atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Ekumēnisms
Pagris
Iesūtīts: 2012.01.18 22:22:13
Kā jūs vērtējat "Lūgšanu nedēļai par kristiešu vienotību" ievietoto informāciju izdevumā "Mieram tuvu". "Katru gadu šai nedēļai tiek izvēlēta īpaša tēma, šogad to piedāvā Polijas kristieši no Polijas Romas katoļu Baznīcas, pareizticīgās Baznīcas, kā arī veckatoļu un protestantu ekleziālajām kopienām."
<< 1 ... 36 . 37 . 38 . >>
AutorsZiņas teksts
Aivars
# Iesūtīts: 2014.08.28 22:19:09
Ingars
Neņem ļaunā, bet es pazemīgi un atklāti norādīšu, ka tu esi sātana pievilts lepns muļķis.
Var jau būt, ka tu svēti tici, ka zirgspēka etalons ir ideālais franču palātā glabātais metru garais un kilogramu smagais zirgs, bet īstā baznīca ir meklējama blakus plauktā aiz septiņiem zieģeļiem, un tādēļ spļauj virsū visiem, ko Kristus aicinājis, jo nevar būt, ka tāda Kristus baznīca vispār šajā pasaulē ir. Var jau būt. Bet, manuprāt, tu vienkārši izgāz savu naidu pret Kristus Baznīcu.
Tu apsūdzi mani sektantismā, ja ticu, ka Dievs mani aicinājis Luterāņu Baznīcā, jo, lūk, doma, ka kāda kristīgā skola, neskatoties uz grēka klātbūtni cilvēkos, varētu vairāk atbilst Kristus teiktajam nekā citas, tavuprāt esot sektantisms. Bija tāds vīrelis vārdā Pilāts, kas pašam Kristum centās `nobraukt pa ausīm` līdzīgā veidā, apšaubot iespēju noskaidrot patiesību, kad Patiesība un Dzīvība stāvēja viņa acu priekšā. Diemžēl, pret tavu lepno aprobežotību lētu zāļu nav.


aivars.lapsans [78.28.194.103]
# Iesūtīts: 2014.08.29 01:35:07
Aivars

Te es Tev pilnībā piekrītu. Katrs ir savā vietā. Un apvainot luterāņus ir stulbi. No Lutera ir cēlušās visas harizmātiskās, adventiskās utt. draudzes.
Ko mēs darām , kā , to var saukt par slimību. Mēs gan jau paši tiksim galā. Lelb uzdevums ir manifestēt Baznīcu kā Latvijas sargu un taisnības avotu. Tas , ka mēs te kaujamies, tas ir teoloģiskas diskusijas. Jā , sāpīgi, bet nedzīvojam totalitārā režīmā un Lutera mācību man ir tiesības pieprasīt visaptverošās diskusijās, jo arī es esmu Latvijas pilsonis, ne tikai Jānis Vanags.
Bet kas saka , ka viņu konfesija ir labāka, tad lai pasaka - es, tāds un tāds Ingars, šovasar liecinu, ka esmu novadījis jauniešu nometenes Araišos .....citādi tā ir tukša d......a. Vai ne?
Ingars
# Iesūtīts: 2014.08.31 23:13:02
aivars.lapsans [78.28.194.103]

Brāl, runa nepavisam nav par konfesiju salīdzināšanu, bet gan par to, ka konfesijas jau no sākta gala ir parazitējošas struktūras uz Kristus Miesas rēķina. Kāds varbūt lepojas ar "savu kalpošanu", taču vienīgais labais, kas jelkad ir noticis organizētās kristietības ietvaros ir nevis pateicoties konfesijai, bet gan par spīti konfesijas kaitnieciskajai darbībai Kristus Miesā. Lai Dievs dod tev gara acis, ka tu redzētu to realitāti, proti, ka konfesijai (jebkādai) nav absolūti nekādas pozitīvas lomas tavā garīgajā izaugsmē un kalpošanā, bet gan Dieva Valstībai, tas ir - cik tev ir attiecības ar Dievu un ar brāļiem un māsām Kristus Miesā. Kāds tur sakars ar speciāli organizētām nometnēm, dievkalpojumiem, dažādām programmām? Kas traucē ikdienas dzīvē to pašu un vēl vairāk darīt bez šīs reliģiozās ākstīšanās? Pamācīt un pamudināt cits citu ikdienas, lauzt maizi pa mājām, kopā veicot ikdienas darbus, cits citu pabalstot, cits citam palīdzot - vai te ir jel kāda nepieciešamība pērc organizētām struktūrām? TIkai tad, ja nav ticības Dievam, tikai tad nepieciešams ņemt talkā mākslīgus palīglīdzekļus. Un te ir tā vieta, kur mūsu ticība sastopas ar realitāti, kur vairs nav ēteriska, netverama teoretizēšana no kanceles un teorētisks vakarēdiens, teorētiska liturģija, kur teorētiski varam "piedzīvot draudzi"...bet nu atstājam baznīcas lietas baznīcā un tālāk atkal "reālā dzīve". Un nestāsti man pasakas, ka tā jau nu nemaz nav, ka arī "ārpus baznīcas" izpaužam Kristus mīlestību labos darbos utt. Tas nav nekas vairāk, ko dara arī citu reliģiju sekotāji un pat neticīgie. Bet mēs esam pazaudējuši godbijību pret Kristus Miesu, ja nesaprotam, ka nav vairs tāda jēdziena kā "mana personīgā dzīve", ja sevi uzskatām par VIņa mācekļiem. Es tevi aicinu, brāli, nesteigties, bet dziļi apdomāt, ko tas nozīmē - aizliegt sevi, ņemt savu krustu un sekot Viņam. Institucionālās kristietības vidē visai viegli ir transformēt pasaulīgās ambīcijas reliģiozās ambīcijās, taču būtība ir un paliek nemainīga - "es", nevis Kristus, esmu centrā. Mana kalpošana, manas gara dāvanas, mans aicinājums, mans, mans, es, es... Vienīgais, kas ir reāls, kas skaitīsies kā vērā ņemams būs tava ikdienas nodošanās konkrētā veidā konkrētiem cilvēkiem, cik dzīvēm Dievs caur tevi būs pieskāries, tās izmainīdams, turklāt, tur nu, mīļais draugs, nav nekā priekš tevis, nekā, ko tu varētu pieskaitīt pie "saviem nopelniem".
Aivars
# Iesūtīts: 2014.09.01 12:53:01
"gara acis" šajā gadījumā laikam ir tās, kam dioptrijas tiek mērītas baļķos
Ingars
# Labojis Ingars: 2014.09.01 22:20:47
Aivars

Ļoti tipiski tiem, kas nemīl gaismu (jo īpaši garīdzniekiem, kuri bieži vien sevi uzskata par neaizskaramiem), ir slēpties aiz nevietā citētām rakstu vietām. Šādi cilvēki bieži vien ir visai labi uztrennējušies piemeklēt no konteksta izrautas rakstu vietas un loģiskus argumentus (pēc miesas prāta loģikas, protams), lai attaisnotu savu nepaklausību Dievam. Šāds "skils" vispār tiek augstu vērtēts visā institucionālās kristietības spektrā no ortodoksā, līdz par visradikālākajiem harizmātiskajiem virzieniem, jo tas dod iespēju uzturēt ilūzijas, ka neatbilstības Bībelē aprakstītajam nav nepaklausība un novirze, bet gan "laikmeta" un "kultūras" jautājums, vai vēl simtiem dažādu citādu no gaisa pagrābtu attaisnojumu. Veselas grāmatas par to tiek sarakstītas un teologi velta daudz laika šādu "apoloģiju" izstrādāšanai, lai tikai uzturētu savu reliģiozo komfortu.
aivars.lapsans [78.28.194.103]
# Iesūtīts: 2014.09.01 22:43:49
Ingars

Zini, mani , tiešām nevajag mācīt Tavā stilā. Es Tev, Ingar, trāpīju pravietiski pa pieri . Tā nav mana lielība , bet Jēzus Kristus, viss gods viņam. - Proti, Straupes draudze Āraišos manas sievas un manā vadībā noturēja nometni jauniešiem, kā Tu nievājoši saki - organizētos....Dažas nedēļas pēc nometnes man pienāca klāt kādi vecāki no Āraišu draudzes un pateicās par Dieva darbu tajā nometnē (bija arī āraišu draudzes jaunieši uzaicināti) , ka viņu bērns , atgriezies no nometnes teica tā mammai - mammu, man bija šaubas, ka Dievs ir, tagad, es zinu, ka Viņš tiešām ir....Tāpēc arī es Tevi aicinu dalīties Dieva darbos, ko Viņš veic caur mūsu kaplošanu, citādi tava tukšā d.....a ir pavedināšana uz = neticiet baznīcām, ejiet viņām ar līkumu, tur ir tikai zvēra ragi..... Uzraksti , Ingar, kā Tevi sauc, kādā draudzē esi, kur uttt....Ja esi godīgs kristietis
Ingars
# Iesūtīts: 2014.09.01 23:52:29
aivars.lapsans [78.28.194.103]

Es negribu noniecināt Dieva darbu caur tevi, bet tieši otrādi - iedrošināt tevi vēl vairāk paklausīt Dievam un paļauties uz Viņu, nevis uz organizēšanu, programmām, metodēm utt. Ja tev patiesi centrā ir Kristus, tad tev nav vajadzības, lai tu tiktu ievērots un novērtēts. Ja tu patiesi uzticies Dieva vadībai un Draudze priekš tevis ir Ģimene, Kristus Miesa, nevis organizācija, tad arī visi organizācijas atribūti (plāni, grafiki, programmas, "nometnes", "kalpošanas" kļūst nevajadzīgi un pat kaitīgi. Vai tad vajadzīgs tas "uh un ah", tā pompozitāte "mēs tagad organizēsim pasākumu tādu, pasākumu šitādu", ja tu vēlies Kristu pagodināt kalpojot tuvākajam mīlestībā? Vai tad nevar vienkārši ikdienas ritumā un pēc tam izejot no tā, kas ikdienas katru dienu JAU notiek, sapulcēs baudīt pāri plūstošo Kristus neizdibināmo bagātību? Pati vajadzība kaut ko speciālu organizēt vispārīgi jau pati par sevi norāda uz reālas Kristus iemiesotas dzīves trūkumu ikdienā. Tiem, kas ir patiesi aizņemti kalpojot Viņam, nav laika nekādas vēl speciālas "kristīgās nometnes" organizēt, jo Dievs ikdienas piegādā tik daudz iespēju kalpot un rūpēties...ak, bet tur jau nav nekā, ko pēc tam pierakstīt saviem nopelniem, ka "es, lūk noorganizēju to un to", bet ikdienas smags darbs, kur dažādu cilvēku ieguldījums savijas kopā tā, ka nav iespējams pat noteikt, kur mans, tavs vai kāda cita ieguldījums sākas vai beidzas.
aivars.lapsans [78.28.194.103]
# Iesūtīts: 2014.09.03 01:26:20
Ingars
Man liekas, ka Tu no vieniem sūdiem esi iekritis otros sūdos. Man ļoti žēl, ka Tu manu kristieša liecību , kas ir Jaunās derības apustuliskās derības pamats, piemēram Apustuļu darbi. To visu Tu, sūdabrāl, nosauc par pompozitāti. Varu secināt, ka Tu esi kriminālā sektā. ja Tu būtu godīgs kristietis, tad nosauktu savu vārdu un uzvārdu, kādā draudzē sastāvi , kādā vietā. Līdz tam Tavas pamācības man ir kā sātana meli - sēdi , klausies, neliecini....


Aivars
# Labojis Aivars: 2014.09.07 18:37:49
http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/164424/dalailama-putins-ir-parlieku-egocentrisks-un-grib-atjaunot-berlines-muri
http://www.tvnet.lv/zinas/arvalstis/525529-kijevas_patriarhs_putins_nokluvis_satana.. _vara
Interesanti, ka no kristīgiem līderiem Latvijā šai sakarā nekas nav dzirdēts. Cik atceros, tad pēdējais izgājiens laikam bija, kad katoļu ercveiskups Zbigņevs pie Vešņakova melnos ikrus šņakāja un plaukšķināja baltam balodim kā `miera dūjai`, kamēr nacistiskā krievija jau slepkavoja Ukrainas kristiešus.
Lai gan, Aglonā laikam tomēr viens sprediķotājs bija izmantojis izdevību kaut ko pateikt arī krievijas informatīvajā telpā dzīvojošajiem Latvijas iedzīvotājiem.
rainars
# Iesūtīts: 2014.09.09 14:04:16
brāļi kristus universā miesā, ja nu sevus par tādiem uzkatat....
vai nebūtu jau laiks pienācis sākt pildīt Vārdu dēļ "ilguma" un līdz ar to uzrādīt ticību no darbiem, ticot tam Dievam kurš taisno grēciniekus, otru uzskatīt augstāku par sevi, ticēt ka katram ir dota gara izpausme lai nestu Svētības, pieņemt otru kā pasi esam pieņemti, nesot gara augļus kuru skaitā ir pazemība, kā arī atceroties ka ties;at jāatstāj Dievam, tiesa bez žēlastības ir tam kas neparāda žēlastību, ka taisnība bez žēlastības, nepelnītās labvēlības ir brāļu apsūdzētāja darbs...., ka Dieva gudrība no augšienes ir lēnprātīga un mierīga......, un t.t.
bauslības piepildījums esot mīlestība ne pēc burta bet garā pēc būtības....
skatījums [46.109.251.77]
# Iesūtīts: 2014.10.14 08:06:17
http://www.delfi.lv/news/world/other/vatikans-atzist-viendzimuma-partnerattiecibu-legalizaciju.d?id=45092748
skatījums [46.109.251.77]
# Iesūtīts: 2014.10.14 08:08:46
Te mazliet paplašinātāk..

http://apollo.tvnet.lv/zinas/vatikans-paver-durvis-viendzimuma-partnerattiecibu-legalizacijai/668978
Aivars
# Iesūtīts: 2014.10.20 22:42:49
В Омске 15—16 октября состоялась международная конференция «Восстановление института семьи через партнерство Церкви и государства».....

Самым ярким участников конференции стал епископ Августин, который критиковал мировых лидеров за разводы (в том числе Сильвио Берлускони и Николя Саркози), но оправдывал аналогичный поступок Владимира Путина.

https://meduza.io/news/2014/10/20/vlast-i-tserkov-za-semyu
Aivars
# Iesūtīts: 2014.10.20 22:56:48
Когда образовалась КПСС, в ее основании лежали шесть (какие именно, не уточнялось. — РП) заповедей Моисея, — проинформировал отец Августин. — Сталин ассоциировал себя с Моисеем, он формировал народ! Большевики уничтожили 39 миллионов человек из элиты. Сталин из оставшегося люмпена сделал 15 республик, оборонку, лучшее образование в мире. Он хотел провести восьмой Вселенский собор. Но наведение мостов с православной церковью он не успел осуществить — его отравили.

— Мы люди из советского времени, нам что сказала партия, то мы и делали. Но партия и несла ответственность, давала денег. Мы сформированы для работы на государство, — с ностальгией вспоминал епископ о былом. — Мы сегодня проводим мероприятия, а в СССР была системная работа. День и ночь. Было две статьи расходов — оборонка и идеология. Кино работало на это, литература работала. Без государства мы не сможем ничего сделать.

— У России сегодня нет друзей, кроме церкви, армии и флота, — подвел итог собрания епископ.

http://rusplt.ru/society/syuda-mnogo-lyudey-bolnyih-priehalo-segodnya-13691.html?part=2

Aivars
# Iesūtīts: 2015.02.20 13:38:02
Šķiet, ka varēsim drīz apsveikt pareizticīgos ar jaunu Latvijas aizbildni viņu svēto panteonā.

Kristieša etalons Latvijā izrādās ir neviens cits kā...

http://apollo.tvnet.lv/zinas/patriarhs-kirils-maskava-apbalvos-usakovu/683101
Raimonds
# Iesūtīts: 2015.02.24 16:48:29
Lūk, ko par Latviju un latviešiem domā un piedevām krieviem iesaka darīt svētais tēvs no Maskavas prot. Dmitrijs Smirnovs. Viens no Maskavas patriarha Kirila cilvēkiem. Runas-vīrs, blogeris. Tā viņi mūs šeit redz un novērtē .
rainars
# Iesūtīts: 2015.02.24 18:30:09
brāļi ! protams nepatīkami to visu dzirdēt......, bet domajams mēs tak esam vienoti cerībā uz Pestītāju un neticēt viņam tak ir grēks...... Aicinu pievērsties cerībai ko dod Atklāsmes grāmatas 17. nodaļa, ......9 Šeit vajag gudrības, lai saprastu: septiņas galvas ir septiņi kalni, uz kuriem sēd sieva; ........15 Tad viņš man saka: "Ūdeņi, ko tu redzēji, pie kuriem sēd netikle, ir tautas un ļaužu pulki, ciltis un valodas.
16 Un desmit ragi, ko tu redzēji, un zvērs - tie ienīdīs netikli, to atstās postam un izģērbs kailu, ēdīs viņas miesas un viņu pašu sadedzinās ar uguni.
17 Jo Dievs ir devis viņu sirdīs darīt Viņa gribu, darīt vienu nodomu un nodot savu valstību zvēram, kamēr piepildīsies Dieva vārdi.
18 Un sieva, ko tu redzēji, ir lielā pilsēta, kam pieder valdība pār visas zemes ķēniņiem." kam ausis tas lai dzird
Aivars
# Iesūtīts: 2015.02.24 20:39:40
Raimonds
Nu riktīgs elles prauls, kas lieliski pierāda, ka krievu pareizticība nav kristietība, bet vardarbīgs totalitārs kults, kas liekams vienā rindā ar visādiem aušiņrijo un džimdžonsu pīpļu tempļiem
rainars
# Iesūtīts: 2015.02.25 09:40:15
tagad ta prātīgi ieklausamies ko Taisnība saka par atmerošanu....?....
Domājams ka ja mēs paliekam neuzticīgi Dievs nevar palikt ne-Taisnīgs
saprotiet pareizi šo brīdinājumu...... būsim prātīgi paskatoties vēsturē kas notika ar vācu tautu..... no kurienes nāk Luters Mārtiņs aizmirsīsim šos kūltus un skatīsimies visi, centīsimies skatīties uz to ko mūsu labā izdarījis Jēzus Kristus.
Pienesīsim viņam patieso kūltu, ne starpniekiem... Viņs tak runāja kā tāds kurš neievēro cilvēka vaigu, stāvokli sabiedrībā........
ἰχθύς
# Iesūtīts: 2015.02.25 12:17:04
Jā, tas Дмитрий Смирнов tiešām dedzina. Interesanti būtu, cik populāri viņa uzskati ir. Jo sarunāt visādas glupības un ielikt tās youtubē, tur jau daudz sekotāju nevajag.
<< 1 ... 36 . 37 . 38 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 99 , pavisam kopa bijuši: 36456