atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Vatikāna un Aglonas faktors Latvijā
Aivars
Iesūtīts: 2012.08.21 21:50:55
Uzdūros tādam rakstam - http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/432955-aglonas_sovs_un_postmodernisma_efekti
Ko domājam par pašu rakstu? Un vai piekrītam kaut kam no tajā izteiktiem apgalvojumiem?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
Aivars
# Iesūtīts: 2012.08.29 22:33:04
rainars
bet nu mīlestībā jāpieaug ne tur perfektā rakstu zināšanā
vecīt, ka nu beigtu tu šo kazanovas pļāpāšanu
kad uzprasīju, ko mīļu vari pateikt kaut par vienu forumieti, atkal purkšķināji to pašu bezsakaru, ko iepriekš. Ļauj vismaz parunāties cilvēkiem, kas mīl Pestītāju un Viņa vārdus, kas Rakstos atrodami!
Juris Saivars
# Iesūtīts: 2012.08.29 22:40:00
Aivars

Par garšu piekrītu: gadījumā, ja produktu (vienalgu – šķidru vai nē) glabās neoderētā ādas iesaiņojumā, garša vairs nebūs arguments.
Arguments ir – neoderētā ādas traukā šķidrumu uzglabāt nav iespējams … vienalga, veca āda vai jauna – šķidrums sūksies cauri …

Mijiedarbība – protams … Jēzus lieto sava laika populāras idejas – vēsturiskas anekdotes, senas fabulas, sinagogu folkloru, grieķu filozofus … visu, kas dod kādu āķi cilvēku apziņā, ļaujot aizķert un pārvēst sirdi
Juris Saivars
# Labojis Juris Saivars: 2012.08.29 22:44:24
rainars

Jesus loves me! This I know, for the Bible tells me so!

Un jo vairāk tu studē Rakstus, jo vairāk tu mīli Jēzu ... un jo vairāk muldi savā paš-mīlestībā, jo vairāk zaimo Pestītāju.

Jo šī ir Dieva mīlestība, ka turam Viņa baušļus; - teica māceklis, kuru Jēzus mīlēja.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.08.29 22:50:30
Juris Saivars
nu... var jau teikt, ka arī neglazētā māla traukā šķidrumu nevar uzglabāt...
taču, ja tev pie rokas nav ledus trauks, kur šampi atdzesēt, iztvaikošana ir vērā ņemama lieta

Bet nu te laikam tiešām saruna sāk novirzīties `evangelioninženieru` nojūgšanās virzienā. Sākotnēji biju domājis vairāk to, ka ne katrā evaņģēlijā minētās substances ir interpretējamas vienā viennozīmīgā aspektā. Tā teikt, ne vienmēr vīns ir ģeķu dzēriens un raugs ir vienādojams ar grēku
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2012.08.29 22:52:35
rainars
Brālīši , lai vai kā bet nu mīlestībā jāpieaug ne tur perfektā rakstu zināšanā un konkrētu vietu vēsturisko izklāstu , bet pēc būtības , esības , gaisā visumā , kosmosā atrodošās saldās mīlestības garšas un smaržas.

Tieši reālistisks, vēsturiski pamatots praktiskais saturs Jēzus vārdiem un Bībeles notikumiem palīdz atklāt to ticību, kuru Viņš sludināja. Tas ļoti palīdz saskatīt, ka Jēzus bija īsts cilvēks nevis mītisks pasaku varonis, un līdz izvairīties no ezotēriskiem pekstiņiem.
rainars
# Iesūtīts: 2012.08.29 23:02:36
Necenties nu man uzlikt un sasiet mani savā domu spriedumā.
Jā un viņa bauslis ir mīlēt , bez nosacījumiem.
Domāt ka nav izvēles ja gribam baudīt Debesu valstības labumus.
To baušļu izklāstā ir arī skabargu vilkšana un atgriešana no nepareizības ar lēnprātīgu garu, arī nelietojot neķītras runas.

Man par jums ir tādas domas kā par kaut ko labāku, kā paši par sevi esat spējīgi domāt.
Juris Saivars
# Labojis Juris Saivars: 2012.08.29 23:05:18
Aivars

Piekrītu – runa ir par interpretācijas metodēm un to pielietojumu …
Šeit mums būtu kardināla atšķirība no jūdaisma – tiem čaļiem tikai alegoriskas interpretācijas ir vērtē … mums tām vajadzētu būt saskaņā ar realitāti …

Bet paskaties apkārt – un izbrīnā redzi, kā zēni mēģina skaidrot 1. Moz. grāmatas 1. nodaļu tā, it kā tā būtu lekcija Astro- un Kodolfizikas Simpozijā, nevis uzruna bronzas laikmeta nomadu ciltij.

Un palasi baznīcu hierarhu uzrunas, par kurām viņi zināja, ka tās tiks publicētas plašsaziņas līdzekļos – zēni runā tā, it kā viņi uz skolu atnākuši izlaiduma klases sekmju līmeni komentēt …
palasi peisakaina misionāra materiālus – normāla uzruna ikdienas grūtībās: Nečīksti, kustini pakaļu …
Juris Saivars
# Labojis Juris Saivars: 2012.08.29 23:08:01
rainars

tā taču nav zālīte, ko tu pīpē ... tās iespaidā cilvēks tomēr ir spējīgs izveidot loģiski sakārtotu un gramatiski pareizu teikumu ... var kļūdīties galotnēs, bet ne izteicējos ...

kas tad?

Metamfetamīns?
rainars
# Iesūtīts: 2012.08.29 23:13:24
klau man zināms ka sliktas domas arī sagāna , apgāna cilvēku , jo no tā iziet Mk.7
Kamdēļ domāt ka es domāju ka tu domā ka es tā domāju?
Aivars
# Iesūtīts: 2012.08.29 23:21:57
Juris Saivars
ai.. nupat palasījos kothornu un kornvelu par pāvestiem.. nu ne sliktāk kā dažā labā Latvijas virsrabīnu apcerē par zvaigžņu konstelāciju apr yom kippur
Juris Saivars
# Iesūtīts: 2012.08.29 23:32:31
rainars
nav jau runa par saturu … par formu.

Tu nespēj ietērpt savas domas saprotamā formā … un tam ir kaut kāds iemesls.
Svētais Gars tas nevar būt – tā ietekmē cilvēki spēj saprotami izteikties pat svešvalodās, par dzimto valodu nerunājot.

Tātad kaut kas cits … kas?

Un neuztraucies, negrasos teikt, ka tu dari ko sliktu … metamfetamīnu lietoja vācu karavīri WWII – šokolādītes „Tankistiem kaujā” … vēl pavisam nesen to lietoja US karavīri – varbūt dara to arī šodien.

Bet ja gribi runāt par Dieva Vārdu – uzmani lai tava valoda ir skaidra un saprotama … kam vajadzīga pļerkstoša taure?
Juris Saivars
# Labojis Juris Saivars: 2012.08.29 23:38:04
Aivars
Kornvels - tas būtu " Hitler`s Pope "?

Kas ir "kothorns"?
Aivars
# Iesūtīts: 2012.08.29 23:48:37
Juris Saivars
no šā šito lasu http://www.amazon.com/The-Pontiff-Winter-Triumph-Conflict/dp/0385514840/ref=la_B001HMNE44.. _1_11?ie=UTF8&qid=1346273037&sr=1-11
Kothorns- nu diezgan muldoša tenkuvācele, lai gan ap 16.gs. atkārto to pašu, ko citi - http://www.amazon.com/Sex-Lives-Popes-Nigel-Cawthorne/dp/1435104420/ref=sr_1_4?s=boo.. ks&ie=UTF8&qid=1346273211&sr=1-4&keywords=Nigel+Cawthorne
Saljēri [212.93.100.20]
# Iesūtīts: 2012.08.29 23:50:25
"Un palasi baznīcu hierarhu uzrunas, par kurām viņi zināja, ka tās tiks publicētas plašsaziņas līdzekļos – zēni runā tā, it kā viņi uz skolu atnākuši izlaiduma klases sekmju līmeni komentēt …"

Izklausās traģiski... Tad nu mēģināju dvēseli šeit ar kaut ko kvalitatīvu atveldzēt. Un ziniet ko - neizdevās. Ne tur īsti bauslības, ne īsti evaņģēlija, ne kādu atziņas dziļumu. Pozitīvā programma un galvenā vēsts "Mēs esam vienoti ar mūžīgo dzīvību, nevis pateicoties mūsu īpašai doktrinālai skaidrībai, vai mūsu administratīvajiem sasniegumiem, bet tikai un vienīgi caur Kristus lūgšanu" ir kā no Aivara Lapšāna norakstīta. Un tak autors pats to ir plašsaziņai publicējis! Bet... Kā Saljēri filmā "Amadejs" teica: "Es piedodu visām pasaules viduvējībām, jo esmu viņu svētais aizgādnis."
Juris Saivars
# Iesūtīts: 2012.08.29 23:52:58
Aivars

Ahā, paldies ... varbūt, kādreiz izlasīšu.

Lai gan - ja man zārkā mēģinās ielikt visas grāmatas, ko kādreiz esmu nolēmis izlasīt, bet dzīves laikā nepaspējis ... tās krematorijas skurstenis kūpēs nedēļām.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.08.29 23:54:18
Saljēri [212.93.100.20]
Cik noprotu, jūs ar Kristu esat vienoti caur administratīviem sasniegumiem, un Kristus lūgšana ir `pie pakaļas", ja?
Saljēri [212.93.100.20]
# Iesūtīts: 2012.08.29 23:57:52
Aivars

Un jums, cik noprotu, doktrināla skaidrība un Kristus lūgšana ir nesavienojamas lietas, ja?
Aivars
# Iesūtīts: 2012.08.30 00:02:57
Saljēri [212.93.100.20]
hm, akurāt jūsu histērija nostāda kā pretrunas doktrinālu skaidrību un Kristus lūgšanu, bet lai nu tas paliek uz jūsu sirdsapziņas
rainars
# Iesūtīts: 2012.08.30 00:05:06
Juris Saivars vai vari piedot manu nepilnību izteikties ? Varbūt man ir valodas defekti un runāju kaut kādā interesantā tev nesaprotamā dialektā.
Juris Saivars
# Labojis Juris Saivars: 2012.08.30 00:11:20
rainars

neesmu dzirdējis tevi runājam ... tu raksti dialektā ...

valodas defekti? - E.Brastiņš šausmīgi stostījās, bet smagi strādājot panāca, ka publiski runājot šis defekts nebija pamanāms ... tāpat B.Mussolīni ...
dievturis var, fašists var - kristietis nevar? Strādā pie tā!

==============

Saljēri [212.93.100.20]


Indes podiņš izšļakstījās?
ai, ai, ai … roku trīcēšana nav laba pazīme.

Un tas: „mēģināju dvēseli šeit ar kaut ko kvalitatīvu atveldzēt” – nevajag jau nu tik glumi.
Kaut kas nepatīk – saki skaidri, kā kārtīgam cilvēkam pieklājas. Bet tāda klanīšanās tikai tādēļ lai iekostu – tā ir verga dvēseles izpausme.

Izlasi šo – uzzināsi, ka verdzība visā Latvijas teritorijā ir atcelta jau vairāk kā 150 gadus. Laiks iztaisnot sakumpušo muguriņu
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 131 , pavisam kopa bijuši: 5188