atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Laikam esmu greecinieks...
Jošs Mulders
Iesūtīts: 2012.04.17 13:27:13
Lasot Breiviku un aceroties vinja darbus, man tomeer ieksheejaa balss grib vinjam lodi pieree ielaist... laikam tas nav piedieniigi kristietim.
. 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2012.04.17 13:27:25
Luuk taadas domas.

No otras puses... skatoties uz Breiviku var pamediteet par to, ka tas potenciaals ir ikvienaa greeciniekaa ibo greekam jau nav bremzhu... un tad rodas jautaajums, vai tieshaam Dievs shaadaa veidaa mums atgaadina no kaadas elles vinjsh muus ir izglaabis?

Un tad veel jautaajums - vai mees varam buut droshi par sevi un saviem tuvajiem, ka vinjiem taads pats bzdinks nenotiek galvaa?
Aivars
# Iesūtīts: 2012.04.17 13:33:24
Jošs Mulders
Ko Dievs atgādina? Vai Dievs gāja tos bērnus šaut?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2012.04.17 14:00:04
Nee nu tas taa... prosto ja paskataas uz taadu Breiviku tad var saprast peec kaa greeks iisteniibaa izskataas... zheel tikai, ka cilveekiem jaamirst, lai kaads saaktu to saprast.
Ingars
# Iesūtīts: 2012.04.17 14:07:46
Jošs Mulders

Drīzāk katram būtu pašam jāpiesargās un jāuzmana sevi. Kas šķietas stāvam, lai pielūko, ka nekrīt. Tāpat arī mums, kristiešiem, būtu par ko aizdomāties, kāpēc dēmoni tik brīvi saimnieko pa pasauli.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.04.17 14:10:32
Jošs Mulders
Varbūt, tad vienkārši jāuzmanās no tādām izteiksmes formām, kā `vai tiešām Dievs šādā veidā mums atgādina`? Bet nu skaidrs, ka breivīks ir tikai piemērs tam grēka postam, kas mēdz cilvēkā mājot.
Taču vai tādēļ zem spilvena pistoli glabāsi, bailēs, ka sieva varētu ar cirvi uzbrukt?
Aivars
# Iesūtīts: 2012.04.17 14:11:21
Ingars
nu un ko tad tu esi izdomājis, kur un kāpēc tie dēmoni tā saimnieko?
sabio
# Iesūtīts: 2012.04.17 17:34:32
nu tas bzdinks galvā vai pavisam nopietna diagnoze var gadīties arī kādam kristietim droši vien... Trakākais, ka cilvēks tad pats laikam īsti nekotrolē ko dara ... Un ja grēka darbus izdara psihisiki slims cilvēks...? Viņš taču savādāk nevarēja... Es ne par Breiviku bet vispār.
Vai kāds zina kādus gadījumus, konkrētas liecības, kad Dievs dziedinājis no šizofrēnijas vai no kā tāda?
Aivars
# Iesūtīts: 2012.04.17 18:01:07
sabio
nu pie tām slimībām laikam vienmēr dakteri būs piesardzīgi lietot vārdu `dziedināts`. Bet zinu dažus gadījumus, kur cilvēki vismaz vairs nav spiesti par slimnīcām tik smagi ārstēties vairāk, un viņi paši to saista ar savu ienākšanu draudzē
Ingars
# Iesūtīts: 2012.04.17 23:36:25
Aivars

Sašķeltai Draudzei vienkārši trūkst garīgas autoritātes
Aivars
# Iesūtīts: 2012.04.18 00:07:22
Ingars
bet varbūt Tu vienkārši sapņo, mētādamies ar vārdiem?
Pater Henricus
# Labojis Pater Henricus : 2012.04.18 09:24:55
Jošs Mulders man tomeer ieksheejaa balss grib vinjam lodi pieree ielaist. Tu esi godīgs cilvēks un ne liekulis. (Es arī vēlētos savus ienaidniekus redzēt baltās čībiņās...)
Bet Beiviks ir slims un pie tam liekulis -
nogalināt veselu baru norvēģu jauniešu,
lai paustu protestu pret musulmaņiem.
Tad lai piesaka personisko karu islama teroristiem un cīnās ar viņiem. Vai brauc uz Afganistānu un karo ar talibiem. Tad to vēl varētu saprast, lai arī ne atbalstīt.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2012.04.18 09:39:53
Aivars, ok ok... piekriitu, Dievs nav vainiigs.
Pater Henricus
# Labojis Pater Henricus : 2012.04.18 09:48:58
Jošs Mulders Aivara vārdiem - lai nu jāuzmanās no tādām izteiksmes formām, tomēr - Dieva pozīcija ir vislabākā,
jo Viņš ir - Dievs , bet mēs grēcinieki.
Tāpēc ienīstu islamu, kuri pat Dieva Dēlam negrib ļaut mirt par viņu grēkiem.
Jānis Kalniņš
# Iesūtīts: 2012.04.18 18:30:22
Jošs Mulders

Es tikai nesaprotu - kādēļ jālasa Breivīks, ja tāpat skaidrs, ka tā cilvēciņa galvē nekas celsmīgs nevar rasties? Ziņkāre?
Pater Henricus
# Iesūtīts: 2012.04.19 09:37:32
Jānis Kalniņš Ādolfiņa "Manu cīņu" ta` lasa. Tik "celsmīga" literatūra izrādījās , ka veselu tautu parāva līdz.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2012.04.19 14:53:08
BTW Breiviksa gadiijums labi manifestee Liberaalisma bezzobainiibu un tukshumnu... un lai ljaunais uzvareetu, pietiek, ka paareejie neko nedara... un shis Rietumu paarspiileetais Liberaalisms kas Norveegjijaa sit ljoti augstu vilni ljoti labi manifesteejas...

Kad "cienja pret cilveeku" tiek nonivileeta liidz absurdam ko senaak sauca par "nodeviibu"... shodien taas ir "tiesiibas"...

Es ceru, ka Breiviiksa gadiijums jurisprudencei dos labu materiaalu padomaat... un ja ne juristiem, tad sabiedriiba gan vareetu paarskatiit savu tiesneshu (im)potences speejas...
Pater Henricus
# Labojis Pater Henricus : 2012.04.19 21:02:00
Jošs Mulders sabiedriiba gan vareetu paarskatiit savu tiesneshu (im)potences speejas.. . neesi naivs, kad jebkad ( izņemot izņēmuma forsmazorus apstākļus - kā Atmodas utml.) sabiedrība ir bijusi spējīga uz kaut kā pārskatīšanu?
Pirmkārt, pastāv minoritāšu ideoloģijas diktatūra, kas liek raudzīties uz Beivīku kā uz īsteno nabaga upuri, kuram vajag palīdzēt, otrkārt, tiesneši, deputāti, ierēdņi jau katrai sabiedrībai esot tie, kādus tā pelnījusi.
Ingars
# Labojis Ingars: 2012.04.19 21:54:59
Aivars

Bet vai tad tā nav taisnība? Vai Jēzus neteica Marka 16:17 Bet šīs zīmes ticīgiem ies līdzi: Manā Vārdā tie ļaunus garus izdzīs, jaunām mēlēm runās,
18 tie ar rokām pacels čūskas, un, kad tie dzers nāvīgas zāles, tad tās tiem nekaitēs. Neveseliem viņi rokas uzliks, un tie kļūs veseli."
19 Un Tas Kungs, kad Viņš ar tiem bija runājis, ir uzņemts debesīs un sēž pie Dieva labās rokas.
20 Un tie izgāja un mācīja visās malās, un Tas Kungs tiem darbā palīdzēja un vārdu apstiprināja ar līdzejošām zīmēm.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.04.19 23:05:31
Ingars
Pie izdevības aizej pie notāra, ka nāvīgas zāles dzēri labprātīgi un čūskas neviens tev virsū nemeta.
Lepnība, čalīt, Tevi piebeigs
Juris Saivars
# Iesūtīts: 2012.04.20 08:34:16
Puiši ... jūs gribat apgalvot ka šis Ingars ir nopietni, nevis trollis?
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 94 , pavisam kopa bijuši: 7579