atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Kristīgas vērtības
Aivars
Iesūtīts: 2013.06.13 23:28:03
Kad tevi saņem aiz ausīm
Un izrēķina, cik tevī gaļas,
Kā jūties mana māsa?
Tu vari izlikties nepilngadīga.
Tikpat labi tu vari dziedāt itāliski
Vai uzdoties par speciālisti krustvārdu mīklās.
Tev ir ausis, aiz kurām saņemt,
Un gaļa, ko notaksēt.
2:0 pretinieku labā.
Kā jūties, mana māsa?

/no Knuta Skujenieka "Madrigāls Trusienei"/

Šodien bieži, daudz nedomājot un neatšifrējot, tiek lietots jēdziens "kristīgās vērtības," bet ko tas nozīmē. Kas ir šīs vērtības. Un vai pašā, šķiet, no Nīčes nākušā relativizējošā komercvalodā, kas runā par `vērtībām` nevis `patiesību`, `Dieva gribu`, `Kristus prātu" utt., nav iekodēti tie `trīsdesmit sudraba gabali` no Caharijas 11, vai Mateja 26:15. Kas ko vērtē? Kas par ko iestājas? Kurš ir tas, kas kādu saņem aiz ausīm un noteic taksi?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 34 . 35 . >>
AutorsZiņas teksts
------- [82.145.208.245]
# Iesūtīts: 2013.06.28 15:55:48
Aivar, dikti tev kaut kas ir pret heteroseksualitāti, ka tā tevi neapmierina?
Objektīvi ņemot, seksualitāte ir šodienas cīņas lauks sabiedrībā, caur kuru velns mulsina un pieviļ dvēseles, tā kā heteroseksualitāte ir viennozīmīgi atbalstāma.
Lūdzu Vārdu
# Iesūtīts: 2013.06.28 16:59:22
Jūs te, cik saprotu, spriežat par šo:
Ar balsu vairākumu Sinode izteica vēlmi LR Satversmes preambulā ietvert atsauci uz tautas kristīgo mantojumu, norādot, ka nācijas identitāti veidojušas gan nacionālās, gan kristīgās vērtības. (no lelb.lv)

Vai diskusiju laikā kāds norādīja, ka LR Satversmei nav preambulas?
------- [82.145.209.46]
# Iesūtīts: 2013.06.28 17:06:54
Aivar, Dažas diagnozes vairāk
raksturo to uzstādītājus, ne tos,
kam tās pierakstītas.
Lapšāna attieksme vismaz ir skaidrs un kristīgs-jā! grēciniekiem, kas atgriežas un nē! grēka lobijam.
Aivars
# Iesūtīts: 2013.06.28 17:27:55
------- [82.145.209.46]
Man Tevis žēl, ja tik gaudena ir Tava izpratne par kristietības jēgu, kamdēļ laikam arī ne vien savu vārdu, bet pat pseidonīmu esi līdz ar zemi nolīdzinājis.
Teikšu vēlreiz, drīksti neminēt, kas mani apmierina vai neapmierina, baida vai nebaida. Būs mazāk muļķību jāraksta.
Ja tādos draugos ar velnu esi, ka zini ko un kā šis darbojas, nu tad sarunā ar šo, lai caur heteroseksuālām kārībām gan neviens no ceļa netiek novests! Bet tā viennozīmīgi nav šīs diskusijas tēma.
Aivars
# Iesūtīts: 2013.06.28 17:32:41
Lūdzu Vārdu
Neatceros gan, ka Sinodas sapulcē kāds preambullis tiktu piesaukts, bet tikai fakts, ka Satversme tikšot labota. Bet nu gan jau jaunās LELB satversmes tēvi ar piešautu roku var arī tēvzemei šajā trūkumā izlīdzēt.
+++++++ [82.145.209.167]
# Iesūtīts: 2013.06.28 20:00:24
Aivar, kā tad tu tā abižājies. Vai par savu nespēju aptvert visu (nesatraucies, to nespēj neviens)? Tāpēc ir labi turēties pie kaut kā viena.
Protams, pēc tavas loģikas-kā heteroseksualitāte, tā uzreiz komplektā ar kārībām. Un tāpēc nav atbalstāma?
Foruma lauvēnam pašam uzbraukt patīk, bet kad to parausta aiz ūsām, mazliet sāpīgi, ja?
Aivars
# Iesūtīts: 2013.06.28 20:24:12
+++++++ [82.145.209.167]
Ja Tu man domā piecirst, tad nesanāks. Esmu jau aizņemts. Un pie tam Tavi aplamie minējumi par maniem dvēseles pārdzīvojumiem, liek domāt, ka pat ja būtu brīvs un nogribējies, Tevī radniecīgu dvēseli nesaskatītu Tā kā ieteiktu gan labāk turēties pie tēmas un piedāvāt kādu Tavu versiju, kas ir `kristīgas vērtības`.

Un neputeņo par heteroseksualitātes noliegšanu. Taču atver acis un pamani, ka starp meņģēšanos un Dieva Valstību tomēr ir neliela atšķirība.
!!!?!!! [82.145.209.167]
# Iesūtīts: 2013.06.28 23:36:06
Aivar, nu ko tu kā atraidīts mīlnieks un ar divdomībām vien, divdomībām vien.
Un kur tu redzi, ka uztraucos par taviem dvēseles pārdzīvojumiem? Pats labi zini, ka mūsu dvēseles ķirurgu aprindās vismazāk interesē otra dvēseles pārdzīvojumi.
Tāpēc arī ar to dvēseles radniecību ir tā kā ir.

Bet ko gribēju pateikt par vērtībām, tomēr sabiedrība kopumā vēsturiski ir celta uz kristīgiem pamatiem (indivīda vērtība etc.)att, bet par vērtību kaujas lauku tagad kļuvusi seksualitāte. Tāpēc saku, ka heteroseksualitātes atbalsts ir vērtējams pozitīvi, savukārt tavu nostāju neizprotu...


!!!?!!! [82.145.209.167]
# Iesūtīts: 2013.06.28 23:44:02
Bet par dvēseļu radniecības trūkumu, tas ir interesants jautājums.
Jo vai tad mums kaut kas ir bijis dalāms un nesadalīts, reāli esam nekaitīgi savstarpēji mazpazīstami svešinieki, bet redz nākam ar gataviem un savstarpēji neglaimojošiem spriedumiem viens par otru. Profesionāla saslimšana?
Raimonds
# Labojis Raimonds: 2013.06.29 10:21:32
par vērtību kaujas lauku tagad kļuvusi seksualitāte

par seksualitāti var kaunināt, ar to var veiksmīgi manipulēt, to var izmantot partejiskās cīņās, bet kāpēc par seksualitāti šie paši cilvēki vismazāk runā, kā par divu cilvēku dziļāko un skaistāko intīmo attiecību daļu?
Vai tas nav, ko Aivars mēgina pateikt, - neļaut, lai ar kristiešiem manipulē un iesaistā jocīgās cīņas. Kristieši ir drusku pieaugušāki.
aivars lapsans [83.187.152.235]
# Iesūtīts: 2013.06.29 11:00:36
Raimonds

par vērtību kaujas lauku tagad kļuvusi seksualitāte

par seksualitāti var kaunināt, ar to var veiksmīgi manipulēt, to var izmantot partejiskās cīņās, bet kāpēc par seksualitāti šie paši cilvēki vismazāk runā, kā par divu cilvēku dziļāko un skaistāko intīmo attiecību daļu?
Vai tas nav, ko Aivars mēgina pateikt, - neļaut, lai ar kristiešiem manipulē un iesaistā jocīgās cīņas. Kristieši ir drusku pieaugušāki.

Aivrs ir pret kristiešu nostāju attiecībā par agresīvo homoseksuālistu politiku un provokācijām pret kristīgajām vēr`tībām. To viņš te ar putām uz lūpām ir paudis un kauninājis ne vienreiz vien. Aivars neizprot Sodomas problemātiku šajā laikā, kurā dzīvojam. "Sādu nostāju sauc par sektantismu.
replika [82.145.216.36]
# Iesūtīts: 2013.06.29 11:11:50
Raimond, es vienmēr paskatos uz tām izpurgātajām Rietumu baznīcām, kurās taču bija pieaugušāki kristieši par mums, un tad skaidrāk saprotu Jēzus vārdus par tapšanu kā bērniem.
aivars lapsans [83.187.152.235]
# Iesūtīts: 2013.06.29 11:11:58
Raimonds

Ir jāsaprot , ka mācība par Sodomu un Gomoru ietver sevī pravietiskus notikumus līdz pasaules galam. Dievs iznīcinās tieši tādu sabiedrību, kurā ienāk masveidā homoseksuālistu agresija.
Kā bija ar Latu? Lats redzēja kaut ko pilsētā, bet Dievs redzēja vairāk. Ko tad? - Dievs redzēja , ka sabiedrība Sodomā klusēja, piekrita , varmācībai. Mani vēl nav izvarojuši, viss ok.
Dievs te pasaka skaidri un gaiši, arī šodien = nav neviena taisnā. "Sodien ir tomēr izmaiņas. Daudzi kristieši uzrāda šo grēku , saprot, ka sabiedrību Dievs var iznīcināt. Ja necīnīsimies, vienā dienā notiks kas briesmīgs un mums zem kājām viss sāks grīļoties. Tad jau būs par vēlu lūgt Dievam kaut ko. Viņš teiks - kur jūs bijāt? Es biju cietumā ....jūs Mani neapmeklējāt, tautu ,,izvaroja,,....jūs klusējāt...
dafne
# Labojis dafne: 2013.06.29 11:28:49
un ka ar heteroseksualu skirtam laulibam?ka par taam neviens neraud,neiziet ielaas?
Aivars
# Iesūtīts: 2013.06.29 11:30:48
aivars lapsans [83.187.152.235]
Ja tev nav prātīgs vārds par `kristīgo vērtību` tēmu sakāms, tad savus tūkstoš neprātīgos vari nemalt vēlreiz un vēlreiz no jauna arī šeit. Šī nav tēma par Tavām ambvivalentajām attiecībām ar homoseksualitāti, un beidz šo zaņķi ienest visās diskusijās.
Aivars
# Iesūtīts: 2013.06.29 11:42:12
dafne
Un jautājumu jau var paplašināt tālāk, runājot par `kristīgām vērtībām` - proti, vai vērtība ir tikai tam, kas laimīgi precējies, vai arī tam kristietim, kura ģimene ir izjukusi, utt.. Redzu, ka dažs foruma uzpircējs ar savu `kristīgo vērtību` sarakstu iet Prokrusta pēdās.
aivars.lapsans [83.187.152.109]
# Iesūtīts: 2013.06.29 12:59:02
Aivars

Nu prātīgi es rakstīju par kristīgajām vērtībām , bet tieši Tu ienesi draņķi , netaktisku repliku . Lūk , Tavs teksts , ne manējais. Es rakstīju korekti par kristīgajām vērtībām un piemērus sāku rakstīt tieši es. Tad varēji Tu rakstīt. Lasi savu kristieša korektuma paraugu
= ,,Kur tur tā dižā "kristīgā vērtība" slēpjas? Man nu gan šis paziņojums izklausās pēc muldēšanas. Pēc šitā beigās sanāks, ka homofīļu propogandisti būs kristīgāki nekā lapšāns
aivars.lapsans [83.187.152.109]
# Iesūtīts: 2013.06.29 13:05:52
Aivars

Te mans piedāvājums Uldim. Tu , Aivar, vari likt klāt, arī citi , un tādā veidā mēs varam nonākt pie kristīgo vērtību uzskaitījuma, bet Tu to vienkārši noroc.

Lūk , iekopēju vēlreiz, liec klāt, lai citi liek, ņemam kaut ko nost, diskutējam, bet ne tā kā Tu. Tā nav kristīgi, kā rīkojies Tu ar tādām replikām.

Kristīgās vērtības -
Uldi, kristīgās vērtibas ir diezgan ietilpīgs dzīves veids. Izejas pozīcija, atšķirībā no citām reliģijām ir tā , ka kristieši šo dzīves veidu sāk no izpratnes par Tēvu Dēlu Svēto Garu.
Lūgšanas ir Jēzus vārdā = tā ir kristīgā vērtība
Gadu skaitīšana no Jēzus dzimšanas = kristīgā vērtība
vardarbības un soda principu neizmantošana = kristīgā vērtība
Evaņģēlija pasludināšana =kristīgā vērtība
neatbalstīt karus un dumpjus=kristīgā vērtība
konflikta laikā lūgt Dievu jēzus vārdā = kristīgā vērtība
bērnu audzināšaana pret r
aivars.lapsans [83.187.152.109]
# Iesūtīts: 2013.06.29 13:08:34
Lieku klāt - homoseksuālisma propagandas neatbalstīšana = kristīgā vērtība....
Turpiniet lūdzu, lieciet klāt, diskutējiet...
aivars.lapsans [83.187.152.109]
# Iesūtīts: 2013.06.29 13:08:34
Lieku klāt - homoseksuālisma propagandas neatbalstīšana = kristīgā vērtība....
Turpiniet lūdzu, lieciet klāt, diskutējiet...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 34 . 35 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 2 , pavisam kopa bijuši: 8542