atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Jēzus Kristus aicina: Lai visi ir viens!
armilo
Iesūtīts: 2011.08.27 15:09:24
„Lai visi ir viens, itin kā Tu, Tēvs, Manī un Es Tevī, lai arī viņi ir Mūsos, lai pasaule ticētu, ka Tu Mani esi sūtījis.” (Jņ.17:21)

Paklausot mūsu Kunga un Pestītāja Jēzus Kristus pavēlei, aicinu Arhibīskapu Jāni, bīskapus, prāvestus, mācītājus un visus Latvijas evaņģēliski luteriskās Baznīcas (LELB) lajus uzsākt apvienošanās procesus ar Romas Katolisko Baznīcu.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 27 . 28 . >>
AutorsZiņas teksts
Papucs
# Iesūtīts: 2011.08.28 20:57:50
dafne
Manis dēļ nav nepieciešams...
Uldis
# Iesūtīts: 2011.08.28 20:57:55
Draugi,mani ļoti iepriecināja, pat sasmīdināja, jūsu savstarpējais cieņas apliecinājums: tas tur ir labs pāvestietis, bet, lūk tie tur ir labi luterāņi. Man būtu ļoti interesanti zināt, pie kā jūs mani pieskaitītu - vai pie neglābjami un neatgriezeniski pazudušajiem?
Uldis
# Iesūtīts: 2011.08.28 20:59:55
Papildinot iepriekš teikto, vēlos piezīmēt, ka, lasot šos komentārus, ir skaidri redzams, kurš lasa Rakstus un kurš "skrubina degunu".
Papucs
# Iesūtīts: 2011.08.28 21:00:58
Uldis
Negribētos sagraut Tavas cerības, bet neesmu pārliecināts, ka KLB darbību cīņā par taisnību kāds šajā vai nākamajā mūžībā spēs novērtēt
Uldis
# Iesūtīts: 2011.08.28 21:16:39
Papucs

Tu esi par vāju, lai sagrautu manas cerības. Tu esi bruņots ar mariju, es - ar Kristu.
παλαιό ανόητος
# Iesūtīts: 2011.08.28 21:25:14
Uldis
Tavs ego jau nav Kristus
armilo
# Iesūtīts: 2011.08.28 23:43:56
Memekija"Man liekas, ka atkal viena tēma ir nonākusi līdz kašķim par to pašu Vai nebūtu laiks slēgt un taisīt nākošo, kas arī beigsies tāpat?"

Šī nav parasta tēma, bet katoliskais aicinājums. To varēs slēgt tikai tad, kad katoļi, ortodoksi un protestanti būs viens .
Aivars
# Iesūtīts: 2011.08.29 09:51:04
armilo
Tad jau jo vairāk šo tēmu ir jāslēdz, ja reiz nav vēlme noskaidrot, ko Jēzus vārdi nozīmē, bet tie tiek piesaukti šķeltnieciskajā latīņu iedomībā, cerībā ka nu visiem nez kādēļ būtu ap viņiem jāpulcējas.
Mans pravietojums ir, ka tā arī gribot paliksit. Būtu labāk paši meklējuši no savas puses vienojošo ar pārējiem kristiešiem.
armilo
# Iesūtīts: 2011.08.29 10:07:49
Aivars"Mans pravietojums ir , ka tā
arī gribot paliksit."

Ja to grib Kristus, tad to gribam arī mēs. Dievs gribot nepaliks. Viņam gan ir daudz laika, tomēr tas ko Viņš ir teicis, tas notiks.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.08.29 10:17:57
armilo
Domāju, ka Dievs to paveiks neatkarīgi no RKB untumiem un pretenzijām
Jau šobrīd Viņš ir paveicis vairāk nekā daži uz redzamās baznīcas varas atribūtiem iespringušie
dafne
# Iesūtīts: 2011.08.29 10:22:31
armilo
Kristus to Tevam ir luudzis un tas jau ir noticismes esam ka viens-visi kas uz Kristu ir ticeejussiskirti mes esam ar tiem,kuri uz Kristu nav ticejussi,jeb netic...tapec man skiet,tte nav nekada runa par konfesijam,bet drizak par tiem,kuri tic uz Kristu un par tiem,kuri netic.Tapec Kristuu nav ssi konfes.sienas,ja katolis tic uz Kristu un luteranis un p-ticigais...vinji jau ir viens..vienoti Kristuu,nav vajadzigs pulceties viena vietaa un but zem vienas kadas vadibas.
Es to ta saprotu.

armilo
# Iesūtīts: 2011.08.29 10:41:26
dafne

būtu jau labi, ja arī pasaule to tā saprastu, kā Tu raksti. tomēr pasaule redz to, ko tā redz - kristietība ir sašķelta. un sašķeltību pavada naids, ko var novērot kaut vai šajā forumā vien.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2011.08.29 10:42:30
armilo
Kā tev liekas, tam ir vai nav nozīme, pie kura Jēzus vēršas? Lūgšanā pie Tēva, ar skaidrojumiem un vēlējumiem (un pavēlēm) pie ļaudīm? Domāju, ka, ja Jņ. 17:21 ir Jēzus lūgšana Tēvam, tad tā ir Jēzus gribas izpausme Tēva priekšā (t.i., Viņš Tēva priekšā iestājas par mums). Ja tu to uztver kā tiešu rīkojumu tev, tad diemžēl tu atgādini bērnu, kas cenšās izpildīt vecāku dotu norādījumu brālim vai māsai, viņus savā bērna prātā piespiežot pildīt vecāku gribu.
Domāju, ka Dievs grib mūs vienot līdzīgi kā vecāki grib, lai viņu bērni draudzīgi spēlējas katrs labprātīgi nevis viena vecākā brāļa piespiesti "jo tāda ir vecāku griba, ka mēs esam draudzīgi".
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2011.08.29 10:43:17
armilo
Arī tu veido šī foruma seju un reputāciju pasaules acīs.
svētais
# Iesūtīts: 2011.08.29 10:44:08
armilo
pasaule jau redz, ka esam viens. Tā pasaule, kas ir man apkārt. Tā nav tā pasaule, kuru es nevaru ietekmēt ar savu dzīvesveidu, mīlestību, kalpošanu. Tieši tāpat ikviens no mums. Bet šķelšanām gan jābūt, lai redzētu jūsu vidū ticībā rūdītākos, tā kā tā ir normāla prakse vietējo draudžu mērogā arī draudzes ietvaros, nemaz nerunājot par globālo konfesiju dažādu izpratni un atšķirībām.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2011.08.29 10:45:53
svētais
Bet šķelšanām gan jābūt, lai redzētu jūsu vidū ticībā rūdītākos, tā kā tā ir normāla prakse vietējo draudžu mērogā arī draudzes ietvaros

Jūsējie to speciāli piekopj???
svētais
# Iesūtīts: 2011.08.29 10:48:20
armilo
es tavu domu pilnīgi saprotu un piekrītu tai, ka tā tam vajadzētu būt un Jēzus uz to mūs ir aicinājis. Tam ir nepieciešams daudz vairāk mīlestības mūsu starpā kā vienojošā faktora, nevis mācību doktrīnu atšķirības, kas mūs šķel. Un tas nav pareizi.

Tomēr tā ir ideālā pasaule pēc kuras mums būtu jātiecas.

līdzīgi Jēzus saka, lai pagriežam otru vaigu, kad mums sit pa vienu. Bet Pāvils saka, ka mēs par apkaunojumu neesam to varējuši paciest. Tāpat Jēzus saka, lai neviens no mums nesaucas par mācītājiem, bet Raksti tālāk apliecina, ka dažus viņš ir cēlis par mācītājiem, ganiem uttt. Tas nozīmē, ka mēs pielāgojamies vai ieņemam to līmeni, kas atbilst mūsu garīgumam uz doto brīdi. Ne vairāk , ne mazāk, lai gan ideālajā Jēzus ir devis savas norādes un pavēles.
svētais
# Iesūtīts: 2011.08.29 10:48:45
Mārtiņš
Nē, protams. bet tā ir Rakstu patiesība.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2011.08.29 10:52:33
svētais
Nē nav. Esi uzmanīgs pret Rakstu vārdiem.
svētais
# Labojis svētais : 2011.08.29 10:54:35
Mārtiņš
18 Vispirms es dzirdu, ka jūsu draudzes sanāksmēs notiekot šķelšanās, ko es pa daļai arī ticu.
19 Novirzieniem arī jābūt, lai taptu redzami jūsu starpā ticībā rūdītie.

Lūk. 12:51 Vai jums šķiet, ka Es esmu nācis mieru nest virs zemes? Nebūt ne, Es jums saku, bet šķelšanos!

Taču vienprātības vārdā mums nav jāšķelas.

Rom. 16:17 Es lieku jums pie sirds, brāļi, ņemiet vērā tos, kas rada šķelšanos un pretestību tai mācībai, ko esat mācījušies: vairieties no viņiem!

1. Kor. 1:10 Bet es jūs, brāļi, pamācu mūsu Kunga Jēzus Kristus Vārdā, lai jūsu starpā būtu vienprātība un neceltos šķelšanās, bet lai jūs visi pilnīgi vienoti stāvētu vienā prātā un vienā domā.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 27 . 28 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 34 , pavisam kopa bijuši: 13871