atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem vai kristība atkarīga no ūdens daudzuma?
Ingars
Iesūtīts: 2007.12.08 15:05:07
paraugs bībelē ir nepārprotams - tātad luterāņi krista nepareizi?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>
AutorsZiņas teksts
Ingars
# Iesūtīts: 2007.12.12 16:09:58
nē tas neies cauri, jāpaliek tomēr pie kristīgām metodēm
mortiz, negribas tevi nospiest un piespiest, lai tev paliek tava atziņa - pagremdēšana ir labs kristību veids un nav nekādu problēmu
moritz :)
# Iesūtīts: 2007.12.12 16:10:00
Ingars
nē mortiz - runa ir par to, ka tu noliedz jebkādu citu formu
***
rekomendeeju izskriet cauri VISIEM maniem komentiem...
Ingars
# Iesūtīts: 2007.12.12 16:13:25
mortiz nomierinies, izslēdz datoru, iedzer tēju un palūdz DIevu, lai Viņš tev dod pareizu izpratni

luterāņu ticības apliecības nav Dieva vārds, bet tās ir tāpat, kā es tev atstāstu to, kas rakstīts Dieva vārdā, jā varbūt pēc savas izpratnes, taču, vai tāpēc mana izpratne ir nepareiza? Nekas cits jau tur nav, kā vien tas pats par ko cīnījās Pāvils
Ingars
# Iesūtīts: 2007.12.12 16:15:03
i ja tev labpatīkas, tad vari pieņemt, ka luterāņiem kristības vinmēr ir ārkārtas situācija, kad nav pieejama ūdenstilpne, kurā pagremdēties - tas arī nebūs melots
moritz :)
# Iesūtīts: 2007.12.12 16:17:03
Mulders
moritz, vai bērni var ticēt?
shis jautaajums ir spekulatiivs... tie, kas skreeja ap jeezu, ko mees par vinjiem zinaam? tikai to, ka vinji blaava... un droshi vien pieaugushie par maz vai piesardziigi bljaava... cik dziivee ar siikiemesmu njeemies: kaads ticeeja, kaads lielaakajiem bljaava liidzi... mans beerns nav kristiits, bet pa reizei izdomaa noliist kaktinjaa un paluugt... manu draugu siikie nav kristiiti, bet tie luudz no sirds un par visu... un piepildaas jeezus vaards, kas liek aizdomaaties (man - pieredzeejushajam juudam) par personiigo ticiibu un paljaaviibu...
***
"Tas ka tu nesaporti KĀ zīdaiņi slavē Dievu, nu nekādīgi nepadara Dieva Vārdu par meliem!"
vai mulders buutum eksperts ziidainju un beernu Dieva slaveeshanas jautaajumos?
moritz :)
# Labojis moritz :): 2007.12.12 16:19:46
Ingars
es esmu mieriigs, par tevi un mulderu man shaubas... pats redzi, kaa ir - nepaarliecina mani LC (ziidainju kristiibu jautaajumaa)... a raksti mani ir paarliecinaajushi un paarliecina... ko tu zini, par ko ciiniijaas paavils?
Ingars
# Iesūtīts: 2007.12.12 16:20:08
bļāviens pietur mut un las, kas rakstīts - ja rakstīts, ka slavēja, tad slavēja, ja rakst, ka ticēj ta ticēj, i nav nekādas te miesīgas spriedelēšanas - nez kā tur tā ticība ttam zīdainim, kā nez viņš tur slavē - Dieva vārds tā saka un tas nav apspriežams, bet jāpieņem ticībā un punkts
Ingars
# Iesūtīts: 2007.12.12 16:21:15
jā nu es gan esmu dusmīgs
a tu saki ka raksti tevi pārliecina? tev te citē rakstuvietas no vienas vietas, a tev ne silts ne auksts, nekāda respekta pret Dieva vārdu.
Mulders
# Iesūtīts: 2007.12.12 16:22:22
moritz

Tad kamdēļ tu liedz kristību bērniem kas tic uz Dievu?

Jo redzi kāds verdikts ir pār tādiem

Bet, kas apgrēcina vienu no šiem vismazākiem, kas tic uz Mani , tam būtu labāk, ka tam piesietu dzirnu akmeni pie kakla un to noslīcinātu jūras dziļumā.

Jā es esmu experts bērnui un zīdaiņu slavēšnas jautājumos. Es redzu ka pats Dievs par viņiem nodod liecību, bet bez ticības nevar Dievam patikt!

Tā kā pārskati savu ticību, vai tā ir tikai tāda intelektuāla māžošanās, vai tomēr tu tiešām tici tam, ko Dievs saka, gan par bērnu un zīdaiņu ticību gan par kristības glābjošo spēku!

Mēs abi zinām, ka tu tam netici, tamdēļ visa pārējā tava prātuļošana ir kā tu saki - vakums! Dieva Vārds tevi tiesā, ne es... pieliec savu ticību blakus Dieva Vārdam un tu redzēsi neskaitāmus "NĒ" iepretīm Dieva Vārda "JĀ"
Ingars
# Iesūtīts: 2007.12.12 16:23:10
un neba jau tev viss ir tieši tā precīzi uzrakstīts - kas tajos laikos varēja iedomāties, ka būs tādi nelieši, kuri neļaus kristīt bērniņus

mācekļi jau saņēma aizrādījumu - laidiet bērniņus pie Manis - vai tad kristīt nenozīmē laist pie Jēzus???????
moritz :)
# Iesūtīts: 2007.12.12 16:25:05
Ingars
bļāviens pietur mut un las, kas rakstīts - ja rakstīts, ka slavēja, tad slavēja, ja rakst, ka ticēj ta ticēj, i nav nekādas te miesīgas spriedelēšanas - nez kā tur tā ticība ttam zīdainim, kā nez viņš tur slavē - Dieva vārds tā saka un tas nav apspriežams, bet jāpieņem ticībā un punkts
***
bet ingar! mulders panjem sho un citu rakstu vietu un uzdod man provokatiivus jautaajumus a la: vai beerni var ticeet vai nee? tajaa rakstvietaa teikts, ka tie slaveeja, vai otraa jeezus saka, ka jaatop kaa beerniem... kaa es varu pateikt viennoziimiigi, ka shii rakstvieta skaidro, ka beerni tic?...
Mulders
# Iesūtīts: 2007.12.12 16:25:53
Ingars, baptisti sakās, ka viņiem arī Kristus pa taisno ir pieejams un viņi arī jakobi "svētī" bērniņus. Nē nu labi, ja viņiem Kristus tāpat kā Jūdiem tur sēž un svētī bērnus, nav iebildumu!

Mēs nesam Bērnus pie Kristus kā viņš to pavēlēja - kristībā! Jo zinām, ka Kristībā Kristus ir klātesošs!

Visinteresantākais ir tas, ka Baptisti NETIC ka Kristība ko objektīvi ticīgajam dod, bet visvairāk cepjās par tās pareizu izpildi!

Nu man tas izklausās cepšanās par pareizu vakuma pasniegšanu! Brīnumi ne?

Mēs kas ticam, ka Kristība glābj tomēr neuzstājam uz konkrētu formu, bet darām kā to Dievs pavēlēja - ar Ūdeni un Vārdu! Atkal brīnums?
Mulders
# Labojis Mulders: 2007.12.12 16:27:22
moritz, var pārfrāzēt

vai neticīgs beŗns slavētu Dievu?
vai neticīgos Kristus lika par pozitīvu piemēru saviem Mācekļiem?

un reku es tev 6o pantu iepeistoju... tur skaidri un gaiši Kristus pats nodod liecību par to, ka bērni tic! Un ja tu neesi tāds pats kā viņi, neredzēt tev Dieva Valstību kā savas ausis!
Mācies no bērniem!

A tu... ij pats nemačies ij vēl liedz viņiem Debesu Ķīlu! Viņiem, vienīgajiem, kas būtu cienīgi to saņemt, kurus Kristus uzrāda kā piemēru tev - necienīgajam - ka ja tu nekļūsti tāds kā viņi, tad ar visu tavu Kristību tu arī Debesi Neredzēsi!

Tie nav blēņu vārdi bet nopietni texti! Ne mūsu izdomāti, bet Kristus paša izteikti!

Kā vēl pēc tā ar tīru sirdsapziņu tu vari iet draudzes priekšā un raidīt prom ikvienu vecāku kas grib bērniņu kristīt, lai tas saņemtu to ko Kristus apsolījis?

Atkal, ja tā nav Dieva zaimošana, tad kas ir?
moritz :)
# Labojis moritz :): 2007.12.12 16:27:33
Mulders
Jo redzi kāds verdikts ir pār tādiem
Bet, kas apgrēcina vienu no šiem vismazākiem, kas tic uz Mani , tam būtu labāk, ka tam piesietu dzirnu akmeni pie kakla un to noslīcinātu jūras dziļumā.
1) vai tur rakstiits: apgreecina, liedzot kristiibu?
2) mulder, es gaidu uz kunga atnaakshanu, un man nav bailju...
3) un veel, mulder.. staav teikts - neesi par daudz aatrs uz zavu muti...
Mulders
# Iesūtīts: 2007.12.12 16:29:31
moritz... nē uzsvars bij "kas tic"?

Kamdēļ tu nekristī savu bērnu?
Ingars
# Iesūtīts: 2007.12.12 16:29:43
vot tieši tā - pats Dievs deva liecību par to, ka bērniņiem jau PIEDER DEBESU VALSTĪBA
kad Pēteris runāja ar pagāniem un šamie sāka mēlēs runāt - kas var liegt kristību šiem, ja pats Dievs ir apliecinājis, ka viņus pieņem?
tad kas var liegt kristību nespēcīgam bērniņam, kurš pārāk mazs, lai apliecinātu ticību, bet ka Jēzus ir devis liecību, ka viņam pieder debesu valstība?



un parasti baptisti saka - bērniņš saņem svētību caur vecākiem - labrīt un ko tad citu luterāņi māca vecākiem - mācīt savus bērniņus kristīgā Garā

i nav nekur bībelē nedz pamatojumua nedz piemēra par tādu lūgšanu un bērniņu svētīšanu kristību vietā. Un tas ka Jēzus bērniņus svētīja - tas runā pret jums pašiem, jo kā gan tu šodien vari savu bērniņu dod Jēzum lai Viņš to svētī? kur ir apstolījums kā tiekam pie Jēzus - ticībā un kristībās. Tā kā bērniņš nespēj savu ticību apliecināt, tad ko - beigts un pagalam, ja nomirst pirms apzinīga vecuma sasniegšanas? bet kristībā mēs viņu pienesam Jēzum
moritz :)
# Iesūtīts: 2007.12.12 16:32:43
Mulders
labi, peedeejais koments...
taapeec, ka paljaujos, ka vinjam pieder dieva valstiiba...
taapeec, ka maacu vinjam kunga celjus,
taapeec, ka gaidu laiku, kad vinjs apliecinaas jeezu par savu kungu... lieciiba par ticiibu, kas naak no sludinaashanas mani dara droshu...
Ingars
# Iesūtīts: 2007.12.12 16:33:58
mortiz tev nav baiļu jo tu tici Jēzum Kristum
bet kā tu izskaidrosi to, ko Mulders jau minēja - līdzīgi, kā mācekļi raidīja prom mātes ar bērniem, tāpat arī baptisti šodien neklausa Jēzu un raida bērniņus prom no Jēzus. un tā svētīšana - jau teicu - tam nav nedz bibliska pamatojuma un piemēra, nedz arī Dieva apsolījuma
Mulders
# Iesūtīts: 2007.12.12 16:34:00
Ingars, vēl vairāk, Kristībā mēs zinām, ka bērniņš saņem tieši to pašu it kā pats Kristus miesā viņam uzliktu rokas un svētītu!

To ko Kristus darīja uz zemes būdams miesā, to Baznīca dara caur viņa iestādītiem sakramentiem!
moritz :)
# Labojis moritz :): 2007.12.12 16:34:52
Ingars
jaa jaa, tish, tish, projaam...
ko tad jeezus dariija ar tiem beerninjiem? kristiija vai sveetiija? baptisti dariija to, ko liidziigaa situaacijaa dariija Jeezus...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 2 , pavisam kopa bijuši: 2344