atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Jēzus Kristus aicina: Lai visi ir viens!
armilo
Iesūtīts: 2011.08.27 15:09:24
„Lai visi ir viens, itin kā Tu, Tēvs, Manī un Es Tevī, lai arī viņi ir Mūsos, lai pasaule ticētu, ka Tu Mani esi sūtījis.” (Jņ.17:21)

Paklausot mūsu Kunga un Pestītāja Jēzus Kristus pavēlei, aicinu Arhibīskapu Jāni, bīskapus, prāvestus, mācītājus un visus Latvijas evaņģēliski luteriskās Baznīcas (LELB) lajus uzsākt apvienošanās procesus ar Romas Katolisko Baznīcu.
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 . >>
AutorsZiņas teksts
svētais
# Iesūtīts: 2011.09.19 16:03:15
Jošs Mulders
nu nepārdzīvo
Mārtiņš
# Labojis Mārtiņš: 2011.09.19 16:04:45
Atvasaras Balss
Esot kādā draudzē parasti klāt nāk konfesionālā piederība. Domāju, diezgan retais teoloģiju (t.sk. konfesionālās atšķirības) skata tālāk par tradīciju, pieradumu - un mēs, luterāņi, neesam izņēmums.
dafne
# Iesūtīts: 2011.09.19 16:05:31
Jošs Mulders
nu ,ko tu piedava..mums te bija dazi varianti,kaut kadas atpazisanas zimes tacu vajag...ne
Aivars
# Iesūtīts: 2011.09.19 16:06:01
svētais
Konfesija nav jāslēpj. Vispār, gan šodien mēs latviešu valodā jaucam konfesiju un denomināciju, kas ne vienmēr ir viens un tas pats.
Konfesija ir būtiska. Tā ir Ticības Apliecība.
svētais
# Iesūtīts: 2011.09.19 16:07:05
Aivars
bet es jau neslēpju. tur jau tā lieta. es negribu teikt, jo sien birkas klāt. un sāk strīdēties bieži vien par nebūtiskām lietām...
fratello
# Iesūtīts: 2011.09.19 16:08:49
dafne
"Hm..pie tam vel Kristus saka,ka nevar kalpot diviem kungiem,tas vienkarsi nav iespejams,ja to vienu pienems,otru atmetis."

Vai tur nebija konteksts par mamonu - mantu? Es neaicinu apvienoties ap mantu RKB un LELB kalpo vienam Kungam Kristum. Tas, par ko visas konfesijas strīdas, ir kalpošanas forma ne saturs, kas ir pestīšana Kristū.
Mārtiņš
# Labojis Mārtiņš: 2011.09.19 16:08:56
svētais
Pastāsti, ar ko atšķiras slēpt no neteikt?
Par birkām piekrītu. Tikai vai tā slēpšana neteikšana tev arī nepiekarina papildu birku?
fratello
# Iesūtīts: 2011.09.19 16:10:41
Mārtiņš
"Vai pirms LA tev jau bija iegūta cita augstākā vai tml. izglītība?"

Teoloģiju esmu studējis tikai LA.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2011.09.19 16:12:00
fratello
Tas, par ko visas konfesijas strīdas, ir kalpošanas forma ne saturs, kas ir pestīšana Kristū.

Vispār tas, par ko iestājas īsts luteriskais evaņģēlisms ir tieši ticēšanas un kalpošanas saturs.
Mārtiņš
# Labojis Mārtiņš: 2011.09.19 16:12:28
fratello
Bet ārpus teoloģijas?
svētais
# Labojis svētais : 2011.09.19 16:13:32
Mārtiņš
divas dažādas motivacijas.

pirmaja gadijuma, ja uzsveru savu konfesiju, tad es ar to parādu, ka es lepojos ar to. Mēs esam vispareizākie, visu daram vislabāk. Mēs esam labāki nekā Jūs. mēs zinām labāk. Mums ir pareizā atziņa utt, utjpr.


otrajaa gadiijumaa es to nesaku, jo Bibele māca, ka mums nav ar ko lepoties, kā vien ar to, ka mūsu Kungs Jēzus Kristus krustā sists un par mums nodots, lai mūs izglābtu. ne mans nopelns ka es eju uz to baznīcu kur eju, jo Jēzus jau mani izglāba , nevis konkrētā konfesija, pat ja tas sanāca caur vienu vai otru konfesiju. Piem. Būtu ļoti muļķigi apgalvot, ka Jēzus neglābj nevienu citu cilvēku citās konfesijās.


bet pienāk laiks, kad es atklāju to kur eju. tas jau nav noslēpums.
dafne
# Iesūtīts: 2011.09.19 16:16:26
fratello
ja nu Jezus to saka mantas sakara,bet nu Vins min so lidzibu par diviem kungiem...un kalpu.Va tad ta butu no tuksa gaisa panemta
fratello
# Iesūtīts: 2011.09.19 16:22:37
Aivars
"Nu bet kā tādā gadījumā tu uzdrošinies noreducēt katolikos ideju uz vienu sektu, jeb partiju, un pieprasīt, ka redzamās vienības vārdā visiem kristiešiem ir jāstājas Pēdējā Partijā romas katoļu partijā un jābalso tikai par to? "

RKB kā konfesija ap kuru pulcēties katoliskās baznīcas vārdā ir piemērota vairāku iemeslu dēļ. Vispirms jau vēsturiskās izcelsmes dēļ. 1000 gadus tā ir bijusi vienota. Tad Pētera autoritātes dēļ, kuru viņam piešķīra pats Kristus ("Tu esi klints". Tātad pāvesta autoritāte, kas no apustuļa Pētera tiek tālāk nodota no pāvesta uz pāvestu. Protams, pāvesti ir uzvedušies dažādi, gluži kā pats Pēteris ir trīs reizes Kungu aizliedzis. Tādēļ es aicinu Pāvestu uzlūkot nevis paša pāvesta svētuma dēļ, bet Kristus apsolījuma dēļ: Tu esi klints, uz tās Es ceļu Savu Baznīcu, un to nebūs uzvarēt.
fratello
# Iesūtīts: 2011.09.19 16:26:37
Mārtiņš

citas augstākās izglītības man nav. esmu mācījies mūzikas skolā, dizina skolā, galdieku PTV, u.c.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2011.09.19 16:29:39
fratello
Protams, pāvesti ir uzvedušies dažādi, gluži kā pats Pēteris ir trīs reizes Kungu aizliedzis.

Tu saki protams? Tas ir, nemaldīgais un absolūtais Kristus vietnieks PROTAMS, ka aizliedz Kristu?
Kā lai ierindas RKB biedrs tagad atpazīst, kad notika šis `protams`, un kad tiešām darbojās nemaldība?
Aivars
# Iesūtīts: 2011.09.19 16:32:08
fratello

1000 gadus tā ir bijusi vienota - kur tu šito rāvi?

Tad Pētera autoritātes dēļ, kuru viņam piešķīra pats Kristus ("Tu esi klints". Tātad pāvesta autoritāte, kas no apustuļa Pētera tiek tālāk nodota no pāvesta uz pāvestu - kāds Kristus tekstam ir sakars ar pāvestu?
fratello
# Iesūtīts: 2011.09.19 16:34:33
dafne

es nezinu par kuru vietu Tu vaicā, bet mateja 6. konteksts ir tieši par laicīgās mantas kungu vs Debesu mantas Kungu
fratello
# Iesūtīts: 2011.09.19 16:36:27
Aivars

neizliecies lūdzu, ka pirmo reizi dzirdi par lielo shizmu...

Kristus tekstam ir divēja nozīme. Arī tās Tu labi zini.
fratello
# Iesūtīts: 2011.09.19 16:42:04
Mārtiņš

biedrs Luters taču atpazina, kad Pētera pēctecis iebrauca auzās. Dievs tādās reizēs sūta Savus praviešus, kas norāda uz kursa nobīdi. Ievēro, ka Dievs neatceļ Pētera amatu, bet caur praviešiem vienmēr reformē to kas deformēts. Šodienas Pēteris kursu strūrē pareizi, tas ir Kristus virzienā. Nebaidieties!
Aivars
# Iesūtīts: 2011.09.19 16:44:59
fratello
Ja? Un kas bija pēc Kalkedonas konsila 5.g.s.? Par nabaga Donāta domubiedriem nerunājot.

Bet par Mateja 16 runājot, varbūt, tur ir tā problēma, ka es zinu, ka Kristus runā skaidru valodu, un toč, ne par romas pāvestu?

<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 26 , pavisam kopa bijuši: 4318