atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Meli un kontracepcija
Aivars
Iesūtīts: 2012.03.28 19:37:14
Interesanta interpretācija šai sakarā no katoļu bīskapa puses - http://izklaide.delfi.lv/dzivesstils/stils/stankevics-skaidro-katolu-attieksmi-pret-kontracepciju.d?id=42243386

Skaidrs, ka loģisks būs iebildums par atbildību pret ģimeni arī jūtu uzplūdos.
Bet domu gājiens interesants. Vai tā tiešām nav savā ziņā melošana, ka viss nenotiek gluži `pa īstam`? (lai gan `dabiskā`` kontracepcija ir tieši tikpat melīga)

Bet vai mīlestība nozīmē obligātu konfrontēšanu ar izvēles iespējamām sekām?
Ko nozīmē būt godīgam/patiesam ģimenē?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 .
AutorsZiņas teksts
bitukas
# Labojis bitukas: 2012.04.13 10:45:20
Aivars
Hormonaalaas tabletes peec buutiibas arii esot "abortatiivaa kontracepcija". Ja man pajautaatu viedokli es teiktu, ko domaaju, arii publiski. Bet nespertu zemes gaisaa ja kaads nepiekristu.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.04.13 10:59:56
bitukas
Nu tīri personīgi, man arī tās neliekas nekas labs, un ir dzirdēts par komplikācijām. Bet nu ir lietas, kas tiešām ir pestīšanas jautājums, un ir tādas, kuras nevajadzētu par tādu padarīt. Un ja kādreiz ir nācies redzēt kaut vai garīgi atpalikušo pansionātus, kur cilvēki, kas pat paši par sevi nevar pilnvērtīgi parūpēties, tai pašā laikā ir zināmu instinktu varā,... nu tur laikam cilvēcīgāk ir pabarot ar hormonālām tabletēm, nevis liekulīgi muldēt par `sevis neatdošanu`, `melošanu`, `iespējamu kaitējumu`.
bitukas
# Iesūtīts: 2012.04.13 11:03:07
Aivars
Cilveeciigaak gan laikam buutu kaartiigi ruupeeties par taadiem.
Tas nje v obidu, ne striida saakshanai, vienkaarshi censhos idealizeet. Ir uz ko tiekties.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.04.13 11:07:30
bitukas
Nu cik redzēts, tad rūpējas jau, un tur var tikai izteikt atzinību tiem kopējiem, kas diendienā auklējas ar šiem pieaugušo ķermenī dzīvojošiem bērniem, daudzu no kuru naivums un sirsnība ir varbūt kā dažam trīsgadniekam. Bet arī pašdisciplīna un atbildības prasmes apmēram tādā pašā līmenī.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.04.13 11:52:42
Lūk! Arī PB metropolīts Aleksandrs ir beidzot sacījis vārdu vīriem, kurā derētu ieklausīties arī RKB : Vīrietim bārda ir dabiska, jo ar bārdu viņu ir radījis Dievs. Sievieti Dievs radījis bez bārdas. Tātad vīrietis bez bārdas ir kā sieviete.
succubus
# Iesūtīts: 2012.04.14 16:29:37
bitukas
Hormonaalaas tabletes peec buutiibas arii esot "abortatiivaa kontracepcija".
Um, te nu gan Tu smagi kļūdies - vismaz attiecībā uz mūsdienās populārākajām. Tipiskās vienkārši piekāš sievietes ķermeni, neļaujot viņai vispār būt pat potenciāli auglīgai - nav ovulācijas.
bitukas
# Iesūtīts: 2012.04.14 20:31:59
succubus
Tieshaam? Tad man ir novecojusi informaacija. Es biju dzirdeejis, ka shie preparaati neljauj "ieligzdoties" jau APAUGLJOTAI olshuunai.
succubus
# Iesūtīts: 2012.04.16 07:07:41
παλαιό ανόητος
Ne tikai, arī tikai progestertonu saturošās daļēji paļaujas uz šo efektu, lai gan pamatā balstās uz citiem auglību samazinošiem mehānismiem. Kombinētās vismaz mūsu pusē tiek izmantotas biežāk un tās ovulāciju novērš.
SLOTS [210.213.74.143]
# Iesūtīts: 2024.02.15 05:53:29
Pretty nice post. I just stumbled upon your weblog and wanted to say that I have really enjoyed browsing your blog posts. After all I’ll be subscribing to your feed and I hope you write again soon! best online slots real money
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 167 , pavisam kopa bijuši: 5191