atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Draudzes attīstība
vilks
Iesūtīts: 2012.03.17 12:01:21
Kas jūsu pieredzē ir lietas, kas veicina draudzes attīstību? Un no kā noteikti jāizvairās?

Lūdzu konkrētākas atbildes par "lasi Bībelē" (nu vismaz iecitējiet konkrētas Rakstu vietas )
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 49 . 50 . >>
AutorsZiņas teksts
Ēvalds Bērziņš
# Iesūtīts: 2012.05.05 16:55:23
rainars
Nu ne jau kuras katras ciešanas dara pilnīgu.
tā ir [213.226.141.118]
# Iesūtīts: 2012.05.07 12:41:10
tā ir - naudas trūkums vai kašķīga sieva - kur nu vēl lielākas ciešanas , nevienu vīru pilnīgu nepadarīs
Vērotājs
# Iesūtīts: 2012.05.07 12:53:15
Vai tad tā nav laba paēšana, kas vīru dara pilnīgu?
Pater Henricus
# Iesūtīts: 2012.05.07 13:09:24
Katrā ziņā laba paēšana dara pilnīgāku par ciešanām. Aksioma.
rainars
# Iesūtīts: 2012.05.09 19:57:12
Tad lai nu tas, kas jums tas labais, netop par zaimiem! Jo Dieva valstība nav ēšana un dzeršana, bet taisnība, miers un prieks Svētajā Garā. Tad nu tas, kas šinīs lietās kalpo Kristum, ir Dievam tīkams un cienījams cilvēku starpā. Tāpēc mēs dzenamies pēc miera un pēc tā, lai cits citu celtu ticībā. Neposti Dieva darbu ēdiena dēļ! Viss gan ir šķīsts par sevi, bet cilvēkam, kas ēzdams apgrēcinājas, tas ir par ļaunu.

gribu redzēt uzpūtušos - ne viņu vārdus, bet viņu spēku. Jo Dieva valstība nav vārdos, bet spēkā. Ko jūs gribat? Vai lai es pie jums nāku ar rīksti vai ar mīlestību un lēnprātību?

Apustuļa ( delegāts, kurjers) zīmes jūsu vidū ir izpaudušās visā izturībā ar zīmēm, brīnumiem un vareniem darbiem.

Vai ir izpaudušās zīmes?

"Eita pa visu pasauli un pasludiniet evaņģēliju visai radībai. Kas tic un top kristīts, tas tiks izglābts, bet, kas netic, tiks pazudināts. Bet šīs zīmes ticīgiem ies līdzi: Manā Vārdā tie ļaunus garus izdzīs, jaunām mēlēm runās, tie ar rokām pacels čūskas, un, kad tie dzers nāvīgas zāles, tad tās tiem nekaitēs. Neveseliem viņi rokas uzliks, un tie kļūs veseli."

Tādēļ es jums saku: neviens, kas runā Dieva Garā, neteiks: nolādēts lai ir Jēzus, - un neviens nevar teikt: Kungs ir Jēzus, - kā vien Svētajā Garā. Ir dažādas dāvanas, bet viens pats Gars; ir dažādas kalpošanas, bet viens pats Kungs; ir dažādi spēki, bet viens pats Dievs, kas dod visas spējas visiem. Bet ikvienam ir dota Gara izpausme, lai nestu svētību. Citam Gars dod gudrības runu, citam atziņas runu, tas pats Gars.
Citam dota ticība tai pašā Garā; citam dāvanas dziedināt tai pašā vienā Garā; citam spēki brīnumus darīt, citam pravietot, citam garu pazīšana, citam dažādas mēles un citam mēļu tulkošana. Visu to padara viens un tas pats Gars, piešķirdams katram savu tiesu, kā gribēdams.

Te nu gadās ka atslēgas ir uz debesu valstību , bet paši neiet un nelaiž citus kas to grib. Ta tik palielīties man atslēgu vara , man atslēgu vara.
Skatīsimies ko daram ar to atslēgas varu. Man gribās atraisīt šos atslēgu turētājus, nu lai Dievs uzlej eļļu ka tā slēdzene tiek ieeļļota un sāk slēgties.

Man domāt draudzes attīstība jāvirza uz Svētā gara dāvanu izpaušanos. Kaut kur tak Pāvils ar saka ka nebūs apslāpēt garu.
Pēteris kur izsakās ka kādu dāvanu katrs saņēmis , lai ar to kalpojot.
Lai nu veicas ar Svētā Gara palīdzību atrast katram savu dāvanu un uzticīgi kalpojot, kā arī uzņemt citus brāļus.

Ieskatīsimiesko saka Jānis 3. vēstulē: ko viņš dara(katrs no mums), ļauniem vārdiem aprunādams mūs, un ar to viņam nepietiek, viņš pats neuzņem brāļus un neļauj to darīt tiem, kas to grib, un izstumj tos no draudzes. Mīļais, neseko ļaunajam, bet labajam. Kas dara labu, ir no Dieva; kas dara ļaunu, nav Dieva redzējis.

Skarbi , bet patiesi. Centīsimies izlaboties ar Jēzus palīdzību.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.05.09 20:24:30
rainars
a tevi kāds nelaiž? staipi tos čūskus un dzer tās pašbrūvētās nāvīgās zāles kaut zaļš palikdams! tik baidos, ka ja nu nav kazai piena, tad nav, jo kamēr citi tiešām kalpo Sv. Gara vadībā, tu te tikai tiesā un pel Dieva bērnus
Pater Henricus
# Labojis Pater Henricus : 2012.05.09 20:49:44
rainars , nafig tev iet ingara pēdās.
Kas jums tur kāda kolektīvā psihoze, vai?
Nu, kalpojiet ar visu savu jauno tradīciju, tikai kristīgajai mācībai nešķaudat virsū. Mācājties pazemīgi pie savu priekšgājēju kājām. Ne jums ar divi tūkstoši gadu seno Kristus ticību cīnīties.
rainars
# Iesūtīts: 2012.05.10 08:24:50
Es bišku nesaprotu kas jums ir pret Rakstu vietām , kur kristus izsūta mācekļus. Pieļauju domu ka par tām tiek nerunāts.
Saucamo tēvreizi tak kāds skaita vairākas reizes dienā , kuri ar ir Bībelē rakstīta , bet citus rakstu vietas ar grūtībām.
Pamats jau ir un man ir bijis gods apgūt to dažādās lelb organizētajos apmācības kursos, bet kā saka cik ilgi strebsi pienu, kad gribās cietāku barību tad apmelo par nezin ko un sajūta tāda ka tam kas tur atslēgas pats neiet un citus neved , tik atprasa ko pienākas atprasīt.
Pieļauju jau domu ka visiem un visur nav iznācis kā man. Satiekos ar brāļiem un tie brīnās par manu pieredzi lelb un mēs saprotamies un spējam ar cieņu dažāduas lietas izrunāt. Tas brālis man ar palīdz dziedināties no tā no kā vajag.
Nevienu no jums ,saucamajiem luterāņiem personīgi necenšos aizskārt, ja kāds uztver manis pausto personīgi tad kā jau Aivaram esmu ieteicis tā iesaku tikt ar to galā sevī caur doto ticības dāvanu.
Lai veicas staigāt mierā un saticībā ar citiem brāļiem un ar sevi un Dzīvo Dievu.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.05.10 09:58:12
rainars
bet varbūt tu nevis bišku saproti, bet pamatīgi nesaproti?
Vismaz tā no malas izskatās.
rainars
# Iesūtīts: 2012.05.10 11:45:23
Jā daudz kas ir pārprasts un paldies Debesu Papam , kurš mani vada pa ticības ceļiem un izskauž no manīm to kas nav vajadzīgs. Dievam pieder katra indivīda pestīšanas plāns . Tāp`pec esmu tajās domās ka kristietim atliek vien samierināties ar to ka ir dažādi cilvēki ar dažādiem uzskatiem un ka tos uz mājienu neizmainīs neviens cits cilvēks velkot ārā kā skabargas no acs. Tas jau ir Svētā Gara darbs, kurš to dara maigi un neuzkrītoši , pretī tam ka cits citam velk ar uzbraucieniem , neiecietību un pat lamājoties.
Esmu sapratis ka personīgs uzbrauciens par kādām lietām vairo tik lepnumu pašos un atgrūšanos no otra.
Ar zināšanu deklarēšanu izdodam tik burtu kas nokauj.
Tos savādākos uzreiz neapēdīsim , bet pavērosim un centīsimies izprast un tad var būt atrast kas pašam noder.
Domāt pietiek pieņemt no konfesiju teologiem pieņemt uzrīdīšanu uz citiem brāļiem un māsām.
Dieva valstībās pamatā tak ir žēlastība un mīlestība kas nāk no neviltotas sirds.
Nu ta svētības uz miera turēšanunonāvējot sevī kas no ļaunā!
dafne
# Iesūtīts: 2012.05.10 12:29:29
rainars
Tas jau ir Svētā Gara darbs, kurš to dara maigi un neuzkrītoši , pretī tam ka cits citam velk ar uzbraucieniem , neiecietību un pat lamājoties
re ko Jēzus saka Pēterim:"Atkapies no Manis ,sātan,tu Man esi par apgrēcību.jo tu nedomā,kas Dievam,bet kas cilvēkam patīk"(Mt.16:23)
Traki ne....mīļajam Pēterim šitā ņem un pasaka..par sātanu nosauc.
Un tirgotajus noteikti ar Jēzus nedzina ārā no tempļa,bet maigi pabikstija... tipa...ejiet..mīļie brāļi citur tirgoties..
rainars
# Iesūtīts: 2012.05.10 13:33:50
Tas tad kad Pēteris nedomāja kā patikt Dievam.
Vai ta nepietiks tos brāļu karus , te tak vienu tādu negadījumu atzīmēja vakar. Cik tad nav sadedzināti uz sārta inkvizīcijās un ta vēl kur.
Nokaut jau viegli , saprotu, nu jā Jēzus tak ceļ no mirušiem augšā , jo pats tak pārvarējis nāvi.
Aij aij aij. Slaktēt tik un nomaitāt.


Sal. pam. 8:33 Uzklausiet manas pamācības, kļūstiet dziļi savā atziņā un neatmetiet tās!

Sal. pam. 9:6 Atmetiet neprāta rīcību, tad jūs dzīvosit, un ejiet pa atziņas un prāta ceļu!"

Ef. 4:25 Tāpēc atmetiet melus un runājiet patiesību ikviens ar savu tuvāko, jo mēs savā starpā esam locekļi.

Ef. 6:9 Un jūs, kungi, dariet to pašu viņiem; atmetiet draudus, zinādami, ka Kungs debesīs ir tiklab viņu Kungs kā jūsējais un ka Tas neuzlūko cilvēka vaigu.

Kol. 3:8 Bet tagad visu to atmetiet: dusmas, ātrsirdību, ļaunprātību, zaimus un nekaunīgas runas, kas ir jūsu mutē.

Ebr. 10:35 Neatmetiet tāpēc savu cerības drosmi, tai ir liela alga!

Mat. 5:22 Bet Es jums saku: kas uz savu brāli dusmo, tas sodāms tiesā; bet, kas saka uz savu brāli: ģeķis! - tas sodāms augstā tiesā; bet, kas saka: bezdievis! - tas sodāms elles ugunī.

Kristietība jau nav tikai vārda zināšana , bet arī vārda darīšana pielietojot ticību tīri praktiski, nu kaut vai īstenojot ceramās lietas.
Vai , vai ko nu es neapdomīgais izteicu , tūlīt panesīsies aplikšana, bet nu ko teicis to teicis.
Ēvalds Bērziņš
# Labojis Ēvalds Bērziņš: 2012.05.10 15:01:34
rainars
Aij aij aij. Slaktēt tik un nomaitāt.
Bet ko tad darīt, ja Tu pats neproties sevī noslaktēt to, kas pieder zemei: netiklību, nešķīstību, kaisli..., kā mīļais brālis Pāvils raksta? Stāvēt klusu un noskatīties, kā velns Tevi aprij?
Kas dara labu, ir no Dieva; kas dara ļaunu, nav Dieva redzējis
Saki, rainar, vai ķirurgs ir Dievu redzējis vai ne?
rainars
# Iesūtīts: 2012.05.10 18:47:29
Klausies ! Vai mācītājiem ir vai nav pašiem jātur to ko māca?
Ja ir ta ko ta netur tikai atprasa. man jau gribas cerēt ka tu esi viens no tiem tik liekas reizēm aizmirsti ka arī uz mācītājiem attiecas ar ko citus mērosi pašam atmērīs tik par un pieliks klāt. vajag jau ar pašam parādīt draudzes locekļiem ka cenšas vārdu turēt un to ieviest dzīvē. Ka neiznāk kā farizejiem kuri liek smagas nastas uz cilvēku mugurām pašiem nepieskaroties. Jēzus tak brīdina lai sargamies no farizejiska rauga, kurš var samaitāt visu mīklu . Pie kam uzmundrina kaut kur rakstos ka esam neraudzētas maizes.
Aicinājums liekuļiem izvilkt baļķus no savas acs. Tātad ja kas grib būt liels lai ir visu kalps un lai lielās ar savu zemumu, lai zamais brālis var lielīties ar savu zemumu.
Rādi brāl pacietību un to ka rādi to ka mīli grēcinieku un tev ir žēl. Izbeigsim to kauna pilno norādīšanu ar pirkstiem un ieiesim šai Dievam patīkamā gavēnī(jes.58).
1 Tad nu mums, ticībā taisnotiem, ir miers ar Dievu caur mūsu Kungu Jēzu Kristu.
2 Ar Viņa gādību mēs, kas ticam, esam iegājuši tai žēlastībā, kurā stāvam un teicam sevi laimīgus cerībā iemantot dievišķo godību.
3 Bet ne vien par to: mēs teicam sevi laimīgus arī savās ciešanās, zinādami, ka ciešanas rada izturību,
4 izturība - pastāvību, pastāvība - cerību,
5 bet cerība nepamet kaunā, jo mūsu sirdīs izlieta Dieva mīlestība ar Svēto Garu, kas mums dots.
6 Jo Kristus par mums bezdievīgajiem ir miris tanī laikā, kad vēl bijām nespēcīgi.
7 Neviens tik lēti nemirs par kādu taisno. Par to, kas labs, jau drīzāk kāds ir gatavs mirt

Nomirsim savai patikšanai izrādot savu pārākumu, lieloties kā tādi kas nebūtu ko saņēmuši. Paskatīsimies priekšzīmei Pāvila darbus Attēnās , kuri aprakstīti Ap.d. 17 nodaļā.

16 Kamēr Pāvils Atēnās viņus gaidīja, viņa gars iedegās dusmās, redzot, ka pilsēta ir pilna elku.

Pievērsīsim uzmanību kā un ko pauž Pāvils kad tiek pie runāšanas airopāgā:


"Atēnieši, es redzu, ka jūs visās lietās esat ļoti dievbijīgi.
23 Jo, staigādams un aplūkodams jūsu svētumus, es atradu arī altāri ar uzrakstu: Nepazīstamam Dievam. Ko jūs nepazīdami godājat, to es jums sludinu.

24 Dievs, kas radījis pasauli un visu, kas tanī, būdams debess un zemes Kungs, nemājo rokām celtos tempļos.
25 Un Viņu neapkalpo cilvēku rokas, it kā Viņam kā vajadzētu : Viņš pats dod visiem dzīvību, elpu un visu;
26 Viņš licis visām tautām celties no vienām asinīm un dzīvot pa visu zemes virsu un nospraudis noteiktus laikus un robežas, kur tiem dzīvot,
27 lai tie meklētu Dievu, vai tie Viņu varētu nojaust un atrast, jebšu Viņš nav tālu nevienam no mums.
28 Jo Viņā mēs dzīvojam un rosāmies, un esam, kā arī daži jūsu dziesminieki sacījuši: mēs arī esam Viņa cilts.
29 Tāpēc mums, kas esam Dieva cilts, nav jādomā, ka dievība ir līdzīga zeltam, sudrabam vai akmenim, cilvēka mākslas darinājumam vai izdomājumam.
30 Bet Dievs, atstādams neievērotus nezināšanas laikus, tagad aicina visus cilvēkus visur atgriezties no grēkiem.
31 Jo Viņš nolicis dienu, kurā Viņš pasauli taisnīgi tiesās caur kādu Vīru, ko Viņš izredzējis un par ko visiem liecību devis, uzmodinādams To no mirušiem."
32 Par mirušo augšāmcelšanos dzirdēdami, citi zobojās, bet citi sacīja: "Par to mēs tevi vēl kādu citu reizi dzirdēsim."
33 Tā Pāvils aizgāja no viņu vidus.
34 Bet daži viņam piebiedrojās un kļuva ticīgi. Starp tiem bija Dionisijs, areiopaga loceklis, kāda sieva, vārdā Damarida, un vēl citi līdz ar viņiem.


Uzdosim katrs pats sev jautājumu un dosim godīgu atbildi sev , sirdsapziņai un Dievam cik reizes pašiem nācies sevi sist krustā un tā vietā lai paaugstinātos pār kādiem esam atļāvušies būt zemāki un runāt no zemāka plaukta?
Dievs tak ir mūsos un atliek tik piepildīt viņa bausli nonāvējot sevī ļauno, ne tajā otrajā nepilnīgajā cilvēkā kāds mums tas liekas, atcerēsimies ka mēs tai mirklī mēram , tātad tiesājam. Var tak gadīties ka mums kas nav atvēries un tik pat labi otrrādi. Luters tak ar skaidro par to ēšanu no zaļā koka un no sausā , kurā nomirst mūsu ego līdz ar tiesāšanu.
Lai Svētais Gars atklāj katram tik cik atļauj katra ticības mērs. Jēzus Vārdā .Āmen.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.05.10 20:04:41
rainars
Cilvēk, izej pabaudīt pavasari un nomierini nervu sistēmu. Dzīve tomēr ir skaista!
Tas tāds sirsnīgs ieteikums.
Tad varbūt nevajadzēs te murgot bezjēdzīgus tekstus, un kādā dienā mīļā Jēzus priekšā skaidroties par visiem šiem nožēlojamajiem un paštaisnajiem vārdiem citus zākājot
Pater Henricus
# Iesūtīts: 2012.05.10 20:17:40
rainairam ir tipiskā savas vides problēma - mēģināt "atgriezt" citus kristiešus, tā vietā lai nodarbotos ar pagānu misiju.
Ēvalds Bērziņš
# Iesūtīts: 2012.05.10 22:09:34
rainars
Tu jau pašu Jēzu iebāztu maisā ar saviem argumentiem, Viņš i atjēgties nepagūtu
JK draugs [46.109.49.240]
# Iesūtīts: 2012.05.12 19:40:45
rainers! Piekrītu tev. Tāpēc jau luterāņu draudzes ir neietekmīgas, arhibīskaps filozofē kopā ar draugu J.Rubeni. No kurienes lai draudzes locekļi kļūst stipri ticībā, vai no meditēšanas? Pašiem jāmeklē RAKSTOS! Mācītāju teiktais jāsalīdzina ar RAKSTIEM. Dieva žēlastība ir liela, bet Svēto Garu Viņš dod tam, kas Viņam paklausa (Ap.darbi 5:32).
Pater Henricus
# Labojis Pater Henricus : 2012.05.13 21:58:45
Murgot vajag mazāk, JK draugs [46.109.49.240].
JK draugs [83.99.200.77]
# Iesūtīts: 2012.05.17 21:20:04
Fil.2:12. ... gādājiet ar bailēm un drebēšanu, ka topat svēti!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 49 . 50 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 167 , pavisam kopa bijuši: 14373