atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Par iespējamu jaunu Tēvreizes tulkojumu
incognito
Iesūtīts: 2019.06.27 08:38:56
Godājamais Romas bīskaps Francisks jau pirms laika nāca klajā ar domu, ka Tēvreizei būtu nepieciešams mainīt tulkojumu, proti, rindiņu «neieved mūs kārdināšanā» pāvests piedāvāja aizstāt ar vārdiem «neļauj mums krist kārdināšanā».Nesen lasīju, ka itāļu valodā šādas izmaiņas jau veiktas. Man šķiet, ka, tulkojot burtiski, Mateja evaņģēlija 6:13 tomēr ir "neieved mūs kārdināšanā", tātad ieteiktais tulkojums būtu cita tulkošanas stila izpausme.
Man tas ne visai patīk, jo, manuprāt, ir solis Christianity lite virzienā.Respektīvi, vienā Bībeles vietā ir lūgts "Neieved mūs kārdināšanā", citā - ka Dievs nevienu nekārdina (Jēk. 1:13). Pretrunas nereti tiek izmantotas, lai norādītu uz kādiem noslēpumiem, piemēram, tas, ka Jēzus bija pilnīgi Dievs un pilnīgi cilvēks, nu un to likvidēšana būtu solis uz nevajadzīgu vienkāršošanu.
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
greatgreat. [102.185.183.78]
# Iesūtīts: 2024.02.21 20:58:57
nice.
لعبة بادل
jaosfu99 [176.227.241.67]
# Iesūtīts: 2024.03.26 09:39:58
Doctors can be divided into two categories: those who practice using their tongues and those who practice using their minds bitlife .
jaosfu99 [14.191.164.90]
# Iesūtīts: 2024.04.01 05:51:19
You can begin designing your own environment using bitlife. Let`s find an appropriate job path. What about becoming an engineer or doctor? You can do it bitlife. This is a highly motivating game that allows you to restart your life and create new goals.
<< . 1 . 2 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 103 , pavisam kopa bijuši: 24510