atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem nu tad, dienas kārtībā - piedošana
S.Rrrr....
Iesūtīts: 2008.04.08 13:14:55
manuprāt samērā loģisks turpinājums - cīņa un samierināšanās, apvainošanās - kas tālāk? varbūt piedošana?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
AutorsZiņas teksts
S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.04.08 15:47:50
Varbūt
Esere, būs vie jātic uz vārda, tāpat kā es ticu tavam vārdam....bet tiklumu tā vienkārši nevar redzēt.
Un Ingars man apliecina(ko arī Tu nenoliedz)-mans grēcīgums ir kādam uzkrauts...tātad balts un pūkains
>>>
uz ko ir balstīta tava ticība? uz maniem vārdiem? - tad tev ir jāatrod vēl vismaz divi liecinieki, kas tos apstiprinās.
Varbūt
# Iesūtīts: 2008.04.08 15:51:16
Esere, arī Dievs zina, ka es visā visumā esmu tīri tā nekas, tik dažkārt izdaru palaidnības. Bet par citiem lieciniekiem...mana sieva un bērni. Kaut gan varbūt liekuļoju?
Ingars
# Iesūtīts: 2008.04.08 15:52:15
Un Ingars man apliecina(ko arī Tu nenoliedz)-mans grēcīgums ir kādam uzkrauts...tātad balts un pūkains

to apliecina DIevs sacīdams - kaut jūsu grēki būtu sarkani kā asinis, tie tomēr kļūs kā sniegs, kaut tie būtu kā purpurs, tie tomēr kļūs kā vilna (pūkaini)
-----------------------------

papildinot balss teikto - tāpēc arī Jēzus iestādīja to, ko luterāņi sauc par bikti un absolūciju, jeb atslēgu varu
S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.04.08 15:59:32
Varbūt
dārgais draugs, tu esi mani pārpratis - es vaicāju - kā Tu vari ticēt ma uz vārda - ja nav vēl vismaz divi liecinieki - par tavu tiklumu un biklumu es jau teicu - neņemos spriest.
Varbūt
# Iesūtīts: 2008.04.08 16:04:45
Nu kā...tu tak esi gudra-izdomā
S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.04.08 16:06:38
... teica zābaks zosij!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 25 , pavisam kopa bijuši: 1553