atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Ukrainā notiekošais
Aivars
Iesūtīts: 2014.02.22 17:18:27
Vai jūsuprāt Ukrainā notiekošais kā skar arī jūs? Ko par to domājat?
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . >>
AutorsZiņas teksts
-------``------- [82.145.217.134]
# Iesūtīts: 2014.04.09 21:09:40
Jo, ja ņemtu tevi nopietni. tu jau kvalificējies ekskomunikācijai..
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2014.04.10 01:16:44
KUrsis

Vai LELBā Tev ir jau tāda aizmugure, ka spēsi mani izmest no LELB?! Nosauc uzvārdus !

Jo, ja ņemtu tevi nopietni. tu jau kvalificējies ekskomunikācijai..

Šis termins nav no Bībeles, bet no sātana sinagogas pret tiem , kuri mīl Jēzu.
Tu, nožēlojamais cilvēciņ, pat neesi cienīgs , lai es Tev sasietu grēku , kuru esi pret cilvēci metis sātana vārdā.
Bīsties Dieva !
rainars
# Iesūtīts: 2014.04.10 08:31:02
....kurš ko saprot no tādām lietām kā atšķirt kad runā kāds kā praviietis paužot Dieva "tiesu" un kad kāds izrāda savu aizskārto ego provējot to aizstāvēt izsakot lāstiem līdzīgus izteicienus?
Aivars
# Iesūtīts: 2014.04.10 09:57:44
Ukraiņiem humora izjūta ir līmenī, un cīņasspars arī - http://www.youtube.com/watch?v=y44sr5HizBo
Kursis
# Iesūtīts: 2014.04.10 11:29:17
Aivars Lapšāns pietiks ar nepielaišanu pie dievgalda atsevišķās draudzēs.
Vienreiz jau tevi gribēja izmest no LELB, bet arhibīskaps pažēloja...

Viena lieta būtu zākāšanās par citādu attieksmi pret politiskām lietām,
bet apsūdzēt sātanismā, arī brāli Bitānu -
tas jau velk uz pantu.
Rūķis
# Iesūtīts: 2014.04.10 12:31:07
Ar ko kuršelis pats jūtas labāks par Lapšānu? Pats zākājas par citiem, apūdz citus kristiešus, jo īpaši kalpojošas sievietes. Ka tik arī pašam arī nav jāvelk panti nost un jāsaņem žagarus
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2014.04.10 12:53:57
Kursis

Domāju, ka ir pienācis laiks uzrakstīt ziņojumu drošības dienestiem, ka LELB forumā viens aģents kurina naidu starp tautām. Tu, Kursi, esi krimināli sodāms.
Neesmu rakstījis , ka Bitāns nodarbojas ar sātanismu, bet pielieto pret Evaņģēliju vērstu ideoloģiju attiecībā par sieviešu kalpošanu.
Protams, ka sātans grib, lai sievietes mājās nemāca savus bērnus kristietībā. Ja kāds publiski tādu pseidoteoloģiju pauž, viņš savu domu arsenālu neņem no svētā gara , bet no sātana . Trešā varianta nav.
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2014.04.10 13:09:23
Kursis

pietiks ar nepielaišanu pie dievgalda atsevišķās draudzēs.

Tajās , kurās ir par Ukrainas okupāciju?

Neesmu tik zema līmeņa kristietis, ka mani varētu biedēt ar Dievgaldu.

Vienreiz jau tevi gribēja izmest no LELB, bet arhibīskaps pažēloja...


Tas nozīmē , ka Tev ir tik liela vara LELBā, ka tas , kurš Tevi kaunina, ka Tu esi staļinists ir izmetams no LELB?
Atkāpies meli ! Man arhibīskaps nekad pirkstu nav rādījis.
LELBā ir kārtība. Vispirms ar problēmcilvēku izrunājas , uzrāda viņam grēku, ja viņš nelabojas , tad sākas kaut kādas darbības.
Es tikai brīnos kā LELB forumā viens staļinists mierīgi var ārdīties un apvainot visus pēc kārtas. Kas tas ir par fenomenu.







Kursis
# Labojis Kursis: 2014.04.10 13:20:04
Aivars Lapšāns
tevi nebiedēju - vnk konstatēju faktu -
kādās draudzēs tev Dievgalds tagad ir liegts.
Kurās - tas lai tev paliek nepatīkams pārsteigums.
-------
. Sātana bībeles idejas es pamanīju Burtniekos, kur uz svērtdienas skolu skolotāju konferenci bija ieradies Jānis Bitāns. Man pēc lekcijas bija jāsniedz kristīgais koncerts un slavēšana. Tā kā biju ieradies agrāk, tad iegāju paklausīties J. Bitāna lekciju. Kā mēs zinām tad šis skolotājas draudzēs parasti ir tikai sievietes. Bitāns vienā brīdī aizvainojošā formā šīm Dieva kalponēm pasludināja - būtu labi, ka pat mājās sievietes nemācītu savus bērnus kristietībā. Balstoties uz vēl viena kristīgi trakā viedokli. Es tādu pazemojumu nespēju pieņemt pret māsām, piecēlos un izgāju ārā. Autors - Aivars Lapšāns. Iesūtīts: 2014.04.08 16:29:37
Ja tu tā vienmēr ieklausies citos, kā šeit zākājot cilvēkus kuri pauž atšķirīgus viedokļus par notikumiem Ukrainā, tad nav brīnums ka tev visur sātans rēgojas...V
Aivars
# Iesūtīts: 2014.04.10 13:27:41
Klau, tēma tika atvērta, lai parunātu par Ukrainu un padomātu par aizlūgšanām, nevis, lai gānītos un muldētu kaut kādas aplamības par LELB! Ja vēlaties plūkties, tad dariet to kaut kur citur!
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2014.04.10 16:01:01
Kursis

Skaties, ka Tevi pašu neizmet no LELB par staļinisma propogandu.

Par ,,sātana bībeles idejas,, , no šiem vārdiem es neatkāpjos. 30 svētdiens skolas skolotājām Burtniekos paziņot, ka sievietēm nevajadzētu pat mājās bērniem mācīt kristietību nav no Dieva , bet sātana. Un ja Tev ir tāda vara LELBā, ka vari par to kādam nedot varēdienu , ziņo to , ka dažs labs ir pārkāpis Luteriskās mācības slieksni uz sektantismu.
Par vakarēdienu.
Es ļoti reti eju uz vakarēdienu. Bet, ja nu kaut kad dzīvē, Liepājā kāds man neiedos, tad , zināšu, ka tas esi Tu un būšu priecīgs, jo no nesvēta man neko nevajag.
Vēlreiz saku - nožēlo to, ko esi sarakstījis par Ukrainas okupāciju, izdzēs. Tu publiski pavedini uz vardarbību ! Ja šonedēļ tas netiks izdarīts, pirmdien savākšu parakstus un griezīšos drošibas iestādē. Domāju arī ka LELB kapitulam būtu jāizvērtē Tavi komentāri, kas ir vērsti pret Latvijas valsts interesēm .
Viss. Saruna ar Tevi beigusies. Ar Tevi vairs nesarakstīšos.
Paklausīšu Aivaram.
skatījums [46.109.251.77]
# Iesūtīts: 2014.04.10 16:22:04
Tu cīnies par šīs pasaules lietām, bet Jēzus teica, ka viņa valstība nav no šīs pasaules, un ja būtu, tad viņa sulaiņi cīnītos par to. Tādēļ absolūti nav saprotams un izskaidrojams, kas tev kaiš, ka tu tik ļoti uzbrūc savam brālim Kristū, kura viedoklis atšķirās no tavējā? Vai Jēzus nav tevi mācījis panest otru? Vai viņš māca visus savus pretiniekus nodot drošības iestādē un ne mīlēt viņus?
skatījums [46.109.251.77]
# Iesūtīts: 2014.04.10 16:40:05
Domā Jēzus velti saka, kas uz brāli saka bezdievis, tas sodāms elles ugunī? Bet tu brāli par nebrāli nodēvēji un pierakstīji sātana darbus viņam. Nesaprotu kā tu Dievu nebīsties?
skatījums [46.109.251.77]
# Iesūtīts: 2014.04.10 17:41:15
misēklis par Ukrainas tēmu
http://www.apollo.lv/zinas/krievijas-propagandas-kanaliem-atgadas-sensacionala-kluda/646363
gadās [82.145.216.117]
# Iesūtīts: 2014.04.10 21:23:42
Jo informatīvais un propagandas karš iet pilnā sparā.
Diemžēl LR portāli arī ir pilni ar dīvainu info par Krieviju, parasti bez kādas atbildības par objektivitāti atreferētiem Kijevas vadītāju un virknes citu ex-politiķu un t.s. ekspertu izteikumiem jābūtības formā un fīdbekā ciltsbrāļi komentāros aizelsdamies sacenšas Pūķīša zākāšanā.
Nekas, ka piem.Mišas Sakašvili apgalvojums par Krievijas iebrukumu Ukrainā 48 stundu laikā izrādās blefs, kā tas arī bija sagaidāms, galvenais uzturēt masu histēriju...Diemžēl muļķīga propaganda nerada vēlmi emocionāli iesaistīties Ukrainas problēmās.
Un smieklīgais Bērziņa bezkonteksta apgalvojums,
ka Pūķīti te vizītē negaida ,
it kā nabadziņš nu noskumis sēž uz koferiem un brēc.

Aivars
# Iesūtīts: 2014.04.10 22:03:58
gadās [82.145.216.117]
lai ko tu pīpētu, met ātri nost!
Aivars
# Iesūtīts: 2014.04.10 22:17:49
Starp citu, diezgan interesanta Leona Taivāna intervija visa šā sakarā lasāma Neatkarīgajā
rainars
# Iesūtīts: 2014.04.10 22:27:35
Aivars a vai vari nomest pamācīšanu caur pazemošanu? Jēzus tak māca pazemoties kalpojot ne pazemošanu. Vai ne tĀ? Jēzus piedodot, atbrīvo mūs no jebkādām nepareizībām kurās adztīstamies līdz ar to atdzemdinot no jauna.........
Aivars
# Iesūtīts: 2014.04.10 23:22:48
rainars
Atšujies! Uzbāzīgāka un liekulīgāka pamācītāja par tevi šajā forumā nav
Es `kursi` (lai kādas būtu viņa emanācijas) pazīstu personīgi, un mums ir sava valoda. Tu drīksti `adztīstīties` tālāk netraucēts
gadās [82.145.219.43]
# Iesūtīts: 2014.04.11 10:02:22
Aivar, tu esi sācis runāt valodās?
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 13 , pavisam kopa bijuši: 33876