atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Psihotehnikas
Voldemorts
Iesūtīts: 2008.04.05 18:14:42
Kaads sheit iemineejaas par jogas un tibetiesu psihotehnikas metodeem. Paskaidrojumi buutu ljoti noderiigi. Kaadas psihotehnikas zinat un kaadas pielietojat? Paldies visiem, kuri paplashinaas apceri.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
Varbūt
# Iesūtīts: 2008.04.08 13:30:57
Mans paziņa stāstija par savu draugu, bokseri,kurš teica, ka vajag sist (boksā) - bet ar mīlestību uz savu pretinieku.(C)

Tas tāpat kā nošaut , bet ar mīlestību?
Ingars
# Iesūtīts: 2008.04.08 13:34:40
Tad varbūt parunāsim - ko nozīmē apliecināt Jēzu Kristu miesā nākušu? Vai tas nozīmē automātiski atkārtot, bet savā rīcībā to noliegt? Tjipa kā tas prikols - karalis ir pliks, bet visi liekuļi tik brēc, nē viš tak apģērbts, paskaties, kādas skaistas drānas. Taču iztēle nemaina realitāti
Ingars
# Iesūtīts: 2008.04.08 13:37:19
tas par to sitienu - kad vairākus gadus esi trennējies, tad tā nav nekāda problēma. Par mīlestību runājot ir tā, ka ja tev kādu tuvu cilvēku sit nost, tad mīlestībā pret tuvāko nositīsi ienaidnieku, taču te ir atšķirība - vai tu izjūti baudu, vai vienkārši nogalini nepieciešamības spiests (nogalini vai arī tevi vai tev tuvu cilvēku nogalinās)
Varbūt
# Iesūtīts: 2008.04.08 13:38:43
Karalis pliks...nu vajag tik sev ilgstoši to ieborēt, tad arī noticēsi, ka karalis patiešām nav pliks, viņam apkārt ir aura
Ingars
# Iesūtīts: 2008.04.08 13:44:02
varbūt tiem tērpu modelētājiem ir tādas spējas iztēloties apģērbu tik reāli, ka apmāna pat savas acis. Bet aura, hmm, bībelē nekas par to nav minēts, vienīgi cilvēka gars, kas acīmredzot arī ir tas pats ko citi sauc par auru
Kundali
# Iesūtīts: 2008.04.08 13:45:20
Laikam par Kirliana efektu jeb fotogrāfijam te neviens nav dzirdējis. Mana bijusī sieva kādus 5 gadus atpakaļ devās "darba uzdevumā" no tūrisma firmas uz Vācijas SPA klīniku,kurā atradās "auras fotogrāfs"
Varbūt
# Iesūtīts: 2008.04.08 13:46:26
Nu kāds redz auru, kāds Svēto Garu...
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.08 13:47:21
Kundali
Kirliana efektam neesot nekāda sakara ar aurām. Viss bija izskaidrojams gaužām prasti un banāli.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.04.08 13:50:34
Kundal esmu gan dzirdējis un tas nav nekas cits, kā cilvēka biomagnētiskais starojums, ko izstaro visas dzīvās būtnes
tieši tā karotesnav

Varbūt - es nerunāju par Svēto Garu, bet gan par cilvēka garu, kas ir dzīvība
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.08 13:53:41
Kundali u.c. nezinātājiem!

Kirliāna efekts ir gāzu elektriskā izlāde elektromagnētiskajā laukā! Faktiski no tās pašas sērijas no kā ir koronas izlāde atkarībā no cilvēka ādas pretestības!

Nekāds kirliāna efekts tev nekādu auru neparādīs, piemēram, vakumā!

Procesa būtība vienkārša līdzīgi, kā vibrācija var atklāt kaut kādu informāciju par cietu virsmu, tā elektromagnētiskā vibrācija atklāj kaut kādu patiesību par cilvēka biolauku!

Cilvēks, kā jebkura dzīva bioloģiska sistēma darbojas faktiski uz elektrības, un tādējādi rada elektromagnētisko lauku! Kirliāna efekts ir faktiski mikroviļņu diapazona frekvences elektromagnētiskajā laukā ielikts fotofilmiņa kopā ar attiecīgi pētāmo objektu!

Tā kā cilvēka ķermeņa pretestība na viendabīga mēs dabonam to smuko bildi, ko sauc par aurām. Nu un tā kā no dažādām traumām un slimībām mainās cilvēka ķermeņa stāvoklis, tātad arī pretestība, šī patiesība atspoguļojas šajā procesā!

Taču tā kā process ir visai nestabils, ar domu, pārāk daudz `fona trokšņus ietver" tad pagaidām tas ir ne pārāk efektīvs diagnozēm, taču, kad to nostrādās precīzāk, tad tā būs jauna diagnosticēšanas metodoloģija!
Ingars
# Iesūtīts: 2008.04.08 13:55:14
āmen.
Varbūt
# Iesūtīts: 2008.04.08 13:55:47
Hm...cilvēka gars=biomagnētiskais starojums, jeb aura...jeb abi kopā?
Varbūt
# Iesūtīts: 2008.04.08 13:57:55
ā...Mulders paskaidroja...paldies
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.08 13:58:12
Šeit skaidrojums kirliāna efektam

http://kirlianresearch.com/kirlian_principle.html

Apmēram tas ko es teicu! Tiek izmantota tā sauktā perturbāciju metode un tiek panākts elektromagnētiskais lavīnas efekts apkārtējā gāzē, kas sāk spīdēt. Elektromagnētiskā frekvence ir piemeklēta, lai panāktu šo efektu!

Tas NAV blefs, jo patiešām kaut ko atklāj par pētāmo objektu, taču teikt, ka tā ir mistiska aura... arī nevar... laigan KAS ir aura... ja tas ir lauks, ko ģenerē ikviena dzīva būtne, nu tad tam piekrīt ikviens... jo mēs esam faktiski elektriskas ierīces! Šo auru izstaro arī dators, monitors u.c. elektriskas ierīces un metāla plāksne to ekranēs!

Es zinu personīgi cilvēkus, kas, piemēram, slikti jūtās augstrpsrieguma drāšu tuvumā... viņi acīmredzot jūt šīs izmaiņas savā biolaukā!
Ingars
# Iesūtīts: 2008.04.08 14:01:55
nē, varbūt, tādā gadījumā gars nav tas pats kas aura
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.08 14:07:17
Ingars, nu nav jau arī! Tas, ka Gars ir kaut kas līdzīgs mākonītim, ir holivudas spokustāstu producēts efekts...

Man vairāk "Gars" saistās ar "Ideju", tik tādu autonomu pašpietiekamu Ideju! Un Gara existences kontexts ir apziņa! Esmu pārliecināts, ka primitīvi dzīvnieki spokus neredz arī, ja ar tiem ir pilna istaba, jo to apziņa neuztver Gara realitāti!
Varbūt
# Iesūtīts: 2008.04.08 14:07:25
Varbūt ir, varbūt nav...
Ingars
# Iesūtīts: 2008.04.08 14:14:14
Mulder es runāju par cilvēka garu, bet tas pateisībā nemaina lietas būtību, jo es tev piekrītu.

Nu vispār tā kopsavelkot bībeles informāciju cilvēks ir
Dvēsele (domas, emocijas, intelekts, griba)
gars (dzīvība)
miesa (dvēseles ietērps šajā pasaulē)

Varbūt
# Iesūtīts: 2008.04.08 14:17:12
Mulder, vai primitīviem dzīvniekiem ir apziņa?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.08 14:18:12
Ingars, nu vienmēr var kasīties ap to kas ir gars, kas dvēsele, kas ko raksturo! Es neņemšos spriest kas ir Gars un Dvēsele pēc būtības, jo Raksti abus vārdus nereti lieto gan šā gan tā!

Man patīk domāt šitā... Dvēsele ir cilvēka neredamās būtības horizontālā dimensija, bet Gars ir šīs būtības vertikālā dimensija Tas ir kā runāt par trīsstūra piekateti un pretkateti un hipotenūzu
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 24 , pavisam kopa bijuši: 33522