atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Komunistiskā terora upuru piemiņas diena.
*Duksis
Iesūtīts: 2008.03.25 11:29:20
Latvija 25. martu atzīmē kā Komunistiskā terora upuru piemiņas dienu. Kaut kā nav dzirdēts, ka bezdievīgā komunistu vara kādu luterāņu mācītāju būtu ierindojusi "sociāli kaitīgo elementu skaitā" un deportācijas rezultātā kāds būtu sācis pievērst kristietībai baltos lāčus. Vai starp deportētajiem ir bijuši arī garīdznieki?
<< . 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
Balss
# Labojis Mods-1: 2008.03.25 15:22:10
*Duksis
Pūlamies noskaidrot, kapēc garīdznieki nevienam un nekad nav vajadzīgi.
Tad nez kāpēc jums šis skaidrojums būtu jāmeklē Baznīcas forumā? Tam daudz labāk piederētos Delfu atmosfēra.
Ja tu tiešām gribētu būt godīgs, varētu atrast pietiekami daudz info par izsūtītajiem vai nogalinātajiem garīdzniekiem. Tā bija viena no proporcionāli visvairāk skartajām grupām.
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.03.25 15:23:56
Tā bija viena no proporcionāli visvairāk skartajām grupām. Tagad atliek vienīgi pierādīt šo apgalvojumu. Lūdzu, uz priekšu!
Pērs Gints
# Iesūtīts: 2008.03.25 15:26:58
Duksis Pūlamies noskaidrot, kapēc garīdznieki nevienam un nekad nav vajadzīgi. Tas ir mazliet jocīgi, ja reiz garīdznieki nevienam un nekad nav vajadzīgi, tad nav arī vajadzīgi viņa darbu rezultāti, līdz ar to jājautā, ko tad tu dari šādā nevienam nevajadzīgā vietā?
Balss
# Iesūtīts: 2008.03.25 15:31:24
*Duksis
Pats gribi uzzināt, pats meklē avotos! Nestrādāšu tavā vietā. Šo faktu es zinu, un man ar to pietiek. (Ja nemaldos, ir pat grāmata par izsūtītajiem mācītājiem - pameklē letonikā!)
Pērs Gints
# Iesūtīts: 2008.03.25 15:32:42
Duksis
Es jau tā ļoti primitīvi norādīju, ka ja 1941 gadā izsūtīja 0,5% no valsts iedzīvotājiem tad luterāņu garīdzniekus vismaz 1% no kopskaita un tas pats pēc kara ja no valsts izsūtīja 2% tad garīdzniekus no to kopskaita 7%. Vai ar šo ieskatu nav gana?
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.03.25 15:39:21
Pērs Gints Ja pat tā ir tasnība, tad kapēc tieši 7%, bet ne 70%. Varbūt bija vajadzīgi viņu dzīvokļi, kur izmetināt Sarkanās armijas virsniekus, nevis viņu "pretvalstiskās" vai citādi "kaitnieciskās" darbības dēļ?
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.03.25 15:40:39
Balss Ja tu kaut ko apgalvo, tad tev ir jābūt arī gatavai ar kaut ko apstiprināt savus apgalvojumus.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.03.25 15:42:20
Balss Ja tu kaut ko apgalvo, tad tev ir jābūt arī gatavai ar kaut ko apstiprināt savus apgalvojumus.

Nu un Balss pašas zināšanas nav gana labs apstiprinājums!

Tad moš pirms diskusijas sākuma aglasitje ves spisok to autoritāšu, kuras Duksis atzīst par pieņemamām! Kādus pierādījumus Duksis uzklausa ?
Balss
# Iesūtīts: 2008.03.25 15:42:39
*Duksis
Es zinu, un man ar to pietiek. Šis jautājums nodarbina tevi. Ja tevi tas pa īstam interesē, tad pameklē avotos pats. Man jāstrādā.
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.03.25 15:44:33
Mulders Kā pierādījumus pieņemu mācītāju galvaskausu un žokļu fragmentus un DNS analīzes rezultātus.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.03.25 15:46:09
Duksis, nabaga mācītāji... īpaši tie, kas vēl dzīvi!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.03.25 15:46:46
Balss, a tu dod Duksim čanci, es domāju, ka par nelielu bet taisnīgu samaxu tu taču izveiktu šādu pētījumu un Duksim reportētu?
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.03.25 15:48:12
Vo, vo! Katram cilvēkam mājās skapī esot kāds skelets paslēpts!
Balss
# Iesūtīts: 2008.03.25 15:56:39
Jā, zinu medicīnas studentu, kam mājās ir kādas nabaga tīnes galvaskauss - vai no terora laikiem, tik precīza ekspertīze nav veikta...
Lai nu Duksis strādā pats!
Pērs Gints
# Iesūtīts: 2008.03.25 16:54:37
masik varbūt kāds nemāk lasīt iet runa par izsūtīto mācītāju īpatsvaru iepretim mācītāju skaitam.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.03.25 17:04:25
a_masiks, nu bet kurš tad te bīda argumentu - mācītājus neizveda, bet tos, kurus izveda, tie bij tik maz, ka nav vērā ņemams skaits!

Zin, šaize ar statistiku ir tāda, ka tad kad tā ķer tevi, visa matemātika ir pa kājU!
Pērs Gints
# Iesūtīts: 2008.03.25 17:10:49
Masik kaut kā negribas ar tevi strīdēties, neatkarīgi ko un cik daudz izsūtīja, tā ir traģēdija un nav vietas ņirgām par to, ja tev tas liekas nesaprotami, man žēl.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.03.25 17:22:13
a_masiks, un lūk šādā situācijā mūsu "modernā demokrātija" visai maz mierinājuma piedāvā... Labi ka vispār piedāvā... Tad pēkšņi saproti tādas vērtības kā ģimene, draugi, tuvākie cilvēki... un īpaši asi izjūti cilvēku vienaldzību un ļaunumu, kuri savu viedokli kāreiz būvē uz statistikas bāzes! Kā datorspēli spēlēt... no augšas nav tik sāpīgi!

Kristīgā vēsts palīdz... jo tur, tas kas ir no Augšas, nonāca te lejā un tapa par šīs nežēlīgās statistikas aktīvu līzdalībnieku, Krsitietība ir vienīgā reliģija, kur mēs varam teikt, ka mūsu Dievs PATS empīriski zin ko nozīmē gan būt Aušvices gāzes kamerā, gan būt mātei, kura bērnu ieliek šajā kamerā!

Kā izteica kāds autors... ja man jātic Dievam, tad varu ticēt tikai tādam Dievam, kas pats zin ko nozīmē būt cilvēkam!
Pērs Gints
# Iesūtīts: 2008.03.25 17:51:29
a_masiks 1) Baznīca nav uzsēdusies uz 25 marta sērām, bet piemin līdz ar pārējiem 2) baznīca sastāv no draudžu locekļiem un tas nozīmē, ka tā nav tikai 100 melnsvārči.
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.03.25 20:05:32
Kapēc baznīica netapa vajāta? "Dievs vienmēr aizstāv vajāto, neatkarīgi no tā, vai taisnais vajā taisno, vai netaisnais netaisno, vai taisnais netaisno, - Dievs vienmēr aizstāvēs vajāto, neatkarīgi no tā, kas viņš ir." /Talmuds/
<< . 1 . 2 . 3 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 104 , pavisam kopa bijuši: 34331