atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Draudzes attīstība
vilks
Iesūtīts: 2012.03.17 12:01:21
Kas jūsu pieredzē ir lietas, kas veicina draudzes attīstību? Un no kā noteikti jāizvairās?

Lūdzu konkrētākas atbildes par "lasi Bībelē" (nu vismaz iecitējiet konkrētas Rakstu vietas )
<< 1 ... 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 ... 49 . 50 . >>
AutorsZiņas teksts
Aivars
# Iesūtīts: 2012.08.16 21:50:58
Uldis
Pats saprati, ko gribēji pateikt? Jeb tā bija atvainošanās Vecauces brālim?
Juris Saivars
# Iesūtīts: 2012.08.16 22:09:48
Uldis tas ir autoru kolektīvs …

Protams - pamatā bija Lutera gadiem izstrādātās tēzes – Marburgas, Švābahas artikuli … pie CA sākumā strādāja Luters, Jonas, Būgenhāgens, FM … un sarakstē ar Luteru FM to citādi, kā par mūsu nesauc …
bet tas ir cits stāsts – par CA tapšanu

imho – par baznīcas dokumentu tā tomēr jāuzskata parakstītāju desmitu dēļ … ja nebūtu viņu – kuros krūmos savas galvas būtu nolikuši tās 3-4 vīru lielais autoru kolektīvs …
Uldis
# Iesūtīts: 2012.08.16 22:22:24
Aivars

Ko tu runā! Viņa rīcība ir ārkārtīgi netaisnīga. Tu aizstāvi cilvēku, kas ļaunprātīgi ir uzklupis vienam kristietim tikai tāpēc, ka tas nepieder LELB. Tas ir absurds, ko tu saki. Tu neko neesi sapratis. Tieši tāpēc es teicu: "Nevajadzētu skaidrojumus interpretēt tā, kā tas tev vai konjunktūrai ir izdevīgi." Tas, ko viņš izdarīja, ir ļaunprātība pret vienu Dieva avi. Pat ja viņam būtu taisnība, viņam tā nevajadzēja rīkoties, bet pazemīgi mēģināt skaidrot lietas, kā to, piemēram, mēģināja darīt jūsu izslavētais Slencka. Pret tādiem kā vecaucietis es cīnīšos, nedomādams par savu reputāciju. Šeit man jāsaka Pāvila vārdiem: "..tā man ir maza lieta, ka jūs mani tiesājat.." (1. Kor. 4:3)
Aivars
# Iesūtīts: 2012.08.16 22:37:52
Uldis
zini, Tu te diemžēl biji tas, kas kādu melnu krāsoja
Aprunājies vēlreiz ar to māsu un uzvaicā, vai tikai Tevis nogānītais brālis nejautāja par pavisam citām lietām, proti, kontaktu uzņemšanu ar kādu līdzās dzīvojošu kristieti. Labāk jau nu cīnies nevis pret vecauciešiem, bet nelabo, kas arī Tevi kārdina, vai ne?
rainars
# Iesūtīts: 2012.08.16 22:49:18
Un cik labi ka pieaudzis var būt kā bērns! Un tas takšu ir tik forši un jauki. Atkal papriecāties , nu tā, nebēdnieciski.
Cik labi ir justies kad atnāci pie Papa uz mājām pēc prombūtnes........ /
Pater Henricus
# Labojis Pater Henricus : 2012.08.17 11:52:54

Uldis
Vai vispār esi ievērojis, ka visur tur, kur parādās iepriekš minētā persona, visas tēmas pārvēršas par naudas tēmām?
Nabadziņš, Tu esi ne tikai bez humora izjūtas (ņespēdams atšķirt vārdu spēli no ekseģēzes), bet arī melis. Konfesionālā sektantisma nacionālās īpatnības - pārmērīgā nopietnībā raut ķeļņašķu uz krūtīm un pie tam gvelzt niekus. Naivākie uzķeras.
rainars
# Iesūtīts: 2012.08.17 12:20:17
Konfesionālā sektantisma nacionālās īpatnības smuki pateikts !
Domājams ka šis tjipa vecākā brāļa sindroms piemīt katram jebkurā konfesijā esošam pašam. Mainīsimies! Jauns vīns lejams jaunos traukos!
Pater Henricus
# Iesūtīts: 2012.08.17 12:34:24
Juris Saivars es par GASN varu runāt bez gebelisma - kā no tā sev materiālu labumu negūstošs, bet idejai labvēlīgs.

Un īsti nesaprotu tavu kritikas paketi attiecībā uz LELB ( nu labi,
Uldim tā ir viņa reliģijas izpausme,
Aivars ir kritikants no iekšpuses, tur tāda opozicionāru blice ir nolasījusies ).
Tad LTA Tev ne tā Satversmē ierakstīta, tad Domu pārdevuši.
Lasi gan nedz Domu ir pārdevuši, nedz Satversmē LTA izpaliek.
Uldis
# Iesūtīts: 2012.08.17 12:46:36
Aivars

Vai ir iespējams melnu nokrāsot vēl melnāku? Es ar to cilvēku esmu divas reizes runājis. Bet tu gan mani apmelo. Es pret vecauciešiem necīnos. Tieši otrādi, es aizstāvu viņu tiesības uz krietnu mācītāju, kas bīstas Dievu.

Droši vien tu jau zini Lenona gara gabalu Imagine. Ja nesaprot valodu un dzird tikai melodiju, tad tā liekas tik brīnišķīga. To klausoties var aizmigt un aizmirst par visu, kas apkārt, kā teikts dziesmā: "..dzīvojam šai dienai.." Bet, kad saproti, kas tiek dziedāts, šīs dziesmas mesidžu, tad to vairs negribas klausīties. Līdzīgi ir ar šo sludinātāju.

Nav jau arī nekāds brīnums, ka tu viņu tik ļoti aizstāvi, jo šāda pozīcija ir raksturīga ļoti daudziem LELB. TEikšu tev atklāti, pat Romas katoļiem ir daudz maigāka pozīcija. Nekad neesmu no viņiem dzirdējis, ka tu neesi īstais.
Uldis
# Iesūtīts: 2012.08.17 12:53:18
Pater Henricus

tā ir viņa reliģijas izpausme - tu gan esi melis. Es nekritizēju LELB, bet atsevišķas tās personas. Kad tu biji mūsu vidū, un mēs tevi laipni uzņēmām, tu pats biji liecinieks, mēs nenodarbojāmies ar LELB noniecināšanu. Ja kāds noniecināja, tad tie bija tie trīs jaunpienācēji, kas gandrīz vai katrā tikšanās reizē par to tik vien runāja un mudināja arī mūs uz "izkaušanos" ar LELB. Mēs, tieši otrādi, mēģinājām atturēt karstgalvjus no šādām aktivitātēm.
Pater Henricus
# Labojis Pater Henricus : 2012.08.17 13:11:03
Uldis jā, es pats ( un vēl divi brāļi ) biju liecinieks, ka nodarbojaties ar LELB noniecināšanu visos iespējamos veidos,
lielākās biedru grupās un pa diviem un šo noniecināšanu bijāt atstrādājuši niansēs un detaļās, saprazdami viens otru no pusvārda. Abreviatūra L`E`L`B` jūsu mutē skanēja kā lamuvārds.
Uz šādas profesionālas noniecināšanas fona mūsējā bija vien bikla sirds izkratīšana - kas nu kuram uz sirds sakrājies.
Uldis
# Labojis Uldis: 2012.08.17 13:20:15
Pater Henricus

nodarbojaties ar LELB noniecināšanu visos iespējamos veidos,
lielākās biedru grupās un pa diviem un šo noniecināšanu bijāt atstrādājuši niansēs un detaļās, saprazdami viens otru no pusvārda. Abreviatūra L`E`L`B` jūsu mutē skanēja kā lamuvārds.


Nu, tu gan, vecīt, melo. Mums bija daudz svarīgāki jautājumi, ko risināt, nekā šķiest laiku, zākājot LELB.

PS
Tieši tiem pašiem vārdiem, ar kuriem tu mani aplaimoji, tie pasī tika adresēti uz LELB vadību. Kā saka paruna: "Vilks met spalvu, bet ne savu tikumu."
rainars
# Iesūtīts: 2012.08.17 13:21:10
Brāļi kad nu apniks tad atceraties kad Kristus ir miris taisns par netaisniem. Tātad i par pašiem un par to kurš mums liekas nepareizs.
Kā saka par tām skabargām, ko runā par piedošanu pēc "Mūsu tēvs lūgšanas". Mēs esam nepareizie un tik Kristus ir bez vainas, kura asinīs mēs paši un tas cits ar ir taisnots un Dieva Gars ir tas kurš pārliecina , ne mūsu taisnība vai dusmas , kas nedara Dieva taisnību.
Miers sēts mierā tiem kas mieru tur. Ne jau tas otrais kas nemāk turēt mieru un nepareizi saprot , bet es. Ja man ir pareiza atdziņa tad arī man tas jāpasniedz pareizi, un tas ir nenorādot no augšas uz leju , bet otrrādi.
Kad beidzot brāļi mācītie rakstu vīri to paši varēs turēt tad arī būs draudzes attīstība.
Nu ne kā nosodīdams saku , vairāk lai varētu piedalīties šajās veselīgākajās sacīkstēs pārspējot viens otru ar laipnību un cieņu(mīlestību) vienam pret otru.
Parādīsim arī ka mūsu iekšpuse ir šķīsta, ne tikkai labi nosaukumi ......
rainars
# Iesūtīts: 2012.08.17 13:24:20
P.S.Klusināsim savas sirdis patiesības priekšā. Brāļu apmelošana nāk ne no Dieva. Katru moka viņa paša kārība domāt sliktu.

vienā dziesmā ir teksts -netici pat tam ko acis redz. Brāļi kristieši skatīsimies viens uz otru ar Dieva taisnajām acīm kurš sūtījis Jēzu pasauli glābt , ne tiesāt.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.08.17 13:32:56
Pater Henricus
Ak, augsti informētais, vai Tu jau pieteicies uz LELB Virsvaldes sekretāra vietu?
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2012.08.17 13:35:21
Uldis
Nav jau arī nekāds brīnums, ka tu viņu tik ļoti aizstāvi, jo šāda pozīcija ir raksturīga ļoti daudziem LELB. TEikšu tev atklāti, pat Romas katoļiem ir daudz maigāka pozīcija. Nekad neesmu no viņiem dzirdējis, ka tu neesi īstais.

Varbūt arī šie ir maigi vārdos, bet darbos tā bilde ir citāda.
Un ja LELB runa var būt par atsevišķu mācītāju gļukiem, tad RKB gadījumā tā ir sistēma (mācība) kopumā, kas pavēl gļukot, un kurai kaismīgi pieķērušies daudzi it normāli cilvēki.
Uldis
# Iesūtīts: 2012.08.17 13:38:00
Mārtiņš

Es tev piekrītu. Es tikai gribēju teikt,ka viņi atturas lietot šādu rupju bauslības pasludinājumu cilvēkam,kam vajadzīgs Evaņģēlijs. Kā tu domā, kāpēc šis cilvēks man pastāstīja par šo notikumu?
Aivars
# Iesūtīts: 2012.08.17 13:39:27
Uldis
mjā...
....
....
...
lai maigās pozīcijas tev kaulus nelauž
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2012.08.17 13:44:53
Uldis
Es atturos vērtēt TO notikumu, jo neko par to nezinu. Bet veids, kā pats publiski "pasludināji bauslību" un pretojies domai, ka tas "sliktais" varētu nebūt tik slikts un situācija ir nepareizi pasniegta, manuprāt, nav pareizs.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2012.08.17 13:48:23
Juris Saivars
Kaut kur tiku lasījis, ka Luters uz savas dzīves beigu galu, kad daudz slimoja, vairs nav varējis "pieskatīt" Melanhtona izpausmes, bet tam savukārt nebija tāda ticības mugurkaula.
<< 1 ... 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 ... 49 . 50 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 32 , pavisam kopa bijuši: 34937