atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Kas notiek KLB?
Akebono
Iesūtīts: 2008.03.27 01:23:23
Vai kādam ir objektīvas zināšanas, kas notiek KLB? Citādi te tikai pa kaktiem visu ko runā.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
indriķis
# Iesūtīts: 2008.04.17 13:21:30
Filolog , uzradās saskaņā ar reliģijas un apziņas brīvību Latvijas Republikā. Punkts.
Ctulhu - es drīzāk teiktu, ka no ikvienas superstruktūras ( t.i. papildinājuma pie kādas organizācijas tiešo funkciju veikšanai domātās struktūras) vēlmes gūt sev lielāku varu uz citu rēķina.
nālis [159.148.86.242]
# Iesūtīts: 2008.04.17 13:29:33
nu ilāram ar bākuli taču cukurtūti galvā sagribējies!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.17 13:32:19
vilks... ir aizdoma, ka nevis IZDARĪJA bet NE-IZDARĪJA kaut ko! Jo Izdarīt 3 vienlaicīgi ir kudī grūtāk, kā vienlaicīgi neizdarīt!

Man ir aizdoma ka vienā vai otrā pusē vai pat abās ir cilvēki kam gribās varu... a pēc tam kaut zāle neaug! Tak vara bez pienākumiem Baznīcā ir visai bezcerīgs gadījums!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.17 13:33:28
Ctulhu, nure... tu pat piekrīti Kristus mācībai! Vismaz teorijā! Tas ir progress! Jo arī pats Kristus ir kā tāds, kas kalpo mūsu vidū!
indriķis
# Labojis indriķis: 2008.04.17 13:44:21
Mulder , man, piemēram, ne tik daudz gribas varu, cik gribas, lai sveša vara man nekāpj uz galvas. Protams, vismaz tik daudz varas, lai to sasniegtu, man vajag. Bet mācītāja pienākumi tev pašam labi zināmi.
Vilks - iemesls - SIA AI no Vecrīgas kravājas ārā, bet mūs tam gribēja pataisīt par grēkāžiem.
Bet mehānisms bija apmēram tāds, - tātad mēs "atstādinām" mācītāju N. Ja tu N.N. tam nepiekrīti, mēs atstādinām arī tevi. Un ja tu- N.N.N.nepiekrīti ne N. , ne N.N. atstādināsanai, tad mēs atstādinām arī tevi. Un tad to visu sūtam uz Ameriku - te bija sazvērestība, viens iekāroja virsmāc. amatu, cits lielu naudu, ko visiem uz galviņām sadalīt ...Kā labākajos padomju paraugos. Bet izrādījās amatieri. Jo vienīgā lieta , ko šie sliktākā gadījumā var panākt, ir mūsu stīpas nogriezt. Bet viņi piemirsa, ka nekalpojam jau naudas dēļ.
Tāpēc arī mēs nošķaudījāmies un atstādinājām viņus visus. Pie reizes...
Kundali
# Iesūtīts: 2008.04.17 13:51:26
Izskatās - baigā jezga jums tur ir bijusi ....
filologs [87.110.154.210]
# Iesūtīts: 2008.04.17 14:07:58
Indriķi, vai tad tiešām vienīgais, ko viņi var izdarīt, ir nogriezt jūsu stipendijas? Vai tad jūsu darba vieta arī nav zudusi? (Jūsu draudzēm taču droši vien piešķirs citus mācītājus?)
Un vai tad jums tiešām izdosies savākt tik daudz cilvēku, lai nodibinātu "vēl vienu luterisku draudžu kopību"?.. (Man šķiet, ka KLB jau tā nebija diez cik kuplas tās rindas, vai ne?...)
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.17 14:26:28
un viss novārās līdz tai nelaimīgajai naudas padarīšanai

BTW kas tiem amerikāņiem neiepatikās šamos 3jamajos mācītājos?
filologs [87.110.154.210]
# Iesūtīts: 2008.04.17 14:32:29
Vilks, kā jau es teicu, es īsti neticu, ka draudzes tur tiešām pašas var ko reāli ietekmēt..
Sākotnēji tās visas taču noteikti bija parastas LELB draudzes. Ne pēc savas izvēles tās pēkšņi attapās KLB; ne pēc savas izvēles tās attapsies kaut kādā "jaunā luterisku draudžu kopībā". Kāda garantija, ka tā nešķelsies vēl tālāk? Beigu beigās šo draudžu locekļi vēl attapsies vispār ārpus jebkuras organizētas kristīgas baznīcas... Patiesībā jau viņi tiešām ir neapskaužamā stāvoklī.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.17 14:37:30
Dieva ceļi neizdibināmi!
nālis [91.200.66.249]
# Iesūtīts: 2008.04.17 14:50:46
ceru ka paliks neatkarīgas ATA draudzes kas pašas meklēs Dievgalda kopību ar līdzīgām konfesionālām draudzēm!
::xio:: [62.84.24.255]
# Iesūtīts: 2008.04.17 18:02:24
LELB protams ar nav nekāda medusmaize, zinot ...

vispār saraksts garu garais; ar ko tik tam nabaga arhibīskapam nav jātiek galā - visi tie draudētāji un īpatņi, depresiju un identitātes problēmu nomāktais klērs, vēl arī suisidāli tipi ... lai vēl atceramies mācītāju, kā nu viņš tur pa avīzēm teica - "a ziniet, man arī ir dzimumdzīve!", tad vēl JR ar savu farizejisko kukuļņēmēju aizstāvēšanu...

īsi sakot, iemeslu īgnumam un nepatikai mums, kā saka, Dieva svētība. Nu bet mesties uz vienu roku ar Plūmi un tur saskatīt kādu nekādu alternatīvu? Bišķi pazīstot dažus no tiem augsburgeriem, pazīstot tiešām kā normālus čaļus - brīnos nenobrīnīdamies!

Un paldies balsij & indriķim par ieskatu konfesionālajā aizspogulijā. Lasu ar interesi. Tiešām.
lēnprātīgais
# Labojis lēnprātīgais: 2008.04.17 18:22:02
Tad pienāca Kindzulis un teica: "Redziet, mīļie, kur noved nevienprātība un augstprātība! Tāpēc esiet paklausīgi saviem vadītājiem, arī tiem, kas jums varbūt nepatīk un šobrīd sķiet "kāpj uz galvas". Gan jau tam ir sava nozīme un nāks laiks, un viss tiks salikts pareizajās vietās."

Šobrīd spilgti atklājas, cik bezpersektīvs un Baznīcu postošs ir tas ceļš, kur nonākuši mūsu KLB brāļi. Lai Dievs mūs no tā pasargā!
lēnprātīgais
# Iesūtīts: 2008.04.17 18:40:33
Baznīca ir Kristus miesa un katra šāda šķelšanās turpina to plosīt...
indriķis
# Labojis indriķis: 2008.04.17 20:16:12
Tad pienāca Kindzulis un teica: "Redziet, mīļie, kur noved nevienprātība un augstprātība! Tāpēc esiet paklausīgi saviem vadītājiem, arī tiem, kas jums varbūt nepatīk un šobrīd sķiet "kāpj uz galvas". Gan jau tam ir sava nozīme un nāks laiks, un viss tiks salikts pareizajās vietās."

Šobrīd spilgti atklājas, cik bezpersektīvs un Baznīcu postošs ir tas ceļš, kur nonākuši mūsu KLB brāļi. Lai Dievs mūs no tā pasargā!


Tā jau es domāju, ka izlīdīs kāds viltus lēnprātīgais un sāks šāda veida tekstus. Baznīcas vēstures fakti gan liecina par pretējo - ļaunprātīga varas un dienesta stāvokļa izmantošana no šo vadītāju puses škeļ un posta baznīcu.

Filolog , tieši pārlieka aizraušānās ar baznīcas organizēto pusi jeb institucionālisms noved pie problēmām, ne vienkārša draudžu pulcēšanās dievkalpojumos.

Un neviens neko neatsūtīs. Tas būtu r eiderisms ( pēc analoģijas ar uzņēmumu nelikumīgu pārņemšanu ) ar visām no tā izrietošajām tiesiskajām sekām. Un kas mums tad kavētu tādus pasūtīt un kādus aizsūtīt viņu vietā , datējot šādu komandējumu ar pirmo aprīli.. ...

Mulder, ne jau amerikāņiem neiepatikās, bet G&I.
filologs [87.110.154.210]
# Iesūtīts: 2008.04.17 20:52:20
Un nez kas tad konkrēti viņiem pie tiem trim neiepatikās?.. (Kas - oficiālajā versijā, un kas - patiesībā?)
Jābūt taču kaut kādam pamatotam iemeslam, kāpēc tik neliela grupa, kurai jau tā nav tas pats labākais reitings kristīgās sabiedrības acīs (sektantu slava utt.), riskētu vēl vairāk ar savu reputāciju un šķeltos vēl tālāk, saviem kritiķiem par uzjautrinājumu...
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.17 21:00:29
Indriķis, nu a ko tad jūs prasāt algu? Tā tač jūs aplaupāt savus vadītājus! Jums kā isteniem Dieva kalpiem ir jāpārtiek no kraukļu sanestās barības un lietus 1x 3 gados

Nekas, tā rūdās tērauds!
lēnprātīgais
# Iesūtīts: 2008.04.17 21:42:50
indriķis
Kāpēc Tu domā, ka es esmu viltus lēnprātīgais? Un tas teksta sacītājs taču bija Kindzulis...
filologs [87.110.154.210]
# Iesūtīts: 2008.04.17 22:06:05
Indriķi, var jau būt, ka "GB un IP savās draudzēs bija par svētību".. Vai tie trīs atstādinātie savējās arī? Var jau būt, ka viņiem tomēr bija kādi trūkumi?.. Kāpēc tad piekasījās tieši tiem trim, nevis pārējiem pieciem?
indriķis
# Labojis indriķis: 2008.04.17 22:11:42
Filolog, tu gan esi ziņkārīgs. Tas arī ir tavs trūkums. Un par to es tevi atstādinu no šī foruma.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 94 , pavisam kopa bijuši: 8295