atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību Video - iesaku noskatīties!
Saulespuķe
Iesūtīts: 2007.12.07 19:38:36
Šis nav aicinājums uz diskusiju, kaut gan, ja pēc noskatīšanās rodas kādas emocijas, kāpēc gan nepadalīties.
Tik ļoti iesaku noskatīties:

http://www.godtube.com/view_video.php?viewkey=13a4a045cd290bc2ae2d
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
Slaviks
# Labojis Slaviks: 2007.12.10 16:48:08
Ctulhu Atsitsti - materialisti uzskata, ka tas, ko juus saucat par `iracionaalo`, patiesiibaa vnk ir citi smadzenju darbiibas reziimi, arii racionaali izskaidrojami.

Lieliski! Te es varu ar mierīgu sirdi piekrist, ka varbūt tie arī ir citi darbības režīmi, kas racionāli izskaidrojami. Tikai tas apgalvojums neko nemaina, atskaitot mūsu attieksmi. Proti, pasakot, ka emocijas, sirdsapziņa, ticība utt ir tikai fizikālu elementārprocesu iznākums, mēs īstenībā nepaskām neko. Tikai vēl reiz aplicienām savu credo (šajā gadījumā -- materiālismu), lai stiprinātu savu mandātu šīs jomas uzskatīt tajā vai citā nozīmē par sekundārām vai mazāk nozīmīgām, nekā cieši satveramas un formalizējamas atziņas.

Šaurāk vai plašāks, te strīdēties ir bezjēdzīgi (ja patiešām apjēgtu, ka mana pozīcija "šaurāka" par tavējo, tad vajadzētu pārcelties uz tavu nometni). Mans credo ir tāds, pieņemot noteiktu "ideālistisku" jēdzienu, objektu un parādību neatkarīgu eksistenci sanāk, hmmm, efektīvāka aksiomu sistēma, nekā strikti materiālistiska tās apakškopa.

a_masik: Piedod, ka mana daudzvārdība Tevi nokausē. Taisni žēl
Ēvalds Bērziņš
# Iesūtīts: 2007.12.10 16:56:33
a_masiks
Kur tu saskati kristiešu uzbrukumu?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2007.12.10 17:01:37
Ēvalds Bērziņš
... turklāt tieši luterāņu pielaišana mācīšanā. Tas ir, lai savējie tiek pie bērnu smadzenēm...
Ēvalds Bērziņš
# Iesūtīts: 2007.12.10 17:01:57
Kā skola var būt mērķis?
Kas tieši tev neliekas simpatisks un miermīlīgs?
Balss
# Iesūtīts: 2007.12.10 17:02:11
a_masiks
Vai tad kristieši sludina agresiju pret nekristiešiem? Sišanu?
Vai tieši kristīgo vērtību iznīcināšana sabiedrībā nav novedusi pie morāles standartu pagrimuma? Pie visām tām negācijām, ko piedzīvo mūsdienu pasaule?
Tā kundzīte īpaši izceļ - uz brīvprātības principa! Lai cik jancīgi ir viņas harizmātu teksti.
Mulders
# Iesūtīts: 2007.12.10 17:03:28
a_masiks, mmmm... tev vai taviem bērniem kāds uzspiež skolā kristīgo mācību?

KarotesNav
# Iesūtīts: 2007.12.10 17:05:39
Mulders
Tak visu laiku līkņājas apkārt, lai tā mācība būtu. Kad uzspeidīs skolā, tad jau būs par vēlu, jācīnās pretī tagad!
Mulders
# Iesūtīts: 2007.12.10 17:08:56
KarotesNav, nu drīxti cīnīties... demokrātija... tb Demos nosaka kurā rokā dakšiņu turēt. Itogo, teorētiski, var gadīties ka arī kristīgo dogmatiku māca kā obligātu priekšmetu skolā!
Pats interesantākais būs tas, ka tas nekādīgi nebūs panta pārkāpums par Baznīcas/Valsts dalījumu
Ēvalds Bērziņš
# Labojis Ēvalds Bērziņš: 2007.12.10 17:09:13
a_masiks
Tu it nemaz neatbildēji uz jautājumiem.
Kā skola var būt mērķis?
Kas tieši tev neliekas simpatisks un miermīlīgs?
Mulders
# Iesūtīts: 2007.12.10 17:09:39
a_masiks, existē kaut kāda robeža Valsts politikā līdz kurai es eju, pēc tam var izrādīties, ka es emigrētu!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2007.12.10 17:10:41
Ctulhu
Nu, vē jau paliek iespēja mājās bērnam atskalot smadzenes atpakaļ, un apgādāt viņu ar jautājumiem, ko uzdot ticības mācības skolotājam.
Ēvalds Bērziņš
# Iesūtīts: 2007.12.10 17:12:42
Ctulhu
Vēlreiz, kā skola var būt mērķis?
Kāpēc tu negribi pieļaut ticīgos?
Mulders
# Iesūtīts: 2007.12.10 17:14:56
Ctulhu, bet loģiski - tieši tāpat ir ar ateistiem! Arī viņi JAU ir ieguvuši monopolu skolā!

Mums gan uz papīra ir demokrātija un reliģijas brīvība, bet vai praksē to var novērot - skolā? Nē... nu tad nav ko brīnīties, ka mūsējie pieprasa tikai un vienīgi savas demokrātiskās Satversmē garantētās tiesības uz Reliģijas brīvību, kas nozīmē - tās brīvu praktizēšanu. Tā kā skola ir publiska padarīšana, tad uz to kāreiz attiecas Satversmē garantētās tiesības! Un Skolai ir jānodrošina Reliģijas mācība, ja to pieprasa būtiska iedzīvotāju daļa!

Demokrātija ir zobens, kas griež abos virzienos, pat ja aetistiem tas nepatīk! Tamdēļ kristiešu lobijs skolās ir tieši tik pat tiesīgs uz existenci kā ateistu, budistu un pat sātanistu, laigan baidos, ka sātanisti pēc cita panta izlido no konkurences.
Mulders
# Iesūtīts: 2007.12.10 17:15:37
>Vai arī izrādās, ka par vēlu.

Labi, precizēšu - robeža, kad es cenšos aizbēgt no tādas Valsts, kas neatbilst maniem uzskatiem un neaizstāv manas intereses!
Ēvalds Bērziņš
# Iesūtīts: 2007.12.10 17:15:44
a_masiks
Man pirmā dzirdēšana, ka naži jau sen uzasināti, spāņu zābaki - kārtībā, sārti sakrauti, gaida tikai rīkojumu.
Kur tu to ņēmi?
Mulders
# Iesūtīts: 2007.12.10 17:17:45
Ctulhu, tb tu uzskati, ka skolā nedrīxt mācīt nevienu tādu pasaulsuzskatu, kas pretendē uz realitātes patiesu atspoguļojumu? A huļi skolas tad?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2007.12.10 17:18:57
Mulders
Ctulhu, tb tu uzskati, ka skolā nedrīxt mācīt nevienu tādu pasaulsuzskatu, kas pretendē uz realitātes patiesu atspoguļojumu? A huļi skolas tad?
Skolās nedrīkst mācīt tikai vienu tādu pretendējošo pasaulsuzskatu! Jāmāca vai nu daudzi, vai neviens!
Mulders
# Iesūtīts: 2007.12.10 17:19:37
a_masiks, sorry, bet tu mēģini ievilkt sekulārismu un atiesmu un materiālismu kā Latvijas Valsts oficiālo ideoloģiju/filosofiju!
Satversmē tā nav definēta, savukārt Valsts Himna norāda uz šīs valsts vairāk teistisko ideoloģiju! Tā kā tev pat argumentu nav!
Viss šis ir "tāds ir mans viedoklis un es tā uzskatu" zajava!
Mulders
# Iesūtīts: 2007.12.10 17:20:43
Skolās nedrīkst mācīt tikai vienu tādu pretendējošo pasaulsuzskatu! Jāmāca vai nu daudzi, vai neviens!

Tb visbīstamākais apgalvojums ko nedrīxt nevienā skolā mācīt ir "Patiesība ir viena"?
Mulders
# Iesūtīts: 2007.12.10 17:21:21
Nedriikst maaciit nevienu taadu pasauluzskatu, kas nav balstiits noveerojumos un eksperimentos, BET pretendee uz patiesumu.

Nedrīxt mācīt nevienu tādu pasaulsuzskatu kas nav balstīts Korānā, bet pretendē uz patiesumu!

Prozīt!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 86 , pavisam kopa bijuši: 36954