atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Sinode.info
Hermanis
Iesūtīts: 2008.06.04 14:18:52
Var jau būt ka kāds jau to ir pieminējis, tādā gadījumā atvainojos par atkārtošanos. Ir atvērts vortāls www.sinode.info kurā ir izteikti jautājumi par mācītāju atalgojuma plānu un tā kritika. Jautājums būtu, vai šīs lapas veidotājiem nepienākas kāds sods, par informācijas publiskošanu ārpus baznīcas?
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . >>
AutorsZiņas teksts
Hermanis
# Iesūtīts: 2008.08.14 23:51:22
Balss
1) Man Jūs jāapbēdina es neko neesmu dzēsis ārā. Apskatiet 17 lpp. Tā ka sapriecājaties par agru, kam negadās.
Turklāt citēšu sevi vēlreiz "darboni, kura lietu izskata" nevis kā balss raksta "pret baznīcas darboni" Skatīt iepriekšējā lapā komentu kurā jau to cūkasdziesmai norādīju.

Cūkasdziesma
Interesants stāstiņš no Krievijas dzīves.
Vai pārnest uz Latvijas dzīvi?

Tikai dažas detaļas sežetā nav izstrādātas tik skaidri, kā gribētos. Vai tas Roma to Sašku pats pa pļavām uzmeklēja, vai pie viņa atnāca Saškas pilnvarotās personas ar tik ticama izskata papīriem, kurus pat notārs acīmredzot noturēja par īstiem? Vai tas Roma tos parakstus viltoja? Petrovkā 38 mēļo, ka eksperti esot skatījušies un teikuši ka ne viņš. Un ja nu Roma pats ir ap stūri apvests, ko tad? Tā ka pagaidām sižets Kriminālās Krievijas seriālam nesanāk.
Es neko nezinu par detaļām, klāt nebiju, bet saku cūkasdziesmai paldies par skaidrojumiem, bez jokiem, paldies.
Tātad, pie pie Romas kuram pieder galīgi slikta sia, atnāk ļaundari, viņu nabagu apmāna, ar viltu atbrīvo viņu no parādu sloga. Vienkārši ģeniāli. Ir gan labi žuļiki, parasti jau žuļiki izkrāpj kaut ko vērtīgu. Ai nē, šitie laikam būs timurieši. Tātad, ja viņs ir apmānīts, tad iznāk, ka Roma ir cietējs. Ja tā, tad jau viņam būtu jāpriecājas, ka ir taisnība uzvarējusi un viņš ir atguvis savu izkrāpto Sia, bet nesaprotu, kāpēc, tad viņš sūdzas galvenajam notāram, lai atzīst darījumu par spēkā esošu??

Par faktu procesu var ierosināt tā, ka "orgāni" izdomā, ka varētu būt notikusi kāda blēdība, un sāk meklēt, vai tā tiešām ir notikusi un kas varētu būt vainīgs.
Es neprasīju, vai var ierosināt par faktu, skaidrs ka var, jautājums, vai var ierosināt ne par faktu? Tiešām nezinu.

Bet par tavu godpilno martīriju es domāju tā - ja jau neviens tev nepaziņoja, ka esi atcelts, tad laikam nemaz nebiji atcelts. Un tad jau arī nebija iemeslu, kurus paskaidrot. Vai tik tavs stāsts par atcelšanu patiesības liecināšanas dēļ nav piemērs vēlmju domāšanai?
Es savā prātā saprotu tā, ja pēc 17 gadiem nedod vairs kalpot un neko nepaskaidro kāpēc, tad kā, lai vēl to saprot. Ja būtu melnsvārču pārprodukcija ok, pats paietu malā. Tā negribās Jūs apvainot, nešaubos, ka filoloģiski esat zinošāka par mani, bet tā tomēr ir manipulācija ielikt man vārdus mutē, kurus neesmu teicis- "esmu atcelts", bet gan atstādināts. Ir atšķirīga? Jāatzīstas, ka gandrīz uz šī Jūsu āka uzķēros. Visu cieņu madam, visu cieņu. Es no sākuma domāju, ka Jūs tikai tā daiļrunībai stāstījāt, ka pa tiesām iznāk staigāt, škiet Jūsu profesija ir kā reizi saistīta ar to
Hermanis
# Iesūtīts: 2008.08.15 00:00:31
Rosalie
Drīksti noteikti, vai tas tiks pildīts, nez vai, jo tajā sadaļā ir zināms, kas ir kas. Un tā kā cūkasdziesma nav no tiem cilvēkiem, kas atklāti ir spējīgs/a pateikt man sejā, ko par mani domā, tad šī laikam ir vienīgā vieta, kur viņš/a to var izdarīt. Manuprāt viņai/m tas izdodas neslikti. Daudz ko jaunu par sevi un citiem izdodas no viņas uzināt. Tas priecē.
Ja tevi tas skumdina, nu nelasi lūdzu, ko šeit rakstam. Vēl vairāk aizmirsti to datoru uz laiku. Izej ārā un izbaudi vasaru, ar kuras garumu, mūs Dievs nav īpaši aplaimojis
Juris Saivars
# Iesūtīts: 2008.08.15 01:10:40
ja pēc 17 gadiem nedod vairs kalpot – tad tas nozīmē, ka vairs netiek pielaists ...
Latīņu valodas un jurisprudences zinātāja Cūkasdziesma tev varētu paskaidrot: vai nepielaišana ir atstādināšana de iure vai de facto (ja gribētu, protams).
Rosalie
# Iesūtīts: 2008.08.15 01:22:48
Juris Saivars,

de facto(taa bailiigi iepiikstas
Balss
# Iesūtīts: 2008.08.15 10:36:54
Hermanis
Jā, atvainojos par neprecizitāti, Jūs tiešām rakstījāt:
pret vienu augstu darboni, kura lietu jau tagad izskata kriminālpolicija,

Tā kā neesmu juriste, tad iztulkošu, kā šis teikums izskan jebkura parasta cilvēka, nejurista ausīs: kriminālpolicija izskata lietu, kurā minētais cilvēks tiek turēts aizdomās par kriminālu nodarījumu.

TĀ skan Jūsu teksts . Un - kā redzams - tas NAV taisnība.
lēnprātīgais
# Iesūtīts: 2008.08.15 10:50:08
Rosalie

Vai Tev izskatās, ka te notiek patiesības meklēšana? Tiešām, kašķīgi ir daži mūsu mācītāji! Varbūt, ka ir labi, ka tādi tiek atturēti no kalpošanas. Žēl, ka tādus nevar atturēt arī no šī foruma. Tas būtu daudz patiesāks un auglīgāks. Tā jau ir, ka viens darvas piliens samaitā veselu medus mucu
Cūkasdziesma
# Labojis Cūkasdziesma: 2008.08.15 11:03:15
Hermanis

Labāk pie laika klausīsim Rozālijai. Ctādi tu jau pārej uz "Jūs", un vismaz kapteinis Āķis visniknākais un visbīstamākais bija tad, kad sāka runāt īpaši pieklājīgi.

Jāatzīst jau ir, ka no tava stāsta var izdarīt tādus secinājumus, kādus tu izdari. Bet tā ir tikai viena iespēja. Varēja būt arī citādi. Obiter dictum, vakar TV ziņās stāstīja par timurieti, kas bija savācis 140 sias un visas noformējis uz pļavu iedzīvotājiem vai nozaudētu pasu īpašniekiem. Pēc tam ierīkojis tajās mazgātavas. Ienesīgs bizness esot bijis. Tātad ir vēl Krievzemē timurieši. Tādēļ jau vaicāju, vai tavā sāgā apstiprinās, ka Roma no Arhangeļskas apzināti pārdeva savu siu Aleksandram no pļavām, vai tas kaut kā citādi notika. Un vai apstiprinās, ka parakstus viltoja Roma? Man tie liekas svarīgākie jautājumi visā tavā sāgā. Domāju, ka varēsi pateikt, ja uzskatīji to par gana gatavu publicēšanai. Bet izrādās, ka tu tādas detaļas nezini un tās tevi pat neinteresē. Nu tad nebrīnies, ja tavs krimināstāsts nekļūst par dižpārdokli un žanra pērli. Es personīgi pirktu tikai tādu stāstu, kur galvenie jautājumi ir skaidri un pārliecinoši atrisināti.

"Melnsvārču" profesionālā terminoloģija laikam tiešām nav mana stiprākā puse. Manām cūkmuzikālajām ausīm "atcelts" un "atstādināts" skan pilnīgi vienādi. Ja tur ir kāda atšķirība, atvainojos, ka nepārkopēju tavu citātu, bet rakstīju no atmiņas. Negribēju neko likt tavā mutē, pat pirkstu ne.

"..cūkasdziesma nav no tiem cilvēkiem, kas atklāti ir spējīgs/a pateikt man sejā, ko par mani domā..."

Man visu laiku likās, ka runājam par Romu un Sašu, par juridisku terminu nozīmi un par valodas smalkumiem, nevis par tevi. Par tevi nemaz nemēģināju izteikt savas domas, jo vairāk tādēļ, ka jau savlaicīgi paziņoji, ka tās tevi neinteresē. Bet ja citētajā teikumā tiešām ieskanējās kāda interese, tad vienu lietu pateikšu, kas man uz sirds, turklāt visdraudzīgākajā nolūkā. Ja tiešām tevi kādu laiku nesūtīja kalpot, tad jautājums, kādēļ? Saprotams, ka glaimojošākais izskaidrojums būtu - par patiesības liecināšanu. Kurš gan negrib būt martīrs, ja gluži ādu nevelk pār acīm? Bet droši vien tas nav vienīgais iespējamais iemesls? Tu lepojies, ka neslēpies aiz segvārda. Varbūt tomēr vajadzēja? Citādi cilvēki lasa un brīnās - it kā mācītājs, bet šitā apsaukā savu brāli ("ja gribi vari [mani] saukt par sūdabrāli, man vienalga, sauc kā gribi." Labojis Hermanis: 2008.08.14 03:01:17). It kā iesvētīts meklēt un glābt pazudušo, bet pie katras izdevības apliecina, ka viņam vienalga. Brāļu draudzes dibināja skolas, rūpējās par tautas izglītību, bet te viens mācītājs saka: "Nemāki lasīt, vaino pati sevi. Taču neuztraucies, arī par to man vienalga." (Ibid.) Šādas personības izpausmes labi sader ar tavu profila bildi , bet vai ar mācītāja amatu, nezinu... Varbūt iemeslus vajadzētu pameklēt arī šai virzienā?
Janka [78.84.2.90]
# Iesūtīts: 2008.08.15 16:04:45
Cukdziesmai.
Man gan svarīgakais lielaks jautajums - vai Roma to naudu, ko ieguva pardodot savu SIu, atdeva tiem Lielas ostas pilsetas labajiem laudim, kuriem vins bija parada ? Jo stasts jau sakas ar to, ka Roma visap dibinaja savu Siu un kam pateicoties vins uzvarijas, kurus tur aptina spturi un kuri vel sobaldien to kar pie laila zvana.
Sieviete
# Iesūtīts: 2008.08.15 16:16:12
Ziniet, visi vārītāji!
Tā jūsu aprunātā un nogānītā Romas laikā, pateicoties viņa darbam viņa sia "eklesia"kļuva vai stāvus bagāta. TO gan neviens kaut kā neredz un nepiemin.
Laikam tāpēc, ka neviens Janķelis vai cits draugs nepanāca, lai Roma sāk taisīt kādas viņiem vēlamas šeptes, tad nu tagad cemme uz mūžiem.
Vai trāpīju pareizi?
Ja saniknosities, tad jau riktīgi vien būs.
Hermanis
# Labojis Hermanis: 2008.08.15 16:41:59
Cūkasdziesma
Pēc tam ierīkojis tajās mazgātavas. Ienesīgs bizness esot bijis. Tātad ir vēl Krievzemē timurieši. Tādēļ jau vaicāju, vai tavā sāgā apstiprinās, ka Roma no Arhangeļskas apzināti pārdeva savu siu Aleksandram no pļavām, vai tas kaut kā citādi notika.
Labs pagrieziens. Jautājums tāds, a kā vispār kāds varēja zināt, ja, cik saprotu, pat Jolkins to nezināja, ka Roma ir pārdevis? Vai Roma lai atbrīvotos no parāda bij kādu sludinājumu, kur izlicis, ka pārdod siu, kurai nekā nav bet parādiem? Skan jautri. Izmantojot iespēju, pie viena, tad zinātāja man varētu pavēstīt, vai pēc Romas daudz izgrieza?

ja uzskatīji to par gana gatavu publicēšanai

Kurš gan to teiktu, ja ne pati aicinājāt.

Nu tad nebrīnies, ja tavs krimināstāsts nekļūst par dižpārdokli un žanra pērli.
Tas nav mans kriminālstāsts, nedz es autors, nedz attēlotais varonis.

Es personīgi pirktu tikai tādu stāstu, kur galvenie jautājumi ir skaidri un pārliecinoši atrisināti.
Gaumes jautājums, man personiski tuvāka ir a la ījaba grāmata.

Man visu laiku likās, ka runājam par Romu un Sašu, par juridisku terminu nozīmi un par valodas smalkumiem, nevis par tevi.
Ū, laikam būšu pārpratis iztirzājot manu personu, biju sapratis, ka iet runa par mani, tā sacīt Ad hominem. Neatapīgs esmu, pie tā laikam būs vainīga skolas laika vecmilgrāvaja proletariešu vide.

bet šitā apsaukā savu brāli ("ja gribi vari [mani] saukt par sūdabrāli
Nu paga, paga, atmiņa škiet Jums vairs nav no jaunajām (neapvainojaties lūdzu, man jau arī, ar viņu ir kā ir), es runāju par sevi, ne Jums.

bet pie katras izdevības apliecina, ka viņam vienalga.
Labi, ka cūkas dziesma nebija pie kanona rediģēšanas, tad mateja 7:6 līdz mūsdienām 100% nebūtu atnācis.

Šādas personības izpausmes labi sader ar tavu profila bildi,
Sāk aptrūkties vārdu ķeramies pie bildes, neticās. A kas bildei vainas? Mana mīļā meitiņa. Manuprāt daudz klišejiskāk ir paņemt melnādainas sievietes foto un nosaukt to par cūku, kura sākusi dziedāt. Atļaušos apgalvot, ka cilvēkam, kurš mīl vērtēt melnsvārču rīcību tas ir diezgan rasistiski. Nākošreiz ieteiktu, kādu repera bildi paņemt

bet vai ar mācītāja amatu, nezinu... Varbūt iemeslus vajadzētu pameklēt arī šai virzienā?
Meklējiet vesala.
Hermanis
# Iesūtīts: 2008.08.15 16:43:33
Dārgo Balss Jūs esat visuzticamākā, kā gan pasaule varētu pastāvēt ja nebūtu tādu kā Jūs.
Hermanis
# Iesūtīts: 2008.08.15 16:45:33
Sieviete
Silti iesaku labāk nesāciet, ja to laiku pavērtētu, tad atklātos tas pats ka sMaskavā noēd vienu īpašumu pēc otra un sauc to par nesēdēšanu uz siena kaudzes
Balss
# Iesūtīts: 2008.08.15 17:32:08
Hermanis
Pateicos!
Uzticamība patiesībai un iestāšanās pret apmelojumiem tik tiešām ir tikums.
Bet insinuācijas ir mācītāja necienīgas.
Jānis Kalniņš
# Iesūtīts: 2008.08.15 19:18:33
Nu gan sarakstījuši, tādas šifrogrammas, visādi Romas, Krievijas, detektīvsižeti... man (kaut arī zināmā mērā pārvaldošam melnsvārču, piedodiet, tagad laikam gan jāsaka baltsvārču profesionālo slengu) prātiņš nesniedzas līdz tādiem domas lidojumiem, jārisina pavisam pragmatiskas lietas: man diktam vajadzētu kādu palīgu: rīt man ir 3 kapusvētki, zelta kāzas un tad vēl festivāla koncerts Zlēkās. Parīt, t.i. svētdien dievkalpojums, tad divi kapusvētki ar stundas intervālu, tad atkal dievkalpojums. Voi lūdzu tajā augšgalā nav kāds pietiekami daudz atvaļinājumus izbaudījis mācītājs vai lajs, kurš varētu palīdzēt tos kapusvētkus savākt?
Cūkasdziesma
# Labojis Cūkasdziesma: 2008.08.16 07:47:16
Hermanis

Patiesi inteliģenta cilvēka un mācītāja cienīga atbilde. Un galvenais, ka pēc būtības.

Labi, paskaidrošu, ja tik nesaprotami izteicos. Bilde tiešām jauka, tai nav ne vainas. Bet izteicieni, kurus tu lieto publiskā telpā un tieksme aizskart cilvēkus, uzsverot, ka tev viņu domas vai problēmas ir vienaldzīgas, pat vnk pasūtot viņus meklēt veseliem vai vēl ko citu, vairāk piederētos fotogrāfijā attēlotās personas vecumam nevis mācītāja amata cieņai un sūtībai. Tas bija domāts kā draudzīgs padoms. O sancta simplicitas!
Rosalie
# Iesūtīts: 2008.08.16 14:09:01
Maaciitaaja/u necieniigs ir ciininjs, kuram peedeejais vaards tiks (:

Tveros pe Dieva vaarda. Tomeer skumji.
ekumenists [84.237.204.198]
# Iesūtīts: 2008.08.16 19:10:29
Jā, jocīgi redzēt, kādi luterāņiem mācītāji.
vilks
# Iesūtīts: 2008.08.17 09:00:52
ekumenists [84.237.204.198] Rosalie

Ak, mācītāji, tāpat kā laji, visās konfesijās vienādi. Nav nekāda iemesla izsamist.

Par to, vai diskusija vēl ir par tēmu un vai nav sākušies vienkārši savstarpēji apvainojumi, gan varētu padomāt.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.08.17 09:28:38
vilks

vot vot.
Rosalie
# Iesūtīts: 2008.08.17 14:04:59
vilks,

<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 49 , pavisam kopa bijuši: 10439