atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Suteneru un narkodīleru ANO?
Aivars
Iesūtīts: 2012.07.27 08:25:15
Kādiem `ekspertiem` prātā ienākusi `gaiša` doma - izrādās, lai apkarotus AIDS izplatību, vajagot veicināt prostitūciju un narkomāniju. Plašāk te

150 lpp garais ziņojums pilnā apjomā ir te

Ko par to domājam?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
rainars
# Iesūtīts: 2012.07.29 21:52:12
man prieks ka kāds saprot kaut 10 pročus.
Kādam toč vajadzētu tā ritīgi salieties , protams no svētā gara , tad visi liksies mīļi kaut tā īsti nesaprot ko saka. Tad arī nevajag neko pārlieku pierādīt kādam ................
Nu ta tad lai līst svaidījums un nāk tā uguns no augšienes un lai piepilda ikvienu kā to dara jauns vīns.
dafne
# Iesūtīts: 2012.07.29 22:18:13
Papucs
Jā,vispār būtu interesanti uzzināt ko Vatikāms par šito saka.
dafne
# Iesūtīts: 2012.07.29 22:25:42
rainars
tu ar to jauno vīnu ta prātīgi ..man tēvs macija,ka no tiem baiga atkarība rodas
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2012.07.29 23:04:40
rainars
Turi mieru un nesaisti. Dzīvojam tak demokrātiskā iestādījumā un līdz ar to ..... .

Interesanti, ka demokrātija (gan "oriģinālā", gan mūsdienu reālā) ir visnotaļ neatkarīga no tās -krātijas, ko Jēzus sludināja.
Juris Saivars
# Iesūtīts: 2012.07.29 23:24:50
rainars tad visi liksies mīļ

И вам того же.
Mārtiņš
# Labojis Mārtiņš: 2012.07.30 01:37:47
Aivars
Ko par to domājam?

Neko... Šķiet, ka par jebkuru tēmu ir saģenerēts tik daudz reportu un "pētīijumu", ka ar tiem var nosegt jebkuru politisko ārprātu.
Simptomātiski starp sponsoriem redzēt pazīstamo politisko aktīvistu.
rainars
# Iesūtīts: 2012.07.30 08:10:56
dafne paldies par brīdinājumu. Jā esmu atkarīgais no šī jaunā vīna un tā nosaukums ir Jēzus Kristus. Jā protams ka jābūt prātīgiem jo viņš ir piedauzības akmens pār kuru jāklūp ..... .
Lai vai kā bet mīlestība tak ir reibinoša. Un cik patīkama ir šī atakarība.

"Es esmu ienācis, mana māsa, mana mīļā līgava, savā dārzā; es plūcu savas mirres un savu balzamu, es ēdu zeltaino medu no savas medus kāres un tās šūnām, es dzeru savu vīnu līdz ar pienu. Ēdiet mani mīļie un dzeriet mani draugi priecājieties mīlestībā un noreibstiet labsajūtā"

Ingars
# Iesūtīts: 2012.07.30 10:09:58
Kas gan tur ko brīnīties – pravieši par to visu jau ir runājuši iepriekš un būs vēl trakāk. Tomē mums drīzāk vajadzētu nevis šausmināties par to, cik bezdievīgi nešķīsta ir pasaule, bet gan par to, cik infantila, samaitāta un netikla ir palikusi Baznīca, kura pa daļai arī iesaistīta nešķīstībās un pat atbalsta tās. Izskatās, ka nav aiz kalniem tie laiki, ka nešķīstība atklāti ienāks visā institucionālajā baznīcā, jo jau tagad šīs lietas notiek. Taču fiziskā nešķīstība nav cēlonis, bet gan tikai sekas garīgajai netilkībai. Baznīcai, kura sevi dēvē par Kristus Līgavu, vēl bez Dieva Dēla ir arī daudz citu draugu. Tā nekautrējoties stājas sakaros ar pasaules varenajiem un tāpat arī ar nekristīgām reliģijām, garīgām kustībām un pagāniskiem kultiem. Lielākajai daļai gan šķiet, ka viss ir kārtībā, taču ai kā daudziem nāksies vilties savos mācītājos un bīskapos, kad tie redzēs kā institucionālā baznīca sāks flirtēt ar antikristu un izlies to ticīgo asinis, kuri atklāti uzdrošināsies runāt patiesību.

KUR IR DRAUDZE, KAS SAGRAUJ ELLES VĀRTUS – KUR TĀ IR???
Aivars
# Iesūtīts: 2012.07.30 10:49:06
Ingars
Tu zini, kas VD teikts par viltuspraviešiem, ka tik brīvi mētājies ar nākotnes pareģojumiem?
Atvaino, bet tavs histēriskais komentārs nez kādēļ atgādināja veco aņuku par jautājumu, pēc kā smaržo asinis. Ņem vērā, ka ne katra smaķele dod pamatu iedomībai, ka esi asinsliecinieks.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.07.30 10:54:29
Mārtiņš
Kuru aktīvistu tieši?
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2012.07.30 11:13:11
Kuru aktīvistu tieši?

The study received funding from the governments of Canada, Norway, Australia, the U.S. (through USAID) and from billionaire Geroge Soros through his Open Society Foundations.
dafne
# Iesūtīts: 2012.07.30 11:13:56
rainarsta ne par to es domāju savu komentāru rakstot,tu tik bieži lieto"priekā!"...
Ingars
# Iesūtīts: 2012.07.30 11:22:52
Aivars

Vai tad Daniēls bija viltus pravietis? Un Jānis, kuram Dievs atklāja Pēdējo Laiku notikumus – vai viņš bija viltus pravietis? Vai Jēzus meloja, runādams par Pēdējo Laiku bezdievību?

Vai tad es sevi nosaucu par asins liecinieku? Nē, palasi uzmanīgi, ko rakstīju – es rakstīju, ka tas viss vēl priekšā. Un nešaubies – būs arī tādi ninki smējēji, kas vēl paņirgāsies par asinslieciniekiem, kurus nokaus tie, kuri it kā skaitās brāļi Kristū. Neesi tik pārlieku naivs attiecībā uz institucionālo Baznīcu un tās garīdzniecību. Vēsture jau daudzkārt ir pierādījusi, ka līdz tam, lai institucionālā Baznīca vajātu ticīgos ir tikai viens solis.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2012.07.30 11:25:35
Ingars
Pēdējie laiki jau ilgst 2 tūkstošus gadu.
pa fikso [87.246.165.252]
# Iesūtīts: 2012.07.30 11:30:46
dažreiz man šķiet, ka aiz Ingars, atvainojiet, histērijas slēpjas liela daļa patiesības. Lūk, piemēram, M. Zālīte uzskata, ka dievnamos nedrīkst runāt par grēku(bet viņas palīdzību labprāt baznīca pieņem un dod iespēju izpausties svētdienas rītā). Vai arī http://www.ir.lv/2012/7/12/minareti-sveices-ainava-skaisti
vai arī, piedodiet brāļi, nespēja paskaidrot sabiedrībai jūsu pēkšņo draudžu locekļu skaitu pieaugumu par vairāk nekā 300 cilv. dienā, jo atbildīgais cilvēks esot atvaļinājumā(laikam tuksnesī meditē).
un teksti šai pašā diskusijā, ka pazemība kristietim vairs nav aktuāla, citā diskusijā, ka Kristus jau nu kādus cilvēkus par nezālēm nosaukt nevarēja, un nieks, ka Bībelē tāds teksts ir(tā nevar būt, jo nevar būt). Tāda sjūta, ka esam *asinīs*, tajās par kurām Aivars runā. P.S. neesmu histēriķis.....
dafne
# Iesūtīts: 2012.07.30 11:45:14
Un baznica ir vajajusi ticigos...tas ari nav nekas jauns,ja parokas vēsturē.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2012.07.30 11:45:32
pa fikso [87.246.165.252]
Latvijā jau ap 20 gadiem plaukst valstiskā reliģija "kultūra", kuras publiska ideoloģiska pārstāve ir arī M.Zālīte.
Rakstu nevar izlasīt, tur ir jāreģistrējas.
Ingars
# Iesūtīts: 2012.07.30 11:50:53
Mārtiņš
Nu un? Dieva Vārds mūs brīdina būt gataviem jebkurā mirklī sagaidīt Pasaules Galu un Mesijas atgriešanos. Viena no lielākajām ticīgo kļūdām šodien ir, ka viņi iekšējā būtībā ir pārstājuši gaidīt Kristus atgriešanos. Domāju, ka tu esi pazīstams ar Jēzus līdzībām par tiem, kurus pārsteidz nesagatavotus Saimnieka vai Līgavaiņa atgreišanās. Bet vēro, draugs, uzmanīgi vēro Laikmeta Zīmes – vai tad Jēzus arī par to nerunāja, ka mums ir jābūt modriem laika zīmju vērotājiem?
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2012.07.30 12:05:40
Ingars
Vērojot zīmes, mums jābūt uzmanīgiem, ka savā ikdienā nepaskrienam garām tam, kas Dievam svarīgs - par to runā Tevis paša piesaukto Jēzus līdzību fināls. Tas ir vienīgais, ko Raksti uzstājīgi prasa vērot.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.07.30 12:15:40
pa fikso [87.246.165.252]
Nu bet Zālīte jau nav LELB mācītāja vai bīskape Par minaretiem jau nekas Sv. Rītā taču nebija?
Bet runājot par to skaita pieaugumu, nu jā, tas izskatās tā dīvaini, jo ir mēģināts no `aktīvo, regulāro draudzes locekļu` uzskaites pāriet uz `visaptverošo`, kur tiek rēķināts, cik tad caur Kristību varētu piederēt Baznīcai, līdzīgi kā to dara dažas citas denominācijas. Skaidrs, ka tas cipars uzreiz kļūst aptuvens. Muļķīgi, ka notikusi atsaukšanās uz atvaļinājumu, tā vietā lai ko paskaidrotu, un tas uzreiz met papildus ēnu
Kas attiecas uz pārējiem jautājumiem, tad priekš tam taču cilvēki sarunājas. Un ir tikai labi, ja ir uzmanīgi gan pret Jēzus līdzībām gan Dieva Vārdu kā tādu, un neļaujas pirmajai manipulācijai ar citātiem
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 7 , pavisam kopa bijuši: 36364