atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Saeimas vēlēšanas
παλαιό ανόητος
Iesūtīts: 2011.08.24 22:29:00
Tuvojas vēlēšanas un es iedomājos, ka varbūt kādam būtu interesanti parunāt par politiku īpašā tēmā, nevis tam nepiemērotās vietās.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 26 . 27 . >>
AutorsZiņas teksts
skolnieks.
# Iesūtīts: 2011.09.01 16:05:03
Man ar doma par vienotību. Un protams skatīšos par kurām personām.
skolnieks.
# Iesūtīts: 2011.09.01 16:06:27
Ctulhu Bet kaut kādu kopēju redzējumu tak un virzību vajag. Tas itkā partijai būtu jāprezentē. Vai tad kad savēlēti, tie tad arī spriež un piesaista konsultantus?
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.09.01 16:06:51
Ctulhu, ja un tu domaa daudz buus taadi veeleetaaji kas caur >1000 fruktiem izbursies cauri?
Es labaak balsoju par idejaam... a cilveekus filtreeju peec tam...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.09.01 16:11:59
http://vienotiba.lv/musu-darbi/4000-zimes/
http://reformupartija.lv/programma/
http://www.visulatvijai.lv/viewpage.php?page_id=29

Reku shaadas taadas programmas ko palasiit.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.09.01 16:14:53
Ctulhu, jeega ir mekleet "key" fraazes... taas aiz kuraam var pavilkt un saprast apakshesosho ideologjiju...

90% texta toch ir liidziigs... nu kursh gan negrib "attiistiitu tautsaimnieciibu" bet ja lasa starp rindinjaam, tad var nojaust KAA konkreetaa partija (un vai vispaar) meegjinaas shiim fraazeem segumu mekleet... vai pie eiropas, vai pie krievijas, vai meegjinaas dimantus rakt tepat latvijaa

Taapat... izlasot visas fraazes par izglitiiibu, var nojaust kuraa virziena kokus liec...

skolnieks.
# Iesūtīts: 2011.09.01 16:19:57
Ctulhu tas buutu pluss...

Piedod ka iejaucos, bet man šķiet, ka no tā mēs neizbēgsim.
skolnieks.
# Iesūtīts: 2011.09.01 16:28:33
Ctulhu protams ka nevajag. man tik šķiet padumi to rakstīt partijas programmā. vai patiešām politiķi vēl nav sapratuši, ka ir iemīta taciņa un diezgan skaidra, pa kuru ir jāiet. Ir tikai jātur tauta grožos un lai ir paēdusi
skolnieks.
# Labojis skolnieks.: 2011.09.01 16:32:50
Ctulhu Mēs varbūt nesapratām viens otru. manuprāt integrācija jau ir iesākusies un rit pilnā sparā. un normālā virzienā. Tagad vairāk ir jādomā par atsevišķiem projektiem no kuriem labumu iegūst pēc iespējas vairāk cilvēku un ilgtermiņā.
Un katrs ap sevi apskatās un uzlabo ko spēj lai ir labāk pašam un Sašam .
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.09.01 16:35:21
Ctulhu, nu ir izskaneejushas idejas, ka baltija kopaa ar skandinaaviju veido pashi savu tusinju. Mums ar norveegjiem vai shveici vairaak kopiiga kas nav ES, nekaa ar kaut kaadiem tur balkaanu un itaalju chudjikiem. Ij kultuura, ij mentalitaate, ij ekonomiskaas preferences, ij vienkaarsi intereses (visiem vajag ziemas riepas)
skolnieks.
# Labojis skolnieks.: 2011.09.01 16:37:54
Jošs Mulders Tie ir dabīgi procesi, kurus nav nepieciešams kontrolēt. Nevis tusiņus, bet darbavietas vajag, lai var braukt tusēt un veidot kontaktus.
pagaidām skandināviem latvietis ir melnstrādnieks, protams, ir rizņēmumi, bet pa lielam vergi.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.09.01 16:45:32
skolnieks, tikai daudzaas sfeeraas skandinaaviem var izgriezt pogas dempingojot
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.09.01 16:49:39
Ctulhu, kas savukaart izraisa probleemas... bij gadiijums, ka onkuls nomira, ibo tieshi araabu aarsts nespeeja saprast ko onkuls saka, izrakstiija tik shim zaaliites, kaameer onkuls beigts.
skolnieks.
# Iesūtīts: 2011.09.01 16:50:52
Jošs Mulders mēs jau dempingojam savu algu. Tur jau pienācīgi par to nevar dzīvot. Tā ir labprātīga vergošana un tas ir īslaicīgs risinājums ar degradācijas pazīmēm.
skolnieks.
# Labojis skolnieks.: 2011.09.01 16:54:23
Ctulhu Nju ja tu uzskati, ka ārstam no mūsu valsts jābrauc strādāt uz skandināviju, tad ok. Šajā gadijumā ir jāinvestē med. augstskolās un tad mēs būsim med personāla zināšanu eksportētāji. Būtu labi ja par katru kvalificētu personu mūsu valsts iegūtu kādu kompensāciju.
Ar šo problēmu saskaras arī mūsu uzņēmums. Aizsūta cilvēku uz kursiem -apmāca izaudzina par speciālistu un tas aizbrauc uz Vāciju kur alga ir reizes piecas lielāka.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.09.01 16:55:59
skolnieks, es domaaju ka notiks izliidzinaashanaas... tikai process gan buus relatiivi ilgs
skolnieks.
# Labojis skolnieks.: 2011.09.01 16:57:52
Jošs Mulders Protams savienoto trauku princips. Svarīgi, lai kāds neieslēdz mikseri. Tad var saiet viss sviestā...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.09.01 17:00:58
skolnieks, bez mixeriem noteikti neiztiks... tachu mixerim vajag elektriibu, kas nav muuzhiiga... agri vai veelu noseediisies puteklji... jautaajums ir vai muusu dziives laikaa...

Uldis
# Iesūtīts: 2011.09.01 21:52:13
Ne tuvu neesmu izlasījis visu diskusiju. Tika pēdējās sarunas. Jāsaka, ka pat "sekulāro zinību" adepts Ctulhu nav sava vārda cienīgs. Vienīgais kritērijs - Valsts. Diemžēl mums līdz šim nav bijis neviens tāds politiķis, kuru varētu apzīmēt ar vārdu - valsts vīrs. Tā ir īpašas kategorijas cilvēku grupa, kas apveltīti ar īpašām Dieva dāvanām.

Mums ir vajadzīgi tādi politiķi, kas ir valsts vīri. Nepietiek, ka tu esi ekonomists, biznesmenis, uzņēmuma vadītājs utt. Neviens no šiem jēdzieniem neatbilst kategorijai - valsts vīrs. Tie var palīdzēt, bet tas nav ne tuvu viens un tas pats, vieni un tie paši principi. Tie, kas domā tikai par to, kā iekļūt Saeimā, tie nav valsts vīri. Tie ir plānā galdiņa urbēji. Valsts vīrs ir tas, kas spēj domāt 10-20 gadus uz priekšu.
Uldis
# Iesūtīts: 2011.09.01 21:55:53
Papildināšu. Piemēram viens tipisks nevalstiski domājošs cilvēks ir Valdis Dombrovskis ar viņa komandu un Vilku Finanšu ministra amatā, kaut arī viņš tomēr ir viscienījamākais no visiem premjeriem. Kāpēc? Tāpēc, ka viņam bija jālabo priekšgājēju kļūdas.
Uldis
# Labojis Uldis: 2011.09.01 22:00:43
Kāpēc Dombrovskis nav valstiski domājošs? Tāpēc, ka viņš izmanto elementus, kas veido valsts pamatus, kā līdzekli, lai sasniegtu savu mērķi. Lūk, ēka. To veido pamats, cokola stāvs, ēka un jumts. Un Dombrovskis visas šīs lietas sajauc vienā čupā, lai tika vinnētu kārtējo kāršu partiju. Kā saka: mērķis attaisno līdzekļus. Tā ir tuvredzīga politika. Viņš nav spējis veikt atbilstošās reformas nevienā nozarē. Štatu saīsināšana - tā nav reforma.

Ir skaidrs viens ka SC nedrīskt pielaist pie "šprices" viena iemesla dēļ. Viņu glavenais virziens ir - Krievija. Šī politika nav saskaņā ar ES.

PS
Tās ir tikai manas domas.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 26 . 27 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 19 , pavisam kopa bijuši: 3356