atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Eiropas islamizācija: aukstais karš vai likumsakarība?
Mareks
Iesūtīts: 2011.12.28 01:41:29
http://www.sedmitza.ru/news/2684350.html
1. Vai vēsturiskā DE atmiņa nav paralizējusi skaidro prātu un bailes no nacisma padarījušas aklu Evaņģēliskas valsts spriestspēju nacionālās identitātes kontekstā?
2. Kādas robežas savilksim? Breivika tēzēs vai pielaizītās tolerances muldēšanā?
3. Izskatās, ka luterisma (Evaņģēliskās kristietības veidolā) centrs kritīs. Nostiprināsies RKB misijas apziņa - vienīgie patiesie Kristīgās identitātes kopēji. Vai nē?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 .
AutorsZiņas teksts
garām ejot [217.96.70.146]
# Iesūtīts: 2011.12.29 17:36:33
Jošs Mulders
A neko... buut Araabam nenoziimee buut Musulmanim. Shkjiet vieniigi tev tas rada probleemas nezkamdeelj.

problēmas nesagādā. es tev tikai parādīju, ka ir pretruna - būt arābu kultūras adeptam un nebūt musulmanim ir pretrunā ar to, ka islams ir arābu kultūras sastāvdaļa.
Te var liejerēt par īstu skotu... ups - īstu arābu un neīstu arābu... taču fakts paliek fakts - ja cilvēks var savā personībā apvienot šo pretrunu - viņš var būt arābs un nebūt muslīms. Ja cilvēciņš tieksies uz harmoniskas personības statusu - nevarēs nebūt muslīms.

Aiz ko arī pašā sākumā es ieteicu eiropas arābiem mācīt islāmu, bet ne to ko pasniedz viņu pašu zemē - izkastrētu un multinacionālu. Pavājinātu islama versiju, kas palīdzēs tiem arābiem būt arī nemuslīmiem, ja būs tāda iespēja.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.12.29 17:51:12
problēmas nesagādā. es tev tikai parādīju, ka ir pretruna - būt arābu kultūras adeptam un nebūt musulmanim ir pretrunā ar to, ka islams ir arābu kultūras sastāvdaļa.

Nee... Buut ateistam Latvijaa nenoziimee nebuut Latvietim lai arii Kristietiiba ir Latvijas kultuuras sastaavdalja.

Tu aciimredzot vienkaarshi nezini Araabu kultuuru un leijeree pats tuftu. Kaa jau teicu... Siirijas Bazniica, Koptu bazniicas pastaaveeja veel pirms Islaams pa zemi staigaaja... un vinji nebuut nav mazaaki Araabi kaa tie Araabi kas ir Musulmanji!
Aivars
# Iesūtīts: 2011.12.29 17:54:04
šķiet no šīs diskusijas jēgas vairs nav
tik vien ir kā klasiskais bezdievju - kristiešu kašķītis
Bet tad labāk makšķernieku portālos vizuļiem mērīties
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 28 , pavisam kopa bijuši: 33526