atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Ekumēnisms
Pagris
Iesūtīts: 2012.01.18 22:22:13
Kā jūs vērtējat "Lūgšanu nedēļai par kristiešu vienotību" ievietoto informāciju izdevumā "Mieram tuvu". "Katru gadu šai nedēļai tiek izvēlēta īpaša tēma, šogad to piedāvā Polijas kristieši no Polijas Romas katoļu Baznīcas, pareizticīgās Baznīcas, kā arī veckatoļu un protestantu ekleziālajām kopienām."
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 37 . 38 . >>
AutorsZiņas teksts
Aivars
# Iesūtīts: 2012.11.04 17:49:44
apsveiksim Ēģiptes kristiešus - http://www.delfi.lv/news/world/other/par-egiptes-koptu-pavestu-izraudzits-biskaps-tavadross.d?id=42799092
ceru, ka apsveikumi ir nosūtīti arī no Latvijas dažādo denomināciju bīskapu puses, un kāds no koptiem tiks ielūgts arī uz Ticības Atjaunošanas lielās jubilejas svētkiem
Pater
# Iesūtīts: 2012.11.05 09:59:29
Lai Kungs svētī savu kalpu. Būtu Ēģiptē, apmeklētu.
rainars
# Iesūtīts: 2012.11.05 11:11:56
Labu ekumēnismu var ieraudzīt noskatoties pilnmetrāžas multfilmu"Arturs izglāb ziemsvētkus".
eglīte
# Iesūtīts: 2012.11.05 15:28:35
Koptu brāļi šobrīd pieder pie vienas no vajātākajām kristiešu kopienām pasaulē.
Tāpēc apsveikt un izrādīt savu solidaritāti nemaz nebūtu nevietā.
Aivars
# Labojis Aivars: 2012.11.05 15:44:15
par to jau arī ir runa
nez vai LELB ārlietu komisija tā sakarā ir kā rīkojusies?
Ingars
# Iesūtīts: 2012.11.07 16:38:11
Ekumēnisms labākajā gadījumā ir kaut kas līdzīgs, kad kaimiņi sasveicinās pāri žogam, tas ir kā sasiet kopā baznīcu torņus. Sliktākajā gadījumā, tie ir Romas katoļu baznīcas centieni paplašināt savu ietekmes sfēru, uzliekot savu varaskāro ķepu uz visām citām konfesijām.
rainars
# Iesūtīts: 2012.11.07 16:56:32
Nu ja un tiem torņiem tik grūti sastapties. Sienām vieglāk , jo tās tuvāk.
Ingars
# Iesūtīts: 2012.11.07 17:09:55
rainars

Tās sienas ir uzceltas, lai pasargātu brāļus vienu no otra, tikai, nav skaidrs no kā
rainars
# Iesūtīts: 2012.11.07 18:04:29
Domāt tās uzcēlušās dabīgā veidā un vēstij izplatoties tās ieņēma tādu formu kā ieņēma . Turklāt tagad tās dažādās prakses krustojas un katra augša pieradusi pie savām pareizībām un negrib savas pareizās pozīcijas atstāt. Lai varētu cilvēkus noturēt ir spiesti pasniegt ka viņi paši ir o.k., bet tie citi ..... .
Tā atrodas argumenti kurus pamato bībelē, citi tradīcijā un sazin vēl kamā, aizmirstot ka jāpieaug mīlestībā no kuras attālinājušies.
dafne
# Iesūtīts: 2012.11.07 23:03:04
rainarsjūs tā kā tās sienas būtu...vai kā?
Aivars
# Iesūtīts: 2012.11.10 12:40:49
Arī Anglikāņu baznīca tikusi pie jauna otrā cilvēka aiz karalienes - http://www.delfi.lv/news/world/other/par-anglikanu-arhibiskapu-izraudzits-bijusais-naftas-nozares-darbinieks-velbijs.d?id=42815086
Raimonds
# Labojis Raimonds: 2012.11.10 20:58:07
Aivars
a kāpēc RW ne par pašu karalieni?
Aivars
# Iesūtīts: 2012.11.10 21:04:05
Raimonds
Nu anglikāņiem arhibīskaps nāk aiz Baznīcas galvas - karalienes, šai gadījumā. Būtu šis LELB, tad būtu pati karaliene
Raimonds
# Iesūtīts: 2012.11.10 21:15:17
Aivars
Ak, laimīgais, kāpēc viņš nav luterānis?
Ingars
# Iesūtīts: 2012.11.12 16:22:12
rainars

Tāpēc tie, kuriem ir Jaunais Vīns, ir dubultā atbildīgi Dieva priekšā, ka tas tiktu liets Jaunos Traukos. Dieva ģimenē ir dažādi bērni - ir priecīgi un ir bēdīgi. Priecīgajiem vajadzētu iežēloties par bēdīgajiem brālīšiem un māsiņām, pacietīgi jāiedziļinās viņu bēdās un jāsniedz dziedināšana ievainotajai saknītei, nevis ar varu censties padarīt "priecīgāku" nīkuļojošo galotnīti un vēl apsaukāt viņus par to. Parasti mīlestības pilnā ģimenē ir tā, ka ja vienam klājas grūti, tad pārējie nerīko dzīres, kamēr visi kopā nevar svinēt. Brālis Deivids Vilkersons reiz jautāja - par ko jūs smejaties? Nedomāju, ka viņam bija kas pret to, ka Dieva bērni bauda Tēva tuvumu. VIņš vienkārši nespēja priecāties, kamēr citi Valstības bērni iet pazušanā. Tas, protams, nenozīmē, ka mēs nekad nedrīkstam priekā gavilēt, kamēr visi nav atgriezušies, nē, nebūt ne tā. Drīzāk gan tas, ka mūsu prieks nevar būt pilnīgs, kamēr Draudzes kopējā virzība vērsta pretī bezcerībai. Lasīju par kādu atmodu, kuras ievads bija grēka nožēlas asaras un sāpe, nevis smiekli un gaviles. Šķiet tā bija Velsas atmoda.
rainars
# Iesūtīts: 2012.11.12 19:17:11
Domāt ka mehāniski lietām pieejot nonākam nokaujošā burta kalpībā un taisnību jau tu saki ka jāiepriecina tos kas noraudājušies, par to kāds korālis nāk prātā. Jautājums iekš tā , kā lai uzklausu un iepriecinu , ja pats neesmu saņēmis iepriecu no Kunga. Prieku vajg radīt sevī ticības spēkā un nest tālāk. . . . . . . .
Re ko šodien izdevās izlasīt un satvert Habakuka grāmatā:

es tomēr gribu gavilēt savam Kungam un likt izpausties savam priekam par savu Glābēju, savu Dievu! Jo Dievs Tas Kungs ir mans spēks un darīs manas kājas vieglas kā kalnu kazai un pāri maniem augstumiem rādīs man ceļu un vadīs mani.
Ingars
# Iesūtīts: 2012.11.14 12:51:56
rainars

137.psalms

1 Pie Bābeles upēm - tur mēs sēdējām un raudājām, kad pieminējām Ciānu.
2 Savas cītaras mēs tur pakārām vītolos,
3 jo mūsu gūsta uzraugi tur prasīja no mums dziesmas un mūsu nomācēji līksmību: "Dziediet mums kādu no savām Ciānas dziesmām!"
4 Kā lai mēs dziedam Tā Kunga dziesmas svešā zemē?
5 Ja es tevi aizmirstu, Jeruzāleme, tad lai nokalst man mana labā roka!
6 Mana mēle lai pielīp pie aukslējām, ja es tevi nepieminētu, ja es neatzītu Jeruzālemi par savu augstāko prieku!
7 Piemini, Kungs, Edoma bērniem Jeruzālemes nelaimes dienu, kad viņi teica: "Noārdiet, noārdiet to līdz pamatiem!"
8 Bābeles meita, tu visu Bābeles iedzīvotāju kopa, tu postītāja! Svētīgs, kas tev atmaksā par to, ko tu mums esi darījusi!
9 Svētīgs tas, kas sagrābs tavus mazos bērnus un viņus satrieks pret klintīm!

Dieva tautai nav patiesa prieka tālu prom no mīļotās Ciānas. Vēl vairāk – ir pat zaimojoši dziedāt svētās Ciānas dziesmas nešķīstās Bābeles bordeļos viņas piegulētājiem par prieku. Nē, Dieva tauta patiesu prieku var gūt tikai un vienīgi Ciānā, Tā Kunga Vaiga klātbūtnē.
Pater
# Labojis Pater : 2012.11.14 12:55:11
Mjā, Velbijs turpināšot sieviešu ordināciju t.i. turpinās šķelt anglikāņu baznīcu un dzīt ķīli ekumēnismā.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.11.14 12:56:54
Pater
Nu nez vai ir labi un ekumēniski kropļot anglikāņu skapīša uzvārdu velnišķīgā veidā
Aivars
# Iesūtīts: 2012.11.14 13:00:27
Ingars
Laimīgu taciņu! http://www.bode.lv/lv/aviobiletes-uz-jeruzaleme
Lai labi dziedās ciānā, un ceru Tavu gaudošanu te Latvijā vairs nedzirdēt
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 37 . 38 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 140 , pavisam kopa bijuši: 34367