atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Draudzes attīstība
vilks
Iesūtīts: 2012.03.17 12:01:21
Kas jūsu pieredzē ir lietas, kas veicina draudzes attīstību? Un no kā noteikti jāizvairās?

Lūdzu konkrētākas atbildes par "lasi Bībelē" (nu vismaz iecitējiet konkrētas Rakstu vietas )
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 49 . 50 . >>
AutorsZiņas teksts
Pater Henricus
# Labojis Pater Henricus : 2012.04.24 09:18:59
bitukas, noskaidroju - Piltenē kādā vietējā ar kultūras dzīvi saistītā zālē bija uz galda vai altāra liekamais krucifiks, un harizmāti, kas izmantoja šo zāli arī savām sapulcēm, katru reizi krustā sisto Jēzu bija pagriezuši uz pretējo - tas ir iekšpusi.

Ingars , vienam Trīsvienīgam Dievam ticam, vieniem Svētajiem Rakstiem arī.
Ekumēnismā meklējam arī reāli iespējamo vienotības daļu vēsturiski sadalītajai Baznīcai.
Kas visvairāk brāļu mīlestībai un vienotībai traucē?
Sektantisms kā psiholoģisks fenomens, kas gatavs kritizēt Baznīcā jebko un izšaubīt ticībā ikvienu.
Tāpēc jau kristietim no vienas puses jātiek galā ar dzīves likstām, bet no otras - jāizvairās no apkārt spietojošajiem sektantiem.
Vēl vairāk - ne tikai sektantiem - bet tiem, kas saucas par brāļiem vai pat ir tādi, bet gatavi nodarīt kaitējumu.
Kristieši mūsu kontekstā vismazāk cieš no neticīgo nepatikas.

Un Dieva Valstības likumi ir 10. baušļi, vai ne.
nu-nu [213.226.131.133]
# Iesūtīts: 2012.04.24 10:55:12
Pater Henricus
O, jopcik! Kuultuuras nams ar krucifiksu goda vietaa!!!
dafne
# Iesūtīts: 2012.04.24 11:23:09
Pater Henricus a kas tur tik dīvains,ka pagriez to kqucifiksu otradi,ir laudis,kuri uzskata,ka krustam jabut tuksam,jo Kristus ir augsamcelies un ir mūsu vidū
Pater Henricus
# Iesūtīts: 2012.04.24 11:42:20
dafne pareizi, citi uzskata ka baznīcā arī nav jāiet, jo Dievs nemājo rokām darinātos tempļos.
nu-nu [213.226.131.133]
# Iesūtīts: 2012.04.24 12:28:49
dafne
Da beidz ticeet visam ko lej. Kuultuuras nams ar krucifiksu goda vietaa. Ka tik ne arii. Varbuut tur tabernaakuls un sveeto piishlji arii glabaajas. Peec shii gjeniaala paskaidrojuma es centiishos sazinaaties ar saviem braaljiem Piltenee, lai noskaidrotu, kas taa par kultuuras telpu, kurai viduu galdinsh ar krucifiksu, kuru(ja jau tas tik ljoti traucee), nevis noliek malaa, bet pagriezj otraadaak.
Pater Henricus
# Labojis Pater Henricus : 2012.04.24 12:38:37
nu-nu [213.226.131.133] neaizraujies ar ātriem spriedumiem.
Iet runa par zāli, kuru izmantoja gan kultūras pasākumiem, gan luterāņi kādiem garīgiem pasākumiem ārpus baznīcas, gan arī īrēja harizmāti vai pentakosti ( atšķir nu viņus ) savām sapulcēm.
Par baptistiem īpaši neinteresējos.
Tur ne tikai krucifikss uz galda bijis , bet arī pie sienas pienaglots krusts, jo kādi krustu kultūras pasākumos nesuši ārā, līdz viens ticībā dedzīgs vīrs to pienaglojis ar naglām.
Vai situācija ir tieši tāda pati arī šobrīd, nemācēšu teikt, bet notikumi ir autentiski laikā, par kuru cilvēks deva liecību.

Vot, pakristīšu jūs ar "biblisko mazgāšanu", tad sāksiet domāt.
nu-nu [81.198.8.63]
# Iesūtīts: 2012.04.24 14:22:40
Kurā laikā, kad?
Ingars
# Iesūtīts: 2012.04.30 19:18:59
Pater Henricus

Brāli, es nekritizēju visu pēc kārtas. Atzīstu, ka man gan ir tāds "mūžīgā opozicionāra sindroms", taču es pret to cīnos. Tai pat laikā es taču neesmu opozīcijā opozīcijas pēc - es šobrīd šajā kontekstā esmu nostājies pret atkrišanu un par paklausību Dievam. Es iestājos par vienotu Draudzi nevis uz organizatoriska, atziņu, doktrīnu, tradīciju vai vēl kāda cita sveša pamata, bet gan uz Jēzus Kristus pamata, kur Viņš un tikai Viņš vienīgais ir Draudzes Galva.

Es jau neapšaubu, ka ticībā uz Kristu esam pestīti, nedz kādu citu Dieva Vārda daļu, bet gan es gribētu izsist un izšaubīt no visām maldīgajām ilūzijām, no visiem centieniem pašiem kaut ko organizēt bez tiešas Svētā Gara vadības. Jā - šaubies vien par savu tradīciju, doktrīnu, atziņu, liturģiju un programmu pilnīgumu, salīdzini to visu ar Dieva Vārdu un paskaties uz šīm lietāam Patiesības Gaismā, nevis caur savām rozā konfesionālajām brillēm. Vai tev liturģija, konfesionālā doktrīna, tradīcija un visāda citāda cilvēciski miesīga rosība dod pestīšanas atziņu vai tomēr Svētais Gars, kas atklāj tev pestīšanu caur Jēzus Kristus nāvi un augšāmcelšanos? No tā otrā varianta es netikvien kā necenšos tevi izšaubīt, bet gan cenšos tevi tajā stiprināt, proti, ka tu esi pestīts Jēzus Kristus nopelna dēļ. Kam tad tev vēl aizstāvēt jau kapitulējušo konfesionālo sistēmu?
Ēvalds Bērziņš
# Iesūtīts: 2012.04.30 23:50:50
Ingars
Varbūt vismaz pamēģini novilkt savas izsitēja un izšaubītāja rozā brilles?
Katram sava blusa, kas netic, tam divas
Pater Henricus
# Iesūtīts: 2012.05.01 12:00:45
Ingars, es nešaubos par visām Tevis pieminētajām lietām-tradīcijām, doktrīnām, atziņu, liturģiju ( jo tās esmu saņēmis mantojumā no apustuļiem u.c. svaidītiem brāļiem) ...
Es kā jau parasts kristietis pa brīdim šaubos par to, par ko parasti brīdi pa brīdim kristieši šaubās - vai tiešām Dievs man dzird u.c. būtiskākām lietām,un ar Dieva Vārdu un Viņa palīgu ar to cīnos.
rainars
# Iesūtīts: 2012.05.02 08:09:47
Jā raibi mums te sokas , katrs ir kaut kur piedauzījies un no kā aizgājis un tagd savu pieredzi vērtē augstāk. Arī to pieredzi kas ir iemācīta .
Pāvil saka ka neceļ neko uz citu pamata. Tāpat kā ar tām atklāsmēm bez mīlestības.
Uzspiestas lietas ir kā likums kas nokauj. Visiem tak gadījies lasīt ka Gars dara dzīvu. Brāļi Dieva žēlastība mums ved uz atgriešanos , ne likuma bardzība. Ja tā tad centīsimies arī caur žēlastību un iejūtību runāt, kā to dara Kristus , arī Pāvils izpaužās tādā veidā. Saprotu ka mums večiem nav pieejams tik viegli šī maigā valoda , ka neuzskata nezin par ko. Bet tā jau paša uzskatēja lieta, skatamies ko Dievs grib un padodamies Dieva gribai.
Kad esam kļūdījušies nenicināsim dārgo pestīšanu un uzreiz ļausimies apmazgāties Jēzus dārgajās asinīs kurās ir grēku piedošana un spēks, kā arī aizlūgsim lai nāk Jēzus brūču dziedinošais spēks pār pašu un to ko esam aizskāruši. Brāļi , es to piekopju un tam ir mistiski noslēpumi.
Svētā Gara palīdzība visiem!
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2012.05.02 09:08:34
rainars
Kristus spēks un pestīšana no grēka nav maigās runās. Un Pāvila valodu par tādu arī nebūt nesauktu.
dafne
# Iesūtīts: 2012.05.02 09:34:57
rainars
"Kas negrib ļauties audzināties,tas neievēro savas dvēseles pestīšanu,bet,kas uzklausa pamacības,tas pieņemas gudrībā" (Sal.pam.15:32)
Ēvalds Bērziņš
# Labojis Ēvalds Bērziņš: 2012.05.02 15:15:22
rainars
Bet tieši likuma bardzība ved pie žēlastības, vai tad Tu to nezini?
Vai nenokautu var augšāmcelt?
Burta un bauslības uzdevums tik tiešām ir nokaut. Bet žēlastības uzdevums - augšāmcelt. Bez bauslības nav žēlastības, tāpat kā bez nāves nav augšāmcelšanās.
Vai tad Kristus un Pāvils nebija veči?
Ēvalds Bērziņš
# Iesūtīts: 2012.05.02 15:18:14
rainars
Kā Tu apmazgājies Jēzus asinīs, vari padalīties?
Raimonds
# Iesūtīts: 2012.05.03 15:35:29
Ēvalds Bērziņš
Jāā..... ko iesākt ar grēciniekiem, kuru dēļ Kristus ir gādājis žēlastību?
Ēvalds Bērziņš
# Iesūtīts: 2012.05.03 16:18:41
Raimonds
Jāa... nu kur lai viņus liek... Nebūtu grēcinieku, nebūtu problēmu, ne?
rainars
# Iesūtīts: 2012.05.04 15:51:01
Varu padalīties. Mēs lūdzamies dažkārt lai Kristus asinis mūs šķīsta. Nu ko lūdzam to dabūjam. Kristus asinis izlija caur ciešanām , arī mūsu šķīstīšanās ir ciešanās, ciešanās par netaisnību, ciešanās darot labus darbus, kur pretī saņem spiedienu , tātad arī ciešanas.
Kādreiz baidījos dot Dievam solījumus , tagad vairs nē. Baidījos tādēļ ka domāju kas būs ja neturēšu. Tagad nebaidos , vienreiz uzticējos un nosolījos. Rezūltātā kad biju kļūdījies, tas ir neturējis savu vārdu atnāca gara balss kas maigi pateica ka esmu ko solījies un tad nožēlā griezos uz taisnā ceļa. Jā protams ka pārdzīvoju un kā saka ka taisnais 7 X kritīs un 7 X piecelsies. & tas ir Dieva pilnības skaitlis. Tātad cik būs vajadzīgs tik arī reizes pārbaudīs tevi pats Dievs un nostiprinās un darīs patstāvīgus.
Re kā Pēteris uzmundrina brāļus: tās pašas ciešanas ir uzliktas jūsu brāļiem pasaulē. Bet visas žēlastības Dievs, kas jūs Kristū ir aicinājis Savā mūžīgajā godībā, Tas jūs pēc īsām ciešanām pats sagatavos, stiprinās, spēcinās, darīs pastāvīgus. Viņam vara mūžu mūžos. Āmen!
Un te nu ir vienalga vai tu lukturs, katols , provoslavs , harizmāts , vasarsvētks vai baptists. Tam jau darot žēlastības un mīlestības darbus nav svara.
Lielīsimies ka mēs esam radīti labiem darbiem caur Jēzu Kristu caur ko Dievs mūs ir aicinājis savā mūžīgajā aicinājumā.

Tāpēc arī mēs kopš tās dienas, kad esam par to dzirdējuši, pastāvīgi piesaucam Dievu savās lūgšanās, lai jūs, bagātīgi apveltīti ar garīgu gudrību un atziņu, visā pilnībā izprastu Viņa gribu. Tad jūsu dzīve būs mūsu Kunga cienīga un Viņam viscaur patīkama, un jūs nesīsit augļus ar visāda veida labiem darbiem un pieaugsit Dieva atziņā.

Atcerēsimies arī ka cilvēku , nu tas ir arī mūsu , dusmas nesagādā taisnību. Arī to kā Pāvils iesaka tos kas pieķerti k``adā pārkāpumā atgriezt ar lēnprātības garu un skatīties ka paši nekrīt kārdinājumā.
Ta lai visiem ir pestīšanas prieks!
Ēvalds Bērziņš
# Iesūtīts: 2012.05.04 23:56:17
rainars 2012.05.04 15:51:01
Piekrītu visam, ko Tu saki, izņemot to, ka ir vienalga, kas esi. Ja Tev tas palīdz, paskaidrošu, es nerunāju par tukšu nosaukumu, bet saturu.
rainars
# Iesūtīts: 2012.05.05 14:07:50
Nu tad jau mēs runājam par kristietību. Protams ka jebkādas formas trauks kurš ir nepilidīts ir tukša muca kas tālu skan. Labi ka esam piepildīti ar ciešanām, kuras mums darījušas pilnīgus un ka varam būt Kristus sekotāji, ne kāda cilvēka izdomātas mācības kuru reizēm uzsveram augstāk kā pašu Pestītāju.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 49 . 50 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 96 , pavisam kopa bijuši: 4265