atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas visiem Foruma lietotajiem Kristīgā radio diskusija par sievietēm un dziesmu svētkiem
Aivars Lapšāns
Iesūtīts: 2014.02.27 20:58:54
Es biju šajos dziesmu svētkos un biju lepns, ka repertuārā tika iekļautas kristīgas dziesmas. Tālivaldis Tālbergs vai nu nezin, vai apzināti melo.

http://www.lkrtv.lv/watch.php?vid=42ea35d91
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
Ingars
# Iesūtīts: 2014.05.19 14:50:44
aivars.lapsans [78.28.194.103]

Piedod, brāl, bet man nav vēlēšanās forumos atklāt tik ļoti personīgu informāciju, kā, piemēram, dzīves vietu, darba vietu un tamlīdzīgi.

Es jau teicu, ka ne uz ko nepretendēju, bet tikai norādu uz to, kas atklāts Bībelē. Mēs droši vien viens otru pārpratām, ja tev šķiet, ka es tevi apmeloju. Es no savas puses, acīmredzot, nesapratu, ko tu īsti centies pateikt ar saviem piemēriem. Tu, visticamāk padomāji, ka es runāju par kādu teoloģisku patiesību zināšanu vai piederību kādai reliģiskai organizācijai, vai arī piedalīšanos kādos rituālos un tradīcijās - ja tā, tad varu tevi iepriecināt, nekāda sakara ar to visu.

Tas par ko es runāju ir sekojošais - Kristus pirmo reizi nenāca tiesāt, bet gan glābt tos, kuri jau ir notiesāti uz nāvi pēc Bauslības. Tātad nav runa par to, ka mēs uzrakstam kaut kādu kārtības rulli, noteikumus un kritērijus, kas jādara un kas nav jādara - tas ir laba un ļauna atzīšanas koka auglis. Runa ir par Kristu. Glābšana nav kaut kas, ko Kristus mums var iedot (tādā gadījumā, Dievs to varētu "iedot" arī apejot Kristu), bet gan Viņš Pats ir Glābšana. Kristietība nav kultūras fenomens, bet gan Dieva iemājošana pie cilvēkiem. Tāpēc nekāda kultūru un tautību specifika nav un nevar būt šķērslis Viņa iepazīšanai. Kristum nav nekāda sakara ar kultūru.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2014.05.19 15:31:50
Ingars

Tas , kas atklāts Bībelē Tev diemžēl ir aizklāts. Proti, apustuļi nebaidījās par sevi rakstīt kas viņi ir , no kurienes, ko dara uttt.
Tāpēc piesaukt vārdu taisnība, pašam netaisnīgi slēpjoties un tiesājot Dieva vietā visus pa labi un kreisi neved ne sevi, necitus pie pareizas atziņas.
Tas. ka Tava lepnība zūd ir redzams tajā , ka Tu izvairies atbildēt par saviem vārdiem kas attiecas uz bērniem un tautām , kuras kristu nezin.
Teikums - nav neviena taisnā nav jāinterpretē, ka Kristus neglābs savējos. Un , ja Tu tik primitīvi spried par 12 izraēla ciltīm, tad ,,,,,vajag Tev tomēr apmeklēt kādu labu Bībeles stundu.
Ingars
# Labojis Ingars: 2014.05.19 19:17:42
Aivars Lapšāns

Apustuļi zināja tos, kam viņi sevi atklāja. Tavs pieprasījums, brāli, ir netaisnīgs. Tev personīgi es varbūt arī kaut ko vairāk par sevi pastāstītu, taču ne tā vienkārši forumā, kur dažādi nāk un iet.

Es nevienu netiesāju, tikai norādu uz to, kas rakstīts Bībelē. Bet vai tu vairāk paļaujies uz Dievu vai sava miesas prāta loģiku? Vai tev šķiet, ka DIevs nav padomājis par to, lai ikvienam būtu iespēja iepazīt Kristu? Tas nav prāta loģikas, bet gan ticības jautājums. Tavs prāts balstās tikai uz to, kas redzams, bet Svētais Gars tevī tev rāda to, kas nav acīm redzams, ausīm dzirdams un rokām taustāms. Tev vienkārši jāliek mierā prāta loģikas spriedelējumi pēc cilvēka mērogiem un jātic, ka Dievs ir taisns un labs. Ak vai, bet kas tad ar tiem, par kuriem mums nav liecību, ka pie viņiem bijis kāds apustulis vai misionārs vai jelkāds kristietis vispār un kas ar zīdainīšiem, bojā gājušajiem embrijiem, kas ar garīgi slimajiem....spriedelējumi, spriedelējumi, ak kāda gan maza un niecīga ticība, Dieva darbos mēs gribam līst ar saviem miesas prātiņiem iekšā un visu salikt pa plauktiņiem. Dieva griba ir un paliek nemainīga - visi Ādama un Ievas pēcnācēji paši par sevi ir nolemti ellei un Kristus ir vienīgā glābšana. Lai nu tas paliek Dieva ziņā, kuru no bezgalīgi daudzajiem veidiem VIņš izmanto lai to vai citu cilvēku iepazīstinātu ar Kristu, bet mums katram ir jāpaklausa Dievam un jākļūst par Viņa instrumentiem, lai Viņš mūs lietotu pēc Savas Gribas. Es arvien vairāk un vairāk saprotu, kāpēc Dievs atstājis tik daudz neskaidrību un neatbildētu jautājumu - tieši tādu spriedelētāju labuma dēļ, lai tie mācītos vairāk uz Dievu paļauties, nekā uz saviem niecīgajiem miesas prātiņiem.
aivars.lapsans [78.28.194.103]
# Iesūtīts: 2014.05.19 19:57:16
Ingars

Vai Bībelē rakstīts, ka tie, kuri dziedās savā tautā dažas kristīgās dziesmas nonāks ellē? Vai Bībelē rakstīts, ka bērnus Dievs iznīcinās? Zini, Ingar, man šķiet Tu tāpat kā mani nelasi nopietni , tā arī Bībeli. Rakstīts ir daudz kas, bet ir arī jāsaprot kas tur rakstīts.
Tavi uzsvari par glābšanu neatbilst rakstiem. Ja tas ir tā , tad steidzami skrien uz Bībeles stundām.
Un beidz man te piesaukt miesu un garu. Es pietiekami esmu nokalpojis , lai to visu saprastu.
Bet tas, ka Tev ir bail sevi publiski identificēt raksturo, to , ka Tev ir baiļu mānija. Man šķiet, ka Tu ikdienā laid muļķi. Varbūt aizstaigā līdz kādam cietumam un pieklauvē , lai Tev atļauj vienu dvēseli izglābt. Ja. Es metu mieru.
Ingars
# Labojis Ingars: 2014.05.21 13:23:14
aivars.lapsans [78.28.194.103]

Bībelē ir rakstīts, ka tas, kurš pārkāpj kaut vienu bausli, ir noziedzies pret visiem. Kuri mani uzsvari par glābšanu neatbilst rakstiem? Vai tas uzsvars, ka tikai un vienīgi Kristū ir glābšana? Vai kurš uzsvars? Par ko tieši tu runā? Vai es teicu, ka tie, kuri dzied savā tautā kristīgās dziesmas nonāks ellē? Vai es teicu, ka Dievs iznīcinās bērnus? Vai es vispār jelkā saistīju glābšanu un pazudināšanu ar jelko ārēju? Tas nav prāta loģikas, bet gan ticības jautājums. Runa nav par ārējām pazīmēm (kristīgu dziesmu dziedāšana, vecums, emocionalitāte utt.), bet gan par sirdi, par iekšējo būtību.

Nosauc man kaut vienu iemeslu, kāpēc lai es tev uzticētos atklāt personisku informāciju? Vai Kristus tev ir viss, kas tevi cilvēkos interesē, vai tomēr tu meklē vēl kādas papildus kvalitātes?

Starp citu, manī nekādu bijību neizraisa, nedz atstāj kaut mazāko iespaidu tavs kalpošanas stāžs vai "pareizās Bībeles stundu zināšanas". Kristus liecību nevar notēlot,, nedz imitēt, lai kā arī kāds plātītos ar saviem varoņdarbiem un piedzīvojumiem, pat ja kāds atdotu visu nabagiem un savu miesu nodotu mocekļa nāvē, bet bez Kristus mīlestības - tas nav nekas un tas nenozīmē un neapliecina NEKO.
Ingars
# Iesūtīts: 2014.05.21 13:31:02
aivars.lapsans [78.28.194.103]

Es tevi tiešām lūdzu no sirds - nelaid muļķi un netēlo, ka tu baigi kalpo, ja tavas acis apžilbinātas ar "trauka ārpusi" un simpātijas pret "miesu" neļauj saskatīt sirdi un būtības kodolu. Ja tu pieļauj kādam domāt, ka viņš ir glābts, ja ir labs un pozitīvām emocijām pilns vai bērna vecumā, kaut arī nepazīst Kristu un viņa sirdī nav Kristus liecības, tad labāk nekalpo un nemāni cilvēkus ar pūkainām ilūzijām.
aivars.lapsans [78.28.194.103]
# Iesūtīts: 2014.05.21 20:54:24
Ingars

Es, Ingar, baigi nekalpoju, bet , kā tas ir pēc kristiešu tradīcijas, dalos savā kalpošanā , lai psiholoģiski un praktiski iedrošinānātu un spēcinātu mūs visus kalpošanā. Gan tos, kuri to dara sen, gan tos, kuri tikai grib kaut ko pasākt.
Par trauka ārpusi. Viens no piemēriem no manas kalpošanas. Jau daudzi jaunieši , kurus esmu draudzē pie dieva vedis ir apprecējušies un kāzās ir prezentēts Dievs un pateicība Viņam. Tagad strādāju ar nākamo jauno paaudzi. Un redzu, kā viņi mainās un savā sirdī dod vietu Jēzum. Tas ir tikai viens piemērs no manas ikdienas kalpošanas. Nerunāšu nemaz par darbu , kurā kalpoju kā muzikālais misionārs un par augļiem.
Tāpēc, brāl, necenties man piekasīties un ,,redzēt cauri,, līdz Tu pats nedalīsies publiski kas esi kur dzīvo , kādā draudzē esi utt. Citādi Tu pašlaik esi tāds teorētiķis , pie tam ar sektantisku noniecināšanas un tiesāšanas teoriju. Es
aivars.lapsans [78.28.194.103]
# Iesūtīts: 2014.05.21 21:01:37
, Ingar, biju par Tevi labākās domās un , lasot komentārus jau lepojos par Tevi un šajā lapā Tevi pieminēju kā cilvēku kurš ir mainījies atziņās. Vai tad aizmirsi kā gvelzi muļķības tik pārliecinoši. Tās Tev no dienas kārtības ir nost. Un es ļoti priecājos, pat lepojos ar Tevi. Bet tagad Tu esi fāzē, kuru var elementāri teoloģizēt - Tu esi kopā ar cilvēkiem , kuri viens otru histerizē pret līdzcilvēkiem , ka viņi nav nekas, bet jūs esiet vienīgie glābtie.

Ja tu pieļauj kādam domāt, ka viņš ir glābts, ja ir labs un pozitīvām emocijām pilns vai bērna vecumā, kaut arī nepazīst Kristu un viņa sirdī nav Kristus liecības, tad labāk nekalpo un nemāni cilvēkus ar pūkainām ilūzijām.

Šitais , Ingar, ir tas , par ko Tev saku. Vienā dienā Tu visiem liksi pakārties.
Ingars
# Iesūtīts: 2014.05.21 22:53:58
aivars.lapsans [78.28.194.103]

Piedod, brāl, bet man šķiet, ka tu nonāc pretrunās pats ar sevi. No vienas puses tu liecini, ka caur tavu kalpošanu daudzi savā sirdī dod vietu Jēzum un es tev pilnībā ticu, es tiešām ticu, ka tavai kalpošanai ir augļi, taču, kas mani samulsināja ir tas, ka tu no otras puses, šķiet, gribi pateikt, ka ne visiem pestīšanai vajadzīgs Kristus.

Un vispār runa jau gluži vis nebij par tavu kalpoošanu vispār, bet gan par kristīgo dziesmu dziedāšanu dziesmu svētkos. Varbūt tu neievēroji, taču es viennozīmīgi nenoliedzu šādu kalpošanu, itkā mēs varētu uzrakstīt kaut kādu ārēju reglamentu, ko darīt un ko nedarīt. Runa ir par Kristus liecību, nevis par kādu ārēju likuma burtu "pareizi/nepareizi" (tev nebūs kristīgās dziesmas latviešu dziesmu svētkos dziedāt). Un šis moments ir ļoti ļoti smalks, ir jābūt ļoti jūtīgam, lai to uztvertu - kāda liecība neticīgajiem reāli tika nodota? Es zinu un ticu, ka tie kristieši, kuri dziedāja šīs dziesmas, to darīja ar labiem nodomiem, taču vai no labā nodoma sanāca arī labs rezultāts? Vai bija reāli atgriešanās augļi? Vai bija skaidra liecība, ka Kristus ir pārāks, ka kristieši, kuri dziedāja šīs dziesmas, kaut arī dzīvo un kalpo pasaulē, tomēr nav no pasaules? Vai tie, kuri slavēja Dievu ar slavas dziesmām, nedziedāja arī dziesmas elku dieviem?
aivars.lapsans [78.28.194.103]
# Iesūtīts: 2014.05.21 23:24:41
Ingars

es tiešām ticu, ka tavai kalpošanai ir augļi, taču, kas mani samulsināja ir tas, ka tu no otras puses, šķiet, gribi pateikt, ka ne visiem pestīšanai vajadzīgs Kristus.

Nu, pagaidi, Ingar, Tu tepat atpakaļ rakstīji , ka mana kalpošana ir ārēja čaula, proti , bez augļiem. Baigi nesmuki no Tavas puses. Tāpēc jau gribu , lai Tu konkrēti uzraksti vietu, datumu , kur ir bijušas kādas prieka kāzas Tam Kungam par godu.,..ka Tu priecājies, kad no cietuma iznākusi narkomāne piezvana - Aivar, es gribu braukt uz Tavu draudzi liecināt kā Kristus mani atpestījis.....

ka tu no otras puses, šķiet, gribi pateikt, ka ne visiem pestīšanai vajadzīgs Kristus.

Tev tiešām šķiet, jo neko tādu es neesmu rakstījis. Iekopē lūdzu. Es rakstīju , ka Tu noliedz kristiešu klātbūtni un vajadzību, teiksim dziesmu svētkos. Tu tur vienkārši murgoji sektas vadoņu stilā. Protams , ka visiem vajadzīgs Kristus
aivars.lapsans [78.28.194.103]
# Iesūtīts: 2014.05.21 23:30:31
Tas ir tik saprotami, ka Tava un mana līmeņa kristiešiem tas vienkārši ir stulbi pārmest, ka es neesmu to uzrakstījis. Es akcentēju Tavu tiesāšanu pie tiem, kuri dzīvo apstākļos, kur Kristus nav pieejams un par bērniem. Te darbojas - nav neviena taisnā, jeb , kā Kristus teica - jūs dzīvojat sliktāk par pagāniem. Tas kurš aicina kristiešus nedziedāt dziesmu svētkos , skolās nedziedāt korī par māti, un visādas citas stulbības Kristus norāj, ka tie ir ļauni cilvēki, kaut zin Dievu. Launāki , nekā tie , kas dszied koros. Es par to Tev vairs nerakstīšu. Ja Tev nepielec mans skaidrojums, tad...sorī.
aivars.lapsans [78.28.194.103]
# Iesūtīts: 2014.05.21 23:38:51
Ingars

Es zinu un ticu, ka tie kristieši, kuri dziedāja šīs dziesmas, to darīja ar labiem nodomiem, taču vai no labā nodoma sanāca arī labs rezultāts? Vai bija reāli atgriešanās augļi? Vai bija skaidra liecība, ka Kristus ir pārāks, ka kristieši, kuri dziedāja šīs dziesmas, kaut arī dzīvo un kalpo pasaulē, tomēr nav no pasaules? Vai tie, kuri slavēja Dievu ar slavas dziesmām, nedziedāja arī dziesmas elku

Es jau Tev rakstīju, ka dziesmu svētkos elku pielūgsmes dziesmu nav. Vai Tu vispār lasi, ko Tev rakstu? Lai arī būtu tādas dziesmas , tad ir jānodarbojas ar pagāniskajiem rituāliem nopietni, lai elku pielūgsmes dziesmas iedarbotos. Jānotiek rituālam. Tos izved citur, ne dziesmu svētkos.
Tu prasi - vai ir atgriešanās augļi? - Stulbs jautājums. Katra kristīga dziesma ir sēkla auglim.
Es zinu un ticu, ka tie kristieši, kuri dziedāja šīs dziesmas, to darīja ar labiem nodomiem, taču vai no lab
aivars.lapsans [78.28.194.103]
# Iesūtīts: 2014.05.21 23:49:24
Man te samisējās. Šitais ir Tavs - ,,Es zinu un ticu, ka tie kristieši, kuri dziedāja šīs dziesmas, to darīja ar labiem nodomiem, taču vai no lab,,

Turpinu , - Tu prasi - vai ir atgriešanās augļi? - Stulbs jautājums. Katra kristīga dziesma ir sēkla auglim. Man Tava demagoģiskā jautājumu un pārmetumu pļurza, piedod, ka tā nosaucu sāk apnikt, jo es šito aukstprātīgo pārmetumu demagoģiju esmu pārklausījies no lepniem kundziņiem.
Es tevi aicinātu kaut mazliet mani cienīt un vairāk uzdot jautājumus, ne mācīt. Jo Tavus augļus es neesmu lasījis. Kad dalīsies kas esi , ko dari, kādu liecību , tad varu iet,, zem Tevis,, , bet dotajā brīdī Tu izdari man necieņu. Tu esi apstājies savā attīstībā. Piedod. Ja necienīsi Dieva kalpus, stāvēsi uz vietas un murgosi visu mūžu.

Ingars
# Iesūtīts: 2014.05.22 16:40:51
aivars.lapsans [78.28.194.103]

Tu mani esi pamatīgi pārpratis. Es nerakstīju, ka tava kalpošana ir ārēja čaula, bet gan, spriežot pēc tā, ko tu pats rakstīji - tu esi apžilbināts ar cilvēku ārējo čaulu, ja nesaskati postu un bezcerību tajos, kuri nepazīst Kristu. Un te man ir jautājums - vai tu uzskati, ka jelkādi apstākļi, vecums, mentālā veselība vai jebkāda cita radīta lieta un parādība spēj kaut mazākā mērā ierobežot Kristu? Tieši tāpēc es piesaucu garu un miesu. Kur miesa redz kādus ierobežojumus un neiespējamības, tur Gars sniedz liecību, ka Dievam nekā nav neiespējama. Ja tu būtu uzmanīgi lasījis, ko rakstīju jau labu gabalu iepriekš, tad mūsu strīds jau sen būtu beidzies, jo es tieši uzsvēru, ka tas ir ticības, nevis tava miesas prāta loģikas jautājums. Tas nav dabiski, bet gan pārdabiski - iepazīt Kristu un būt glābtam caur Viņu. Ja jau Jēzus Pats liecināja, ka bērniem vieglāk tapt pestītiem, tad taču ir pilnīgi skaidrs, ka visiem tiem fiziskajiem ierobežojumiem, kurus tu savas mazticības dēļ uzskati par šķēršļiem Kristum, nav nekādas nozīmes.

Kam Kristus teica "jūs dzīvojat sliktāk par pagāniem"? Vai ne tiem, kuri balstīja savu taisnību Likumā? Tas ir tiem, kuri grib mērīties savā reliģiozajā taisnībā ar citiem. Bet "nav neviena taisna, it neviena" attiecas uz visiem Ādama un Ievas pēcnācējiem un vienalga - kādos apstākļos katrs dzīvo un cik vecs ir. Taču, neatkarīgi no Likuma pildīšanas taisnības, ir atklājusies taisnība no žēlastības Kristū. Zini, Tiesas Dienā Dievs neskatīsies uz to, kādos apstākļos kurš dzīvojis vai cik gadu vecumā nomiris, bet gan tikai un vienīgi - ir cilvēkā Kristus vai nav.

Es neaicinu sekot kādiem ārējiem reliģioziem likumiem (tev nebūs dziedāt latviešu dziesmu svētkos), bet gan sekot Kristus liecībai, ko mūsos dod Svētais Gars. Jēzus viesojās muitnieku namā, Viņš sarunājās ar prostitūtām, BET Viņš nenolaidās līdz viņu līmenim, bet gan tieši otrādi - pacēla grēciniekus savā līmenī.

Tu rakstīji, ka svētko elku pielūgsmes dziesmu nav - tie ir meli. Un nav svarīgi, vai kāds dzied dziesmu saulei, mārai, laimai, pērkonam vai vēl sazin kam rituāla laikā vai ārpus tā - savu dvēseli cilvēks apgāna tik un tā. Kas iedarbojas vai kas neiedarbojas kaut kādā maģiskā izpausmē - tas ir cits jautājums, bet dvēsele, kas dzied dziesmu elku dievam, apgānās jebkurā gadījumā.

Par kristīgajām dziesmām dziesmu svētkos - es nesaku, ka nedrīkst, tikai aicinu padomāt, kādu liecību mēs dodam, blakus noliekam dziesmu Dievam un dziesmu pagānu elkiem. Tas pats arī notika Asīzes tikšanās pasākumā, kur uz vienas skatuves kristieši slavēja Dievu kopā ar visdažādāko reliģiju pārstāvjiem slavinot savu elkus. Tai pat laikā es nevēlos, lai tu padomātu, ka es runāju par kādiem ārējiem pareizi/nepareizi vai dari to/nedari šito. Mēs esam pasulē, bet ne no pasaules. Mēs ejam neticīgo vidū, bet neņemam dalību nevienā lietā, kas ir pret Dieva gribu. Tur nav iespējams uzrakstīt ārēju reglamentu, tāpēc es vēlreiz uzsveru - runa ir par Svētā Gara liecību.
Aivars
# Iesūtīts: 2014.05.22 17:25:38
Vispār jau ir smieklīgi, ja viens lepns lucifers, kam Kristus Baznīca šķiet pārāk prasta Bābeles mauka, lai ar to šim būtu kas kopīgs, tik ļoti satraucas par to, ko citi dzied. Nu jau nedrīkstēs dziedāt ne par sauli, ne pērkonu, ne par skuķiem, ne par dzimteni, jo visas dziesmas laikam jāvelta tikai un vienīgi Ingaram Visutaisnajam
Ja dažs savas klapes noņemtu no acīm, varbūt pamanītu, ka starp 148. psalmu un `Spīguļo, saulīt" varbūt tā atšķirība nemaz jau nu nav tik liela. Un ja žīdi var dziedāt par Ciānu, kādēļ gan letiņi nevarētu līksmot par savu Dievzemīti

"Pie divi kaimiņiem tā laima nākusi,
Ikvienam solās dot, ko tie būs lūguši,
Bet ar šo padomu: ko katrais lūdzis būs,
Kad viņš to dabūjis, tas otram divkārt kļūs.
No ko tie vēlējās, voi mantu, veselīb`?
Pavisam nē! Ko tad? Viens lūdzās nabadzīb`,
Pie sevim domādams: tad otrais badu sprāgs.
Bet ko šis otrais tad no laimas lūgties sāks?
Lai laima māmiņa tam vienu actiņu,
Lai sāp jau, lai nesāp, no pieres izrautu,
Lai otrais aklis top, kad abas acis trūkst.
Tāds skauģam vella prāts, kam sirds no ļauna rūgst.

Kad žēlīgs mīļais Dievs tev tavu daļu šķir,
Tad neskauj kaimiņu, kam daudz pie rokas ir."

Tā Vecais Stenders savā "Laima pie divi kaimiņiem"
Pieņemu, ka dažs labs tūdaļ brēks, ka Vecais Stenders bija elkdievības sludinātājs un pats lūgs laimai pēc aizcietējuma, lai tikai arī citi, nedod Dievs, neatļautos priecāties un dziedāt.
aivars.lapsans [78.28.194.103]
# Iesūtīts: 2014.05.22 20:53:48
Ingars

Inagr, Piedod, man apnika. Tik garu komentāru es vairs nelasīšu. Apžēlojies par mani. TEv trūkst viena - kristīgās brīvības.
Kā Jēzus sēdēja un dzēra ar beidzamajām padibenēm un Ingari nāca un spļāva virsū Tev nesaprast, līdz izbeigsi sevi vienīgo peievienot 144 žīdiem.
aivars.lapsans [78.28.194.103]
# Iesūtīts: 2014.05.22 20:54:44
Aivars

Āmen !
Kursis
# Iesūtīts: 2014.05.23 11:56:37
aivars.lapsans [78.28.194.103] tu jau savā kaktu[teo]loģijā esi Ingara līdzinieks, vien kā dziedonis nespēj paciest, ka tiek aizskarta tava sirdslieta, vai ne tā?
Tas labi, ka vismaz vienā lietā esi prātīgs puisis.
aivars.lapsans [78.28.194.103]
# Iesūtīts: 2014.05.24 01:41:52
Kursis

Atskanēja balss no miskastes.....
dafne
# Labojis dafne: 2014.05.26 18:45:49
Ingars
Tev visas tiesibas nedziedat un nepiedaliteis tados pasakumos,sirdsapzinai pari darit nevajag.
Par liecības došanu... mūsu murgošana,fantazēšana par to ko Dievs ļauj vai nelauj nekadu dizo liecibu nedod.Drizak vairak aizbaida un mazina cilvekos interesi par Kristu vispar.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 66 , pavisam kopa bijuši: 34971