atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem nu tad, dienas kārtībā - piedošana
S.Rrrr....
Iesūtīts: 2008.04.08 13:14:55
manuprāt samērā loģisks turpinājums - cīņa un samierināšanās, apvainošanās - kas tālāk? varbūt piedošana?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.04.08 14:35:09
kā var nesaprast tik vienkāršas lietas - nevienu nevienu nevar izmainīt - labot! mēs varam tikai piedot vai nepiedot! pieņemt vai nepieņemt. bet varbūt jūs šeit runājat par ko citu.
S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.04.08 14:36:09
kļūdas labojums
nevienu nevienu nevar - neviens nevienu nevar.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.04.08 15:04:43
Piedošana kā tāda nepieder mums. Mums vispār nav nekādu tiesību nepiedot, jo pašiem nepārtraukti vajadzīga piedošana. mūsdienās noziedzniekiem ir vēl kādas cilvēktiesības, bet senos laikos viņi bij vēl zemāki par vergiem. Tāpat ir skatoties no Dieva perspektīvas uz mums - mēs esam tik grēcīgi tik samaitāti, ka pat nenojaušam cik. Un neatkarīgi cik kurš ļauna izdarījis, pat vislabākais cilvēks pasaulē pēc Dieva mēra ir absolūti ļauns un samaitāts. Bet Dievs ir ne tikai taisnīgs, bet arī žēlsirdīgs, Viņam nav prieka par grēcinieka nāvi, bet ka grēcinieks atgriežas no grēkiem un dzīvo laimīgs.
S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.04.08 15:07:13
Ingars
nezinu - es esmu laba, smuka, kārtīga, tikla un bikla - ko vēl no viena sievišķa var gribēt?
Ingars
# Iesūtīts: 2008.04.08 15:12:48
bet kā sak - grēks nav tikai tas ko darām vai nedarām, mūsu sliktā rīcība, ļauni vārdi un nelabas domas ir tikai grēka redzamā daļa, bet saknes ir dziļi sirdī, jo no sirds iznāk viss tāds ļaunums, kas sagāna cilvēku, tāpēc arī nepareizi sacīt - ieklausies sirdī, jo cilvēka sirds ir samaitāta.

Runa ir par to, ka grēks ir kā lepra, tas nav tikai redzamas izpausmes, bet tas ir dziļi miesā iekšā. Tāpat arī daudzi nevar saprast - nu kā zīdainītis var būt samaitāts grēcinieks? a vot ir viņš tāds. Kāpēc? nu te varētu palīdzēt šāds teiciens

ābele nav ābele tāpēc, ka tā nes ābolus, bet gan tā nes ābolus tāpēc ka tā ir ābele, turklāt arī tad, kad ābele nenes ābolus, tā tik un tā ir un paliek ābele, jo nevar teikt ka lūk tā ābele nenes ābolus tāpat, kā priede nenes ābolus, značit šogad mana ābele pārvērtās par priedi

Ieliec vārda "ābele" vietā grēcinieks un vārda "ābols" grēks
*Duksis
# Labojis *Duksis: 2008.04.08 15:13:31
S.Rrrr.... Kā Tu domā par ko sieviete vairāk kreņķētos? Par to, (1) ka viņai ir līkas kājas, vai par to, (2) ka viņas [glītās] kājas iet "līkus" ceļus?
Varbūt
# Iesūtīts: 2008.04.08 15:15:48
Ingar-baigi sarežģīti...

nezinu - es esmu laba, smuka, kārtīga, tikla un bikla - ko vēl no viena sievišķa var gribēt?

Esere...forša taktika
S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.04.08 15:15:52
liec pats, ja tā patīk. man ir pofig, es esmu Dieva bērns un ar grēku man nav nekāda darīšana - Jēzus mani ir atpircis!!!
un es netaisos visu atlikušo dzīvi kaisīt sev pelnus uz galva tikai tāpēc, ka esmu šeit piedzimusi!
S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.04.08 15:17:56
*Duksis
protams - līkas kājas, tas ir briesmīgi. bet ar smukām kājiņām tipināt taisnus celiņus - tas ir daiļi.
S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.04.08 15:19:36
Varbūt
tā nav taktika - tā ir patiesība. un kas tu esi?
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.04.08 15:21:47
S.Rrrr.... Esmu redzējis līkkājainu mūķeni - taisno celiņu tipinātāju. Skaisti tas nav, bet iespējams, ka labi gan.
Varbūt
# Iesūtīts: 2008.04.08 15:22:05
Esere...patiesi jauks un smuks un pie tam tikls
Ingars
# Iesūtīts: 2008.04.08 15:22:45
a vot pareiza runa, lūk tāds arī ir bauslības āmura mērķis - padarīt tev pašsajūtu tik s...u, ka tev nav nekā cita tavā izmisumā, kā vien Jēzus Kristus

Galvenais atcerēties, ka tiklīdz tu skaties uz savu taisnību, tad tu esi grēciniece viscaur samaitāts cilvēks, bet tikai Jēzū Kristū tu esi Dieva bērns
---------------------------

Varbūt mēģināšu vienkāršāk - cilvēks ir grēcinieks pats par sevi, vienalga ko viņš dara vai nedara - ārpus Dieva tas viss ir grēks un ļaunums. Nebūs tā, ka tu sekundi izturēsi negrēkojot un tad to mirklīti nebūsi grēcinieks, jo par grēcinieku tevi padara nevis izdarītie grēki, bet tava samaitātā daba. Izdarītie grēki ir samaitātās dabas sekas.

Taču nesaķer galvu izmisumā, jo kā Srrrrr jau teica - Jēzus ir maksājis ar Savām asinīm, tavs grēcīgums tika uzkrauts Viņam
S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.04.08 15:26:43
Varbūt
varbūt, varbūt... kamēr neredzēšu - neticēšu!
S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.04.08 15:28:29
*Duksis
es esmu redzējusi pat smukas mūķenes! - tas ir divtik patīkami - par kājām nemāku teikt - neredzēju.
vilks
# Iesūtīts: 2008.04.08 15:32:53
S.Rrrr....
no tādas sievietes,kā minēji,vēl var vēlēties,lai viņa nerunā aplam..un ved citus tuvāk Kristum. Ne,ka man pašai sanāktu, protams.

Attiecībā uz piedošanu- piekrītu tiem,kas saka,ka piedošana pirmkārt palīdz tam,kurš piedod. Bet šaubos par to,ka vairums cilvēku neapzinātos,ka ir darījuši ļaunu. Re,pat Duksis to apzinās. Problēma ir,ka vairums cilvēku netic,ka piedošana ir iespējama,un tāpēc visos veidos cenšas aizmirst izdarīto. Ja mēs no sirds ticētu,ka mums ir piedots,domāju,ka no sirds arī vēlētos kļūt labāki. Un kļūtu ar`.
Varbūt
# Iesūtīts: 2008.04.08 15:33:42
Esere, būs vie jātic uz vārda, tāpat kā es ticu tavam vārdam....bet tiklumu tā vienkārši nevar redzēt.
Un Ingars man apliecina(ko arī Tu nenoliedz)-mans grēcīgums ir kādam uzkrauts...tātad balts un pūkains
Varbūt
# Iesūtīts: 2008.04.08 15:36:25
Ja mēs no sirds ticētu,ka mums ir piedots,domāju,ka no sirds arī vēlētos kļūt labāki. Un kļūtu ar`.

vilks
Bet vispirms ir jājūtās vainīgam, tobiš jāapzinās ka esi sūdos līdz ausīm. Bet ja nē?
Balss
# Labojis Balss: 2008.04.08 15:41:41
Cenšanās aizmirst savus grēkus ir mēģinājums nodarboties ar pašpiedošanu: es labošos, es tā vairāk nedarīšu. Bet padarītā vainu var mums atņemt tikai Dievs pats, ja to atzīstam un atdodam Viņam.
Jēzus vienīgais to spēj - dzēst mūsu grēkus Dieva priekšā, lai mēs vispār varētu pastāvēt. Viņs dēļ Dievs mūs atbrīvo un dod Savu mieru. Šīs nav tukšas frāzes, bet piedzīvota realitāte.
Šādā sakarā mūsu piedošana tiem, kas mums dara pāri, ir tikai loģiska konsekvence. Jo, ja mēs nepiedodam, tad mēs pattiesībā neesam cienīgi pieņemt Dieva piedošanu mums.
Mums jāpiedod neatkarīgi no tā, vai pāridarītājs savu vainu pret mums apzinās vai nē. Tas nenozīmē, ka mums jāturpina ļauties, lai mūs šis pats cilvēks turpina ievainot - jācenšas no tā izvairīties, novilkt praktiskas robežas.
S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.04.08 15:44:48
vilks
no tādas sievietes,kā minēji,vēl var vēlēties,lai viņa nerunā aplam..un ved citus tuvāk Kristum. Ne,ka man pašai sanāktu, protams.
>>>
ja šī sieviete patiešām tāda ir - tad viņai tiks piedots arī tas, ka itin bieži runā aplam un ja vēl viņa cep gardas pankūkas - kā saka - ceni ņetu.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 137 , pavisam kopa bijuši: 3300