atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Vai Kristu var uzskatiit arii par Politisku darboni.
Jošs Mulders
Iesūtīts: 2011.09.05 11:22:24
Kristus gan atteicaas par laiciigu priekshnieku uztaisiities, tachu vinja un kristieshu ietekme uz lokaalo politiku tomeer bij.

Vai uz Kristu var skatiities kaa uz sava laika politikji?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
svētais
# Iesūtīts: 2011.09.13 12:03:49
Aivars
gudra doma. es gan nesapratu uz ko tu to attiecini.
Pater Henricus
# Labojis Pater Henricus : 2011.09.13 12:08:16
Es citreiz domāju, kāpēc politiķiem bezdievjiem ir n-tie sponsori kā Soross etc., bet mums labi ja brālis R.I.P. Švāns.
Mārtiņš
# Labojis Mārtiņš: 2011.09.13 12:08:52
Pater Henricus
Erots daudz vairāk cilvēkus pavedina uz netiklību nekā geju izrādes.
Atceroties kāda bija kursabiedru nostāja par (pareizāk pret) homoseks. laikā, kad studējām (90to gadu sākums) un tagad, tad šodien pret to pielaidīgākie ir tieši Erota tipa pasākumu atbalstītāji un apmeklētāji. Savukārt, cik zinu, geju parādes neviens no paziņām neiet skatīties, kur nu vēl piedalīties.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.09.13 12:09:03
svētais
Es to attiecinu uz to, ka arī šobrīd Baznīcai daudz vērtīgāk būtu brīdināt no elku radīšanas (un arī pašai no tā uzmanīties), kas degradē cilvēkus kā savā personīgajā dzīvē tā sabiedrību kopumā
skolnieks.
# Iesūtīts: 2011.09.13 12:09:41
Mārtiņš Vai uzskati, ka vēlētāju novēršana no ZRP, ņemot vērā šo pašu vēlētāju tālāko rīcību (jeb izvēli no pārējiem sarakstiem mīnus ZRP), ir saskaņā ar Dieva gribu?

Ja gribi raganu medības tad par ZRP bet ja vēlies stabilu un ilgspējīgu valsti redzēt tad ir nedaudz tomēr jāpadomā ar savu galvu.
svētais
# Iesūtīts: 2011.09.13 12:10:51
Aivars
nu ja par to mūs arī draudzē brīdināja...
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2011.09.13 12:10:51
skolnieks.
Nu es jau tikai par to, lai domātu ar galvu, pie tam - SAVU galvu.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.09.13 12:11:45
skolnieks.
Tā gan vairāk ir otras diskusijas - par vēlēšanām tēma. Vai tajā tu neizklāstītu savus argumentus, kādēļ uzstājies ar tik dīvainu kategorisku paziņojumu?
Aivars
# Iesūtīts: 2011.09.13 12:13:02
svētais
Par to, par ko katrs balsos būtu labāk runāt otrā tēmā
Te par Baznīcas uzdevumu
Pater Henricus
# Labojis Pater Henricus : 2011.09.13 12:13:23
Mārtiņš, Erots daudz vairāk cilvēkus pavedina uz netiklību
ļoti iespējams, jo tās gaeju parādes izraisa ne jau netiklību bet riebumu.
Lūdz, lai Dievs tev atklāj Evaņģēliju! Tev- bauslības un Evaņgēlija dialektiku!
Raimonds
# Iesūtīts: 2011.09.13 12:13:28
Mārtiņš, manuprāt, rok dziļāk. Hs ir tikai viena no daudzajām grēcīgā cilvēka apziņas un uzvedības izpausmēm. Tas pats Augustīns, kas saukts arī kā svētais, runājot par iedzimto grēku, pamatos saskatīja divas lietas: samaitātātā seksualitāte un tieksme uz vardarbību. Tas ir spēcīgas kaislības, kas var radīt, bet var arī visu noslaucīt no zemes virsas.
To manuprāt arī Sodomas un Gomoras stāstos jāņem vērā.
Pater Henricus
# Labojis Pater Henricus : 2011.09.13 12:18:09
Raimonds , Mārtiņš, manuprāt, rok dziļāk. Hs ir tikai viena no daudzajām te Mārtiņam pilnīga taisnība, bet HS legalizēšana pat "laulības" līmenī ir eiropiešu tikumiskās paradigmas nomaiņa ar visām no tā izrietošajām sekām.
Jo HS ir pastāvējis visos laikos, bet t.s. kristīgajā pasaulē nekad kā ar valsts likumu apsargāta norma.Mani, piemēram, uztrauc kādā sabiedrībā dzīvos mani bērni un kā viņi tajā varēs pastāvēt vienīgajā pestījošajā kristīgajā ticībā.
Grēcīgā, tas tāpat skaidrs, tāda tā ir bijusi visos laikos, bet vai grēku glorificējošā.
Tāpēc man arī uzšķaudīt visādām bezdievju tiesībām un brīvībām, lai kādas tās arī būtu.
---
Un interesanti, ja valsts reiz, pasarg Dievs, pie mums legalizēs visas šīs apšaubāmās "vērtības" , ko darīs baznīca?
Raimonds
# Iesūtīts: 2011.09.13 12:29:57
Pater Henricus
Daudz varbūt nemēģinot apstrīdēt, ko saki, man šķiet, ka bieži vien problēma par šiem jautājumiem ir komunikācija. Kāpēc? Līdzīgi kā citos morāles jautājumos, nereti aizmirstas aiz visām problēmām un grēkiem, ieraudzīt cilvēku, cilvēcību. Tas nenozīmē, ka problēmu nav, ka tās netiek risinātas, bet saredzēt Dievam piederošu cilvēku, nevis vienu vienīgu mani apgrūtinošu problēmu čupiņu .
Pater Henricus
# Iesūtīts: 2011.09.13 12:33:08
Raimonds ,saskaņā ar Svētajiem Rakstiem Dievam piederošs cilvēks ir - kristietis.
Raimonds
# Iesūtīts: 2011.09.13 12:35:53
Pater Henricus
Dievs mīl grēciniekus.

Tas bija visas Jēzus neiespējamās misijas pamatā.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.09.13 12:37:59
Pater Henricus
Vai esi pārliecināts, ka pūkainajam tas HS jautājums nav ērts māņu manevrs, lai apspēlētu citā frontē? Teiksim ir taču pierasts, ka katrs grupējums pieprasa kaut kādus labumus un pretimnākšanu sev - tirgotāji, piensaimnieki, zemnieki, tranzītnieki, viesnīcnieki, dzelzceļnieki, lidostnieki, tās vai citas izglītības jomas darbinieki, mazsaimnieki, lielsaimnieki, pensionāri, invalīdi, vientuļās mātes un tēvi - bezdarbnieki utt. Protams, ka tādai `Mozaīkai` ir izdevīgi atrādīties un pievērst sponsoru uzmanību ikreiz pirms vēlēšanām atgādinot par `minoritāšu tiesībām`, tāpat kā to dara `krievvalodīgo diskriminācijas` pierādītāji, saviem sponsoriem par prieku. Jautājums - vai Baznīcai ir jānodrošina papildus publicitāte šitādiem kantoriem, un vai nav jānorāda uz kādām aktuālākām lietām politiķiem, kuru īstenībā varētu mierīgi ignorēt tādas HS aģitatoru aktivitātes, tāpat kā sen vairs nereaģē uz katru glupību no kaut kādu nacbolu puses, jo tas nav elektorāts, par ko ir būtiski cīnīties.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2011.09.13 12:43:20
Pater Henricus
Esmu viennozīmīgi pret homolaulību legalizēšanu, t.sk. visādiem starpvariantiem.
Tomēr šī jautājuma tagadējās pacelšanas kontekstā ir svarīgi apzināties, ka ne jau tikai ZRP ir pārstāvēti šī ārprāta simpatizēji, bet arī citos politiskajos spēkos.

Tas, kas mani uztrauc, ir, ka šī iemesla dēļ cilvēki nebalso par ZRP, bet nobalso par citu atbilstīgajos jautājumos tādas pat pārliecības partiju.

Var gadīties, ka ir noderīgi papētīt Saeimas balsojumus, kas tieši kā ir balsojuši vai nebalsojuši par konkrētiem likumprojektiem.
Pater Henricus
# Labojis Pater Henricus : 2011.09.13 12:45:06
Aivars, laikam jau baznīcu reālā ietekme sabiedrībā nav tik liela un gribot negribot prasās pēc kādas grēcinieku grupas, kurus nolikt pie vietas. Tai pat laikā ir labi atgādināt visādām Vienotībām un ZRP, ka baznīca nebūs apmierināta ar HS lobēšanu.
Kā jau es teicu - tas HS lobijs vai HS nosodījums tomēr ir kā lakmusa papīrītis tam, kādu morāli kurš īsti pārstāv.
Mārtiņš, pareizi Aivars saka, štrunts par tiem HS, ja tas nebūtu tik nopietni.
Jo tiklīdz HS tiek pie "laulību" legalizācijas un iespējas izglītot skolās , tad baznīca nonāk tai īpatnajā situācijā kāda bija Zviedrijā, kur mācītājs, kas nosodīja HS saskaņā ar Bībeli, saņēma cietumsodu.
Un cilvēki parasti ir tādi konformisti un gatavi norīt visu ko viņiem liek priekšā, ka lieku reizi atgādināt nav par skādi arī politiķiem, lai saprot, ka par HS var dabūt tikai baznīcas lāstus.
Mārtiņš
# Labojis Mārtiņš: 2011.09.13 12:47:04
Pater Henricus
Kā jau es teicu - tas HS lobijs vai HS nosodījums tomēr ir kā lakmusa papīrītis tam, kādu morāli kurš īsti pārstāv.

Es teiktu, ka faktiski tas var uzrādīt tikai amoralitātes pārstāvību, bet ne tās noraidījumu. Jo morāle (kā to atklāj Jēzus) nav tikai atsevišķa grēka nosodījums, bet visu grēku nosodījums.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.09.13 12:49:14
Pater Henricus
tas HS lobijs vai HS nosodījums tomēr ir kā lakmusa papīrītis tam, kādu morāli kurš īsti pārstāv
Nu... Hitlera partija jau vismaz oficiāli pret šitiem cīnījās... hm.. nez vai tas derēs kā lakmuss lai tās pārstāvēto `morāli` saprastu
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 140 , pavisam kopa bijuši: 5551