atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Psihotehnikas
Voldemorts
Iesūtīts: 2008.04.05 18:14:42
Kaads sheit iemineejaas par jogas un tibetiesu psihotehnikas metodeem. Paskaidrojumi buutu ljoti noderiigi. Kaadas psihotehnikas zinat un kaadas pielietojat? Paldies visiem, kuri paplashinaas apceri.
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
Varbūt
# Iesūtīts: 2008.04.08 10:47:04
Artos, palīdz kam...lai aizmālētu sirdsapziņu?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.08 10:52:00
Tb a kāds mērķis?

Nu tb psihotehnikas lieto, ja kaut kādas čakras ir aizsērējušas, aura nespodra vai karma līka...
Balss
# Iesūtīts: 2008.04.08 11:08:15
kaut kādas čakras ir aizsērējušas, aura nespodra vai karma līka...
Garam jau ar laikam vajag tehnisko apkopi!
Tikai = tas mehāniķis ir Svētais Gars, ne mēs paši - diletanti! Vienīgi jāaizved uz servisu, ko Artos iesaka.
Varbūt
# Iesūtīts: 2008.04.08 11:19:53
Varbūt
Mantra `Pater hemon` dod sirdsapziņai mieru. Tā vairs nebrēc, un tā vairs nav jāapslāpē.


Zini, tam mērķim der arī zona...nosēž cilvēks vairākus gadus un sirdsapziņa nema...kā paceļ galvu, tā kādu apčakarē vai nogalina.
Kundali
# Iesūtīts: 2008.04.08 11:28:56
Psihotehnika ir arī tā saucamā "kristīgā meditācija" "Kungs Jēzu Kristu, Dieva Dēls, apžēlo mūs/mani grēciniekus" . To nepārtraukti skaitot parādās rezultāts.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.04.08 12:47:10
mums karatē trenneris čakras tīrīja ar taisno sitienu pa kuņģi

bet ja nopietni, tad visa tā šaolinas mūku maģija ir tas pats autogēnais trenniņš - pašhipnoze. Patiesībā cilvēka ķermenis spēj daudz vairāk, tikai lai šīs rezerves apgūtu nepieciešama spēcīga griba un koncentrēšanās spējas. Vēl ir arī varianti, kad iet dziļāk - ar kristušo demonu palīdzību iegūt pārdabiskas spējas, karoče okultisms tas pats sātanisms vien ir.

bet Kristīgā meditācija nav vis nekāda psihotehnika. Tik pat labi tu vari skaitīt arī "viena maza turku pupa...." i arī paliks labi. ar ko atšķiras kristīgā meditāciaj no austrumu meditācijas? ar to, ka kristīgā meditācija "Kungs Jēzu Kristu, Dieva Dēls, apžēlo mūs/mani grēciniekus" nav formula, vai programma, bet gan lūgšana, saruna ar reālu dzīvu Dievu, bet austrumu izpratnē Dievs ir kaut kas bezpersonisks, kā dators - ievadi progu un un tas tev to izpildīs - tā ir maģija.
Kundali
# Iesūtīts: 2008.04.08 12:48:43
Svēto spējas gan nebija nekādas "kritušo garu" dotas....Te nevajag fanātiskiem kristiešiem sajaukt visu vienā katlā.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.04.08 12:57:26
neko nezinu, pēc bībeles ir tā - pārdabiski notikumi vai nu no DIEVA VAI NO VELNA.

Ja no Dieva, tad tur ir Dieva vārds, tad tur ir liecība par Jezu Kristu, bet ja nav Jēzus Kristus, ja nav DIeva vārds, tad tur ir ļaunie gari.

Par kuriem svētajiem tu runā?

1.Jāņa 4. nodaļa

1 Mīļie, neticiet katram garam, bet pārbaudiet garus, vai viņi ir no Dieva, jo daudz viltus pravieši ir izgājuši pasaulē.
2 No tā atzīstiet Dieva Garu: ikviens gars, kas apliecina Jēzu Kristu miesā nākušu, ir no Dieva.
3 Un ikviens gars, kas neapliecina Jēzu, nav no Dieva, tas ir antikrista gars, par ko jūs esat dzirdējuši, ka viņš nāks; tas jau tagad ir pasaulē.


kundalini jogisti neapliecina Jēzu Kristu miesā nākušu un tomēr dara brīnumzīmes - tātad viņus visus vada antikrista (sātana) gari
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.04.08 13:01:23
Ja mani vēl uz pasaules kaut kas interesētu, tad tā būtu elpošanas joga. Bet, paldies Dievam, arī tas man ir pie kājas!
Kundali
# Iesūtīts: 2008.04.08 13:04:57
Arābu pasaulē ir islama novirziens: sūfiji jeb "virpuļojošie derviši" . Viņu izmantotās tehnikas daudz neatšķirās no jogas tehnikam.
Iesaku izlasīt Mirčas Eliades fundamentālo grāmatu: "Joga - nemirstība un brīvība". Pavērsies daudz plašāks skatījums uz ne-kristiešu garīgajiem ceļiem.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.04.08 13:06:29
redz ir tomēr atšķirība starp fiziskiem vingrinājumiem un jogu. Jo par miesas trennešanu sacīts, ka tā maz kur der (jo tā neder mūžīgai dzīvei, taču tas nav grēks, bet tieši otrādi - miesa ir jānorūda, lai efektīvāk varētu kalpot), bet kas ir joga? Joga ir meditācija, cenšanās izdarīt to, ko vienīgi DIevs drīkst darīt un tas gan jau ir grēks
Varbūt
# Iesūtīts: 2008.04.08 13:08:22
vai pasakot šo maģisko frāzi-es apliecinu JK miesā nākušu-nevar taisīt brīnumus no sātana?
Ingars
# Iesūtīts: 2008.04.08 13:10:15
virpuļojošie derviši un visi citi muļķi izmanto elementārus psihomotorus paņēmienus, kā apreibināšanās griežoties (vispār forša atrakcija), monotoni atkārtojot kādas frāzes+vēl kādu psihotropu vielu lietošana, īpaši jau Indijā.

Joga - nemirstība un brīvība - tipisks antikristīgs teiciens, jo katrs bērns zina, ka tikai Kristus Dieva dēls ir mūsu nemirstība un brīvība, bet kundals laikam grib mūs ievest elles dziļumos un plašumos ar sātanisku propogandu
Ingars
# Iesūtīts: 2008.04.08 13:12:23
vai pasakot šo maģisko frāzi-es apliecinu JK miesā nākušu-nevar taisīt brīnumus no sātana?

tas attiecas tikai uz Dieva bērniem un arī tad brīnumi notiek tikai un vienīgi pēc Dieva gribas. Mēs varam lūgt, taču Dievs vien izlemj, kā būs labāk. Tu vari automātiski kaut 100 reiz no vietas atkārtot šo frāzi, bet ja netici, tad tas tev neko nepalīdzēs
Kundali
# Iesūtīts: 2008.04.08 13:14:21
Nesatraucies Ingar, es pats esmu savulaik dēļ savas jaunības un nezināšanas tiešām iekritis kā saka un kādu laiku nodarbojies ar "dēmonisku" meditācijas tehniku, sastrādājis daudz posta savā dzīvē un nonācis "elles slānī" . Un arī izkļuvis no tā laukā un sācis pamazam atkopties.
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.04.08 13:15:20
Ingars Kundalini ar savu norādi uz M. Eliades grāmatu man centās pavērt plašāku pasauli. Paldies viņam par to! Ko tu vēlies panākt ar saviem kategoriskajiem apgalvojumiem tik tev vienam ir zināms.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.04.08 13:18:51
kundal, kā tu nesaproti - vienalga kā tur baltā vai melnā maģija, labā sliktā meditācija, jo ja tur na Kristus un VIņa noteiktās kārtības, tad tur ir velns. Pats arī ņēmos ar šito TEIA krievu izstrādāto sistēmu, kas balstās uz budismu, daoismu un vēl nez ko, tik tāda niekošanās vien bij.

atkopies tu būsi tik tad, kad nokristīsies un sekosi Dieva vārdam.

man piemēram šobrīd tāda dilemma - nodarboties ar austrumu cīņām ir iespējams nepaŗkāpjot bauslību?
Ingars
# Iesūtīts: 2008.04.08 13:20:25
Duksi tie nav apvainojumi, bet fakti. Kam tev vajadzīga plašāka pasaule, ja tev ir Dievs? Vai tu vispār apjēdz ko aizstāvi? nejau kundalu, bet to absurdo jogu. Vai tu zini, kas aiz tā stāv?
Varbūt
# Iesūtīts: 2008.04.08 13:20:50
Nu tantiņas un visādi citādi dziednieki arī JK vārdā dziedina, tad vēl tie fanātiskie kristieši, kas sevi tā ietekmē, ka parādās stigmas uz rokām un kājām-perfekts pašiedvesmas paraugs.
Kundali
# Iesūtīts: 2008.04.08 13:24:11
Par austrumu cīņām ir daudz rakstījuši Pareizticīgo autori. Var drusciņ padomāt, kā tas ir iespējams, kādas metodes tiek izmantotas, ja nofilmējot slavena austrumu cīņu speciālista cīņu, liekās ka viņa pretinieks it kā stāv uz vietas, kamēr tai pat laikā speciālists izdara graujošu sitienu.
Mans paziņa stāstija par savu draugu, bokseri,kurš teica, ka vajag sist (boksā) - bet ar mīlestību uz savu pretinieku.
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 44 , pavisam kopa bijuši: 35625