atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem jautājums ateistiem
Ingars
Iesūtīts: 2007.11.29 18:13:54
parunāsim par nāvi

vai jūs nebiedē doma, ka reiz nomirsit, sapūsit un viss?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 14 . 15 . >>
AutorsZiņas teksts
danar
# Iesūtīts: 2007.12.06 10:01:46
"iestaties kristiešos"jebkada motivācija ir laba...pat bailes no naves
Ja,un man kā kristietim ir tīri cilvēciskas bailes no fiziskas naves,jo taja patrennēties nevar,tas būs kas jauns.Bet,man liekas,ka trakak par fizisko nāvi ir garīgā nāve.Kad dzīvo sava iedomu pasaulītē un dari kā gribi,domadams,ka par to nebus janes nekada atbildība.Tajā dienā,kad es pateicu,kad Dievs nav..neeksistē,es piedzīvoju nāvi(ne fiziski),bet pārņema tada bezcerība un bailes..brr negribas atcereties.Tad es nonacu slimnīca.Pēc tam baznīcā.Ta Dievs glabj"aunapieres".Te,es domaju katram kristietim ir savs stāsts
Mulders
# Labojis Mulders: 2007.12.06 10:05:19
a_masiks, šitā ateistiskā bravūra izklausās no sērijas - man sāp zobs, bet es esmu īsts vecis, tamdēļ pie zobārsta neeju, jo tikai vārguļi, kam bail no sapuvuša žokļa skrien uzreiz pie stomatologa pie pirmā mazākā caurumiņa!

Tā nu vot Krisiteši ir tādi vārguļi, ka neparakstās uz nāvi, bet grib dzīvot, tad kamdēļ tu viņiem pārmet to, ka viņi šo dzīvību iemanto pie tā, kurš pats ir Dzīvība inkarnētā?

Esmu daudzkārt jau teicis - kristietība ir vārguļu un lūzeru reliģija (no ateistu viedokļa)... ja jūties tabili, droši un tiri savā ikdienā, tad uz tevi attiecas Kristus vārdi - es neesmu nācis aicināt taisnos, bet grēciniekus. Tas vien jau nozīmē, ka, tikmēr kāmēr neuzskati sevi par grēcinieku, tu neesi Kristus mērķauditorija!

Es nesaprotu atiestu to neivājošo un augstprātīgo attiexmi pret cilvēkiem, kas tomēr pret sevi izvirza gan agustas prasības un šo prasību gaismā atskārst, ka ir grēcinieki un tad nu meklē ko Kristus piedāvā... Ij ja vēl (kas ir dabīgi) šis augstais standarts izriet no Dieva Vārda, tad neizbēgami jāatzīst, ka esam grēcīgi!

Manuprāt pat priekš ateista Raksti būtu derīgi no tāda viedokļa kā te Ctulhu nereti ir teicis - Morāles standarti ir abstrakcija kā absolūtā nulle vai absolūti melns sfērisks zirgs vakumā... Nu labi, sākumam pieņemiet Rakstu prasības un morāles standartus par abstraktu nesasniedzamu mērķi, kam var asimptotiski tuvoties... Tad arī ateists var pie sevis strādāt cik nu viņam ir dots un tuvoties šim standartam. Nu ticiet, neviens kristiets un arī sabiedrība vispār nedusmosies, ja Ateists būs morāli labs cilvēks kā Raksti to attiecina uz "taisnajiem" cilvēkiem Rakstos... Ja jūs neticat Dievam, lai tā būtu, taču labajam kā tādam tač ticēt nav aizliegts, tad nu kāda vaina, ja ticīgie Rakstus uztver vairāk kā morālo mācību, jūs varat to ņemt kā morāles paraugu Kristū un censties būt labākiem nekā esat.
Es īsti neizrpotu to dažu atiestu domu, ka viņi iedomāja, ja viņi mainītos uz labāko pusi un kļūtu labāki, tad viņi pazaudētu savu individualitāti. Nu es neuzskatu, ka tas ko labu liecina par cilvēku, ja viņš savas sliktās īpašības uzskata par savas personības definējošo rāmi... tad kaut kas nav kārtībā ar to vietu virs šlipses...
Mulders
# Iesūtīts: 2007.12.06 13:31:26
a_masiks, neaizķēra Smaidiņu redzēji!

Kā jau teicu... ja esi laimīgs un viss tev ir kedās bez Kristietības, nu dzīvo! Ij ļauj dzīvot mums Publiski apmainamies viedokļiem un visiem labi - mir družba festivaļ! Man nav aizliegts uzskatīt tavus uzskatus par nepareiziem un analoģiski!
Sheksna
# Iesūtīts: 2007.12.06 15:17:15
par prieku ateistiem - arī pāvests jums pievērsies
Tas ir kā - pievērsies? Un KAS tagad būs?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2007.12.06 15:29:30
Sheksna
Tagad visi ateisti automātiski konvertējas par katoļiem! :-) :-)
Mulders
# Iesūtīts: 2007.12.06 15:34:27
Šexna... tas no sērijas... izbuška izbuška, paverņisj peredom k ļesu a zadom ko mņe i ņemnožko nakloņisj!
Balss
# Labojis Balss: 2007.12.07 11:54:04
Vēsture ir pierādījusi, ka tādas (ateistiskas - Balss) ideoloģijas kā marksisms, kuras apgalvo, ka sociālo taisnīgumu jāiedibina cilvēkam, jo Dieva nav, ir kļūdainas, norāda pāvests. "Tā nav nejaušība, ka šī ideja noveda pie smagākajiem nežēlības veidiem un taisnīguma pārkāpumiem," turpina Benedikts, piebilstot, ka tai piemitis "iekšējs melīgums".
Marksisms aiz sevis atstājis "šausminošas iznīcības pēdas", jo nav spējis izprast, ka cilvēks nevar būt "tikai ekonomisko apstākļu produkts", norāda katoļu baznīcas galva.

Mulder, perestaņ!
Balss
# Iesūtīts: 2007.12.07 12:11:13
a_masiks
Vai tu gribi teikt, ka uz ateistiskās filosofijas pamatoti režīmi NAV bijuši vieslielāko šausmu darbu veicēji 20 gs.?
Vācijā, PSRS, Ķīnā, Kambodžā, Vjetnamā, u.t.t. ?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2007.12.07 12:21:14
Balss
Vācijā nebija ateisma. Tur uz pilnu klapi darbojās baznīcas, un "Got mit uns" bij rakstīts uz karavīru sprādzēm.

Varam atcerēties VD, kur uz teiskas filozofijas bāzes iznīcina veselas tautas. Ateismam nekas tāds nav saprotams.
Balss
# Iesūtīts: 2007.12.07 12:29:36
KarotesNav
Paga, paga - šo seklo argumentu mēs jau sen esam dzirdējuši. Uzlikt uz karavīra siksnas Gott mit uns ir baigi izdevīgi, tā sākumā var pievilt arī tos, kas nedomā līdz. Katrs sauklis ir labs, kas palīdz savtīgu mērķu īstenošanā. Starp konc. nometņu ieslodzītajiem un nogalinātajiem bija visai daudz kristiešu (kas bija iestājušies pret vai nu ar rīcību vai vārdiem) un mācītāju, piem., tas pats Bonhēfers, ko pakāra vēl kara beigās. Par PSRS kristiešu vajāšanām labāk pat neskaitīsim - tie ir miljoni.
Padomā par miljoniem kambodžiešu, kas tika iznīcināti uz marksisma bāzes, par čečeniem, kas kā tauta tika deportēti uz Sibīriju. Tādu piemēru ir daudz.
Mulders
# Iesūtīts: 2007.12.07 12:57:36
a_masiks, viena lieta, ko ateisti nekad neatdzīs ir tas, ka 20gs ateisti ir iznīcinājuši vairāk cilvēku uz ateisma bāzes (jeb anti-teisma bāzē) nekā visi teisti kopā visā vēsturē!
Strīds ir bezjēdzīgs, jo ikveina no pusēm teiks - tā nu nebija viss... Jāprasa baigi Vēsturniekiem kādas ir bijušas ideoloģiskās bāzes ikvienai šādai genocīdam!
Balss
# Iesūtīts: 2007.12.07 13:00:01
a_masiks
Par Amazonēm nezinu.
Acteki un inki lielā mērā izmira no eiropiešu infekcijām, piem, masalām. pa daļai izkāva, protams. Mantkāri sirotāji. Kāpēc tu visu, ko cilvēki sadarījuši savos laupīšanas gājienos, gribi iebāzt kurpē kristiešiem? Lai gan tur savijās, protams, arī citi motīvi - piem., acteku un inku visai brutālā cilvēku upurēšanas prakse ar ļoti barbariskiem, arī bērnu nogalināšanas paņēmieniem... Kas pat viduslaiku ļaudīm, kas bija pieredzējuši inkvizīciju, likās baiga.
KarotesNav
# Labojis KarotesNav: 2007.12.07 13:01:36
Mulders
A vot 20. gs cilvēku pašu bija savairojies vairāk, un ieroči bija krutāki.
Kam nav nekāda sakara ar materiālismu.
Atombumbu izdomāja ASV, kristīgā valstī, un noteikti ka izlūdzās Dieva svētību, uzmetot to Japānai.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2007.12.07 13:02:20
Balss
Kāpēc tu visu, ko cilvēki sadarījuši savos laupīšanas gājienos, gribi iebāzt kurpē kristiešiem?
Analoģiski, tas pats jautājums par ateistiem.
Balss
# Iesūtīts: 2007.12.07 13:04:21
KarotesNav
Tāpēc, ka manis minētie režīmi balstījās materiālismā, ateismā un pasludināja kristiešus u.c. aizdomīgos par iznīcināmiem ienaidniekiem.
Mulders
# Iesūtīts: 2007.12.07 13:07:36
KN, nu kā jau teicu - vajag lielu researchu par ideoloģisko bāzi tādai vai citādai darbībai vēsturē! Un tava expektācija par to ko A-bumbas autori izlūdzās vai nē, nebūs šoreiz arguments!
Pietiek aplūkot to pašu Komunistu, Ķīniešu, Korejiešu u.c. ateistisko steitu attiexmi pret reliģiju un ideoloģiskā bāze būs gatava!

Zinātne CCCP darbojās tamdēļ, ka tā nav atkarīga no ideoloģijas! Savukārt sociālās sistēmas, attiecību sistēmas (tai skaitā ekonomika), ekoloģija, tiesībsargājošās sistēmas, medicīnas pakalpojumi nereti cieši korelē ar ideoloģiju, tur arī meklē ateisma darbus un teisma darbus!
Kari praktiski vienmēr ir ideoloģiski!
Balss
# Labojis Balss: 2007.12.07 13:10:16
a_masiks
Ar eiropiešiem atnāca iesnas, jā. Un kāvās arī savā starpā.
Un varbūt pareizi izgrieza (nu, davai, pasludini mani tagad par inkvizitoru) pēc tā laika izpratnes - tos, kurš var darīt tādus briesmu darbus - esmu redzējusi arheologu bildes un skaidrojumus - par upurējamo cilvēku un bērnu nospīdzināšanu līdz nāvei, ka ...
KarotesNav
# Iesūtīts: 2007.12.07 13:12:41
Balss
Nu ne reizi vien kristiešu režīmi pasludināja citus par iznīcināmiem ienaidniekiem.
Kā katarus, piemēram.
Vai katoļu - hugenotu kari, ienaidnieki tikai uz ticības bāzes! Abi sauca sevi par kristiešiem.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2007.12.07 13:14:12
Mulders
ASV ir vai nav kristīga valsts? Ne PSRS, ne Vācija nevienam atombumbas nemeta.
Kas nevajadzīgi bombardēja Drēzdeni u.c. vācu pilsētas? Vai tik ne kristīgie briti?
Mulders
# Iesūtīts: 2007.12.07 13:14:52
a_masiks, Inkus toreiz izgrieza tā paša pamatojuma dēļ kā šodien Irākiešus vai kaut kādus Albāņus/Kosoviešus izgrieza... Tamdēļ, ka tauta pati savus iedzīvotājus iznīcina, tad kaimiņi nolemj, ka šāda tauta nav tiesīga uz existenci un tā tiek genocidēta! Tieši šā iemesla dēļ, lai ideja, ka tas ir OK savus bērnus/sievas/vecos upurēt/nonāvēt neizplatītos arī pie mums. Tā ir preventīvā pašaizsardzība... tā teikt - trakus suņus nošauj nevis ārstē!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 14 . 15 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 15 , pavisam kopa bijuši: 374