atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Ukrainā notiekošais
Aivars
Iesūtīts: 2014.02.22 17:18:27
Vai jūsuprāt Ukrainā notiekošais kā skar arī jūs? Ko par to domājat?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 25 . 26 . >>
AutorsZiņas teksts
skatījums [46.109.251.77]
# Iesūtīts: 2014.04.01 20:12:03
ko Jānis pārmeta? Ne jau ar politisku situāciju saistītu jautājumu. Iedziļinies kontekstā, lai saprastu. Bet es nekur neiekritu, to saka Raksti:
Rom. 13:1 Ikviens lai ir paklausīgs varām, kas valda. Jo nav valsts varas, kā vien no Dieva, un tās, kas ir, ir Dieva ieceltas.
13 Pakļaujieties ikkatrai cilvēku starpā ieceltai kārtībai Tā Kunga dēļ,
14 gan valdniekam, kas ir pār visiem, gan pārvaldniekiem kā tādiem, kas viņa sūtīti, lai sodītu ļaundarus, bet atalgotu tos, kas dara labu.

Kursis
# Labojis Kursis: 2014.04.01 20:16:03
iespaids [193.111.141.47]
tātad, ja tu kādā nebūt jautājumā piekrīti ASV prezidentam Obamam,
ar to paliec līdzvainīgs simtiem tūkstošu Irākas iedzīvotāju nāvē un esi genocīda atbalstītāja un drīkstu tevi droši apsaukāt par staļinistu un plānprātiņu. Tāda ir Lapsāna absurdā "loģika".

Tas , ka esam Eiropas Savienībā, indivīdam garantē vienīgi robežu brīvu šķērsošanu. Drošības nosacītais garants tā kā skaitītos NATO.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2014.04.01 20:39:18
skatījums [46.109.251.77]

Kāda starpība ,jebkāds uzbrauciens valdniekam ziņo , ka tas nepakļaujas , brūķē muti pret valdnieku. Norāda kā viņam jādzīvo utt.
skatījums [46.109.251.77]
# Iesūtīts: 2014.04.02 08:07:28
Starpība ir milzīga. Dievs morāles lietās nekad nav piekāpies, tādēļ vai uzbrauc par varas jautājumu valdniekam vai par morāles lietu ir divas pilnīgi dažādas un atšķirīgas lietas. Vēl viens gadījums ir ar Pēteri, kad viņam noliedza sludināt Jēzus vārdā, bet viņš tam nepaklausīja. Tas nenozīmē, ka viņš sacēlās pret valdošo varu vai aicināja uz dumpi. Viņš paklausīja Dievam šai morāles jautājumā-dzīvība un glābšana caur Jēzus Kristus evanģēliju.Tai pat laikā Pēteris saka, ka ir jāpaklausa varām:
skatījums [46.109.251.77]
# Iesūtīts: 2014.04.02 08:07:55
13 Pakļaujieties ikkatrai cilvēku starpā ieceltai kārtībai Tā Kunga dēļ,
14 gan valdniekam, kas ir pār visiem, gan pārvaldniekiem kā tādiem, kas viņa sūtīti, lai sodītu ļaundarus, bet atalgotu tos, kas dara labu.
15 Jo tāda ir Dieva griba, ka jūs, labu darot, apklusinātu neprātīgu cilvēku nezināšanu
16 kā svabadi, nevis tādi, kam svabadība būtu kā ļaunuma apsegs, bet kā Dieva kalpi.
17 Turiet visus godā, mīliet brāļu saimi, bīstaities Dievu, godājiet valdnieku.
18 Kalpi, paklausiet saviem kungiem visā bijībā, ne vien labajiem un lēnajiem, bet arī ļaunajiem.
19 Jo tā ir žēlastība, ja kāds savas dievapziņas dēļ panes bēdas, netaisnību ciezdams.
skatījums [46.109.251.77]
# Iesūtīts: 2014.04.02 08:09:03
valdnieki ir jāgodā..
skatījums [46.109.251.77]
# Iesūtīts: 2014.04.02 08:10:42
Par valdniekiem ir jālūdz, un Dieva Vārds māca, ka mūsu dzīve ir jādzīvo mierīga un klusa, nevis dumpju garā pret valdībām...

1 Tad nu es pamācu tevi vispirms turēt lūgšanas, pielūgšanas, aizlūgšanas, pateicības lūgšanas par visiem cilvēkiem,
2 par valdniekiem un visiem, kas ir augstā amatā, lai mēs dzīvotu mierīgu un klusu dzīvi visā dievbijībā un cienībā.
skatījums [46.109.251.77]
# Iesūtīts: 2014.04.02 08:13:37
Piem. Pāvils varētu aicināt uz vergu sacelšanos, lai tie saņem brīvību. Taču viņš māca pretējo, lai gan Dievs tiesās cilvēku pārdevējus, bet viņš to atstāj Dieva tiesai.
1 Visiem, kas ir vergi apakš jūga, būs turēt savus kungus par visa goda cienīgiem, lai Dieva Vārds un mācība netiktu zaimoti.
2 Bet tiem, kam ir ticīgi kungi, nebūs nicināt viņus tāpēc, ka tie ir brāļi, bet jo vairāk viņiem kalpot; jo tie, kuru labā viņi darbojas, ir ticīgi un mīlami. To tu māci un uz to skubini.
3 Ja kāds māca ko citu un nepiegriežas mūsu Kunga Jēzus Kristus veselīgajiem vārdiem un dievbijības mācībai,
4 tas ir uzpūties un nezina nenieka, bet slimo ar prātošanas un ķildošanās sērgu, no kā ceļas skaudība, ķilda, zaimi, ļaunas aizdomas,


skatījums [46.109.251.77]
# Iesūtīts: 2014.04.02 08:14:54
Te Rakstu viedoklis par cilvēku pārdevējiem, uzskaitīts pie grēku saraksta:

1. Tim. 1:10 netikļiem, vīru piegulētājiem, cilvēku pārdevējiem , melkuļiem, zvēresta lauzējiem un ja kas vien vēl ir pretim veselīgai mācībai,
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2014.04.02 09:41:44
skatījums [46.109.251.77]

Tev kaut kā nepielec viss līdz galam. Ne Tu izproti sieviešu lomu Jaunās derības kontekstā, ne kristiešu lomu sabiedrībā.
Tu rakstīji , ka piekrīti Kurša viedoklim par pēdējiem notikumiem , kurus apspriežam šajā diskusijā. Bet tieši es , nevis Tu Kursi visu laiku esmu aicinājis neatbalstīt vardarbību. Neaicināt uz dumpi ideoloģiski arī te Latvijā, teiksim Tevi, jo Tu pakļaujies un piepalīdzi Kursim dumpoties. Tas ir kristieša primārais pienākums. Tas , ko Tu raksti par dumpjiem utt. ir pareiz , bet diemžēl Tev nepielec līdz galam viss. Lielas reliģiskas izmaiņas attiecīgajās
valstīs arī nes līdz asinis, tas arī ir dumpis. Sāka taču
vajāt un slepkavot tas pats Pāvils.


Tu un Kursi domā tā kā piedāvā staļinisti - viens variants. Es piedāvāju citu domāšanu - zviedri ar norvēģiem pakaroja, bet tagad dzīvo tik draudzīgi , ka pat , teiksim, iebraucot ar automašīnu no Zviedrijas Norvēģijas teritorijā nevar pamanīt robežu, kur nu vēl kaut kādas muitas utt.
Tas viss ko jūs te pļerkstat ir važas. Aicinājums uz dumpošanos. Dumpju atbalsts.
Kristieši mūsdienās ir tik daudz , ka viņi ir visās iespējamās sociālajās, biznesa , aizsardzības sfērās. Man personīgi ir divi draugi Latvijas armijas ģenerāļi. Viņi ir lūgšanu grupās, stipri draudžu locekļi. ...nav viss tik vienkārši. kaut vai armijas kapelāni, Maidana kristieši , kuri lūdz tikai vienu , lai Dievs bez asinīm dod beidzot Ukrainai brīvību, jo Ukrainai ar Krieviju nav Zviedrijas - Norvēģijas variants. Tur ir lielā un mazā brāļa sindroms , kuras ideoloģijas varā arī esi Tu ar Kursi.
Piedod, brāl, bet , būtu tomēr pareiz , ka Tu uzrakstītu savu vārdu, uzvārdu, cik Tev gadu , kā ar kalpošanu , draudzi....trikai tad varam pie kaut kā nonākt. Sen, daudzus gadus atpakaļ, šajā forumā līdzīgi ,,cīnījās,, Ingars. Bet tagad, palasot viņa komentārus, es esmu lepns un priecīgs par tik augsta līmeņa brīvu apustulisko `kristieti. Tev vēl viss priekšā.
Dievs Tevi mīl , es arī!
Kursis
# Labojis Kursis: 2014.04.02 10:34:03
Jāprecizē, līdzīgi Ingaram šajā forumā daudzus gadus "cīnās" Aivars Lapšāns , tomēr -
lai gan Ingars gan ir savdabīgs savos uzskatos,
bet atšķirībā no Lapšāna adekvātāks un pieklājīgāks.

Nabaga Lapšāns citu kristietību atvasina no politiskajiem tarakāniem paša apziņā.

Kursis
# Labojis Kursis: 2014.04.02 10:46:55
Lapšān, saki lūdzams, ko tu saproti ar vārdu - brīvību Ukrainai.

No faktiem zināms, ka Ukraina ir brīva un neatkarīga kopš Belovežas vienošanās starp Krievijas, Ukrainas un Baltkrievijas vadītājiem 91.gadā.
Ukrainā ir nomainījusies virkne demokrātiski ievēlētu gan rietumnieciski orientētu (kā Juščenko) gan uz Krieviju vairāk orientētu (kā Janukovičš) prezidentu,
līdz dumpis pret pēdējo beidzās ar pamatīgu dumpinieku izraisītu asinsizliešanu.

Tā kā nevajag šo demagoģiju par brīvību,
jo oligarhi ir salikuši valdībā savējos,
kas tad šiem,
bet vienkāŗšā tauta dumpja sekas jutīs vēl ilgi.
Brīvība jau ir katram sava un tu,
par brīvību filozofējošais -
pats esi pirmais,
kas lamājies pret cita brīvību apspriest lietas un notikumus.
skatījums [46.109.251.77]
# Iesūtīts: 2014.04.02 10:55:54
Es cienu Tavu un Ingara dedzīgumu par Dievu. Tiešām tas mani iepriecina. Lai kāds būtu mans skatījums, tomēr man tas patīk, ka jūs abi degat par Dievu.
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2014.04.02 11:31:37
skatījums [46.109.251.77]

Viens deg par konfesionālo teoloģiju, pat , ja tā aicina uz vardarbību, cits par Vārdu ( ,,un Vārds tapa miesa un mājoja mūsu vidū,, )

Par manu ,,netaktiskumu,, . Es rakstu Jaunās derības pieļautajos terminos. Visa pasaule ir noformulējusi staļinismu kā sātanisma praktisko formu. Vai Kursis ar saviem komentāriem iederās kā staļinisma ideologs ? - Jā, iederās.
Var jau man pārmest , ka es esmu netaktisks, bet , ja cilvēks nesaprot, tad viņam ir vajadzīga rīkste - visi Bībelē pieļautie vārdi lai viņš sāktu domāt kādos maldos viņš iekritis. Man nav problēmu diskutēt citās formās.

Es gaidu kad Tu uzrakstīsi savu ,,CV,, . !?
skatījums [46.109.251.77]
# Iesūtīts: 2014.04.02 11:44:44
vai gribi mani darbā pieņemt ?
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2014.04.02 11:51:37
Kursis

Tev, cilvēciņ, ņedohodit kas ir dumpis. Tautas sapulces nav dumpis.
Paņem kaut Jēzus laikus. Televizoru jau nebija. Sanāk tauta , spriež par jaunajām vēsmām, uzstājas cilvēki. Vienmēr, arī Jēzus laikā tautas sapulču laikā neapmierinātie par jaunajām vēsmām ir izdarījuši asins izliešanu. Arī Maidanā notika tas pats.
par dumpiniekiem sauc tos , kuri apvienojas un barā izdara noziegumus. Tautas gribas sapulces neviens nesauc par dumpjiem.
Tā kā beidz liet te sajukumu par lietu kārtību.

Par Ukrainu Tev nav sajēgas,labāk paklusē Ukrainā bija kontrolētā brīvība, tātad , brīvība pēdiņās. Es jau Tev rakstīju- nožēlo un izdzēs savus staļinistiskās ideoloģijas komentārus, jo šis ir publisks forums. Tu atbalsti vardarbību un Latvijas okupāciju.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2014.04.02 11:53:04
skatījums [46.109.251.77]

Jā, šodien tiekamies pie sieviešu cietuma
skatījums [46.109.251.77]
# Iesūtīts: 2014.04.02 11:55:53
ok.cikos ?
Kursis
# Labojis Kursis: 2014.04.02 13:18:31
Aivars Lapšāns un pie mums nav vairāk vai mazāk kontrolēta brīvība?
Jo tādus kā tu - kas nāk ar teoretizēšanu par brīvību,
bet reāli boļševistisku totalitāro domāšanu jāpieskata gribot negribot.
Un par dumpiniekiem, dzejniek , sauc tos, kas grupā saceļas pret pastāvošo varu.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2014.04.02 13:53:45
Kursis

Perotams, ka te daudz piestrādā , lai Latvijas ekonomika būtu zem nulles un nacionālisms vien kā sarīdīt latviešus ar krieviem.

Par dumpjiem. Palasi to pašu Danielu, ķēniņu grāmatas ...Tur valdnieki tiek svērti pēc viena . vai viņi ir darījuši lietas, kas Tā Kunga acij ir bijis tīkams.Kāda tad izrādījās Janukoviča slepenā dzīve, ka pat viņa partija no viņa ir atsacījusies. Kunga acs to visu redzēja jau sen. Kā jau Tavs palīgs terakstīja , tad valdniekus ieceļ Tas Kungs un To Kungu apvainot dumpī .....tā kā nebūtu sakarīgi.
Ukrainas gadījumā nevar pielietot vārdu dumpis. Tas , ka miermīlīgā tautas sapulcē , viedokļa paušanā uzrodas provokatori, lai tādi kā Tu to jau nosauktu par dumpi, vairāk līdzinās pie cilvēku muļķošanas taktikas , lai to nosauktu par dumpi. Uz to Tu arī te aicini.
Par dumpi varētuy piemēram nosaukt luterisma ienākšanu latvijā , kur daži ,,izcili kristieši,, demolēja Rīgu līdz tam , ka pašu mājas nodedzināja.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 25 . 26 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 158 , pavisam kopa bijuši: 33482