atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Svētā Gara kristības
Ingars
Iesūtīts: 2007.11.29 18:17:41
derētu reiz tad noskaidrot - kas un kā tur īsti ir ar to pentekostu mācību. man lasot bībeli ir grūti atspēkot mācību par Svētā Gara kristībām, jo ļoti daudz kas norāda vairāk par nekā pret šo mācību un praksi.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 27 . 28 . >>
AutorsZiņas teksts
Kristians [81.198.33.133]
# Iesūtīts: 2011.03.31 22:28:19
Pat dazi zinaatnieki saka ka vieniiga patiesaa religija ir Jehovas liecinieki,bet zeel,ka vini pasi Dievam netic,un domaa,ka Biibele ir murgojums utt
Tas ka Dieva person vards ir Jehova,tas jav ir fakts,jo pat uz moneetam ir dieva vards senebreju valodaa,uz sienu fasaadeem,pat dazaas bazniicaas,piem vienaa luteranu bazniicaa redzeeju,uz pat uz karaviiru brunaam utt.un youtubee ir daudzi viedo kas pieraada,ka Dieva vards ir Jehova,tie ir uztaisijusi parasti cilveeki,kas nav Jehovas liecinieki,un pats parseviim manuskriptos.
sprukts rullē [134.2.186.23]
# Iesūtīts: 2011.03.31 22:42:30
Kristians [81.198.33.133]
man pat šķiet, ka Tev labāk te laiku lieki netērēt un labāk pastaigāt apkārt ar "Sargtorņa" žurčikiem!
Kristians [81.198.33.133]
# Iesūtīts: 2011.03.31 22:43:43
http://www.youtube.com/watch?v=xWssS_LMbXg&feature=related
sprukts rullē [134.2.186.23]
# Iesūtīts: 2011.03.31 22:46:58
Kristians [81.198.33.133] Tavai zināšanai - ir atrastas vismaz 3 dažādas personvārdu formas, kā senie izraēlieši sauca savu Dievu.
Kristians [81.198.33.133]
# Iesūtīts: 2011.03.31 22:47:23
OI zeel ka juus izveelaties to vieglaako celu,godiigi nesaprotu,tiiri fakti no biibeles,rakstiju no sirds centos paskaidrot,un tomeer nee,labaak patiik izveeleeties to vieglaako,un nevis pasam parbaudiit,bet klausiities ko runaa malogramatnijs maaciitaajs!
Kristians [81.198.33.133]
# Iesūtīts: 2011.03.31 22:49:10
kaadas person formas,ja panuskritos ir mineets apmeeram 7000 reizu dieva vards un tur ir skaidri teikts ka tas ir dieva vards.
Vaitad jus neticat,ka dievs ir jeezus,aa vairs jav nee ir kautkaadas veel 3 formas??????????????????
sprukts rullē [134.2.186.23]
# Iesūtīts: 2011.03.31 22:52:36
Kristians [81.198.33.133] tas bija par JHWH, JHW u.c. formām.
sprukts rullē [134.2.186.23]
# Iesūtīts: 2011.03.31 22:57:00
Kristians [81.198.33.133] pirms rādīt kkādu moabītu akmeni, ir vērts iepazīties arī ar citām tā laika liecībām, nevis pievērt acis uz tām!
Kristians [81.198.33.133]
# Iesūtīts: 2011.03.31 22:59:09
Piem ar kaadam?
sprukts rullē [134.2.186.23]
# Iesūtīts: 2011.03.31 23:01:48
Kristians [81.198.33.133] piemēram, kas nāk no Elefantīnes vai Vadī Dalijes
Ingars
# Iesūtīts: 2011.04.01 11:05:47
KRISTIANS [81.198.33.133]

Kas atteicas uz Dieva Vārdu - Bībelē Dievs tiek saukts daudz un dažādos vārdos, kuri katrs apzīmē kādu konkrētu Dieva īpašību vai Viņa būtības aspektu. Jehova Jahve, El Shadai, Adonai, Jeshua Hamashiaha un daudz citu vārdu, kas kaut ko liecina par Dievu un Viņa būtību

Attiecībā uz Svēto Garu ir daudz apzīmējumu, kurus var piedēvēt tikai Personai, nevis kādam bezpersoniskam mistiskam spēkam. Tāpat arī Svētais Gars nav tikai spēks, bet arī Tas, kurš vada un māca - izejot no tā jau pilnīgi atkrīt tas, ka Viņš varētu būt bezpersonisks spēks. Piemēram - Aizstāvis, Svētais Gars izdala dāvanas, VIņš arī vada, VIņu var apbēdināt.

Par Dieva trīsvienīgo dabu arī ir Bībelē runāts. Visskaidrāk tas, manuprāt atklāts šajā rakstu vietā:
1.Jāņa 5:7 Jo trīs ir, kas dod liecību debesīs: Tēvs, Vārds un Svētais Gars, un šie trīs ir viens.
8 Un trīs ir, kas liecina virs zemes: Gars, ūdens un asinis, un šie trīs ir kopā.

Taču ir arī daudz citu rakstu vietu, kur gan Svētajam Garam, gan Jēzum ir piedēvētas Dievam vien piemītošas īpašības, taču jāpatur prātā, ka šie Trīs ir VIens - nav trīs Dievu, bet viens Dievs trijās Personās, turklāt to nevajag censties saprast ar prātu, bet pieņemt ticībā, JO TAS IR ATKLĀTS BĪBELĒ UN PUNKTS. Visas problēmas sākas ar to, ka miesīgi cilvēki sāk ar miesas prātu analizēt Svētos Rakstus
Svētais
# Iesūtīts: 2011.04.01 11:42:02
Kristians [81.198.33.133]
Tev vajag Jēzu par savu personīgo glābēju un pestītāju no grēkiem. Tas ir īstais vārds...
Ingars
# Labojis Ingars: 2011.04.01 11:42:16
kristians [81.198.33.133]

Kristus ir Dieva Dels, Tevs ir augstaks neka vins. Mat. 3:17; Jana 8:42; 14:28; 20:17; 1. Kor. 11:3; 15:28.

Vai neesi lasījis, ka Jēzus neturēja par laupījumu līdzināties Dievam, bet Sevi iztukšoja, un arī, ka Jēzus ar Tēvu ir viens, ka Viņš it tāds pat kā Tēvs? Tas nozīmē, ka Jēzus ir Pats Dievs, bet Viņš pazemojās līdz cilvēka līmenim, tajā laikā VIņš patiesi bija Sevi darījis mazāku par Tēvu, taču pēc tam VIņš atkal aizgāja pie Tēva un atguva to Godību, kas VIņam bija pie Tēva no iesākuma

Kristus bija pirmais, ko Dievs radija. Kol. 1:15; Atkl. 3:14.

Palasi vien kārtīgi, draugs, un lasi pilnā kontekstā, nevis izraun vienu pantu no konteksta. Tur pat tālākajos pantos par Jēzu rakstītas tādas lietas, ko var un drīkst attiecināt tikai uz Dievu. Viss ir radīts uz Viņu un caur Viņu, viss pastā Viņā - vai te vispār var būt runa par Kādu, Kurš nav Dievs? Turklāt tur nav rakstīts, ka Jēzus ir radīts, bet gan, ka Viņš ir PIRMDZIMTAIS - PIEDZIMIS. Atklāsmes grāmatā rakstīts, ka VIņš ir radības SĀKUMS un tas nenozīmē, ka Viņš ir radība, ja tu būtu uzmanīgi lasījis tad pamanītu, ka Jēzu pielūdz tāpat, kā To, Kurš sēd goda krēslā, tāpat arī citur Bībelē minēts, ka Jēzu pielūdz un Jēzus neiebilst - ko tavuprāt citu drīkst pielūgt, ja ne vienīgi Dievu?

Ja es zinu juus laikam arii teiksiet jana evandjelijaa 1:1
,,Iesaakuma bija Vards,un Vards bija pie Dieva,un Vards bija Dievs,,
Taalaak tajaa pasaa nodalaa apustulis Jaanis neparprotami paskaidro,ka Vaards ir Jezus(jana1:14)taa kaa Vaards ir nosaukts par Dievu,daudzi secina,ka Deels un Teevs ir dala no viena un taa pasa Dieva.
Tacu jaapatur praataa,ka sii Biibeles dala tika sarakstiita grieku valodaa,bet veelaak tulkotaaji no grieku valodas paartulkota citaas valodaas.Vairaaki Biibeles tulkotaji nav lietojusi fraazi,,Vards bija Dievs,,.Balstoties uz savaam zinaasanam par Biibeles grieku valodu,vini ir secinaajusi,ka sii teksta vieta jaatulko citaadi.Luuk,piemeeram,kaa skan dazi tulkojumi:,,Logoss (vaards) bija dievisscc .,,( A New Translation of the Bible.),,VARDS BIJA AR dIEVU,UN TAM BIJA DABA,,(The Translators New Testament.) Sie tulkojumi neliek domaat,ka Vaards ir pats Dievs.Nemot veera Varda augsto staavokli Jehovas raadiito Buutnu viduu,vins ir saukts par ,,Dievu,lai noraadiit


Esmu agrāk painteresējies par šo argumentu un atklāju, ka šī argumenta autori MELO, turklāt ļoti nekaunīgi. Šajā rakstu vietā ar tulkojumu viss ir kārtībā, vienkārši ir kādi, kuri sagroza Dieva Vārdu. Skatamies tālāk rakstu vietu, kura tad nu dos galējo izšķirošo un nāvējošo triecienu nepareizām mācībām, kas apgalvo, ka Jēzus ir radīts:

Ebrejiem 1:5 Jo kuram eņģelim gan jebkad Viņš teicis: Mans Dēls Tu esi, šodien Es Tevi esmu dzemdinājis. Un atkal: Es Viņam būšu par Tēvu, un Viņš Man būs par Dēlu.
6 Un, kad Viņš pirmdzimto atkal ieved pasaulē, Viņš saka: un visi Dieva eņģeļi Viņu lai pielūdz.
7 Par eņģeļiem Viņš saka: kas Savus eņģeļus dara par vējiem un Savus sulaiņus par uguns liesmām, -
8 bet par Dēlu: Tavs tronis, Dievs, paliek mūžu mūžos, un taisnības zizlis ir Viņa valdnieka varas zizlis.
9 Tu esi mīlējis taisnību un ienīdis netaisnību; tāpēc Dievs, Tavs Dievs ir svaidījis Tevi ar prieka eļļu vairāk par Taviem biedriem.

Šeit tiek skaidri un atklāti Jēzus nolikts atsevišķi no radības
Turklāt arī pravietojums Vecajā Derībā norāda uz Jēzu, ka VIņš ir Dievs

Jes. 9:5 Jo mums ir piedzimis Bērns, mums ir dots Dēls, valdība guļ uz Viņa kamiešiem. Viņa vārds ir: Brīnums, Padoma devējs, Varenais Dievs, Mūžīgais tēvs un Miera valdnieks.

Vēl vajag?
Lūdzu:
Atklāsmes 1:8 " Es esmu Alfa un Omega !" saka Kungs Dievs , kas ir, kas bija, kas nāk, Visuvaldītājs!
...
17 Un, kad es redzēju Viņu, es nokritu pie Viņa kājām kā miris, bet Viņš man uzlika Savu labo roku, sacīdams: nebīsties! Es esmu Pirmais un Pēdējais un Dzīvais.


Galugalā - lai arī kāds un cik liels eņģelis, lai arī ko Dievs būtu radījis, nevienam VIņš Savu GOdu nedod, nevienu citu VIņš mums nav atļāvis pielūgt, kā vien VIņu Pašu. Ņemot to vērā saki man, draugs - kā tad tas nāk, ka Svētie Raksti aicina pielūgt Jēzu? Lasi pirmo bausli - tev nebūs citus dievus turēt Manā priekšā. Ja Jēzus nav Dievs, kāpēc tad Bībelē norādīts, ka ir pareizi Viņu pielūgt?
Svētais
# Iesūtīts: 2011.04.01 12:25:08
Kristians [81.198.33.133]
Tiešām, kā gan tas nākas, ka pats Dievs savu Dēlu nosauc par Dievu? Kā tu to izskaidro?

7 Par eņģeļiem Viņš ( DIEVS) saka: kas Savus eņģeļus dara par vējiem un Savus sulaiņus par uguns liesmām, -
8 bet par Dēlu ( JĒZU) : Tavs tronis, Dievs ( JĒZU), paliek mūžu mūžos, un taisnības zizlis ir Viņa valdnieka varas zizlis.

Iepriekšējos pantos, Viņš ( DIEVS) saka, lai Viņu ( JĒZU) pielūdz!!!

6 Un, kad Viņš ( DIEVS) pirmdzimto ( JĒZU) atkal ieved pasaulē, Viņš saka: un visi Dieva eņģeļi Viņu lai pielūdz .
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.04.01 13:29:08
Sveetais

Vari nepuuleeties. Jehovas Liecinieki ir visai labi programmeeti ar standarta fraazeem uz standarta jautaajumiem atbildeet. Vinji nelasa Biibeli bet gan savu lieteratuuru, bet Biibeli lasa selektiivi nevis kontextaa.

Reti kursh jehovas liecinieks speej izlasiit kontextuaali kaut vai vienu nodalju no rakstiem... bet opereet ar atsevishkjiem izraavumiem vinjus apmaaca speciaali... dresee utt utjp.


sprukts rullē [134.2.165.1]
# Iesūtīts: 2011.04.01 13:33:52
Ctulhu tā arī ir - ideoloģiskas cīņas, nekas cits!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.04.01 13:35:16
Kristians

Labaak tu buutu iepazinis pats savu religjiju!

Vai esi lasiijis "Sirdsapzinjas Kriizi"? Jaa jaa... shii briesmiigaa aizliegtaa graamata, par kuras lasiishanu tevi izraidiitu no Jehovas Liecinieku rindaam!

Jo kaa staav rakstiits - "Sal Pam: 18:17 Ikviens kā pirmais šķiet savas sūdzības lietā taisns esam; tikai kad lietā iesaistās viņa pretinieks, tā noskaidrojas. "

Bet tu neesi iepazinis otras puses argumentus... un pareizi dari, jo tavi vadiitaaji tev to ir aizliegushi un ir demonizeejushi visus kas reiz meegjinaajushi atklaat patiesiibu par juusu pashu organizaaciju!

Ko zini par betsarimas maaju? Ko zini par n-tajaam izgaaztajiem pravietojumiem tai skaitaa par Patriarhu Atgrieshanos 20os gados?
Ko tu zini par Jehovas Liecinieku riiciibu Malawi incidentaa... Vai esi informeets par Jehovas Liecinieku meliem un liekuliibu Mexikaa... slavenaa smaukshanaas ar dokumentiem? Cik esi informeets par Jehovas Liecinieku iesaistiishanos ANO... liidz briidim, kad tas naaca gaismaa, tad Sargtornja Organizaacija notinaas no turienes... ? Cik esi infomreets par Sargtornja organizaacijas akcijaam mililtaaraa industrijaa iesaistiitaas firmaas?

Nerunaajot jau par absoluutajiem maldiem par elementaariem veesturiskiem notikumiem un laikiem, cirkulaaro logjiku un veselu leerumu aplamiibas.

Man ljoti zheel, bet tu esi kaartiigi pievilts... klasiskaa veidaa, kaa tiek pievilti cilveeki... saakot ar "love bombing" un beidzot ar to, ka tev diktee ko eest, ko gjeerbt, kaadus sveetkus svineet... un absoluuta domaashanas kontrole... Tu esi sajaucis vienotiibu ar uniformismu.
KPax.
# Labojis KPax.: 2011.04.01 13:42:23
Interpretācijas par interpretētiem kontekstiem..., lai arī Pēt. 1.20 Pār visām lietām ievērojiet, ka neviens rakstu pravietojums nav patvaļīgi iztulkojams;

Šādā kontekstā viskonsekventākie mums ir literāristi.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.04.02 09:17:31
KPax... pareizi, bet ja izlasa shiis pasha peetera texta naakamo teikumu, tad peekshnji izraadaas, ka kontexts mainaas un literaarists nervozi piipee stuurii

Tas arii ir par ko runaajam... ja neceert lasiit kontextaa, bet meegjina kontextu pieliimeet no malas, tad neko jeedziigu Rakstos neizlasiis
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.04.02 22:02:41
Tev nav zināma Tava dieva griba, Tev ir tikai to cilvēku rakstītais, caur kuriem, Tu tici, ir runājis Tavs dievs.

Kas svariigi, tu nevari pieraadiit, ka Dieva griba un sho cilveeku rakstiitais nesakriit.

Kāds ir precīzs konteksts vienai vai otrai rakstu vietai, Tev, manuprāt, uzzināt lemts nebūs nekad, Tu vari tikai ticēt, ka tieši Tevis izvēlētais konteksts ir vistuvāk tam, ko varētu būt "domājis" Tavs dievs.

Exactly... tavupraat. Taapee Peecis saka ka no shaadiem "manupraat" nerodas Rakstu tulkojums, bet gan caur Sv. Gara speeku.

Reizēm, lasot LELB pārstāvju izteikumus par citām konfesijām un vice versa, šķiet, ka ekumēnisma ideju kristieši var mierīgi iesālīt - nu nespīd te pilnīgi nekas.

Dieva dzirnas malj leeni, bet labi... Dieva pasaules izmeers un apjoms nesakriit ar taveejo... varbuut tieshaam muusu paaudzei veel nav lemta pilniiga kopeeja izpratne, tachu paveerojot Veesturi var noveerot progresu un redzeet sho Sv. Gara darbiibu...

Un jaa... cita starpaa... tu pareizi esi sapratis... Kristietiiba tieshaam ir ticiiba... Bez ticiibas Kristietiiba un Sv. Rakstu kontexts ir tikai Juudu pasakas par vingrotaaju pie krusta Taakaa... kaameer tev nav ticiibas daavanas, sleegts tev ir gan texts gan viss kas no taa izriet gariigaas lietaas.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 27 . 28 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 114 , pavisam kopa bijuši: 34206