atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Eiropas islamizācija: aukstais karš vai likumsakarība?
Mareks
Iesūtīts: 2011.12.28 01:41:29
http://www.sedmitza.ru/news/2684350.html
1. Vai vēsturiskā DE atmiņa nav paralizējusi skaidro prātu un bailes no nacisma padarījušas aklu Evaņģēliskas valsts spriestspēju nacionālās identitātes kontekstā?
2. Kādas robežas savilksim? Breivika tēzēs vai pielaizītās tolerances muldēšanā?
3. Izskatās, ka luterisma (Evaņģēliskās kristietības veidolā) centrs kritīs. Nostiprināsies RKB misijas apziņa - vienīgie patiesie Kristīgās identitātes kopēji. Vai nē?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
AutorsZiņas teksts
garām ejot [217.96.70.146]
# Iesūtīts: 2011.12.29 12:24:48
Jošs Mulders
Skat koraanu!

Un? ko tieši man tur skatīt?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.12.29 12:25:38
Un? ko tieši man tur skatīt?

Visu... saac ar pirmo lapu un beidz ar peedeejo, shamaa apjoms nav nemaz tik liels...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.12.29 12:26:13
izejot no augstāk redzamā - arābu kristietis tad sanāk kā tāds oximorons, nevis arābs.

Un pastaastiishi tieshi kaa tas taa sanaak?
garām ejot [217.96.70.146]
# Iesūtīts: 2011.12.29 12:33:02
Jošs Mulders
Un pastaastiishi tieshi kaa tas taa sanaak?

skaties, rādu uz pirxtiem:

Kultuura = Religjija (islams), Maaxla, Zinaatne = arābu kultūra => arābs

Kultuura = Religjija (kristietība), Maaxla, Zinaatne ≠ arābu kultūra ≠>arābs
---------------
Protams, ja tu esi kļūdījies un reliģijai nav nekāda sakara ar kultūru, tad jā - arābs var būt dajebkas - induss, budists, ateists, dievturis vai kristietis. tad ir pofig.
garām ejot [217.96.70.146]
# Iesūtīts: 2011.12.29 12:35:18
Jošs Mulders
Visu... saac ar pirmo lapu un beidz ar peedeejo, shamaa apjoms nav nemaz tik liels. ..

tb - tev nav nekādu konkrētu iebildumu premisām, tev ir iebildumi tjipa - vispār nepatīk un tapēc vispār ir nepareizi?
Pater Henricus
# Iesūtīts: 2011.12.29 12:37:13
Mārtiņš No tā sanāk, ka Dievs (Kristus Dievs!) aktīvi vada šos te salašņas . Kāpēc aktīvi vada? Pieļauj.

Lūdzu Vārdu Vai spēsi nosaukt vārdā kādu „Eiropas salašņu”, kas būtu kļuvis par Krusta Karu varoni?
Nespēšu vis, tie paliks kā bezvārda varoņi.
Es personīgi uzskatu ka krusta kari ir varonīga, lai arī traģiska lapaspuse kristīgās pasaules vēsturē.
Pater Henricus
# Labojis Pater Henricus : 2011.12.29 12:45:11
neielog. [213.102.150.249] ja šobrīd ar islamu sāktu cīnīties nevis sekulāristi, bet kristieši, izmantojot tavu retoriku - sāktos traģiskas konsekvences.
Ja kristieši kopumā pārvarētu savu kautrīgumu un sāktu masveida evaņģelizāciju Rietumu musulmaņu vidū, var jau būt, ka būtu arī traģiskas konsekvences, bet būtu daudz labu lietu.
Ir dzirdēts, ka daudzi to dara, lai arī par to maz runā.
Bet - daudzi Rietumu t.s. kristieši ir pieņēmuši tēi, par kuru nesen izcēlās diskusija J.Rubeņa publikācijas sakarā, proti, ka visas reliģijas vedot pie viena Dieva.
Tā kā šādi t.s. "kristieši" drīzāk cīnīsies par musulmaņu tiesībām pasludināt rietumniekiem Allahu.

Un man nav iebildumu pret vajātu Austrumu kristiešu emigrantu viesmīlīgu uzņemšanu LR,
bet jebkādu kvotu muslimu "bēgļu" uzņemšanai atkal un atkal ir jāpasaka skaidrs nē.
Esmu ar pozitīvi diskriminējošiem uzskatiem, domāju savas domas un ar to lepojos.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.12.29 12:55:04
masik, aha skaidrs...

Raadu uz pirxtiem kur tu sabrauci auzaas... citeejam:

Mulders teica

Kultuura = Religjija, Maaksla Zinaatne

Salidizinaam ar masiku:

Kultuura = Religjija (islams), Maaxla, Zinaatne = arābu kultūra => arābs

Pameegjini atrast paaris atshkjiriibas!



Piemeeram Latvieshu Kultuuru tajaa sadaljaa kur ir "Religjija" veido vismaz 2i aspekti - krisitiigaa religjija (kas savukaart dalaas luteriskajos rietumos un katoliciskajos/pareizticiigajos austrumos) un pagaaniskaa seno tautu religjijas, kas bij shajaa teritorijaa...

Tas masik TU manaa textaa ielasiiji SAVU interpretaaciju un tad to piedeeveeji man! Shoreiz tu kljuudiijies...

Araabs nepaarstaaj buut araabs tikai taapeec, ka vinjsh ir kristietis... ibo religjija NEDEFINEE kultuuru, bet ir tikai taas dalja... un Araabu Kultuura NAV TIKAI un VIENIIGI Islaams, laigan ir ljoti liela dalja no islaama...

Taakaa... tu uzbuuveeji aplamas premisas, uz taam izdariiji aplamus kljuudainus secinaajumus un to visu piedeeveeji man...

Taapeec uzaicinu tevi iepaziities ar logjiku, un buut uzmaniigam kad lasi citu textus, necenshoties tur ielasiit savas interpretaacijas, bet ja ir neskaidriibas tad taas noskaidrot pie texta autora, nevis automaataa ielasiit kaut ko savu.

Sausais atlikums, ja nesaprati - Araabs nepaarstaaj buut araabs, paarstaajot buut Musulmanis... vinjam buutu jaatskaaas arii no visas Araabu maaxlas un zinaatnes un jaamodificee personiigaa uzvediiba, preferences un domaashana, lai vareetu teikt, ka viens ex-araabs ir paartapis par kaut ko citu no kultuuras viedoklja... ar vienu pashu religjijas mainju veel nekas nebuus liidzeets... laigan tas var buut pirmais solis... ibo araabu kristietim buus daudz vieglaak integreeties rietumu kultuuraa nekaa arabam musulmanim.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.12.29 12:55:58
tb - tev nav nekādu konkrētu iebildumu premisām, tev ir iebildumi tjipa - vispār nepatīk un tapēc vispār ir nepareizi?

Man ljoti konkreeti nepatiik Islaama maaciiba, kaa taa izklaastiita koraanaa un taa interpetaacijas.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.12.29 13:00:29
masik, tieshi otraadi... Islaams maaca, ka iists Musulmanis var buut tikai tas, kas ir Araabs... un Koraans tikai araabu valodaa ir iistais Dieva Vaards...
garām ejot [217.96.70.146]
# Iesūtīts: 2011.12.29 13:11:12
Jošs Mulders
es tev rādīju, ka (izejot no tava apgalvojuma) - konkrēta reliģija -> konkrēta kultūra. Cita reliģija-> cita kultūra.

Tu pats, lai pamatotu savu jauno apgalvojumu (kristīgs arābs), kas nonāk pretrunā ar tavu iepriekšējo apgalvojumu, tagad daļēji atsakies no sava pirmā apgalvojuma un mēģini uzmargot kaut kādu izņēmumu no tava paša ieprieķšējiem apgalvojumiem un premisām.

Paskaties pats, kas TEV ir sanācis:
Araabs nepaarstaaj buut araabs tikai taapeec, ka vinjsh ir kristietis... ibo religjija NEDEFINEE kultuuru , bet ir tikai taas dalja...

garām ejot [217.96.70.146]
# Iesūtīts: 2011.12.29 13:11:37
tu tiešām TAGAD apgalvo, ka rietumeiropas kultūru nedefinēja kristietība? Tb - kristietība ir rietumeiropas sastāvdaļa, bet tās kultūra ir pati par sevi un nav nekādi no kristietības definēta???? Nu, tur - māksla, arhitektūra, zinātne... tas viss ir pats par sevi, un reliģija - pati par sevi?
IMHO pirms pāris gadiem tu putas šķiedi pierādot pretējo.

Laiks pagājis un kaut kas ir mainījies?
Pater Henricus
# Iesūtīts: 2011.12.29 13:18:45
garām ejot [217.96.70.146]
Rietumeiropas kultūra nav viendabīga masa.
Skaidrs, ka vēsturiskā R.E. kultūra ir kristietības definēta, -
bet daļai tagadējās ir raksturīgi tādi murgi, kurus ar kristietību grūti saistīt. Atejisti producē atejkultūru.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.12.29 13:27:23
Šķiet, arī šī diskusija ir sasniegusi punktu, kad viss ir pārvērsts prastā kašķī, un runāt vairs nav iespējams, ko?
Varbūt jāklapē ciet?
Aivars
# Iesūtīts: 2011.12.29 13:42:58
zizuu [78.84.198.33]
Šī diskusija gan laikam nav par Taivānu
παλαιό ανόητος
# Labojis παλαιό ανόητος: 2011.12.29 14:14:10
Vispäarigi bütu pareizi, pirms lieki satraukties, noskaidrot, vai tiesäm notiek Europas islamizäcija. Kas laikam tieshäm ir, ir tas, ka imigräcijas delj daudzi jaunie Eiropas pilsonji ir islamticigi. Ari vinju berni laikam ir tädi. Bet vai tur ir iemesls uztraukties? Nu, mainisies ekonomiskie apstäklji, imigrantu vairs nebus tik daudz vai säksies imigräcija pretejä virzienä- uz islama valstim.
garām ejot [217.96.70.146]
# Iesūtīts: 2011.12.29 14:33:46
Pater Henricus
Atejisti producē atejkultūru.
ļoti dziļa doma! Un kas būtu šie atejisti, konkrētā diskusijas tēmas kontextā?

Skaidrs, ka vēsturiskā R.E. kultūra ir kristietības definēta, -
bet daļai tagadējās ir raksturīgi tādi murgi, kurus ar kristietību grūti saistīt.

tam gan var piekrist. Gan jāsaka ka tas ir ļoti labi. Tb - ne viss, ko var saistīt ar kristietību -būtu labs un nevainojams. Nu, piemēram raganu prāvas un ķeceru tupināšana uz mietiem. Un ir ļoti labi, ka Breivikam nevis piešķīra goda krustneša titulu, bet gan diagnozi.... sauc to par murgiem vai kā savādāk, bet tas ir ļoti pozitīvi.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.12.29 14:40:34
un kā parasti - adhomiķu vaimanas `adhominem, adhominem` pašiem nekaunīgi zākājot oponentus un pierakstot svešus grēkus
Labāk būtu ēduši!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.12.29 14:45:18
es tev rādīju, ka (izejot no tava apgalvojuma) - konkrēta reliģija -> konkrēta kultūra. Cita reliģija-> cita kultūra.

Nee tu raadiiji, ka no mana apgalvojuma nezkamdeelj izriet, ka Araabs nevar buut kaut kas cits kaa Musulmanis... tas ir garaam. Un pat no mana apgalvojuma tas ko tu saki neizriet.

Tu pats, lai pamatotu savu jauno apgalvojumu (kristīgs arābs), kas nonāk pretrunā ar tavu iepriekšējo apgalvojumu, tagad daļēji atsakies no sava pirmā apgalvojuma un mēģini uzmargot kaut kādu izņēmumu no tava paša ieprieķšējiem apgalvojumiem un premisām.


Luuk klasika. nekass taads no mana pirmaa apgalvojuma neizrieteeja, taapeec man nevajadzeeja nekaadas atmazkas. Tu pats kaut ko ielasiiji manaa pirmajaa apgalvojumaa uzkonstrueeji sev pats pretrunu un piedeeveeji to man.

Pats peec tam kad es paluudzu paraadiit, kaa no mana pirmaa apgalvojuma izriet ka kristiigs araabs nav araabs... tu pats izvedumaa saliki iekavas ar islaamu un hvz ko piedeeveejot islaamam un araabam bijekciju... un tad man brauc augumaa!

Araabs nepaarstaaj buut araabs tikai taapeec, ka vinjsh ir kristietis... ibo religjija NEDEFINEE kultuuru , bet ir tikai taas dalja...


Jaa un tas ir apsoluutaa saskanjaa ar pirmo manu apgalvojumu...

garām ejot [217.96.70.146]
# Iesūtīts: 2011.12.29 14:46:20
Aivars
?????
Tev kāds ir svešus grēkus pieraktījis? Nē? Kuram tad? Kurš tad te, tavuprāt, tiek nekaunīgi nozākāts?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 92 , pavisam kopa bijuši: 1898