atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi homeopātija
S.R...
Iesūtīts: 2008.04.22 08:25:57
vai kristietis drīkst ārstēties ar šīm metodēm?
<< 1 ... 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 ... 49 . 50 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.04 14:22:03
Ctulhu, man viens paziistams fizikjis - straadaa ar cietvielaam - taa arii aska - koeficientus piemekleet visur var un vajag... Muusdienu iistaa fizika par pasauli zin tik maz, bet aarpusee raada visu skladna... bet nu tas taa... no 1..10 viss kedaas, un to arii vairums lieto, a tie, kas izlien aarpus... nu tos noraksta uz statistisko "fail", nevis uz to, ka teorija no 10 uz augshu prosto nedarbojas!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.04 14:22:45
Jošs Mulders
Tāpēc vajag arī anketas redzēt, kā arī jāzin, kurā vietā to aptauju veica, cik cilvēku piedalījās, u.c.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.04 14:23:33
EM, nuja... un pareizi statistikas reportos vienmeer ir arii nodalja - analiizes un datu vaakshanas metodes!

Luuk tad ar pirxtu velc liidzi un skaties!

Statistika IR laba un to VAR lietot, bet jaamaak lietot gan vietaa gan pareizi!
Rudens rozes balss
# Labojis Rudens rozes balss: 2010.03.04 14:28:40
Zīdaņiem un dzīvniekiem NETIEK DOTS TĪRS ŪDENS. Salasīt var? Viņiem dod fitoterapiju, kuru voluntāri nosauc par homeopātiju, ibo tīras kumelītes grūti iedabūt zīdainim vēderā. Vajag tējiņu... a tējiņa - tā jau ir atšķaidīšana = značit homeopātija.

OK, homeopaatija vispaar ir nekonkreeta, paarklaajas ar fitoterapiju, aromaterapiju un citaam dabas produktus izmantojosaam metodeem.


Smiekli nāk par šitādiem homeopātijas expertiem!
Apmēram tādi pat spečuki kā futbolisti pie TV!
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.04 14:32:44
-Jona-

te praktizējoša dr. homeopāta Pāvela Naumova argumenti (7. komentārs no augšas):

http://www.janabaznica.lv/node/1926


Nu tad pasaki, kas ir tā mistiskā "enerģija"? Un, ja, kā Pāvel kungs pats apgalvo, ka šitā zinātne iet tik dziļi, ka nav vairs runas par materiālām vielām, tad par ko tad ir runa? Tas viss atgādina new age piekritēju aizraušanos ar "kosmosa enerģijām", ar kurām aizraujas arī okultisti. Es vēlreiz jautāju - kas tā par "enerģiju" uz kuras balstās visa homeopātiskā zinātne?
Adonika
# Iesūtīts: 2010.03.04 14:34:14
TĀDAS cenas dzirdu pirmo reizi...
Vienā diskusijā izlasīju:
http://www.calis.lv/aprunasimies/forums/thread.php?id=15251583#page-1

Autori personīgi pazīstu, bet tam gan nav nozīmes.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.04 14:42:01
Adonika, taa ir nepareiza lieciiba... sheit pienjem tikai pozitiivas lieciibas! Homeopaatija nedriixt un nevar buut slikta! Un ja jau SERTIFICEETS aarsts iedeva graudinjus - znachit tas ir akmenii kalts un Dievs to apziimogojis... kas mees taadi lai vinjus apshaubiitu!

Luuk arii piemeers - lieciiba - par kuru mees zinaam, visi homeopaatijas fanaati ignorees! Jo cilveeka psihologjija ir un paliek psihologjija... cilveeks vinemeer centiisies racionalizeet to, par ko pats ir daargi maxaajis... tas arii ir tas atgriezeniskais efekts homeopaatiskajiem preparaatiem, ja tie maxaatu 20 santiimus, tad cilveeki driiz vien tos nelietotu, jo nedarbojas... bet ja maxaa 30Ls, tad lai pats savaas un citu aciis sevi par *****u nepadariitu, tu prosto IZDOMAASI ka tas darbojas! Pashsugjestija...
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.04 14:48:02
Jošs Mulders
bet ja maxaa 30Ls, tad lai pats savaas un citu aciis sevi par *****u nepadariitu, tu prosto IZDOMAASI ka tas darbojas!
Tas zirgs arī to cenu zālēm zināja?
Un Rudens rozes balss bērns?
Rudens rozes balss
# Iesūtīts: 2010.03.04 14:51:57
Jošs Mulders
Man ĻOTI DAUDZUS GADUS ne par vienām zēlēm nebija jāmaksā ne santima, starp citu. Tā ka ši tavs arguments nedarbojas.
Man agrāk likās, ka tu esi objektīvi spriest spējīgs cilvēks.
Rudens rozes balss
# Iesūtīts: 2010.03.04 14:57:18
Ctulhu
uzmaniigu dara tas, ka Tu taas zaales lieto ljoti daudzus gadus.
Tieši tāpat kā tu lieto ķimiskās zāles, kad tev tās vajag.

Kas tur uzmanīgs? Ne jau kādai vienai kaitei es lietoju. Jebkurām, kas piemetas. Lielākoties izārstējos un ģimene arī. Reizēm nelīdz un jāņem talkā antibiotika.

Homoep.zāles necīnās ne PRET vienu slimību, nenogalina baciļus. Tā aktivizē organisma pašdziedināšanās spējas attiecīgajā virzienā. Dažkārt tas neizdodas. Biežāk izdodas. Tad nu es izvēlos nekaitīgāko ārstēšanas ceļu.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.04 15:00:41
Rudens rozes balss

Vitamīni un daļa ārstniecības augu arī aktivizē organisma pašdziedināšanās spējas, nevis tieši nogalina baciļus - ar ko hp preperāti ir labāki?
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.04 15:01:30
http://www.1023.org.uk/
interesanta lapa par doto tēmu.

Rudens rozes balss
Reizēm nelīdz un jāņem talkā antibiotika.

Ej nū!!!! Kā tad tā??? Homeopātiskajām zālēm derīguma termiņš beidzās? jeb atšālējušās bija?
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.04 15:03:17
Tā aktivizē organisma pašdziedināšanās spējas attiecīgajā virzienā. Dažkārt tas neizdodas

Kā var aktivizēt organisma pašdziedināšanas spējas pret cērmēm tā arī nesanāca uzzināt...
Alfrēds [85.15.232.34]
# Iesūtīts: 2010.03.04 15:03:51
Mulder
Dažos tavos komentāros jau sākas vienkārši ciniska ņirgāšanās par otru cilvēku, šķiet, ka tu pats to neaptver.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.04 15:07:31
Ctulhu
riskanti ar ko?
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.04 15:08:19
Ir zināms, kā ārstniecības augi aktivizē un stimulē organisma pašdziedināšanās spējas. Ko spēj hp tādu, ko nespēj ārstnieciskie augi?
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.04 15:09:06
Ctulhu
Tjipa tā: Reizēm nelīdz un jāņem talkā antibiotika. ???

A tolka tad no tāda pasākuma?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.04 15:27:32
Man ĻOTI DAUDZUS GADUS ne par vienām zēlēm nebija jāmaksā ne santima, starp citu. Tā ka ši tavs arguments nedarbojas.
Man agrāk likās, ka tu esi objektīvi spriest spējīgs cilvēks.


Tieshi to es daru - censhos objektiiv izveerteet... un kaa redzi, tu saki, ka tev nav jaamaxaa, kaads cits saka, ka tam jaamaxaa 30 un vairaak lati, personiigi es paziistu cilveeku, kas lieto homeopaatiju un tas nav par velti!

Taatad OBJEKTIIVI sanaak, ka ir gan jaamaxaa gan nav jaamaxaa... Bet TEV SUBJEKTIIVI nu aciimredzot nav jaamxaa. Tas, ka tu man paarmet objektivitaates truukum kaa pretargumentu liekot, ka tev nebij jaamxaa, taa ignoreejot citu lieciibu, kas saka, ka bij jaamaxaa un pietam ljoti daudz, noziimee to, ka par objektiivu tu projicee savu subjektiivo viedokli. Tev aciimredzot ir pozitiiva pieredze ar sho homeopaatiju un taapeec tu briinies, kaa tas naakaas ka citi tam netic, to noliedz etc. Man ir tieshi tas pats ar vakciinaam... visu muuzhu visus beernus esmu vakcineejis... nesaprotu, kaa tie citi cilveeki, kas reportee probleemas shai sakaraa, var buut tik neobjektiivi jo MAN tachu neaakadas blaknes nav MAN par to nav jaamaxaa!

Pacenties izkaapt no sava subjektiivaas pieredzes un paskaties paklausies apkaart ko citi saka par taam pashaam zaaleem, kas TEV paliidz... Citiem nepaliidz, citiem kaitee... un veel daudziem ir vispaar neitraala reakcija...
Rudens rozes balss
# Iesūtīts: 2010.03.04 15:30:27
Ingars
Homeopātiskās zāles tāpat ir gatavotas gan no ārstnieciskajiem augiem, gan minerāliem.
Tikai šo zāļu iedarbība dažkārti ir spēcīgāka, tātad efektīvāka par vienkāršu ārstniecisko augu lietošanu. Tā nebūt netiek noliegta. Reizēm kombinē abas metodes.

Ctulhu
Psihosomatika - sugseteesana naak klaat.

Jā, īpaši dzīvniekiem un zīdaiņiem!
Es hipnotizēju savu kaķi! Būūū!
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.04 15:33:32
Ctulhu
a neviens nav teicis, ka arī kaķim zālēs nav zāļu!
<< 1 ... 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 ... 49 . 50 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 84 , pavisam kopa bijuši: 21535