atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Kuriozi
Mulders
Iesūtīts: 2008.01.21 12:39:45
Pastāstiet par kādiem reliģiskajiem kurioziem, ko esat kādreiz ikdienā sastapuši personīgā saskarsmē ar citādi domājošiem!

Tēma visiem!
. 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2008.01.21 12:39:54
Pastāstiet par kādiem reliģiskajiem kurioziem, ko esat kādreiz ikdienā sastapuši personīgā saskarsmē ar citādi domājošiem!

Tēma visiem!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.01.21 13:18:03
Artos loģiski, šamais tak nevainīgus berneļus noslīcināja, bet Mossada aģentu Saulu no Tarsas par vienu no lielākajiem Apustuļiem uzmargoji! Vot tev Dieva portrets :/
sniegaodzina
# Iesūtīts: 2008.01.21 15:48:42
drizak skumjs stasts, nevis kuriozs bet...
eju pa ielu, skatos nak 2 puisi un meitene, meitene visu laiku murmina- Jezus nojauc visas sienas starp mums utml., puisi transa kratas un lokas vijnai lidzi. protams nak vini no Jaunas Paudzes, kas ir netalu no manas majas.eju garam, sie mani- svesu cilveku- megina apkamt un paraleli vel murmina kaut ko par pestisanu. arprats ka parbijos!!! par laimi vijni nebija varmacigi un atra gaita kustoties es no viniem izsmaucu.nabadziniem pilnigi smadzenes izskalotas...skumjas sektas sekas.
Balss
# Labojis Balss: 2008.01.21 20:16:03
Ctulhu Nezinu par mormoņiem!
Man nāk prātā tikai starpkultūru kuriozi. Ierodas jaunimigranti pēc II pas.kara ASV. Vecie 1905.g. emigranti, jau lielā mērā asimilējušies, uzaicina jaunatbraukušos tautiešus uz pusdienām. Uz šķīvja liels steiks. Kamēr jaunā atbraucēja kautrīgi vilcinās ķerties ēdienam klāt, vecais namatēvs skubina: "Ņem, meitiņ, nazīti, griez to mītīti pīsītēs!" (meat in pieces)
filologs [81.198.233.119]
# Iesūtīts: 2008.01.21 20:44:47
Ja par starpkultūru kurioziem, tad nāk prātā šāda epizode no pirmās ciemošanās pie ārzemju latviešiem astoņdesmitajos gados. Vienā brīdī onkulis prasa: "Vai jūs zināt, kas ir prezervatīvi?"... Nu jā, zinām jau, bet kāpēc tādas tēmas jāaizskar pie pusdienu galda un bērnu klātbūtnē??... Izrādās, domāts angļu vārds "preservatives", t.i., konservanti, ko liek klāt pārtikai, lai tā nebojātos...
P.S. Bet mēs jau aizejam offtopikā; Mulders taču aicināja rakstīt par reliģiskiem kurioziem...
Mulders
# Iesūtīts: 2008.01.22 10:13:04
a_masiks, nekad nevar zināt, kazi vilks = latentais pravietis!

btw... offtopik jautājums, vai esi slimojis ar tīfu vai dizentēriju smagā formā?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.01.22 10:20:03
a_masiks, man gan ateisti parasti asociējās ar kalsnu garu vīriški blondu taisniem matiem un lielām brillēm
Mulders
# Iesūtīts: 2008.01.22 10:37:35
a_masiks nu tad nokonvertējies Islamā, būsi pārsteidzis daudzus!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.01.22 13:14:50
Ctulhu, es nesaku ka esmu redzējis, es saku, ka tāda man ir ateista asociācija. Skaic ka šamie nāk visādās krāsās un formās... Vpročem kā kristieši!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.01.22 13:22:22
Ctulhu nazinu!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.01.22 13:45:16
Ctulhu, linu drānās, zandalēs gariem matiem un bārdu... var būt ģitāra uz muguras!
Balss
# Iesūtīts: 2008.01.22 14:46:10
Mulders
Tev kristietis asociējas ar hipijiem? Vai Jēzus filmām?
Man kristietis asociējas ar tādu kā sirmu balto tētiņu vai mīļu, vecu mammīti. Vai varbūt arī ar jaunieti ar mirdzošām acīm...
Mulders
# Iesūtīts: 2008.01.22 14:52:46
Balss apmēram
Balss
# Labojis Balss: 2008.01.22 15:55:11
Ctulhu
Vizuāli man ateista standarttēla nav. Tas ir kas vārdos neaprakstāms - ka viņos ir kāds caurums, kāda tukša vieta, caurvējš, bezcerība. kas piesedzas reizēm ar lielību, reizēm ar niknumu, bet apakšā kaut kāds nemiers. Kādreiz tādas kā neārstējamas skumjas. Kas nu kuram... Citam hedonisms ar aizvērām acīm, lai nebūtu jāatzīst patiesība. Bet pašā pamatā - pesimisms.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.01.22 16:00:39
Balss, grūti ir būt optimsimam, ja tev ir jāturās pie atziņas, ka visums ir bezjēdzība, tava dzīve ir bezjēdzība un visa tava existences jēga ir tieši atkarīga no tevis cik daudz tu vari savā dzīvē iepūst dzīvību... Varbūt kāmēr jauns... hedonisms palīdz, miesa ar savu enerģiju dod spēku turēties pretīm nenovēršamam bezdibenim... Bet kad tas tuvojas... nezinu pie kā ateists meklē savu mieru... kā tikai pie bezjēdzīgi aizejošas bezjēdzīgas dzīves bezjēdzīgā tumsā...

Nekā optimistiska tur tiešām nav!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.01.23 10:25:21
a_masiks, ja teikšu ka tā nav, tāpat jau neticēsi... ateista viena no būtiskajām īpašībām - nespēja kritiski skatīties pašam uz saviem secinājumiem!
Balss
# Iesūtīts: 2008.01.23 10:32:29
Ctulhu
Par tavas dzīves jēgu parunāsim vēl pēc gadiem 30, labi?
a_masiks
pašam savas bailītes un tumšākās šaubas eksponēt uz naticīgajiem
Tur jau tas labums, ka mums šo bailīšu un šaubu vairs nav!
Kā arī priecāties, ka neesi "tāds kā viņi"...
Tieši otrādi - nevis priecāties, ka neesam tādi, kā viņi, bet bēdāties, ka viņi nav tādi kā mēs...
Mulders
# Iesūtīts: 2008.01.23 10:45:18
Balss -> gudra
Balss
# Labojis Balss: 2008.01.23 12:42:32
Ctulhu
Kad tev nāve būs zobu galā, kad tava iesaldēšanas teorija aizies pa pieskari, kad tavs ticības objekts progress būs kļuvis par regresu daudzās jomās, kas tad paliks pāri no tava optimisma un tavas dzīves jēgas?
Jā, mēs nekautrējamies, mums mūžīgā dzīvība jau IR, un mums gribētos, kaut arī jums viņa būtu!
Balss
# Labojis Balss: 2008.01.23 13:35:48
Ctulhu
Tu pašlaik teoretizē. Ja tev pašam, nenodod Dievs, pienāktu onkoloģiskā diagnoze, šaubos, vai tu tikpat stoiski reaģētu.
soliijumi ir leeta manta - pat tad, ja soliitaajs ir reaals..
Vai arī tāda solījumi, kurš ir atdevis savu dzīvību, lai izglābtu tevi no nāves soda, tev neko nenozīmē?

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 123 , pavisam kopa bijuši: 36827