atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Draudzes attīstība
vilks
Iesūtīts: 2012.03.17 12:01:21
Kas jūsu pieredzē ir lietas, kas veicina draudzes attīstību? Un no kā noteikti jāizvairās?

Lūdzu konkrētākas atbildes par "lasi Bībelē" (nu vismaz iecitējiet konkrētas Rakstu vietas )
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 49 . 50 . >>
AutorsZiņas teksts
konstatācija [213.226.141.117]
# Iesūtīts: 2012.08.02 19:18:38
Uldi, Pavisam cita lieta, ja šādi tiek uzbrukts vienkāršam kristietim, kurš pats sevi varbūt nespēj tik argumentēti aizstāvēt. Tā ir tīra un visīstākā ticības vajāšana, Baznīcas vajāšana. Es teiktu - viena no Baznīcas vajāšanas pazīmēm.
Norādīšana uz mācības nepareizībām vienkāršā kristieša draudzē nav ticības un Baznīcas vajāšana, bet gan mēģinājums kļūdu labot.
Vai vecaucietim vajadzēja saglabātu vienkāršā kristieša sirdsapziņu mierīgu par spīti viņa nepareizajiem uzskatiem?
Bet tad sanāktu ka vecaucietis grēkotu pret savu pārliecību.
Uldis
# Iesūtīts: 2012.08.04 00:46:56
konstatācija [213.226.141.117]

Nupat noskatījos lielisku filmu - "Sātana advokāts". Tā beidzās ar vārdiem: "Iedomība - mans mīļākais grēks."
konstatācija [213.226.141.65]
# Iesūtīts: 2012.08.04 10:52:18
Uldi, to es redzu.
Uldis
# Labojis Uldis: 2012.08.04 12:30:04
konstatācija [213.226.141.65]

Ja jau būtu norādīts uz mācības nepareizību, tad nebūtu nekādu iebildumu. Diskusijas jau nebija. Tas bija tīrs uzbrukums bez ievada. Vai par kļūdīšanos var uzskatīt to,ka kristietis pieder citai kristīgai kopībai? Tad jau tik pat labi var apgalvot, ka visi LELB-ā ir kļūdījušies. Mēs tā varam aiziet līdz absurdam. Mēģināt labot citu grēkus ir tas pats, kas uzņemties tos uz sevis. Vai tad tu esi Kristus? Cik zināms, Kristus to jau vienreiz par visiem ir izdarījis.

Starp citu, vecaucietis nav vienīgais LELB-ā, kas piekopj šāda veida misionēšanas tradīcijas. Reiz satiku kādu brāli un kolēģi. Sveiciena vietā saņēmu sarkasmu: "Es nepiederu pie īstās baznīcas." Kāpēc viņš tā? Es gribēju sirsnīgi parunāties, bet saruna nesanāca. ATbildēju tādā pašā tonī: "Žēl, ka tu nepiederi."
Ēvalds Bērziņš
# Labojis Ēvalds Bērziņš: 2012.08.04 21:45:35
Uldis
Sveiciena vietā saņēmu sarkasmu: "Es nepiederu pie īstās baznīcas." Kāpēc viņš tā? Es gribēju sirsnīgi parunāties, bet saruna nesanāca. ATbildēju tādā pašā tonī: "Žēl, ka tu nepiederi."
Varbūt Tev sirsnības pietrūka? Tā jau gadās.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.08.04 21:51:11
UldisĒvalds Bērziņš
Tik tā aizdomājos, vai, vīri, jūs būtu gatavi pie viena altāra stāvēt, ja tā pavisam konkrēti? Ja, `jā`, tad kas traucē to darīt. Ja, `nē`, tad kāda jēga no savstarpējiem pārmetumiem par "sarkasmu"?
Ēvalds Bērziņš
# Iesūtīts: 2012.08.04 22:48:04
Aivars
Tik tā aizdomājos, vai, vīri, jūs būtu gatavi pie viena altāra stāvēt, ja tā pavisam konkrēti? Ja, `jā`, tad kas traucē to darīt. Ja, `nē`, tad kāda jēga no savstarpējiem pārmetumiem par "sarkasmu"?
Jā. Būtiski jau nekas netraucē. Taču cilvēks laikam ir atradis kādu, ko vainot savā situācijā un ir ar to mierā, vismaz cenšas sev iestāstīt, ka viss ir kārtībā.
rainars
# Iesūtīts: 2012.08.05 15:56:39
Sveiki Dieva izredzētie un dārgie(kuri),Jēzus Kristus taisnībā dabūjuši to pašu dārgo ticību kā mēs !
Kā Pēteris savā otrajā vēstulē,tā arī es gribēju mūsus uzrunāt, kā Dieva Gars uz mani šorīt runāja.
Jo, kamēr esmu šinī mājoklī, es turu par savu pienākumu jūs modināt ar atgādinājumiem.
Ar to(ka) Viņš mums ir dāvinājis ļoti lielus un dārgus apsolījumus, lai jums(mums) ar tiem būtu daļa pie dievišķas dabas, jums(mums), kas esat(-am) izbēguši no tā posta, kas kārību dēļ ir pasaulē. Tāpēc pielieciet(-sim) visas pūles un parādait(-sim) savā ticībā tikumu, bet tikumā atziņu, atziņā atturību, atturībā pacietību, pacietībā dievbijību, dievbijībā brālību, brālībā mīlestību . Jo, ja šīs lietas pie jums(mums) ir un iet vairumā, jūs(-mēs) netapsit(-sim) kūtri, nedz neauglīgi mūsu Kunga Jēzus Kristus atziņā .

... es cenšos ar atgādinājumiem uzturēt modru jūsu(-mūsu) prāta skaidrību,
lai jūs(-mēs) atcerētos svēto praviešu jau sen teiktos vārdus, kā arī mūsu Kunga un Pestītāja(mīlestības) bausli, ko no saviem apustuļiem(sūtņiem) esat(-am) mācījušies.
... mēs gaidām pēc Viņa apsolījuma jaunas debesis un jaunu zemi, kur taisnība mājo. Tādēļ, mīļie, to gaidīdami, centieties(-īmies), ka Viņš jūs(-mūs) atrod ar mieru sirdī , neaptraipītus un nevainojamus,
Tāpēc nonāvējiet(-sim) sevī to, kas pieder zemei: netiklību, nešķīstību, kaisli, ļauno iekāri un mantkārību; tā ir elku kalpība. Viņu dēļ nāk Dieva dusmība pār nepaklausības dēliem, kuru vidū arī jūs(-mēs) kādreiz esat(-am) staigājuši, kad jūs vēl tanīs dzīvojāt(-ām).(Kol).
Jo taisnais(Lats), kas dzīvoja viņu vidū, mocījās savā taisnajā dvēselē ( No dvēseles ciešanām viņam(manam kalpam) radīsies panākumu papilnam; ar savu atziņu mans taisnīgais kalps palīdzēs daudziem iegūt taisnību, uzņemdamies uz sevi viņu noziegumus.Jes.53:11) dienu no dienas, redzēdams un dzirdēdams viņu negantos darbus. Tā Tas Kungs prot izglābt dievbijīgos no kārdinājuma, bet netaisnus paturēt mokām soda dienā,

Žēlastība un miers lai jums(-mums) ir bagātīgi Dieva un mūsu Kunga Jēzus atziņā!
dafne
# Iesūtīts: 2012.08.05 15:59:14
rainars
Sveiki,sveiki!Kas tevim uznācis?
rainars
# Iesūtīts: 2012.08.05 16:02:10
dafne kādi to sauc par svaidījumu.......
dafne
# Iesūtīts: 2012.08.05 16:06:36
rainars
To tu šorīt dievkalpojumā dzirdēji?
rainars
# Iesūtīts: 2012.08.05 16:09:59
Ja tā varētu sacīt tad jā. Tas ir manas šī rīta nodošanās auglis, nodošanās Dievam tak ir Dievkalpojums.
dafne
# Iesūtīts: 2012.08.05 16:23:29
rainars
tad tu esi no tiem,kuri sev grekus piedod un Vakaredienu majas pasniedz?
rainars
# Iesūtīts: 2012.08.05 16:27:48
dafne tas ir tavs metrs-mēraukla un tā kā tev ir mācīts
Ir tak dažādas dāvanas , galvenais kā spējam tapt bagāti Jēzus atdziņā un nesaiet citus savas domas spriedumos. Tad arī visi būsim bagāti un Draudze attīstīsies.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.08.05 17:22:50
rainars
rimsties ar savu `atdziņu` un labāk izbaudi Jēzus pilnpiedziņu normālā draudzē
Aivars
# Iesūtīts: 2012.08.05 17:23:35
Ēvalds Bērziņš
Nu.. atliek tagad gaidīt vien brāļa Ulda atbildi. Bumba nu viņa pusē
dafne
# Iesūtīts: 2012.08.05 17:26:34
rainars
nu,es uzdevu jautajumu..nevis apgalvoju ka tas tā ir..
Cilvēkiem vajag skaidribu..nevis kkadas mistiskas atziņas..mistiskas milestiibas...domas utt.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.08.05 17:30:17
dafne
Domā? Reizēm man liekas, ka ir cilvēki, kam tīri vai acīs cērtas kā gribas tās mistiskās mīlestības, atziņas, maizītes un paipaliņas no debesīm, bet ļoti ļoti negribas ieklausīties, ko Kristus saka, uz ko aicina, gluži kā Jāņa 6. aprakstīts
dafne
# Labojis dafne: 2012.08.05 18:06:56
Aivars
Tapec jau vajag skaidribu..pat ja kadiem ļaudīm gribas ko citu dzirdēt...un varbut draudzes izaugsme nemaz nav skaitļos vai pilnajos solos mērāma.
Jā,un ir cilvēku,kuri ta arī pasaka..ka baznīcā viss ir parāk sausi un stīvi,ka nav uh un ah,redz kadam pietrukst viena lieta..citam cita...tapec aiziet....vai paraleli baznicai iet pie visadiem tur..nu. tipa, praviesiem.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.08.05 18:14:58
dafne
vai ne
āmen
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 49 . 50 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 160 , pavisam kopa bijuši: 4629