atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem pasapņosim?
S.Rrrr....
Iesūtīts: 2008.04.15 11:09:34
vot, ko jūs darītu ja piepeši vinnētu loterijā vai iegūtu mantojumu?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
Balss
# Labojis Balss: 2008.04.15 21:23:57
Ir tāda līkne!
"Kaut kas šķidrs ap cisku rotē,
Rotē, rotē un ietek botē!"




Re, kur labi! Ik vakaru pa smējienam! Bis!

P.S. Srrr... Es sapņoju! Tas ir par tēmu!

vilks
# Labojis vilks: 2008.04.15 22:07:28
Papucs
mani atkal mulsina Tava demagoģija. Laulāto attiecības un attiecības ar prostitūtu nav viens un tas pats. Bet es negrasos ar Tevi par to strīdēties. Lai tie,kam tas nav skaidrs,izdomā paši.
Man šķiet drusku pārprasta laulība,kurā vīra galvenais pienākums ir dot naudu.
Papucs
# Iesūtīts: 2008.04.16 06:32:08
Labi, mazliet pāršāvu pār strīpu. Vilks neuzķērās uz provokāciju
Tagad pie *Dukša. Bet šoreiz pavisam nopietni.
Duksi, "pēcgarša" rodas tikai no negodīgas attieksmes. Tu to prostitūtu nemīlēji, tas arī cēlonis. Tīri teorētiski mēs spējam mīlēt visus cilvēkus, pat pirms viņu sastapšanas. (Faktiski tas ir tieši Jēzus gadījums, bet ne par to tagad.) Ja Tu, Duksi, būtu uztvēris to meiteni kā par sevi kaut kādā ievērojamā mērā pārāku būtni, pat apbrīnojis viņu, Tu priecātos jau par iespēju pabūt kopā ar viņu, kur nu vēl iespēju sniegt viņai orgasmu! Apziņa, ka esi kaut uz mirkli darījis laimīgu brīnišķu būtni, arī būtu tā mūžam veldzējošā saldā pēcgarša.
Un vēlreiz pie Vilka. Tieši nespēja uz beznosacījumu mīlestību pret jebkuru ceļā sastaptu cilvēku ir cēlonis attiecību trūkumam mūsu dzīvēs. Mēs varam tikai apbrīnot Jēzus mīlestību, kad Viņš visu pamests un nievāts mira par mums pie krusta!
vilks
# Iesūtīts: 2008.04.16 08:24:05
Papucs
attiecībā uz beznosacījumu mīlestību es varētu piekrist - bet ne gluži visām Tavām interpretācijām šai jautājumā
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.04.16 08:41:38
Duksi, "pēcgarša" rodas tikai no negodīgas attieksmes. Iespējami arī citi varianti. Šoreiz nebija minētais variants. Vispār, ne viss ir ar prātu izprotams un mūsu rīcībā esošiem valodas līdzekļiem izskaidrojams. ... . Ja jūs, neliešu banda, būtu to pelnījusi, tad pastāstītu jums ko tādu, ko jūs nevienā grāmatā nevarētu izlasīt, nedz kādā citā veidā uzzināt.
S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.04.16 08:45:27
*Duksis
Ja jūs, neliešu banda, būtu to pelnījusi, tad pastāstītu jums ko tādu, ko jūs nevienā grāmatā nevarētu izlasīt, nedz kādā citā veidā uzzināt.
>>>
neliešu banda(vismaz 1.gb.) ir klāt! un deg nepacietībā to dzirdēt!atalgojums garantēts.
Papucs
# Iesūtīts: 2008.04.16 08:46:42
Gan jau reiz pastāstīsi
Es ceru.
*Duksis
# Labojis *Duksis: 2008.04.16 08:48:22
S.Rrrr.... Nesanāks. Kā par nelaimi es šodien kārtējo reizi apņēmos sākt "jaunu un skaistu dzīvi" un šajā miskastē vairāk iekšā nelīst.
S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.04.16 08:49:49
*Duksis
oi, nu tas nav nekas jauns stāsti to, ko vēl neesmu dzirdējusi!
vilks
# Iesūtīts: 2008.04.16 08:52:28
*Duksis
kādu nu šo vietu komentētāji dara, tik miskastīga tā ir :p
S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.04.16 08:55:16
drosvien *Duksis safleitēja, neko TĀADU viņs nemaz nezin- nekas nav jauns zem šīs saules, labākajā gadījumā ir kaut kas sens un labi aizmirsts.
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.04.16 10:27:01
vot, ko jūs darītu ja piepeši vinnētu loterijā vai iegūtu mantojumu?
Laistu apgrozībā un provētu pelnīt.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.16 10:27:42
Sheksna
Laistu apgrozībā un provētu pelnīt.
A kas tev, par maz būtu ???
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.04.16 10:32:09
1. Apetīte rodas ēdot.
2. Ierobežoti resursi ir ierobežoti resursi, un, ja tos nepapildināt, tie agri vai vēlu beidzas. Līdz ar to šajā gadījumā `plāns B` ļoti pat nekaitētu.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.16 10:36:24
Sheksna
1. Tas nav labi, jo tā apetīte tad nav vairs apmierināma.
2. Ieliec naudu bankās un dzīvo no procentiem - priekšrocība tā, ka saglabā brīvību, un neesi saistīts ar saviem amata pienākumiem. Ja sāc kaut ko strādāt, vadīt, tad tas darbs tevi sasaista.
Es dzīvotu no procentiem, bet laiku veltītu visādiem pētījumiem, sarunām, labdarībai utml. Tikai ne biznesam!
Balss
# Iesūtīts: 2008.04.16 10:39:32
KarotesNav
Yes!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.16 10:42:10
Ja pēkšņi iekrīt liela nauda, tad nevajag uzreiz pirkt visu maksimālo, bet gan pamazām. Piemēram, ja dzīvoji mazā dzīvoklītī, tad sākumā nopērc mazliet lielāku, un kad apnīk, tad vēl lielāku, utt, līdz personīgajai mājai, villai, pilij, salai.
Ja uzreiz pērk pili, tad tas prieciņš sanāk īsāks, jo mēs visu vērtējam tikai salīdzinot.
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.04.16 10:42:30
1. Tas nav labi, jo tā apetīte tad nav vairs apmierināma.
Apetīte pa ļubomu vairs nav apmierināma.

2. Ieliec naudu bankās un dzīvo no procentiem - priekšrocība tā, ka saglabā brīvību, un neesi saistīts ar saviem amata pienākumiem. Ja sāc kaut ko strādāt, vadīt, tad tas darbs tevi sasaista.
Bet tai pat laikā ir interesanti. Pie kam - nav jau obligāti jāizvēlas pakaļu plēsošs bizness...

Es dzīvotu no procentiem, bet laiku veltītu visādiem pētījumiem, sarunām, labdarībai utml. Tikai ne biznesam!
Ļoti atkarīgs no pašu % apmēriem. Vairumā gadījumu tie nesedz pat inflāciju, tātad - mēs nonākam atpakaļ pie ierobežotajiem resursiem.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.16 10:49:35
Sheksna
Apetīte pa ļubomu vairs nav apmierināma.
Kāpēc? Vajag pa mazam gabaliņam, lēnām kļūt resnākam, nevis ar vienu rāvienu.
Bez tam, ir cilvēki, kuriem pietiktu ar noteiktu summu un viņi tālāk vairs neraujās.

Bet tai pat laikā ir interesanti.
Interesanti ir hobijs. Darbs tevi sasaista ar laikiem, grafikiem, pienākumiem. Kad hobijs kļūst par pienākumu, tad daudz kas no tā pazūd.

Ļoti atkarīgs no pašu % apmēriem.
Mēs tak te par LIELU naudu runājam! Tādu, ko Ctulhu sagrūž ZTP attīstībā, un pat kosmosa pētniecībā! :-)
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.04.16 10:56:00
KarotesNav
Kāpēc? Vajag pa mazam gabaliņam, lēnām kļūt resnākam, nevis ar vienu rāvienu.
Vēlreiz... stratēģija nemaz neparedz momentānu apresnošanos līdz statusam `globuss`, bet gan resursu <ilgstpējīgošanu> un ir vērsta TIKAI uz pēdējo.

Darbs tevi sasaista ar laikiem, grafikiem, pienākumiem. Kad hobijs kļūst par pienākumu, tad daudz kas no tā pazūd.
Ugu, akcionāru sapulces ir ĻOTI grūtas un nogurdinošas

Mēs tak te par LIELU naudu runājam! Tādu, ko Ctulhu sagrūž ZTP attīstībā, un pat kosmosa pētniecībā! :-)
Kā pats CtH teica - tādas naudas loterijās vai mantojumos nefigurē :P
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 59 , pavisam kopa bijuši: 34543