atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Sinode.info
Hermanis
Iesūtīts: 2008.06.04 14:18:52
Var jau būt ka kāds jau to ir pieminējis, tādā gadījumā atvainojos par atkārtošanos. Ir atvērts vortāls www.sinode.info kurā ir izteikti jautājumi par mācītāju atalgojuma plānu un tā kritika. Jautājums būtu, vai šīs lapas veidotājiem nepienākas kāds sods, par informācijas publiskošanu ārpus baznīcas?
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . >>
AutorsZiņas teksts
Hermanis
# Labojis Hermanis: 2008.08.13 12:39:00
Cūkasdziesma Varu apliecināt ka tā ir patiesība, ja netici lūdzu vērsies pie cilvēka kurš mīl savam vārdam priekšā likt pozitīva simbolu, viņš zin kuram var nākties stāties tiesas priekšā.
Balss
# Iesūtīts: 2008.08.13 12:47:35
Hermanis
Vai tu gadījumā runā par valmierieti? Par TO es tiešām nebrīnītos...
Darbonis tik tiešām ir...
Hermanis
# Labojis Hermanis: 2008.08.13 13:06:39
Balss Nē, es par viņu nerunāju, vispār es valmieras džeku tikai 2 reiz dzīvē esmu redzējis un tās pašas ir 2 sinodes, bet runa iet par cilvēku, kurš ir, nevis bija, kādā amatā.
Cūkasdziesma
# Labojis Cūkasdziesma: 2008.08.13 20:41:25
Hermani , tu rakstīji:
"O sanctus simplicitas.
Mani piemēram par pateisības liecināšanu, pret vienu augstu darboni, kura lietu jau tagad izskata kriminālpolicija, uz gadu atstādināja no kalpošanas, vai tā nebija izslēgšana?"


Tīri akadēmiskas intereses dēļ pavaicaju, kam varēju.
1) Tu nekad neesi bijis atstādinats. Vnk. kādu bridi biji vikara statusā.
2) Tātad neesi bijis atstādināts patiesības liecināšanas dēļ.
3) Liecinājis tu esi atlasītu informāciju, kas neatspoguļo visu patiesību un visu ainu. Turklāt, pretēji paša ieteikumiem, neesi sekojis tevis paša te iepriekš bazūnētajam JD norādījumam vispirms iet un runāt zem četrām acīm, tad vecajo klātbūtnē un tad draudzes priekšā.
4) Pret "darboni" kriminālpolicija nav ierosinājusi lietu. Viņš figurē kā liecinieks lietā, ko finanšu policija ierosinājusi par faktu.

Tātad tomēr neprecīza valodas lietošanana, ar kuru Tu te centies izpelnīties attiecīgi noskaņotu pilsoņu priecīgu novērtējumu.
Jānis Kalniņš
# Iesūtīts: 2008.08.13 20:52:58
Cūkasdziesma

Zini, Lembergs arī dažās lietās figurēja kā liecinieks, tāpat arī Repše un vēl vesela virkne darboņu...
Cūkasdziesma
# Iesūtīts: 2008.08.13 20:55:11
Jānis Kalniņš

Nu un?
Cūkasdziesma
# Iesūtīts: 2008.08.13 20:59:48
Daži ērģeļbūvētāji ir sačakarējuši dažas labas Latvijas ērģeles. Vai tādēļ tu tāds pats kā viņi?
Hermanis
# Labojis Hermanis: 2008.08.13 21:50:34
Cūkasdziesma
Tīri akadēmiskas intereses dēļ pavaicaju, kam varēju.
1) Tu nekad neesi bijis atstādinats. Vnk. kādu bridi biji vikara statusā.
2) Tātad neesi bijis atstādināts patiesības liecināšanas dēļ.

Pirmā dzirdēšana par to, ka bijis man tāds satuss, neviens, nekad nav to man teicis, nedz kā citādi informējis! Vai vari iedot lēmuma norakstu? Zini kā akadēmiski parasti norāda konkrētus avotus.

3) Liecinājis tu esi atlasītu informāciju, kas neatspoguļo visu patiesību un visu ainu.
Meli!

Turklāt, pretēji paša ieteikumiem, neesi sekojis tevis paša te iepriekš bazūnētajam JD norādījumam vispirms iet un runāt zem četrām acīm, tad vecajo klātbūtnē un tad draudzes priekšā.
Taisnība, vispirms biju vēstuli vadībai uzrakstījis (zem četrām acīm viens cits, jau to viņam bija teicis, tāpēc izlaidu), pēc tam vecajiem un tad draudzes priekšā.

4) Pret "darboni" kriminālpolicija nav ierosinājusi lietu. Viņš figurē kā liecinieks lietā, ko finanšu policija ierosinājusi par faktu.
Tātad tomēr neprecīza valodas lietošanana, ar kuru Tu te centies izpelnīties attiecīgi noskaņotu pilsoņu priecīgu novērtējumu.

Ja esi tik liels gramatikas speciālists, kāds vēlies būt, tad ievelc elpu un pasaki, kur es esmu rakstījis "pret kuru ir ierosināta lieta"? Bet gan "darboni, kura lietu izskata". Filmē atšķirību? Tas, ka tā ir viņa lieta, domāju pat tu piekritīsi! Vai viņam kriminālprocesa gaitā, jau ir izvirzīts aizdomās turamā personas status, jeb kā citādi? Nezinu, nav man nedz tīras nedz netīras akadēmiskas intereses par to.
Īsti nesaprotu, vai cūkasdziesma vēlas, lai es ieslīgtu sīkākās detaļās?
Ingars
# Iesūtīts: 2008.08.13 22:09:25
Mārtiņš

Es tiešām negribu nevienu apvainot, tikai noskaidrot patiesību. Turklāt neesmu to no zila gaisa parāvis, man reāli cilvēki teikuši no KLB. Tikai gribu saprast - par ko kašķis, kurš ir tas kurš pārspīlē, kurš sagroza informāciju
Cūkasdziesma
# Labojis Akebono: 2008.08.13 22:26:24
Hermanis ,
Es kādās lietās esmu bijusi lieciniece, bet līdz šim vienmēr likumpaklausīga pilsone. Bet tu visus saliec vienā plauktiņā - cietušos, lieciniekus, aizdomās turamos. Tā sakot, "viņu lieta". Tas vien jau liecina, ka tev ir interese, iespējams, netīri akadēmiskia. Starp citu, mēļo, ka tava interese liecināt "patiesību" ir radusies no tā, ka tev savulaik neizdevās piedabūt "darboni" pārsniegt viņa amata pilnvaras un izdot garantijas vēstulīti par 80 000 latiem, ko tu viņam prasīji. Tas, ka tu par kaut ko saki "Meli", vēl nenozīmē, ka tie tiešām ir meli.

"Pirmā dzirdēšana par to, ka bijis man tāds satuss, neviens, nekad nav to man teicis, nedz kā citādi informējis!" Bet tu uzreiz pozicionē sevi tik kārotajā par taisnību vajātā atstādinātā martīra statusā. Un vēl tik aizkustinoši raksti: "Nekad neesmu teicis, ka esmu kaut kāds moceklis, vai kā tamlīdzīgi." Varbūt tev ir kāds izraksts vai lēmums, ka esi atstādināts?
Kārlis
# Iesūtīts: 2008.08.13 22:46:48
Ingars Esmu lasījis komentārus dažādos tematos un man ir radies priekšstats, ka KLB kaislīgi ienīst LELB. Personīgi es neuzklausītu KLB ļaužu teikto kā objektīvu un bezpartejisku spriedumu.
Hermanis
# Labojis Hermanis: 2008.08.14 03:01:17
Cūkasdziesma
Es kādās lietās esmu bijusi lieciniece, bet līdz šim vienmēr likumpaklausīga pilsone. Bet tu visus saliec vienā plauktiņā - cietušos, lieciniekus, aizdomās turamos. Tā sakot, "viņu lieta".
Ar šo es saprotu ka esat atbildējusi pozitīvi uz manu jautājumu iepriekšējā komenta beigās.

Saāga
Iedomāsimies krieviju viņai pie baltās jūras ir pilsēta Arhangeļska. Šajā pilsētā ir kāda labdarības iestāde, kurai ir sia, piem "Eklesia", kas apsaimnieko labdarības iestādes īpašumus. Tai pašā laikā ir arī Sia "Ogoņj" kura pieder, kādam Romam Pastuham. Savukārt Siai "Ogoņj" pieder kāda Sia "BMW agent". Līdz ar to var apgalvot ka sia "BMW agent" pastarpināti pieder Romčikam. Viņš arī abās ir amatpersona ar paraksta tiesībām. Bet kā par nelaimi sia "BMW agent" ir parādā labdarības iestādes siai "Eklesia", piemēram 17600 rubeļus. Bez tam arī ieņēmumu dienestam nodokļu parāds sakrājies (kam negadās). Sanāk, parāds ir Romčika sias siai. A Roma sadomā uz Maskavu doties, jaunu karjeru tur sākt, saprotiet cits vēriens, citas iespējas. Metropole, uhh (široka moja strana rodnaja). Bet kaut kā stulbi, tas parāds velkās līdz. Te pēkšņi kur gadījies kur ne, precīzāk sakot no nenoteiktas dzīvesvietas parādās labdaris vārdā Saška Kolokols. Šis atpērk no Romas sia "BMW agent", kurai nekas nepieder, ir parāds citai sia un valstij, bet toties, kas par nosaukumu. Viss ir čikeniekā. Uzreiz var redzēt kāpēc Saškam nav savas dzīvesvietas, jo biznesā fišķu nerubī, arī šī reize nav izņēmums. Paiet laiciņš līdz ieņemumu dienests sāk interesēties, a kad, tad jaunais īpašnieks un amatpersona sāks nodokļus atmaksāt. Izrādās ka adreses uz kuru pāreģistrēja "BMW agent" nemaz Arhangeļskā nava, tikai pļava vien. Nu nesaprot klerki, ka brīvam bomzim, jau telpas nevajag. Ierēdņi, maitas, neliekas mierā, līdz noķer Sašku pie taras punkta un prasa, kā nu būs? A Sašiņš izplēš acis zvēr un dievojās, ka nekādu Romu nepazīst un pirmo reiz dzird, ka ir amatpersona un turklāt viņam, izņemot to kas mugurē, vēl kas pieder. Krievijā ierēdņi jau riebīgi, netic Saškam un pasūta ekspertīzi, kas konstatē, Saška tiešām nav parakstījis nevienu pāreģistrācijas dokoumentu un tie visi ir viltoti. Uzņēmumu reģistrs atceļ iepriekšējo lēmumu un Roma atkal "BMW agent" īpašnieks. Tas gan mēgina notāra lēmumu apstrīdēt, bet velti. Par parakstu viltošanas faktu, menti paganije uzsāk kriminālprocesu. (varbūt cūkasdziesma, man mulkjim, varētu paskaidrot, vai vispār ir iespējams uzsākt kriminālprocesu "ne par faktu"?).
Tad nu jautājums tāds, vai tiešām šādā gadījumā ir nepareizi teikt, ka tā ir Romčika lieta, jo labuma guvējs, ir skaidrāk par skaidru redzams?

Tas vien jau liecina, ka tev ir interese un visticamāk netīra interese. Starp citu, mēļo, ka tava interese liecināt "patiesību" ir radusies no tā, ka tev savulaik neizdevās piedabūt "darboni" pārsniegt viņa amata pilnvaras un izdot garantijas vēstulīti par 80 000 latiem, ko tu viņam prasīji. Tas, ka tu par kaut ko saki "Meli", vēl nenozīmē, ka tie tiešām ir meli.
Mani priecē, ka tu zini vairāk nekā es. Pārfrāzējot varu teikt, tas, ko tu saki, ka ir patiesība vēl nenozīmē, ka tā tiešām arī ir.

Par sevi varu teikt, kas nu es tāds esmu? Neesmu nekas. ja gribi vari saukt par sūdabrāli, man vienalga, sauc kā gribi.
Atšķirībā no tevis, aiz nika neslēpjos (kas protams nav nekas nosodāms), atklāti saku ko domāju, vai pareizi, jeb nē, ne man to spriest.

Uz pēdējo tavu jautājumu, jau iepriekšējā komentārā atbildēju. Nemāki lasīt, vaino pati sevi. Taču neuztraucies, arī par to man vienalga. Saulainu Tev dienu.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.08.14 06:23:51
Kārlis

es pat nezinu ko domāt, patiesībā vienubrīd tieš ta arī domāju, ka viņiem pilnīga taisnība, tagad redzu, ka arī pašiem problēmas. Nu un ko man kļūt par klīstošo holandieti - nu nē, esmu atradis sev patīkamu draudzi taj pašā "LELBābelē", kā nu viņi saka un tepat arī palikšu. A baznīcpolitiskās intrigas izskatās ka ir visur, pat pie varsarsvētkiem un harizmātiem, tāpēc vispār vairs neredzu iemesla, kāpēc man būtu jāpāriet uz KLB, viņi mani nepārliecināja
Raitis
# Iesūtīts: 2008.08.14 07:18:30
Balss
Tagad ieraudziju tavu komentu par gaidīšanu uz algu izmaksām 5-6 gadus. Bet varbūt arī būtu labāk pagaidīt, jo mēs vēl nezinām, kā tā kredīta ņemšana vēl nostrādās. Arī prognozē par 10 gadu termiņu, kad draudzes varēs atļauties pašas sākt uzturēt savu mācītāju, esmu diezgan skeptisks.
Balss
# Iesūtīts: 2008.08.14 13:25:31
Hermanis
Kāpēc jūs esat izdzēsis savu komentāru, kur rakstījāt par pret baznīcas darboni ierosināto krimināllietu?
Arī es to lasīju un atceros šo formulējumu!
Lai ērtāk turpināt apmētāšanos ar substanci?
Balss
# Labojis Balss: 2008.08.14 14:31:14
Artos
Moderators mēdz dzēst rupjības un apvainojumus pret vārdā nosauktām personām.
Šeit drīzāk liekas, ka, redzot atspēkojumus saviem nepatiesajiem apgalvojumiem, autors gribējis veikli atkāpties un pataisīt tos dubļus baltākus, kurus pirms tam meta kāda, manuprāt, patiesi kristīga, ļoti godprātīgi un rūpīgi strādājoša Virsvaldes darbinieka virzienā.
lēnprātīgais
# Iesūtīts: 2008.08.14 14:50:58
Ingars

Priecājos par Tavu lēmumu! Runājot par baznīcpolitiskajām intrigām, arī visskaidrākajā un šķīstākajā baznīcā tās tiks uztaisītas pilnīgi no nekā - un tieši tāpēc, ka tā ir ienaidā ar kādu spēku. Tu pats zini, kas tas par spēku. Mūsu baznīcā nav absolūti ideāli cilvēki, gadās kaut ko kļūmīgu pateikt, kaut ko kļūmīgu izdarīt. Tā kā pamats "baznīcpolitiskajām intrigām" ir rokā un pretinieks gavilē... Bet, nebēdā, lai trako, kam tīk trakot. Dievs neļaus savai laivai grimt.
Cūkasdziesma
# Iesūtīts: 2008.08.14 15:53:32
Hermanis
Interesants stāstiņš no Krievijas dzīves.
Tikai dažas detaļas sežetā nav izstrādātas tik skaidri, kā gribētos. Vai tas Roma to Sašku pats pa pļavām uzmeklēja, vai pie viņa atnāca Saškas pilnvarotās personas ar tik ticama izskata papīriem, kurus pat notārs acīmredzot noturēja par īstiem? Vai tas Roma tos parakstus viltoja? Petrovkā 38 mēļo, ka eksperti esot skatījušies un teikuši ka ne viņš. Un ja nu Roma pats ir ap stūri apvests, ko tad? Tā ka pagaidām sižets Kriminālās Krievijas seriālam nesanāk.

Par faktu procesu var ierosināt tā, ka "orgāni" izdomā, ka varētu būt notikusi kāda blēdība, un sāk meklēt, vai tā tiešām ir notikusi un kas varētu būt vainīgs.

Bet par tavu godpilno martīriju es domāju tā - ja jau neviens tev nepaziņoja, ka esi atcelts, tad laikam nemaz nebiji atcelts. Un tad jau arī nebija iemeslu, kurus paskaidrot. Vai tik tavs stāsts par atcelšanu patiesības liecināšanas dēļ nav piemērs vēlmju domāšanai?
Rosalie
# Labojis Rosalie: 2008.08.14 17:58:28
Hermanis, Cūkasdziesma,

lasot priviligjeeto lietotaaju diskusu meenesu garumaa-kljuust skumjaak un skumjaak ap sirdi.

Un vairaak un vairaak peec jaunas Reformaacijas prasaas.

Driixtu kaa lajs un sieviskis juus uz priviligjeeto lietotaaju portaalu pasuutiit ... ctobi prostije umi ne morocikj ?
Cūkasdziesma
# Labojis Cūkasdziesma: 2008.08.14 20:13:52
Rosalie

Drīxti.
Jau dodos. Uz turieni diez vai, bet no šejienes noteikti.

P.S. - Kaspars Dimiters dzied: "Katra revolūcija jau iesākumā ir beigas."
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 151 , pavisam kopa bijuši: 3549