā skolā takš pabijuši mazie Dieva vārda uzsūklīši it sevišķi prieks par lielo,domāt Jēzam pašam un Dievam ar visu enģeļpūlku ar.
Balss
# Iesūtīts: 2008.07.19 10:20:51
Artos
Konkrēti kuras no minētajām pazīmēm attiecas uz tevi pašu? Visas vai tikai pāris?
Balss
# Iesūtīts: 2008.07.19 10:23:38
Artos
tie tiek vajāti ticības dēļ, cieš trūkumu, tiek izsmieti un atstumti(Mt.8:20)
Kā šī pazīme izpaužas tavā dzīvē?
Balss
# Iesūtīts: 2008.07.19 11:49:12
Artos
Es laikam vēl neesmu pietiekami īsta kristiete, jo tādas smagas vajāšanas neizjūtu.
Ja negribi publiski izteikties, varbūt uz e-pastu?
Balss
# Iesūtīts: 2008.07.19 16:25:18
Artos
Es tikai gribu saprast, vai tas tev pa īstam. Ko nu es daudz no tālienes varētu palīdzēt.
Balss
# Iesūtīts: 2008.07.19 20:01:26
Artos
Es apšaubu savas spējas tev no tālienes palīdzēt. Bet, ja spēšu, labprāt!
Bet par tavu ciešanu `komplektu` labprāt uzzinātu kaut ko vairāk.
Acīmredzot, es neesmu tik īsta kristiete, jo neko tā īpaši vēl nepiedzīvoju.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.07.21 11:25:18
Artos
Jo īstāk ir atklājies Kristus, jo īstāks ciešanu `komplekts` nāk līdzi. /Ja viņi Mani vajājuši, viņi vajās arī jūs./
Kā konkrēti Latvijā notiek kristiešu vajāšanas? Ja jūs neajā, tātad neesat īsti kristieši?
Un kas notiks, ja nodibināsies tiešām īsta kristiešu valsts? Kur ņemsiet vajātājus?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.07.21 12:02:51
Artos
Ikviens dzīvs kristietis(evaņģēliju apliecienošs) var man piekrist, ka ir izjutis dažāda vaida uzbrukumus savas ticības dēļ, savā ģimenē, darba vietā, sabiedriskā telpā.
Daudz smagāk to visu izjūt krišnaīti. Un tad?

Eiropas savienība pārstāv politisko vajāšanu sfēru, kas izsvītrojot kristīgās pasules mantojumu no savas konstitūcijas, uzbrūk kristiešiem ar cilvēktiesību un tolerances aizstāvēšanas lozungiem, zem kuriem grib iebarot pasaulei grēku par normu.
... un vienlaicīgi ES vairumā ir tieši kristieši. Nesaprotu...
Zive.
# Iesūtīts: 2008.07.21 12:11:11
Ikviens dzīvs kristietis(evaņģēliju apliecienošs) var man piekrist, ka ir izjutis dažāda vaida uzbrukumus savas ticības dēļ, savā ģimenē, darba vietā, sabiedriskā telpā

Jokaidī! Izrādās es iru beigta
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 39 , pavisam kopa bijuši: 22319