atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Kas ir apustulis?
Ingars
Iesūtīts: 2008.01.29 10:10:28
Ko nozīmē "apustulis"? Vai par apustuļiem pareizi būtu saukt tikai Jēzus mācekļus un Pāvilu? Vai apzīmējumu "apustulis" varētu attiecināt arī uz vēlāku laiku un mūsdienu kristiešiem?
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
Ingars
# Iesūtīts: 2008.02.04 16:03:36
Mulder tas pavīdēja tajā pašā Bites rakstā, ka varētu būt tā, ka mūsdienās dāvanas beigušās un arī dažos žornāla Dzīvības vārds izdevumos, bet varbūt es vienkārši pārpratu
Mulders
# Iesūtīts: 2008.02.04 16:09:12
Ingars, moš uzrādi to vietu tieši kur A.Bite to saka, pazīstot A.Biti neticu, ka viņš noliedz brīnumus... jo tādi viņa paša dzīvē ir bijuši!
Ingars
# Iesūtīts: 2008.02.04 16:24:26
hmm pārlasīju to rakstu un šķiet, ka esmu kaut ko sajaucis, tas varbūt būs bijis kur citur un zem cita autora, bet atceros, ka bija runa par to, kā mēs varētu saņemt Svētā Gara dāvanas, ka tās nodod tikai apustuļi un tad sekoja secinājums, ka mūsdienās ir sasniegta pilnība mīlestībā un dāvanas vairs nav vajadzīgas, kaut kas tamlīdzīgs
Mulders
# Iesūtīts: 2008.02.04 16:59:55
Ingars, blēņas! To būs rakstījis kāds neluterānis, vai nenobriedis nepieredzējis luterānis!
Ingars
# Iesūtīts: 2008.02.04 17:02:33
nu laikam jau un pateisībā jau kā Pāvils teica - šīs dāvanas ir vajadzīgas un dzīšanās pēc tām ir ļoti kristīga un bibliska attieksme, taču visa tā sāls ir pareizā izpratnē
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.02.04 17:16:50
Ingars, nubet... par ko tad 1 Kor 14 nodaļa... kāreiz arī par tām mēlēm... Korintieši pēc tām dzinās, bet kā pareizi tās lietot nejēdza, tad nu Pāvils skaidroja kam tas domāts un kā tas jālieto! Dievs ir Kārtības nevis Nekārtības Dievs!
<< . 1 . 2 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 7 , pavisam kopa bijuši: 260