atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem par ASV uzsākto kampanu saistība ar inteligentā dizainera teoriju
andris
Iesūtīts: 2007.12.20 06:44:35
Ir tāda lieta ka daļa kristiešu ASV ir uzsākuši kampaņu ar mērki panākt ka evolūcijas teorija skolu mācību grāmatās tiktu aizstāta ar inteligentā dizainera teoriju. Vini ir izveidojuši vairākas filmas un grāmatas. Idejas gūst popularitāti arī Latvijā.
Mana pārliecība bij ka evolūcijas teorija nav pretrunā ar Bībeli. Nesakritības es izskaidroju ar to ka agrāk civēkiem nebija atbilstošas zināšanas un vārdu krājums lai precīzi aprakstītu Dieva atklāsmi par pasaules un dzīvības rašanos.
Vienu dienu uzzināju ka mana mazā māsiņa sastrīdējusies ar bioloģijas skolotāju. Izrādās, tas dēļ tā, ka skolā liekot mācīties melus.
No kutrienes tas? Svētdienskolā teikts ka tie ir meli. Jauniete noskatījusies ārzemju filmu kura atmaskojot evolūcijas teorijas melus un šo informāciju stāsta bērniem. Es atradu vairākas filmas par to tēmu. Pirmajā momentā apgalvojumi tiešām likās ka apgāž to teoriju. Internetā uzgāju informāciju ka tās filmas ir pilnas ar apzināti sagrozītiem faktiem un meliem.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .
AutorsZiņas teksts
Sheksna
# Labojis Sheksna: 2008.01.02 11:41:21
KarotesNav
Nesapratu. Kāpēc nekā neredzētu ?
Viņš droši vien domā `ieslēgtās gaismas` efektu. Kad Tu naktī skaties ārā pa logu, atrodoties apgaismotā istabā, Tu njeh neredzi. Lai kautko ko saskatītu, jāizrubī gaisma.

Ja būtu cita konfigurācija, mēs novērotu kaut ko citu unikālu.
Taisnība. Dzīvības nebūtu vispār vai tā būtu savādāka. Skatīt, piemēram, dziļūdens zives, nu tās, ar gaismekļiem.

Ctulhu
Zvaigznes vispaar vajag, lai taam kolapseejot, sarazotos smagie elementi.
A kam izplatījumā vajadzīgi smagie elementi? Debesu fabrikām?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.01.02 11:44:53
Sheksna
Vai tad no tās zemeslodes puses, kas vērsta prom no saules, nevarēs vienmēr redzēt zvaigznes, neatkarīgi no attāluma no saules?
Azimovam bija tāds stāsts "Nakts atnākšana", kur kādu planētu apgaismoja 5 saules, un tikai reizi pa 2000 gadiem atnāca nakts. Stāstā - kopā ar polārlapsu :-)
Sheksna
# Labojis Sheksna: 2008.01.02 11:49:30
Ctulhu
Zvaigznes vispaar vajag, lai taam kolapseejot, sarazotos smagie elementi.
Nu labi, bet kam vajadzīgas planētas, ja dievs uz tām nav ieplānojis nomitināt ļautiņas un ja šīs planētas ir pārāk tālu no Zemes, lai cilvēki tās varētu izmantot navigācijai?

Karotes Nav
Vai tad no tās zemeslodes puses, kas vērsta prom no saules, nevarēs vienmēr redzēt zvaigznes, neatkarīgi no attāluma no saules?
To droši vien Mulders nebija iedomājies
Mulders
# Iesūtīts: 2008.01.02 12:20:18
Ja būtu cita konfigurācija, mēs novērotu kaut ko citu unikālu.

Tā ir teoloģiska nevis zinātniska zajava!

Šeit argumenti par to ko var novērot bez spekulācijām kā būtu, ja nebūtu tā kā ir, kas ir netestējamas zajavas!

Raidījuma 2ā daļa, kur sākās interesantais! Pārējās atradīsi blakus!

http://www.youtube.com/watch?v=4i1wobGZUZM

Mulders
# Iesūtīts: 2008.01.02 22:43:25
Nepiga. Ja mees uztaisaam dazaadas saakuma konfiguracijas (vai ja taas uztaisaas nejasi), tad mees noveerojam dazaadas sekas.

Teicu, kāmēr neesi to empīriski pierādījis - teoloģiska zajava!

Jo pagaidām nav acīmredzams, vai pie citiem sākumnosacījumiem būs jelkāds novērotājs!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.01.03 09:11:17
Mulders
pagaidām nav acīmredzams, vai pie citiem sākumnosacījumiem būs jelkāds novērotājs!
Tu domā, Dievs nevarētu uztaisīt cita tipa ķermeņus, pielāgotus dzīvei citā vidē, nu kaut vai pat uz Saules virsmas?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.01.03 10:56:38
KN, nav ne jausmas... izejot no Dievs=ideāls koncepcijas, tad man jāpieņem ka šāda formāta novērotājs ir vislabākais variants. Tā pat kā tu nevari spekulēt par to kā būtu ja būtu, man ir grūti spekulēt kā būtu ja būtu arī Dieva sakarā!

Jo acīmredzot Dievs visai konkrēti iespringa, lai saorganizētu matēriju kāreiz šitā lai tas tā funkcionētu. Nezinām mēs visus Dieva funktierus un tamdēļ nav zināmi skaidri ierobežojumi visā šajā, jo aceries - Dievs nerada pretrunas, bet spriest vai citādāki sākumnosacījumi nerada vai rada pretrunas es nevaru, šoreiz man ir jāpaliek "gribot" jeb jāpieslienas sci-fi fanātiem, kas spekulē par dažādām dzīvības formām...

Piemērs tikai (arī sci-fi apcerēts) ja pieņem ka Zeme ir Geja un ir saprātīga būtne, vienalga mēs ar šamo diez ko nevaram komunicēt, ja viņai izteikt vienu teikumu aizņem 10 000 gadus...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 74 , pavisam kopa bijuši: 34558