atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi atslēgu vara
rainars
Iesūtīts: 2012.05.06 15:08:56
"Svētīgs tu esi, Sīmani, Jonas dēls, jo miesa un asinis tev to neatklāja, bet Mans Tēvs, kas ir debesīs. Un Es tev saku: tu esi Pēteris, un uz šās klints Es gribu celt Savu draudzi, un elles vārtiem to nebūs uzvarēt. Un Es tev došu Debesu valstības atslēgas; un, ko tu siesi virs zemes, tas būs siets arī debesīs; un, ko tu atraisīsi virs zemes, tam jābūt atraisītam arī debesīs."

Jums arī nebūs saukties par vadoņiem, jo viens ir jūsu vadonis, Kristus. Bet lielākais jūsu starpā lai ir jūsu kalps. Un, kas pats paaugstināsies, tas tiks pazemots; un, kas pats pazemosies, tas tiks paaugstināts. Bet vai jums, rakstu mācītāji un farizeji, jūs liekuļi! Jo jūs aizslēdzat Debesu valstību cilvēkiem; jūs paši neejat iekšā un neļaujat tiem, kas vēlas, tur ieiet. Vai jums, rakstu mācītāji un farizeji, jūs liekuļi! Jo jūs aprijat atraitņu namus un liekuļojat ar garām lūgšanām; tāpēc jūs saņemsit ļoti smagu sodu.
Vai jums, rakstu mācītāji un farizeji, jūs liekuļi!
AutorsZiņas teksts
rainars
# Iesūtīts: 2012.05.06 15:10:56
cik daudz katrs pats no mums izmantojam atslēgu varu, zinot ka ""mūsu tēvs lūgšanā lūdzam: piedod mums mūsu parādus kā mēs piedodam tiem kas mums parādā(nogrēkojušies).?
dafne
# Iesūtīts: 2012.05.06 15:20:26
rainarsJautajums iŗ par grēksūdzi?
rainars
# Iesūtīts: 2012.05.06 16:39:59
Katrs jau redzam vārdu no sava skatpunkta, izejot no mūsu smaitātības , nu pasaules un sbiedriskās vides ietekmi uz mūsiem.
Kā katrs saprot un redz var padalīties. Palūgšu bez piečakarēšanos pie cita izteikumiem , lai vai cik tas ir pretēji un nepieņemami paša viedoklim, vai skatu punktam. Ļausim lai darbojas mīļais un labais Svētais Gars.
dafne
# Iesūtīts: 2012.05.06 16:52:34
Labi,tad izejot no manas samaitātības-ko tu saproti ar"atsļēgu varu"?
Aivars
# Iesūtīts: 2012.05.06 17:57:15
vai šīs diskusijas tēmas iecere ir kārtējā farizejisko sektantu gānīšanās pret institucionālo baznīcu, aiz kā tā neiekļaujas nedz http://www.lelb.lv/forums/?fu=l&rid=3&id=778 , nedz arī http://www.lelb.lv/forums/?fu=l&id=319&rid=3&start=1 tematikā, jeb tomēr rainaram bija vienkārši slinkums paskatīties, ka atbilstošas tēmas jau eksistē vairākos eksemplāros, un atliek tikai turpināt?
rainars
# Iesūtīts: 2012.05.06 21:33:19
Eh , te nu laikam man jāparāda atbildīgu par izteikto saistīšanu un to nedarīt.
Aivars kāpēc tu izliecies par tādu kāds neesi Kristū?
Aivars
# Iesūtīts: 2012.05.06 23:42:55
rainars
ko tu te piečakarējies citu izteikumiem, izejot no savas samaitātības? Ka nobaudīsi roratslēgas varu, uz sitiena atgriezīsies no muldēšanas grēka
Pater Henricus
# Iesūtīts: 2012.05.07 09:08:09
jā, savs labums no inkvizīcijas bija, dažs aiz bailēm no tās vien atgriezās
Aivars
# Iesūtīts: 2012.05.07 09:53:53
Pater Henricus
Tā vairāk bija parodija par daža tekstiem, kas piederētos kādam žūpubērtulim, kurš pamatā pielieto dūru uzlikšanas un roratslēgu varu savu līdzcilvēku dvēseļkopšanā, lai tie `nepiečakarējas` un šķībi nelūr savā samaitātībā uz mūsu `apgaismoto`, ko vējš vada galvu reibinošā gājumā
rainars
# Iesūtīts: 2012.05.07 14:05:14
Esmu mēms ! Izmantošu vēlreiz to aatslēgas varu tikt debesu valstībā un Svētīt, lai nāk gudrības un atklāsmes gars lai labāk izprastu kādam aicinājumam esam aicināti.
Ēvalds Bērziņš
# Iesūtīts: 2012.05.07 23:18:20
rainars
Izmantošu vēlreiz to aatslēgas varu tikt debesu valstībā un Svētīt, lai nāk gudrības un atklāsmes gars lai labāk izprastu kādam aicinājumam esam aicināti.
Labāk nemēģini izmantot to, kas Tev nav dots. Citādi vēl dabūsi tādu garu, kas Tevi pazudinās.
rainars
# Iesūtīts: 2012.05.08 10:45:50
Jo jūs aizslēdzat Debesu valstību cilvēkiem; jūs paši neejat iekšā un neļaujat tiem, kas vēlas, tur ieiet.

Nu re nu atbraucām. Daudziem mācītiem vīriem ir atklājies ka šī lietiņa ieviesusies baznīcā vienlaicīgi ar romas pāvesta paaugstināšanos.

Un te nu ir jautājums, vai visas institucionālo baznīcu doktorīnas ir O.K.?
Un te jau ir bīstamība celt baznīcu uz kāda atklāsmēm, mēs tak zinam ka pamats ir 12 apustuļi ar stūrakmeni Jēzus. Pāvils ar tak saka ka neceļ uz citu pamata un citu atdziņām.
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 46 , pavisam kopa bijuši: 35469