atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Svētā Gara kristības
Ingars
Iesūtīts: 2007.11.29 18:17:41
derētu reiz tad noskaidrot - kas un kā tur īsti ir ar to pentekostu mācību. man lasot bībeli ir grūti atspēkot mācību par Svētā Gara kristībām, jo ļoti daudz kas norāda vairāk par nekā pret šo mācību un praksi.
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 . >>
AutorsZiņas teksts
Raimonds
# Iesūtīts: 2011.05.19 12:39:34
Svētais
Sludināt par Kristu ieslodzījumu vietās ir super ! Lai Dievs Tevi šajā ne-vienkāršajā kalpošā svētī! Bet, bet... Tu zini, ko mēs par vienu vai otru lietu sacīsim.
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.19 12:39:37
S.R...
Dievs atklājas katram personiski caur Jēzu. Ikviens dzīvo nevis no cita atklāsmes un saprašanas, bet no savas. Tāpēc Dievs aicina katru iedziļināties Rakstos, būt sadraudzībā ar Svēto garu, mīlēt Jēzu un cilvēkus un kalpot tiem.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.05.19 12:39:46
Svētais
Šo zīmi runāt mēlēs ( kā dāvanu) Dievs ir gribējis dot katram savam bērnam ticīgajam, lai viņš varētu sevi celt ticībā un kalpot ar spēku Dieva valstībai.
uh ti!! kur tas ir Rakstīts?
Te mēs nonākam pie tā, ka `mēļošana` nostājas Dieva Vārda un Sakramenta vietā
S.R...
# Iesūtīts: 2011.05.19 12:42:01
Svētais
OK. mēs te laikam runājam mazliet par dažādām lietām.
skaidrs, ka neviens sevi nevar saukt par ticīgo, ja šī ticība nesakņojas viņā pašā. tādam nav saknes un tas ātri aiziet bojā.
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.19 12:42:27
Aivars
Vai tev tādas pieredzes nav bijis? Kad pavēlēju Jēzus vārdā: sātan atkāpies, tad cilvēks no manis pārdabiski par 3 -4 metriem tika atsviests nost. Šis gars nāca virsū un runāja uz mani. Pēc tam cilvēks bija brīvs un mierīgs bez ļaunā gara.
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.19 12:44:42
Aivars
Neatgriezīšos pie šīs tēmas dziļāk, jo jau izrunāts. Bet , kad Pāvils runā par runāšanu sev pašam un Dievam, tad viņš runā par šo mēļošanu un sevis celšanu ticībā. par spēku, saka pats Jēzus, ka Jūs saņemsiet spēku, kad Sv.G. nāks pār jums.
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.19 12:46:35
Raimonds
Ir ok. Raimond. Katrā ziņā, tu esi viens no tiem retajiem brāļiem, kas izturējās ļoti korekti runājot par šo tēmu. Paldies tev par to, es to novērtēju.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.05.19 12:49:56
Svētais
Nu par to `sātan atkāpies`- hm, nu ja kārtīgi uzbrēc, cilvēks var ne tikai dažiem metriem atrauties
Taču nestāsti, ka te kas `jau ir izrunāts`! Kristīt un mācīt Jēzus pavēl `visas tautas`, bet šādu pavēli par mēļošanu nekur neredz. Tāpat arī dīvaini, ka tas pats Pēteris ne ar pušplēsta vārdiņa nepiemin, ka tā būtu vajadzīga. No visiem rakstītājiem, vienā vienīgā korintiešu draudzei adresētā vēstulē Pāvils ko raksta, un arī tad nebūt ne aicinot to praktizēt plašāk un uzsvērdams tās nepieciešamību. Vismaz dīvaini.
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.19 12:55:25
Aivars
bet es jau nerunāju par to kā par pavēli. es runāju par to kā par zīmi ( kas nosaukta arī par dāvanu no Dieva ap.d.) , lai Dieva bērni to pieņem un lieto. Tu vari to arī nepieņemt un nelietot. tu nebūsi ne sliktāks , ne labāks par kādu citu Dieva bērnu. Taču ja pieņem, tad tas kalpo tev pašam par labu. bet par to vai tā būtu vajadzīga pats Pāvils saka , ka viņš gribētu , lai visi runā mēlēs. par kristīt un mācīt es tev piekrītu.
Raimonds
# Iesūtīts: 2011.05.19 12:56:35
Tēma nav ne izrunāta, ne izsmelta. Vēl bez Aivara pieminētā, ko nozīmē Gara kristība?
dafne
# Iesūtīts: 2011.05.19 12:59:59
Svētais
tu par Ap.2 nodalu runa?
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.19 13:01:45
Raimonds
es domāju, ka tas ir jāpiedzīvo, ka pierādīt es to nespēšu, ja runa ir par tēmu kā tas ir runāt mēlēs. tāpat iedziļināties par to, kas ir Gara kristība, es tiešam nezinu vai to vēlos, jo es saprotu ka iekš tās ir vairāki aspekti un ka viņa nav viengabalaina. Katrā ziņā necenšos un nespēju nevienu pārliecināt par kaut ko. To lai dara Raksti un pats SV.G.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.05.19 13:02:05
Svētais
Tu teici - Šo zīmi runāt mēlēs ( kā dāvanu) Dievs ir gribējis dot katram savam bērnam ticīgajam , lai viņš varētu sevi celt ticībā un kalpot ar spēku Dieva valstībai.
Tā bija?
Nu tad kādēļ nekur Rakstos Dievs to nepasaka, ka `katram Viņš grib` to dot?
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.19 13:04:12
dafne
Nē. par ap.d. 10.nod. un 19.nod.
Aivars
1.Kor.14:5 Es gribētu, ka jūs visi varētu runāt mēlēs...( To saka Dievs caur Pāvilu)
S.R...
# Labojis S.R...: 2011.05.19 13:09:12
Svētais
tas nozīmē, ka visi nerunāja. arī tagad nerunā. visstulbākais ir tas, kad kāds šīs mēles otram gandrīz ar varu grib uzspiest. tas vairs nav nekorekti, ne bibliski.
man ir šī dāvana, to es izlūdzu pati no Dieva savas ticības dzīves sākumā - privātā lūgšanā, nevis masu psihozes laikā. (atvainojos protams) par zīmi, ka esmu pieņemta. tātad man to vajadzēja. bet nolikt to par obligātu normu. tas ir tikai par apgrēcību kādam.
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.19 13:12:09
S.R...
vēlreiz usveru, ka es to nenolieku par normu un nevienam neuzpsiežu.tas nav ne bibliski ne korekti. Aplieicnu tikai Dieva gribu šajā jautājumā no 1.Kor.14:5
S.R...
# Labojis S.R...: 2011.05.19 13:21:08
Svētais
nekādu likumu vai dogmu no tā veidot nevar. Dievs manuprāt tiešām katram savam bērnam dod to dāvanu, kura vislabāk tam piemērota. u.tt. un ja kādam vajadzīga mēļu dāvana, tas to arī saņems.

uzticēsimies Tētim.
Raimonds
# Iesūtīts: 2011.05.19 13:21:51
Svētais
Pirms kāda laika mēs sākām sarunu ļoti līdzīgi. Harizmātiskajās draudzēs mēļu dāvana ir cieši saistīta ar Gara kristību kā ar Vasarsvētku notikuma turpinājumu. Šobrīd sarunā mēs esam nonākuši, ka nerunājam par Gara Kristību kā otro kristību, bet vairāk runājam par mēlēm kā sevis stiprināšanu ticībā.

S.R...
Mēļu dāvanu, kā personīgu stiprināšanu ticībā atbalsta arī Efatā?
S.R...
# Iesūtīts: 2011.05.19 13:23:24
Raimonds
Jā. atbalsta. es gan sen ar šo kopienu neesmu satusējusi. bet vajadzētu.
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.19 13:25:37
S.R...
Piekrītu.
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 164 , pavisam kopa bijuši: 1766