atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Svētījiet un nenolādiet?
Aivars
Iesūtīts: 2012.02.06 20:48:52
Uzdūros ziņai par kārtējo neparasto gadījumu
http://www.shelbystar.com/news/police-61740-shelby-woman.html?utm_source=feedburner&utm_medium=fe.. ed&utm_campaign=Feed%3A+delicious%2Fgqlf.. +%28Christian+Headlines+Top+Headlines%29..
No dievkalpojuma atgriežoties mājās, kaklā sadurta sieviete nekavējoties savu uzbrucēju ielūgusi Kristus draudzes vidū
Cik jums ir viegli vai grūti savos pāridarītājos ieraudzīt cilvēkus, ko Kristus nācis glābt?

Diskusija tikai kristiešiem
. 1 . 2 . >>
AutorsZiņas teksts
eglīte
# Iesūtīts: 2012.02.07 07:07:06
Man nav grūti svētīt Aivaru
S.R...
# Iesūtīts: 2012.02.07 09:02:08
Paldies Dievam, dūris mani neviens nav, arī citādi smagi miesas bojājumi nav nodarīti. Grūti spriest.
Ikdienā skatoties uz patīkamākiem, nepatīkamākiem cilvēkiem varu piekrist Rakstiem, lūdzieties par tiem, kas jūs kaitina un būs viss labi. vispār, vairāk pavadot laiku lūgšanā Dievs dod žēlastību varēt to, ko cilvēcīgi izdarīt nav iespējams.

Aivars
# Iesūtīts: 2012.02.07 09:41:02
Te vēl viens, ne tik spontāns gadījums - http://www.nytimes.com/2005/08/16/nyregion/16turkey.html

Un atkal cits - http://www.foxnews.com/us/2010/07/30/florida-store-clerk-invokes-jesus-foil-robbery/
Pirtniece
# Iesūtīts: 2012.02.07 10:19:49
S.R... pareizi, māsa
Pater Henricus
# Labojis Pater Henricus : 2012.02.07 10:28:12
Jā, šāda attieksme ir necilvēcīga pēc būtības un uz ko tādu cilvēks var būt spējīgs tikai īpašā Dieva Gara klātbūtnē.
Vispār visas šīs maksimas- mīliet ienaidniekus, neatriebieties etc. un pat nenolādiet ir ļoti necilvēcīgi jeb pretrunā ar cilvēka dabu.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.02.07 10:31:59
Pater Henricus
Man arī šķiet, ka ir nepieklājīgi šos martīrijas piemērus pielīdzināt dažas vīzdegunes problēmām sazatikt ar miermīlīgiem līdzcilvēkiem
Pater Henricus
# Iesūtīts: 2012.02.07 10:40:32
Kādreiz lasīju sekojošu humoru - "kāpēc pašam būt situācijā, kad vajag piedot otram, ja šādā situācijā vari nostādīt to otru, kuram nu būtu jāpiedod tev.
S.R...
# Labojis S.R...: 2012.02.07 10:45:40
mums labpatīk domāt ka cilvēcīgi=labi. un kādā mērā varu tam piekrist, jo tikai cilvēks sevī nes apzinātu labā atspulgu.
viss labais nāk no Dieva, ar ko tad paši varam spīdēt ?
tikai un vienīgi ar J.K.

dafne
# Iesūtīts: 2012.02.07 10:50:47
Viegli ir tad,kad pac dzivo klupdams vai krizdams..vai vismaz saskati to,ka pac esi grecinieks..grutak ir tad,ja baļķi sava acī neredzu..tad ari paridaritajiem grutak piedot.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.02.07 10:56:38
dafne
Domā, tas atkarīgs no tā, cik sliktās domās pats par sevi esi? Man kaut kā liekas, ka tā sieviete nevis upura mentalitāti nodemonstrē, bet pārsteidzošu skaidrību par savu vietu Dieva rokās.
dafne
# Iesūtīts: 2012.02.07 11:15:19
Aivars
es nezinu,es tikai dalos ar to,kad man ir vieglak..nu moš nepareizi,nu..
Nedomaju ka vinja nakot no dievkalpojuma domaja par to cik vinja slikta..drizak par Dieva piedosanu..
skolnieks.
# Iesūtīts: 2012.02.07 11:20:32
Labrīt
dafne
# Iesūtīts: 2012.02.07 11:22:46
skolnieks.
Labrīt!
tu doma ka šī ir dienas tēma vai tapatās gribēji sasveicinaties?
S.R...
# Iesūtīts: 2012.02.07 11:22:48
skolnieks.
sveiks. ko teiksi diskusa sakarā?
Aivars
# Iesūtīts: 2012.02.07 11:24:11
dafne
Nu tur tā lieta, ka tas vairāk izskatās pēc situācijas, kad cilvēks jau raugās uz to, ka pēc brīža skatīs savu Pestītāju, un uz sliekšņa stāvot, vēl steidz izdzīvot pēdējo brīdi kā Dieva bērns. Lai cik dūšīgs tas kakls, bet nu tā nav tā trauma, par ko varētu neuztraukties
skolnieks.
# Labojis skolnieks.: 2012.02.07 11:32:09
S.R... sveiks. ko teiksi diskusa sakarā?

Palikšu Latvijā

Svētīgi, kas paliek Latvijā
dafne
# Iesūtīts: 2012.02.07 12:30:22
Aivarspiekrītu
Raimonds
# Iesūtīts: 2012.02.07 13:36:58
Aivars
Lai ar pārgrieztu rīkli slavētu Dievu un vēl varmāku aicinātu atgrieziezties, tas ir šokējoši. (Un tad gārdzošā balsī) Paldies, tas nekas, labi, viss ir labi, noslaucīšu asinis no sejas, tikai te piespiedīšu balseni, paldies, Dievs Tevi mīl! Tas nekas, ka mēnešiem vajadzēs ārstēties, tas nekas, ka tajā laikā būšu pilnībā izslēgta no dzīves, no ģimenes, ka kādam par šo manas aprūpes laiku vajadzēs maksāt. Tik un tā, ja jums, godātais varmāka, gribēsies vēl pagraizīties, tad vienmēr laipni!

Ironizēju. Protams, ka kristietes rīcība ir drosmīga un pilnībā pašaizliedzīga. Kā citur ļoti trāpīgi un gudri Luters skaidro Kalna svētrunā vaiga pagriešanu, to, ka šādos gadījumos, jā, mums pašiem sevi nav īpaši jācenšās aizstāvēt, jo... to darīs mūsu brāļi, māsas. No tā nāk arī solidaritātes princips - viens par visiem un visi par vienu. Tas ir tas pats, ja vienam dara pāri, cieš visi locekļi. Šie Tevis pieminētie stāsti noteikti ir arī par šito lietu.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.02.07 13:47:29
Raimonds
nu viņa gan laikam nepiedāvāja šim turpināt piekopt šādas izklaides, bet citādi, tieši tik briesmīga tā aina varēja būt. Nezinu, vai tur pat vairs kāda īpaša loģika ir atrodama
S.R...
# Iesūtīts: 2012.02.07 13:59:17
lasiet Rakstus, kam Pāvils par liecinieku bija, kad to ar akmeņiem nomētāja? cik Dieva svēto nav rīkojušies līdzīgi?

skatieties un ņemiet priekšzīmi, arī pie datora taustiņus plakšķinot ievērojot cieņu pret mocekļiem.

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 9 , pavisam kopa bijuši: 34001