atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas visiem Foruma lietotajiem Kāpēc vīrieši neiet baznīcā?
Agucis
Iesūtīts: 2011.12.05 17:47:39
Labs vakars visiem!

Esmu LU Teoloģijas fakultātes studente un vēlējos jums lūgt, lai padalaties ar savu viedokli. Darbu rakstu par tēmu: dzimuma disbalancs baznīcā. Kādas ir Jūsu pārdomas, emocijas, pieredze par šo tēmu. Kādi ir cēloņi, kas ietekmē to, ka vīrieši baznīcā ir sastopami daudz mazāk nekā sievietes?

Paldies Jums jau iepriekš, būšu pateicīgas par jebkuru viedokli.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
biča
# Iesūtīts: 2011.12.12 21:20:37
Aivars
Nu visas taas runas par aviim un jeeriem - kas gan tas buutu cits kaa aitas???
Aivars
# Iesūtīts: 2011.12.12 21:22:22
biča
paga, paga, beidz vāvuļot par jēriem! pasaki, kad Tevi personīgi kāds vispār ievēroja draudzē un nodēvēja par aitu?
biča
# Labojis biča: 2011.12.12 21:25:12
Aivars
Kur es rakstiiju, ka personiigi? Visus vienlaikus un no kanceles ik pa laikam kaads sauc par aviim! Pat Biibelee draudze par aviim deeveeta... Ja avs nav aita, kas gan tad tas ir?

Tu jau saac atgaadinaat harikus, kas ar paarlaimiigu sejas izteiksmi juusmo, ka "mazgaati Jeera asiniis", nepadomaajot, peec kaadas diivainas izdariibas tas no malas izklausaas
Aivars
# Iesūtīts: 2011.12.12 21:28:13
biča
paga, paga... tas ko Jānis aizrāda arī Agucītim, attiecas arī uz Tevi. Ja reiz Tu apgalvo, ka sievietes panes, kā viņas lamā par aitām, nu tad vai nu runā par sevi personīgi un konkrēti, vai arī kaut kādus savus personīgus kompleksus neietērp izdomātos stāstos
biča
# Iesūtīts: 2011.12.12 21:34:01
Aivars
Nu, man vienmeer kritis uz nerva, ka draudzi ar taadiem stulbiem dziivniekiem kaa aitas saliidzina.

Piemeeram, Jaanja 10:26 Bet jūs neticat, jo nepiederat pie Manām avīm.
27 Manas avis dzird Manu balsi, Es tās pazīstu, un viņas Man seko.
28 Un Es tām dodu mūžīgo dzīvību, un viņas nemūžam neies bojā, un neviens tās neizraus no Manas rokas.
29 Mans Tēvs, kas Man tās devis, ir lielāks par visiem, un neviens neko nevar izraut no Tēva rokas.
30 Es un Tēvs, mēs esam viens."
21:14 Šī bija trešā reize, kad Jēzus parādījās Saviem mācekļiem pēc Savas augšāmcelšanās no miroņiem.
15 Kad viņi azaidu bija turējuši, Jēzus saka Sīmanim Pēterim: "Sīmani, Jāņa dēls, vai tu Mani mīli vairāk nekā šie?" Tas Viņam saka: "Tiešām, Kungs, Tu zini, ka es Tevi mīlu!" Viņš saka tam: "Gani Manus jērus!"
16 Vēl otru reizi Viņš tam saka: "Sīmani, Jāņa dēls, vai tu Mani mīli?" Tas Viņam saka: "Tiešām, Kungs, Tu zini, ka es Tevi mīlu!" Viņš saka tam: "Gani Manas avis!"
17 Trešo reizi Viņš tam saka: "Sīmani, Jāņa dēls, vai tu Mani mīli?" Pēteris noskuma, ka Viņš trešo reizi viņam sacīja: vai tu Mani mīli? - un sacīja Viņam: "Kungs, Tu zini visas lietas, Tu zini, ka es Tevi mīlu." Jēzus saka: "Gani Manas avis!

Vai Tu apgalvo, ka tas, kas rakstiits Biibelee, nav runaats uz katru personiigi? Ja taa, tad atvainojos, neviens mani bazniicaa ne par avim, ne par jeeru nav nosaucis.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2011.12.12 21:38:08
Agucis
Vēlējos Jums visiem lūgt, lai LŪDZU aizpildāt manu izveidoto anketu, tas neprasīs ilgu laiku. --->

www.visidati.lv/aptauja/593311624/


Grūti palīdzēt. Atbildes ir dikti presdisponētas, jautājumi arī tendenciozi, kas neatklāj aptaujas uzstādījumu.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2011.12.12 21:39:00
biča
Tiešām aita
Aivars
# Iesūtīts: 2011.12.12 21:43:08
biča
mjā..
Mārtiņš visu laikam jau pateica
biča
# Iesūtīts: 2011.12.12 21:45:28
Aivars
Nu redz, taatad tikko vismaz viens maaciitaajs mani nosauca par aitu personiigi!
Aivars
# Iesūtīts: 2011.12.12 21:49:44
biča
Kaut nu no šīs aitas reiz tiešām sanāktu viens Dieva bērns!
Jānis Kalniņš
# Iesūtīts: 2011.12.12 21:49:46
Agucis

Es arī sāku aizpildīt un pārtraucu - jautājumi un atbildes tā formulēti, ka skaidri redamz, kādai jābūt pareizajai atbildei.
Jānis Kalniņš
# Iesūtīts: 2011.12.12 21:50:04
biča
pati uzprasījies!
biča
# Iesūtīts: 2011.12.12 21:52:41
Aivars
Nesanaaks - vairs negribu buut aita!
biča
# Iesūtīts: 2011.12.12 21:54:58
Jānis Kalniņš
Taatad Tu nekad draudzi ar avju ganaampulku nesaliidzini? Lai taa buutu...
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2011.12.12 21:55:06
svētais
>Kāpēc vīrieši neiet baznīcā?

Jo to, ko sludina un māca baznīcā pamatā neattiecina uz vīriešiem. Tā ir viena liela problēma. Jo ir jāmāca atsevišķi vīrieša loma, atbildības, pienākumi. Citādi viss saplūst vienā unisex un tas nav labi, un vīrieši neatrod savu no kanceles uz viņiem runāto.


Raksti liecina, ka Jēzus runājot uz tautu, runāja uz visiem.
Vēršoties pie cilvēkiem individuāli, Jēzus pie katra vērsās personīgi.
Līdzīgi notiek arī LELB draudzēs. Mācība mums ir vienota, bet interešu grupas un kalpošana - katram savs.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.12.12 21:59:41
biča
ko ta uzvedies kā tāda? Lai gan.. manuprāt, aitas ir atjautīgākas tomēr.
bet ja nopietni, tu lieliski demonstrē, kā pati runā sev pretī šai īstenībā melīgajā pretnostatījumā par Dievam padevīgajām sievietēm un augstprātīgajiem vīriešiem
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.12.12 22:00:58
Agucis, tu aptauju esi izveidojusi nepareizi... pat teoreetiski nepieljaujot, ka atbildes vareetu neatbilst tavam aprioraajam uzstaadiijumam.

Agucis, beidz sho peetiijumu pirms esi izkjeeziijusi savu laiku un sevi par ne visai profesionaalu peetiitaaju izlikusi, jo pat ar neapbrujotu aci redzams, ka tu nevis peetii KAA IR, bet jau apriori esi pienjeemusi TAA IR un tad meegjini pievilkt peetiijumu aprioram pienjeemuma... zinaatnee par to aadu paar aciim velk.
biča
# Iesūtīts: 2011.12.12 22:04:45
Aivars
Vispaar jau Tu smieklinju galaa nepamaniiji Tika apspeeleets, ka, ja bazniicaa ir vairaak sievieshu, tad aciimredzot sievietes vieglaak sho apziimeejumu panes :P
Aivars
# Iesūtīts: 2011.12.12 22:10:54
biča
tu laikam nepamanīji, ka Tevi pašu pavilku uz zoba par tukšu vāvuļošanu, ko?
Aivars
# Iesūtīts: 2011.12.12 22:12:23
vispār šīs diskusijas sakarā nupat ienācās viens citāts
One pastor describes a Christmas pageant at his church in which a teenage girl from his youth group was playing Mary: “She was holding baby Jesus with all the affection she would hold a chemistry book, treated Joseph with disdain and was chewing gum. Her parents were horrified, but I think she got it exactly right. Mary is not a perfect saint. She is perfectly human. Unless we can see ourselves in Mary, we miss a major part of Christmas.”
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 188 , pavisam kopa bijuši: 14791