atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem vai kristība atkarīga no ūdens daudzuma?
Ingars
Iesūtīts: 2007.12.08 15:05:07
paraugs bībelē ir nepārprotams - tātad luterāņi krista nepareizi?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 .
AutorsZiņas teksts
Ingars
# Labojis Ingars: 2008.10.01 12:04:43
Artis

Kamēr nedzird no baptistiem šādus tekstus - jūsu luterāņu kristība ir nepareiza un Dieva priekšā tā neskaitās - tikmēr man nav iebildumu
Artis
# Labojis Artis: 2008.10.01 12:05:20
Ja tas, kam tu tici nav pretrunā ar SKAIDRI izteiktiem Dieva likumiem, tad viss kārtībā! Karš pret musulmaņiem nebūtu pareizi, jo mēs nedrīkstam nogalināt un mums ir jāmī savi ienaidnieki! Es arī nedomāju, ka ir pareizi tā domāt par pāvestu, bet, kas man vai tev ir devis Dieva funkcijas spriest tiesu par viņiem?
Ingars
# Iesūtīts: 2008.10.01 12:46:20
Artis

Tāpēc arī mēs nespriežam (vismaz cenšamies) tiesu pār cilvēkiem, bet tikai par maldu mācībām. Mēs necīnamies pret miesu un asinīm, bet pret ļauniem gariem pasaules telpā un pret maldu mācībām. Diemžēl daži brāļi to vēl nav sapratuši un tiesā cilvēku nevis tikai viņa grēkus. Bet vai nav sacīts, ka mēs pēc miesas vairs nevienu nepazīstam, jo Kristus ir iekš visiem.
Artis
# Iesūtīts: 2008.10.01 12:57:27
Tā ir īpaša Gara dāvana pateikt, kas ir maldu mācības un, kas nav, vai ne? Gan harizmātiskajās draudzēs, gan t.s. konservatīvajās draudzēs var būt maldu mācības. Un tas jau nav attiecināms uz visu konfesiju (piemēram, vasarsvētku), bet gan uz atsevisķu draudzi!?!?
Ingars
# Iesūtīts: 2008.10.01 13:00:53
Artis

āmen, tur nu es tev pilnībā piekrītu, bet tomēr kaut kādas minimālas izšķiršanas spējas ir ikvienam kristietim, citādi te varētu uzstāties visādi "gara apdāvināti".

11 Tie bija labvēlīgāki par Tesalonīkes jūdiem un vārdu labprāt uzņēma, meklēdami ik dienas rakstos, vai tas tā esot.

Redz mums pašiem arī jāšķiro viss, ko dzirdam vai lasam, meklējot rakstos - vai tas tā ir. Tāpēc es dodu priekšroku tiem argumentiem, kurus var bībelē pamatot
Artis
# Iesūtīts: 2008.10.01 13:33:54
Katram kristietim ir kaut kādas atškiršanas spējas - lai vismaz saprastu to, ka jehovieši vai mormoņi nav kristieši. Vienkārši ir dīvaini, ka dzirdu no citiem kristiešiem (laikam jau vairāk katoļiem), ka VISI baptisti un harizmāti ir sektanti. Protams, ka specifiskā sludināšanas veida dēļ, lielāka iespēja ir, ka tieši harizmātiskajās draudzēs ienāk maldu mācības.
rainars
# Iesūtīts: 2008.10.02 15:56:46
ko tur daudz ko njemties daudzi sadeg pie harizmātiem un atnāk pie vēsākiem kristiešiem un ir O.K.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.02 16:01:41
Artis, jautājums... bet kā tu zināsi, vai tev pretīm stāv viltus garu pazinējs, vai cilvēks, kam tiešām ir spējas garus pazīt?

Un iedomājies... tādu hipotētisku situāciju, ja TAVĀ draudzē ir ieviesušās maldu mācības un tad uz to atnāk kāds un tās uzrāda...

Personīgi es būtu sašutis un nezinu vai būtu viegli mani pārliecināt, ka mana draudzē ir maldu mācības būtiskas... Kā būtu ar tevi? Kā mums rīkoties... kā tu rīkotos?
Artis
# Iesūtīts: 2008.10.02 16:09:27
Diezgan grūta situācija.... Drošvien skatītos pēc šī cilvēka (t.i. augļiem) - ko liecina viņa iepriekšējie darbi. Un darītu kā Bībelē ir teikts - pārbaudiet, kas labs to paturiet! Un kā var pārbaudīt? Drošvien, ka gavē un lūdz visa draudze! kāpēc tu būtu sašutis, ja tā varētu b`t taisnība?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.02 16:12:37
Artis, sašutis tīri cilvēcīgi! Ar domu, ka kāds apsūdz to, kam esmu ticējis, ka tā ir patiesa mācība!

Kā pārbaudīt... Nu iedomājies, atnāk tāds agresīvs Elija un sludina... pārbaudām mēs šamā augļus, nu diez ko spoži tie nebūs... masu slepkavības, nelaimju izsaukšana, sausums... riktīgs mags un burvis Ne?

Kā pārbaudīt vai sludinātājs sludina patiesību?
Artis
# Iesūtīts: 2008.10.02 16:17:34
Nu tev būtu labāk jāzina, ne? Neko citu kā skatīties augļus, es nevaru iedomāties. Vai tas, ko viņš runā, nav pretrunā Bībelei!
Margoša [78.84.62.77]
# Iesūtīts: 2010.11.16 08:02:38
Vai baptistērijā kristoties pieaugušam cilvēkam ir jābūt galīgi kailam?
armilo
# Iesūtīts: 2010.11.16 08:26:55
Margoša [78.84.62.77]

Ja nebūsi kails tad nevarēsi tikt ieģērbts Kristū
danar
# Iesūtīts: 2010.11.16 18:53:48
armilo
un Margosa ta ari sapratis..ka jabut galigi kailam..kristoties
margoša [78.84.62.77]
# Iesūtīts: 2010.11.27 11:02:16
Redzu,ka mazus bērnus krista kailus iegremdējot ūdenī,vai tad pieaudzis cilvēks tiek baptistērijā kristīts ar drēbēm?Tā kā taisos uz Lieldienām kristīties ūdenī,tad loģiski man radās šāds jautājums.
bitukas
# Iesūtīts: 2010.11.27 11:26:58
Ingars Moritz
Miers jums no herētiķa un bezprincipu cilvēka!
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 138 , pavisam kopa bijuši: 36173