atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem ja kaut kas zūd.
S.Rrrr....
Iesūtīts: 2008.04.14 10:35:09
vai mums par to ir jāsēro?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.14 17:07:22
Mulders
Ir Soda jēga ir Sodīt! Atmaxāt nopelnīto!
Pieņemsim, bērnībā tu saplēsi vāzi, un izdevās vainu uzvelt kaķim. Tomēr, tagad atklājās, ka tava māsa tai laikā ar šo pašu kaķi spēlējās tai laikā (peč tam viņa izbrauca uz laukiem un nebija klāt, tā ka droši varēji melot).
Pēc tavas loģikas, tagad, kad atklājusies taisnība, tev jāsaņem pēriens? Jo sod tak soda pēc, alga jāsaņem! Tas nekas, ka tu esi mainījies pa šo laiku? :-)

Tu uzskati, ka piespiedu terapija ar expertu determinētu laiku/metodēm ir taisnīgāks pasākums
Mēs tagad ne par to runājam. Mēs runājam par to, ka Dievs pēc nāves tev tik labi visu paskaidroja, ka tu saprati, ka rīkojies nepareizi. Līdz ar to tu esi mainījies, kļuvis par citu cilvēku. Sodīt tevi tagad ir tas pats, kas nopērt par bērnībā nodarīto.
Rausītis
# Labojis Rausītis: 2008.04.14 17:11:09
KarotesNav ka Dievs pēc nāves tev tik labi visu paskaidroja
Dievs visu mūžu visu ļoti labi un lēnprātīgi skaidro ... kāpēc ignorēt tagad un iet pēc nāves pie Dieva, kā soda izpildītāja un gaidīt lai skaidro tad, kad viņš ir pateicis, ka tiesās un sodīs?! nu nesaprotu es tādu domāšanu
Līdz ar to tu esi mainījies, kļuvis par citu cilvēku. Sodīt tevi tagad ir tas pats, kas nopērt par bērnībā nodarīto.
ja tu domā, ka cilvēks ir kļūvis par kristieti un tic JK nopelnam, tad JĀ, viņu nesodīs par bērnībā padarīto, tātad viņš nesaņems sodu par saviem pelnītajiem grēkiem.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.14 17:13:41
Pēc tavas loģikas, tagad, kad atklājusies taisnība, tev jāsaņem pēriens? Jo sod tak soda pēc, alga jāsaņem! Tas nekas, ka tu esi mainījies pa šo laiku? :-)


Lai bilde skaidrāka!
Es nogalinu cilvēku. Veixmīgi uzmuhļīju un vainīgo neatrod. Pēc 5 gadiem es kļūstu par ateistu, saprotu cik daudz ļauna esmu nodarījis un to nožēloju, mainos... kļūstu par taisnīgu un godīgu cilvēku! Tb tavuprāt viss ir OK, atliek vien man informēt policiju, lai šie nepūlas mani meklēt, jo esmu mainījies un labs kļuvis un apsolos tā vairs nedarīt. Šie uzsēdina mani uz ūber-melu detektora pārliecinās, ka patiesi esmu mainījies un viss... lieta darīta?

A ja nu tā vāze bij http://thelongestlistofthelongeststuffat.. thelongestdomainnameatlonglast.com/expensive164.html
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.14 17:14:41

Nu tad tas ir mulkjiigi, nevajadziigi.

Nu lūk, tātad tas ir tikai normāli, ka tos, kas tā domā nodala no tiem, kas domā kā es... lai viens otram neizraisītu ciešanas!
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.04.14 17:15:03
Ctulhu
a ja nu tev NAV taisnība - tu negribi pieņemt TO KO VIņš skaidro un tāpēc bļauj, ka Viņš neko nesaka
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.14 17:26:11
Mulders
... kļūstu par taisnīgu un godīgu cilvēku! ...
Jā, te viss OK.
Tikai, pašlaik realitātē tas nav iespējams, jo mums nav tādu pārbaužu iespējas.
Tāpēc, diemžēl, arī šādi cilvēki jāsoda, lai citi nemēģina izbraukt sveikā, izliekoties par labojušamies.

A ja nu tā vāze bij
Tad esi pelnījis tomēr pērienu, ja jau tik dārga vāze?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.14 17:29:22
Tad esi pelnījis tomēr pērienu, ja jau tik dārga vāze?

Drīzāk esmu pelnījis mūžīgi atmaxāt šādu vērtību!
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.04.14 17:31:47
Ticēsi tam uz kā labāk `stāv`? Jeb skaitīsim enik-benik-sikel-sā? Un ticēsim katrs tam, kas nu kuram uzkritīs?
Do it ... ko es tev vēl varu teikt ... es jau teicu no ateista viedokļa paliek 50/50 iespēja visādiem allahiem ... vai allahs ir kādu augšāmcēlis un vai allahs ir dzīvs?

man tak domāt, ka tevi mūžibas nemiers urda, ja jau reiz pavadi laiku te, bet tevi kaitina tas, ka jau tagad jāizšķiras par vienu pareizo atbildi, kas turklāt nozīmē, ka visas līdzšinējas gudrībeles ir diezgan liels fuflo ... nu ir tāda iekšēja gražošanās ... un vēl ir bail palikt par kristieti robotu ...
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.14 17:46:17
Rausītis
es jau teicu no ateista viedokļa paliek 50/50 iespēja visādiem allahiem
Es jau arī teicu, ka nav tur 50/50, bet ir daudz mazāk.
Rausītis
# Labojis Rausītis: 2008.04.14 17:47:34
Ctulhu
ja es būtu musulmanis, kā es varētu būt drošs, ka allahs mani grib redzēt un kā es varētu būt līdz galam drošs, ka visu, ko viņš no manis gaida es arī būšu izpildījis tā kā viņš to grib ...

KarotesNav
nu labi es pagaidīšu kamēr tu sapratīsi 50/50 vai varbūt man teikt tā ja ir Dievs un ir ateists, tad iespēja, ka vienam vai otram būs taisnība ir 50/50
Balss
# Iesūtīts: 2008.04.14 18:21:21
a_masiks
Atgriežoties pie veca jautājuma, nu tikai ienācu.
Kāpēc neticēšu? Man pašam ir sanācis paspēt uz trambuli arī bez visām lūgšanām. Kā arī ir sanācis nepaspēt. Tev laikam NEKAD nav bijis jānokavē trambulis? Vienmēr pagaida ar izritinātu sarkanu celiņu-paklājiņu?
Kāpēc izliecies, ka nesaproti, ko rakstu? Trambuļi nāk un iet. Paspēj tu un paspēju vai nokavēju es. Runājam par to, ka Dievs dzird un paklausa lūgšanas, ja lūdzam patiesi pēc Viņa prāta, ne savtīgi savām iegribām.

Balss
# Iesūtīts: 2008.04.14 18:49:06
a_masiks
"Lai miers virs zemes un cilvēkiem labs prāts"

Šis teksts varot tikt tulkots (senebreju valodas specifika) arī citādi: Miers tiem cilvēkiem, pie kā Dievam labs prāts.
Tad viss nostājas savās vietās.
Par trambuli un piepildītām, uzklausītām lūgšanām sāki Tu... es tikai apliecināju, ka Dievs dzird un arī paklausa, ,ko lūdzam saskaņā ar LABO = Viņa gribu.
Balss
# Iesūtīts: 2008.04.14 22:20:36
a_masiks
Bet mans trambuļa piemērs ir nevis 50:50, bet gan, ka Dievs mēdz nokārtot - ja tas tiešām vajadzīgs - 100%. Tātad nekāds random!
Lūk. 2:14 "Gods Dievam augstībā, un miers virs zemes, un cilvēkiem labs prāts." Hm, nevis senebreju, bet grieķu... sorry!
Par mieru un labo prātu - tas ir MŪSU, cilvēku, teksta tulkojums, kā tu, bambālīt, vari labi iedomāties! Tā nav lūgšana.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.15 10:06:51
Par trambuļiem - visdrīzāk, ka tā ir šķietamība. Vienkārši iestāsti sev, ka tramvajs pienāca laikā. Vēlamā uzdošana par esošo.
Ja reāli savāktu statistiku, kad nāk bez lūgšanām un kad ar lūgšanām, tad čiks vien tur būtu.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.15 10:09:41
Un kāpēc lūgšana par trambuli it kā izpildas burtiski, bet "miers virs zemes" tiek interpretēts par pavisam ko citu?

Trambulis ir konkrēta lūgšana, bet "miers virs zemes" abstrakta. Ja Dievu apskata kā visu cilvēku lūgšanu optimizatoru, tad redzam, ka tramvaja atnākšanai praktiski nav pretinieku.
Par "mieru virs zemes" ir pārāk atšķirīgi viedokļi, kā to panākt. :-)
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.15 10:20:06
a_masiks
"gribi mieru - gatavojies karam", vecs romiešu teiciens.
Visi jau lūdz pēc miera, bet paši nezin, kā to panākt. No vienas puses, grib mieru, bet no otras - neatteiksies no darbībām, kas to mieru izjauc. Arī zemnieks - kaņepju audzētājs grib mieru, bet tādu, kur kaņepes audzēt var.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.15 10:31:30
a_masiks
Viņiem ir savs priekšstats par to, kas ir "labs prāts". Kādam, kas varbūt šodien tikai vienu cilvēku apzaga un tā ne pārāk sāpīgi, šodien ir labs prāts, parasti viņš specializējas uz penšiem, un izvelk maciņus kādiem 3 penšiem dienā.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.15 11:05:36
a_masiks
A kā tu domāji? Bezmaz katrs cilvēks sev škietās esam labs. Tad nu arī lūdzās, lai tādu kā viņš prāts piepildās. Itogo - nekāda efekta.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.15 11:27:21
a_masiks
Uzklausītas nenozīmē izpildītas. A to mazums ko var iedomāties palūgt.

tad tas ari notiks, jo nevienam iebildumu nebūs - ibo pat prātā neienāks iebilst vai vēlēties kaut ko citu sev uz pieres
gan jau kādam būs iebildumi.
Mirga
# Labojis Mirga: 2008.04.15 12:41:33
Ja cilvēks varētu iedomāties, kā tas ir, kad šī brīnumainā Dieva radītā pasaule, kurā tas dzīvo, kaut arī noliedz Radītāju, viņam pēc nāves ir zudusi un nav nekā cita, kā vien paša lielais, kailais ES, tad viņš zinātu, kas ir elle.

Bet ja cilvēks to varētu iedomāties, tad taču viņš varētu arī saprast, cik neaptverama un neizmērojama ir Dieva žēlastība, ikvienam dota, šeit un šodien, tagad un mūžīgi!?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 50 , pavisam kopa bijuši: 4670