atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu kristiešu sanāksmes būtība
rainars
Iesūtīts: 2012.11.12 21:15:26
.. nest kādu garīgu velti jums par stiprinājumu. Proti, ka es līdz ar jums gūtu iepriecu kopīgajā ticībā, es jūsējā, jūs manējā. (rom.1)

svētos sagatavotu kalpošanas darbam, Kristus miesai par stiprinājumu,
līdz kamēr mēs visi sasniegsim vienību Dieva Dēla ticībā un atziņā, īsto vīra briedumu, Kristus diženuma pilnības mēru. (ef.4.)
. 1 . 2 . >>
AutorsZiņas teksts
rainars
# Iesūtīts: 2012.11.12 21:16:59
padalīsimies ar sapratni un liecībām kā tas izpaužas praktiski
Jēzus māceklis
# Labojis Jēzus māceklis: 2012.11.13 09:37:21
1. Kor. 14:26 Kā tad nu būs, brāļi? Kad jūs sanākat kopā, katram ir kaut kas, vai psalms, vai mācība, vai atklāsme, vai mēles, vai mēļu izskaidrošana, viss lai notiek celšanai.

Interesanti, ka te pat mēles ir norādītas ka tās ir celšanai .
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2012.11.13 09:50:22
maaceklis, jaa... tikai pati nodalja saakaas ar to, ka viens otrs taas meeles paarveersh par personiigo celshanu un bubulee uz nebeedu tieshi taa kaa muusu hariki to dara... ij taa celshana paarveershaas par gremdeeshanu un sevis izcelshanu pasham savaas aciis...

es esmu piedaliijies dievkalpojumos kur cilveeki runaa meelees... paarsvaraa tas bij anglju meelee... un tieshaam kaa peec rakstiem un Paavila ieteikuma, tur bij arii cilveeks kas shiis meeles tulkoja tiem, kam nav dota anglju valodas daavanas...
Jēzus māceklis
# Iesūtīts: 2012.11.13 09:55:04
Jošs Mulders
2 Jo, kas runā mēlēs, tas nerunā cilvēkiem, bet Dievam; jo neviens to nesaprot, viņš garā runā noslēpumus.

4 Kas runā mēlēs, tas ceļ pats sevi; bet, kas pravieto, tas ceļ draudzi.

39 Tātad, brāļi, tiecieties pravietot, neliedziet arī runāšanu mēlēs.

Tā ir atbilde. Bet ši tēma nav par mēlēm. Turpmāk to attīstīšu citā virzienā, bet šis aspekts pie sanākšanas var kalpot celšanai, tāpēc ir rakstīts neliedziet arī runašanu mēlēs. un jā kas runā tas ceļ sevi ! Bet airzādījums ir dots par to, ka to dara nepareizi, ja dara bez tulkotāja un nekārtīgi! 40 Bet viss lai notiek pieklājīgi un kārtīgi.
Jēzus māceklis
# Iesūtīts: 2012.11.13 09:55:44
Jošs Mulders
Jā, kā tad, šeit brāļi kopā sanākot par lielu celsmi viens otram sāks runāt angliski, vāciski, italiski...
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2012.11.13 10:10:16
Jēzus māceklis

Nu bet paspēji tomēr, vai ne?
Jēzus māceklis
# Iesūtīts: 2012.11.13 11:50:44
Mārtiņš
Tā bija atbildes reakcija.
Jēzus māceklis
# Iesūtīts: 2012.11.13 11:53:39
rainars
Jāsāk ar to kā mēs sanākam kopā? Vai tas ir dievkalpojumā, bībeles studijās, vai vīru maceklības grupā vai vēl kā citādi? varbūt ts ir mājās baudot tēju, kristiešu sadraudzība? Varbūt kāds svētku pasākums? tikko izrunājos ar draugu pie tējas krūzes un es ticu, ka Jēzus bija mūsu vidū, jo mēs viens otram bijām par celsmi un izrunājām daudzus garīgus jautājumus, t.sk. par bērnu audzināšanu, draudzes vīru kustības attīstību, par ģimenēm un par citām lietām...
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2012.11.13 12:01:18
Jēzus māceklis
Atbildes reakcija uz ko?
Jēzus māceklis
# Iesūtīts: 2012.11.13 12:01:59
Nu dievkalpojumā mēs dziedam dziesmas, un tas mums visiem ir par celsmi, godājam Dievu un Jēzu. Mājas grupās lūdzam par mūsu vajadzībām un arī slavējam. Aizlūdzam cits par citu. ir arī kāda atziņa pa vidu. vīru māceklības kursā ir arī mācība.plānojam kopā pastrādāt ar rokām ( roku darbu) kādu labu darbu izdarot. kopīgi atpūsties.
Jēzus māceklis
# Iesūtīts: 2012.11.13 12:03:25
Mārtiņš
uz to ko teica Mulders. jo es jau nocitēju tikai rakstu vietu ar īsu komentāru negribēdams attīstīt šo virzienu.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2012.11.13 12:13:45
Jēzus māceklis
Bet tu tak pirmais paspēji uzsvērt par mēlēm.
Jēzus māceklis
# Iesūtīts: 2012.11.13 12:36:54
Mārtiņš
Jā, vainīgs, paldies par aizrādījumu! tomēr tik plaši negribēju tajā izvērsties, tā jau bija atbildes reakcija, bet nu, jā, tā var teikt, ka es pirmais uzsāku, tāpēc, piedod, tev taisnība. Tas jau ir izrunāts daudz reižu, negribējās te izvērst vēlreiz.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2012.11.13 16:48:03
maaceklis a a kur 1,3 un 5-38 panti?

Zin tamboreet es arii maaku!

Mat 27:5 Un viņš nometa sudraba gabalus Templī, aizgāja un pakārās.
Luk 10:37: Tad Jēzus uz to sacīja: "Nu tad ej un dari tu arī tāpat."



Man tev viens pravietojums buutu, ko pastudeet nakaamajaa "viiru sanaaksmee" - apguut jeedziena "kontexts" semantiku un kaa to pielietot praktiski lasot rakstus... kaa redzam, 1u pantu tu esi iemaaciijies lasiit, tagad jaaiemaacaas veselu nodalju izlasiit un saprast... un skat... peec laika sapratiisi visas graamatas noziimi un taalaak jau nav taalu saaksi saprast par ko vispaar Kristietiibaa bazars iraid. Kaameer maisies pa atsevishkjiem pantiem, tikmeer vot shitaada tamboreeshana sanaak... taa dzimst sektas un kulti.
Jēzus māceklis
# Iesūtīts: 2012.11.13 16:55:32
Jošs Mulders
šajā negribu izvērst šo tēmu. esam jau 100 reiz izrunājuši un izdiskutējuši. ja moderators var atvērt šo tēmu mēles, tad nu vēl tā...bet man liekas, ka nav jēgas. kamēr Dievs pats tev to neatklās, ka mēles un valodas ir divas dažādas lietas, tikmēr mani pūliņi būs bezjēdzīgi..
Aivars
# Iesūtīts: 2012.11.13 16:59:49
Jēzus māceklis
Bet ja nu nevis Dievs Tev to ir `atklājis`, bet kāds piemānījis? Man arī šķiet, ka mulderam šajā jautājumā ir skaidrs tas, kas nav atklājies vēl Tev un vēl dažam labam, kas maldāties trīs priedēs (ok. 14. nodaļas dažos pantos)
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2012.11.13 16:59:54
Jeezus maaceklis, a neesie pieljaavis domu, ka varbuut tavi puulinji ir bezjeedziigi, jo tev vareetu nebuut taisniiba.

Kaameer Dievs pats tev neatklaas, par ko vinjsh sludina Korintieshu 14 nodaljaa un kaameer tu negribeesi klausiities Dieva Vaardu bet labaak izveeleesie savus tamboreejumus, tikmeer Mulders tur var, protams, kaut uz ausiim staaveet... nekas nesanaaks.

Pietam texts nekaadiigi neizshkjir meeles un valodas... ibo origjinaalvaards ir tieshi viens un tas pats... kaa tu to atshkjir? Tev kaada aarpus Dieva Vaarda esosha atklaasme iraid?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2012.11.13 17:01:13
Aivars, kaa ir jaunajaa tulkojumaa? Joprojaam "glossa" ir tulkots dazhaadi?
Aivars
# Iesūtīts: 2012.11.13 17:05:39
Jošs Mulders
neesmu visam cauri izgājis. Vien jāpiezīmē, ka apustuļu darbu oriģinālvalodā ir lietots arī vārds `dialekts`, kas tulkots kā `valoda`, šķiet arī jaunajā tulkojumā gluži kā vecajā. Taču tas nemaina faktu, ka grieķu tekstā mēle=valoda
Ingars
# Iesūtīts: 2012.11.19 16:58:09
Cits citam kalpot ar dāvanām visas draudzes kopējai celsmei ticībā un pašā centrā, goda vietā - Vakarēdiens, kas ir savienošanās ar Kristu un Kristus Miesu. Kristus ir Galva, bet mēs savā starpā VIņa Miesas locekļi. Kā Kristus kalpoja, tāpat arī Draudzei ir jākalpo. Kā Kristus pagodināja Tēvu, tā Draudzei jāpagodina Dēls.

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 77 , pavisam kopa bijuši: 3754